نظرسنجی ●░•░●░ بهترین نویسنده سال 95 انجمن نگاه دانلود ░●░•░●

بهترین نویسنده سال 95 انجمن نگاه دانلود از نگاه شما؟

• مجموع رای دهندگان
    321
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

فرزان

نویسنده انجمن
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
523
امتیاز واکنش
6,201
برای اینکه بتونم حرفامو راحت بزنم از این دو نظر سنجی انصراف دادم تا شبهه ای به وجود نیاد که دارم سنگ خودمو به سـ*ـینه میزنم:)
روی سخنم با مخاطبین نگاه دانلود هست
نظر سنجیهای زیادی داخل نگاه برگزار شده و خواهد شد
این یکی از مهمترین اونهاست چرا که وقتی شخصی وارد سایت میشه و تصمیم میگیره بهترین رمان سال رو دان کنه اگر اون رمان بر اساس شایستگیش اول نشده باشه با خودش میگه خوب این که بهترین رمانشون اینه وای به حال بقیش! این موضوع واسه نویسنده برتر هم صدق میکنه
پس بیایید و بدون در نظر گرفتن شهرت کسی یا رفاقتتون با شخص خاصی بهشون رای بدید دست کم یه رمان از هر نویسنده رو بخونید و با اگاهی رای بدید شرط میبندم داخل نظر سنجی رمان برتر فقط به رمانی رای دادید که خوندینش و این وسط رای شما کاملا غیر منصفانه است و نمیتونید از رایتون دفاع کنید چون بین رمانی که خوندید ورمانی که نخوندید و اصلا نمیدونید چی هست رای دادید!
یادتون نره این نظر سنجی درباره رمان هست نه فعالیت ها و رفاقت های اسامی داخل لیست!

در آخر از دوستانی که در این نظر سنجی بهم رای داده بودند واقعا ممنونم و متاسفم که انصراف دادم:)
با تشکر:)

• پیشنهادات
  • Shamimam

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4
    امتیاز واکنش
    44
    خانم آمنه عزیزرو برای قلم بسیار تأثیرگذارشون در رمان شاهزاده شهرجادو رو انتخاب می کنم و ایشون رو صرفا شخصاانتخاب نمی کنم تا قبل از اینکه بخوام رای بدم اسمشون رو هم نمی دونستم. ولی قطعا رمان ایشون یکی از بهترین هاست نه اینکه بقیه عزیزان خوب نبود اما سبک و موضوع رمان بسیار تأثیرگذار است، امیدوارم همیشه موفق باشند و این راه رو ادامه بدن و پیشرفت کنن در این راه .برای بقیه عزیزان هم آرزوی موفقیت می کنم امیدوارم همه شما خوش بدرخشید.

آخرین ویرایش:

م . میشی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,751
    امتیاز واکنش
    31,388
    سلام و خسته نباشید

با تشکر از مدیران عزیز که اسم حقیر رو در این تاپیک خاص نوشتند و منو لایق دونستند تا هم پایه ی این عزیزان نام ببرن

اما عاجزانه تقاضا دارم منو از این لیست حذف کنید چون هنوز خودم رو نویسنده نمیدونم و به درجه ای نرسیدم که اسمم در کنار بزرگوارانی چون عالیجنابان محبوب نیا و رادمهر و بهنام عزیز و دیگر دوستان بزرگوار باشه

با تشکر از شما

Naafaas

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4
    امتیاز واکنش
    38

AEEN

مدیر بازنشسته
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    507
    امتیاز واکنش
    24,849

سلام به نویسنده خوش قلم انجمن :)
    حرفات درسته...مخاطبا باید بر اساس کیفیت و بازم کیفیت ، رای بدن..نه رفاقت و امثال اینها...
    این نظرسنجیِ بهترینِ امساله...و به حق باید بهترین مورد توش اول بشه...هر رمانی که برتر بشه،حکم ابروی یک ساله نگاه دانلود رو داره...و هر نویسنده ای که اول بشه،حکم الگوی سال اینده نویسنده های تازه کار انجمن رو داره....
    تو پست شروع هم استارتر اشاره کردن که به کیفیت رای بدین نه رفاقت....
    خود من میتونستم تو هر دو نظرسنجی به رادمهر که صمیمیت خیلی زیادی باهاش دارم رای بدم(کارش کیفیت هم داره)، ولی با توجه به چند معیار و نه فقط یک معیار، به اشخاص دیگه ای رای دادم ....
    این یه شوی دوستانه نیست....یه کارنامه اس برای تمام امسال نگاه دانلود....گزینه های برتر واقعا حکم آبرو رو دارن...که حفظ بشه یا ریخته بشه !!
    در مورد اینکه گفتی همه رمان ها رو نخوندی، واقعیتش اینه که توقع به جایی نیست که بگیم هر کی تمام گزینه ها رو خونده یا با قلم تمامی دوستان اشنایی داره،باید بیاد رای بده چون عادلانه تره
    گزینه های نظرسنجی ها تلفیقی از ژانرهای مختلف هستن...و سلیقه مخاطبین هم متفاوته...شاید کسی رئال دوس نداشته باشه...یا کس دیگه ای نتونه جنایی بخونه....
    هر ژانر مخاطب خاص خودشو داره و‌نمیشه انتظار داشت کاربر، دنبال کننده تمامی ژانر ها باشه(ولو اینکه مطابق سلیقه اش نباشه)
    به هر حال براتون ارزوی موفقیت دارم...حیف شد که انصراف دادین
    :)

BARANA.R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,921
    امتیاز واکنش
    20,204
    سلام...
    تمام نویسندگان چه افرادی که داخل لیست هستند و چه افرادی که نیستند ، قلم مانایی دارند و محترم و قابل تقدیرند.
    من به غیر چند کتاب از نویسندگانی که داخل لیست هستند کتابی دیگه نخوندم پس همونطور که بقیه هم نیز گفتند حق انصاف رو نمیتونم به جا بیارم و رای بدم .
    چون شاید نویسنده ای رمانی رو به بهترین نحو و با تلاش زیاد نوشته باشه و من به اون رای ندم صرفاً به خاطر نخوندن و ندیدن اون رمان باعث آزرده خاطری ایشون بشم.
    شاید دوستانی بگند که یک رای دادن اینهمه دنگ و فنگ نداره اما من دوست ندارم حقی به گردنم باشه حتی به صورت مجازی.
    *از همه نویسندگان متشکرم.

آخرین ویرایش:

.DORNA.

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,069
    امتیاز واکنش
    10,247
    من به امنه جون رای دادم
    موفق باشی​

z.n

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    29
    امتیاز واکنش
    764
    با توجه به این که همه‌ی اسامی در این نظرسنجی جز بهترین نویسنده های انجمن هستن من به آقا بهنام رای دادم .

*GHASEDAK*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    113
    امتیاز واکنش
    1,095
    من به سحر عزیز رای دادم.واقعا موضوع و قلمشون جذابه.به امید موفقیت برای همه عزیزان

m.s1364

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4
    امتیاز واکنش
    277
    من به AMI74 رای دادم چون تو سبکی انتخاب کردن برای نوشتن حرفی برای گفتن دارن و ذهنی خلاق البته با احترام به همه نویسنده گان

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    48
    بازدیدها
    4,732
    پاسخ ها
    43
    بازدیدها
    3,255
    بالا