▪◾پیدا کردن رمان های بی نام◾▪

Fereshtehmozakhraf

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2
امتیاز واکنش
11
سلا
شبتون بخیر ...دوسال پیش رمان انلاینی رو تو این سایت خوندم که داستان ازجایی شرو شد که دختر میخاد از دانشگاه برگرده خونه و به شدت خیابون محل دانشگاه خلوت و ترسناکه دختر رشته باستانشناسی میخونه تک دختره و در گذشته یه نامزدی ناموفق داشته از طرفی پسری عاشق این دختر میشه که اون پسر استاد این دختر هستش و برای دختره هر روز اتفاقات خاص و ترسناکی میوفته خیلی مبهم یادمه موضوع رو ممنون میشم کمکم کنید

• پیشنهادات
  • mamichka

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3
    امتیاز واکنش
    14
    سلام ممنون میشم راهنمایی کنید این رمان رو پیدا کنم
    ی دختر ک سرپرستی برادرزادشو برعهده داشت و باهم تنها زندگی میکردن دختره دوست داشته طعم مادربودنو بچشه یکی از دوستاش فک کنم دکتر بود گفت ک پسر ما خارجه و نمیاد ایران و نمیخاد ازدواج کنه ما از اون اسپرم میگیریم ک تو بتونی برامون نوه بیاری هم تو مادر میشی هم ما نوه دار، بعد این دختره با دوستاش تو ی شرکتی کار میکرده ک واسه دوست همون مثلا شوهرشه اینا همدیگه رو ندیدن ، بعد ک پسره میاد ایران بچشو میبینه دل میبنده به بچه و عاشق مادر میشه و میمونه ایران

Rashede

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2
    امتیاز واکنش
    8
    سلام من دنبال یه رمان میکردم که راجب قتل های سریالی بود پلیسی که مسئول پرونده بود یه نامزد داشت که فکر کنم کارش طراحی یا دیزاین و این چیزا بود و به علت ظرافت کارش متوجه یه علامت مشترک بین جسد ها شده بود و قاتل هم به همین خاطر عاشقش شد اسمشو میدونید بگین لطفا

Mina33

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    8
    امتیاز واکنش
    16
    سلام ب همگی
    من دنبال یه رمان میگردم دقیق یادم نیس اما راجب یه دختر چادری بود ک باباش پلیس بود و توی یه ماموریت فوت شد کلا مامان هم نداشت بد یروز یه اقایی میاد و یادم نمیاد چی میشه اما میره با اون اقا زندگی میکنه ک یه پسر داشته ک خیلی بدبین بوده و همیشه به دختره تیکه مینداخته بخاطر چادرش و اذیتش میکرده و کلا پسر دختربازی بود تا اینکه میفهمه پسره چون مامانش با وجود چادری بودن ب پدرش خــ ـیانـت میکرده با این دختره بد بوده و پدر پسره هم بخاطر این دختره رو میاره پیش خودش و مراقبشه چون توی اخرین ماموریت پدر دختره برای نجات دادن همین اقا تیر میخوره و میمیره

شیرینی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    21
    امتیاز واکنش
    73

Eghlimia

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    236
    امتیاز واکنش
    947
    سلام دوستان ، روزگارتون خوش
    رمانی که دنبالشم در مورد دختری هست که توسط یک نفر ناشناس تحت کنترل هست. یعنی دختره دانشجوی یک شهری دیگه است و خونه جدا داره ولی هر کاری دختره می کنه اون پسره کنترل می کنه و اذیتش می کنه و کل خونه ی دختره مثل تلویزیون و لب تاپ و... دختره رو هک کرده و دختره رو هر روز نگاه می کرد و مثلا دوست پسرهای دختره رو فراری میده و حتی چند بار تو بیهوشی به دختره تجـ*ـاوز کرده و دختره حرف پسره رو در این مورد باور نمی کنه و میره مطب پزشک که تایید می کنن و .... بعدا خودش رو به دختره نشان میده و در نهایت هم باهم ازدواج می کنن. ولی بعدا دختره می فهمه پسره خیلی فقیر و زشت و... بوده و به خاطر اینکه عاشق دختره شده میره وارد یک گروهی میشه که خلافکار هستن و هکر میشه تا بتونه پول در بیاره و الان پسره خیلی پول دار و خوش تیپه و ... . کلا خیلی جزئیاتش یادم هست ولی اسم رمان یادم نمی آد 😅
    ممنون میشم کمکم کنین؟؟!!

کوکیッ

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    20,571
    امتیاز واکنش
    157,354

مریم ن

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6
    امتیاز واکنش
    32
    وسط داستان هم پسره بخاطر اتهام ب قتل اون سر حقه بازه دستگیر میشه ولی اخرش بی گناهیش ثابت میشه

کسی نبود اسم رمان رو بگه؟؟ چند ماهه دنبالش میگردم
    😭😭😭

آخرین ویرایش:

f.raz

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1
    امتیاز واکنش
    3
    سلام
    من دنبال یه رمانم شخصیتای اصلیش آرتا و پرنیان بودن یه دوستی هم داشتن فکر کنم اسمش فرهود بود. یه اتفاقی میوفته که یادم نیست آرتا و پرنیان میونشون بهم میخوره دختره میره خارج یه چند سال بعد برمیگرده.(یه تیکه ش هم یادمه یه جشنی بود دوتاشون خاکستری ست کرده بودن خیلی اتفاقی)

بالا