نظرسنجی ✍ ✎ ✏نظرسنجی بهترین رمان سال 1395نگاه دانلود ✍ ✎ ✏

بهترین رمان سال نگاه دانلود

• مجموع رای دهندگان
    343
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • پیشنهادات
  • بهارگل

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    829
    امتیاز واکنش
    326,685
    سلام به همگی ...
    خوشحالم یک تایپیک پرهیجان درانجمن راه افتاده که همه به جنب وجوش افتادن، باید به طراحش خسته نباشی گفت.:aiwan_lggight_blum:
    خیلی خیلی ممنونم که رمان من هم بین رمان ها برای نظرسنجی قرار گرفته...این انجمن رمان خوب و نویسنده خوب کم نداره و حتما هرکسی قلم و سلیقه ی متفاوتی در هرژانر رمانو پسند میکنه و همه نویسنده ها که اسمشون دراین نظر سنجی نیست به همان میزان زحمت میکشن و حتما کارشون ارزشمنده:aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum:...بی نهایت سپاس ازدوستانی که به من رای دادن و رمان:aiwan_lggight_blum:سقف کاغذی:aiwan_lggight_blum: انتخابشون بوده:aiwan_light_heart::aiwan_light_heart:... مطمیئنا برای من انتخابشون خیلی ارزشمنده و برای بهتر شدن تلاش میکنم تا همیشه انتخابشون باشم:aiwan_light_give_rose:
    و یک تشکر و خسته نباشی از کسایی که به نویسنده ی مورد علاقه شون رای دادن و باعث هیاهوی دراین انجمن شدن و با رای هاشون فرصت پیشرفت برای هریک ازماها ایجاد کردن... حالا هر تعداد که باشه برای تک تک نویسنده ها مطمئنا ارزش داره و با همراهیشون غصه اول و اخر این نظرسنجی رو نمیخورن.
    خیلی کم با قلم دوستان اشنایی دارم و درحدی که با قلمشون اشنا بشم خواننده رمان ها بودم... هریک با ژانر وقلم متفاوت به نوبه خودشون بهترین هستن و اگررای داده میشه فقط باعلاقه ست و سرکوبی یا کم بودن دیگری نیست ...بین رمان ها رمانی که به روحیه خوانندگی من نزدیکه رمان پاورقی زندگی ازپری بانو هست .
    بازهم ممنون ازهمگی...:aiwan_light_give_rose::aiwan_light_give_rose::aiwan_light_give_rose::aiwan_light_give_rose:

یاحسین1

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1
    امتیاز واکنش
    53
    من همه ی رمان تون دوست داشتم و واقعا عالی بودن اما رمان شاهزاده شهر جادو روخیلی دوست داشتم

snow80

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,971
    امتیاز واکنش
    39,348
    برای من یکی ته خیلی سخته بخوام بید سه تفنگداره آیدا جان و راز شاهزاده آمنه جان یکیرو انتخاب کنم.چون از نظر من واقعا هر دوشون آثار به یاد موندنی هستن.موفق باشید

m.s1364

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4
    امتیاز واکنش
    277
    بنده به رمان راز شاهزاده شهر جادو رای دادم بنظرم رمان خوب و با قلم پخته ای هستش منتها در ژانر خودش بقیه رمان ها هم میتونن تو ژانر خودشون عالی باشن

فرزان

نویسنده انجمن
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    523
    امتیاز واکنش
    6,201
    بعضی رمانها رو کامل خونده بودم و بقیه رو هم تا جایی که تونستم تو بخش کامل شده ها پیدا کردم و چند پست ازش خوندم بعضیارم نتونستم پیدا کنم چون لینک های پست اول کار نمیکنن
    در نهایت به این نتیجه رسیدم تمام رمانهایی که واسه مسابقه هست بسیار عالی هستن و فقط میتونم از روی سلیقه شخصیم بهشون رای بدم
    نفرین ایندرا و از نسل آفتاب و سقف کاغذی و پاورقی زندگی و ... :|
    ای بابا
    :)

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    48
    بازدیدها
    4,669
    پاسخ ها
    43