نظرسنجی ★☆★ کارآمدترین مدیر سال 95 انجمن نگاه دانلود ☆★☆

• شروع کننده موضوع CAPRICORN
  • بازدیدها 2,906
  • پاسخ ها 36
  • تاریخ شروع

کارآمدترین مدیر سال 95 از نگاه شما ؟

• مجموع رای دهندگان
    129
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

~*~havva~*~

مدیر بازنشسته
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,276
امتیاز واکنش
23,187
من هم اخرش رای دادم ولی خدای کار سختیه و 5گزینه برام خیلی کم بود چون به نظرم همه مدیر ها لایق این هستند که بهشون رای بدم

tromprat
به رادمهر رای دادم چون خدای من هروقت سوال داشته باشم یا مشکل داشته باشم میرم پیشش و با اینکه خیلی اذیتش کردم همیشه با صبوری سوالهام رو جواب داده
AEEN
ایین استادمه با اینکه مدیرم ولی هنوز خودم رو شاگرد ش میدونم این تنها کاری که میتونم برای سپاس ازش بکنم
narcissus
بهش رای دادم چون خدای کارتالارش خیلی سخته و من می دونم برای ویرایش هر رمان چقدر زحمت می کشن
فاطمه موسوی
فاطمه با اینکه مدیر یه تالاره اما خدای فرشته اسمونیه منه و نقد های خارج از برنامه که بهش میدم رو هم نقد میکنه واین واقعا لطف بزرگیه برام

FATEMEH_R
به عنوان مدیر تالار کتاب و پزشکی واقعا لایق بود

• پیشنهادات
  • Behnam_Rastaghi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    747
    امتیاز واکنش
    16,563
    سلام:) من به
    رادمهر
    معصومه
    ایین
    م.میشی
    فاطمه خانوم مدیر تالار پزشکی
    رای دادم.
    نه به خاطر اینکه این عزیزان دوستان خوب بنده هستن و همیشه به بنده کمک کردن و لطف داشتن خیر.به این علت که همه ی این عزیزان واقعا به معنای واقعی زحمت کشیدن و ایده ها نو ارائه دادن و واقعا وجود تک تکشون‌باید باعث افتخار انجمن و کاربراش باشه من از تک تکشون حمایت می کنم و بهشون خسته نباشید می‌گم امیدوارم همیشه خوشحال و‌موفق و‌پیروز باشن با امیدوار موفقیت برای همه

Բ໐ՐງēԵ๓Ēຖ໐Ե

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,059
    امتیاز واکنش
    16,497
    با عرض سلام:/
    من از آقایون مدیر به آقا آیین،آقا مجتبی و آقا رادمهر رای دادم و از خانوم های مدیر به معصومه جان و نرگس جان رای دادم
    و دلایلشم که در پست های بالا به خوبی دوستان ذکر کردند.
    همه ی مدیران انجمن نگاه دانلود از نظر من کار آمد هستند چون نگاه دانلود بهترین هست و اینکه همه ی مدیران خسته و سلامت نباشید و باشید.
    و اینکه خیلی ممنونم از اینکه این خانواده بزرگ رو تشکیل دادید و این لحظه های عالی در نگاه رو برای کاربرا زیبا ساختید.

باتشکر
    عضوی از این خانواده

Z

Zhinous_Sh

مهمان
    سلام
    اول تشکر که من رو هم لایق دونستند و اسمم رو در این نظر سنجی گذاششتند :)

دوم
    خب ، درسته تمامی مدیران ما تلاش کردند و در نوع خودشون بهترینند ، ولی مسلماً بهترین هم داریم ! ;)

رادمهر : تلاش های آقا رادمهر برای تیم کتاب واقعاً قابل ستایش هست و هنوز هم که هنوزه ، من ایشون رو به عنوان بهترین سرپرست بخش کتاب می دونم ( لازم به ذکره همه ی اعضا عالین ) ، چرا که هم در کارشون خبره هستند و هم به پیشرفت بخش کتاب کمک کردند ! :)

آیین :چی بگم !
    کارنامه ی درخشان ایشون رو همه دیدیم ! :)
    بخش های نقد ، ویرایش ، کتاب ، کتاب صوتی و .... ! :)
    همه ی این ها هستند دیگه :)
    یکی از بهترین های انجمن هستند و همیشه برای پیشرفت انجمن تلاش کردند! و واقعاً هم تلاش های ایشون مثمره ثمر بود ! :)

نرگس : خانم نرگس عزیز ، با تلاش های مستمرشون ، تالاری که به ضعف رسیده بود رو دوباره سر پا کردند و الان هم تلاش هاشون رو برای خود تیم می بینم ! :) لایق ترین مدیر ویرایش :)

معصومه : ایده ها و بالا کشیدن تالار ها ، برگزاری مسابقات و چالش های متفاوت و خوب ، همه و همه دست به هم داده تا ایشون یکی از رأی های من باشند ، چرا که همیشه در. کارشون موفق و برای انجمن مفید بودند ! :)

بهتینا : فکر کنم هممون شاهد باشیم که ایشون هم تا می تونند بخش های مختلف سایت رو آپ می کنند و ارسالیاشون بیشتر و بیشتر میشه ! :)

دوستان رأی های من به دور از کینه ، رفاقت ، صمیمیت و ... بوده !

پ.ن : متأسفانه هر روز شاهد شایعات زیادی هستم ! :(
    عاجزانه از بعضی دوستان تقاضا دارم که کمتر شایعه پراکنی کنید ! :| واقعاً نمی دونم این شایعه ها چه سودی براتون داره ! :| ولی اگه وجهه رو می خواهید خراب کنید ، باید بگم صورت کسی با این کارها پیش دیگران خراب نمیشه ! و فقط خودتون ... :|

موفق باشید :)

فاطمه تاجیکی

مدیر بازنشسته
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,423
    امتیاز واکنش
    47,929
    سلامم من به
    AEEN
    havva
    Diba
    MASUME_Z
    Zhinous_sh
    رای دادم امیدوارم موفق باشن مخصوصا اقا ایین که من واقعا بابت تایپک نقد کده ازشون ممنونم و همچنین حوا جان که خیلی توی نقد کردن به من کمک میکنه:).
    و از مدیران دیگه که واسه سایت زحمت کشیدن و میکشن تشکر میکنم و معذرت که نمیتونم بهشون رای بدم.

آخرین ویرایش:

ABAN dokht

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,239
    امتیاز واکنش
    8,811
    من، به نرگس، جان.
    مهدیه خانم گل و آقا آیین و آقا رادمهر و آقا مجتبی رای دادم.

FATEME078

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,311
    امتیاز واکنش
    31,597
    همه ی مدیر ها برای تالار خودشون بی شک کارآمد بودند.

tromprat یکی از بهترین مدیر ها بودند و تلاش زیادی برای سر و سامان گرفتن بخش کتاب کردند.

AEEN زحمات آیین برای سایت قابل شمارش نیست، از نقد گرفته تا ویرایش، ایده های نابی که به پیشرفت قلم خیلی از نویسنده ها کمک کرد.

narcissus نرگس برای سر و سامان گرفتن بخش ویرایش زحمات زیادی کشید و پاسخگوی تک تک سوالات دوستان به خصوص خود من بود.

Masume_z از مسابقه هایی که برگزار کرد، گرفته تا ایده ی شکار لحظه ها و آپ کردن مداوم بخش سرگرمی و خیلی کار های دیگه باعث شد به معصومه رای بدم.

Behtina با وجود اینکه سخت مشغول درس خوندن هست باز هم برای سایت و تالارش ارزش قائل میشه.

*GHASEDAK*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    113
    امتیاز واکنش
    1,095
    Forgotten
    آیین
    معصومه
    بهتینا
    نرگس
    با توجه به کارنامه و فعالیتی که خودم دیدم و همچنین طرز بخوردشون با کاربرا رای دادم.شاید اخلاق جزئی از صفت کارآمد نباشه اما برای من مهمه و به نظرم تو پیشرفت هر انجمنی مهمه.
    همگی مطمئنا خوش برخورد و مسئولیت پذیر و به نوبه ی خودشون برای سایت تلاش می کنن.ولی خب فقط 5 انتخاب داشتم

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    12
    بازدیدها
    928
    پاسخ ها
    24
    بازدیدها
    1,549
    بالا