** برترین مدیر نگاه دانلود از نظر کاربران**

• شروع کننده موضوع _Delaram_
  • بازدیدها 3,324
  • پاسخ ها 50
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

MASUME_Z

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,852
امتیاز واکنش
29,849
دوستان گفتیم دلیلتون رو بگید و رای بدید.

من رای میدم به

آقا رضا: صبوره و جواب همه رو میده مثل ادمین های دیگه ترسناک نیست و وقتی بهش اعتراض میکنی با منطق و حوصله رسیدگی میکنه و همیشه هم هرچی ازش خواستم انجام داده مثل شکلک هااا و همیشه به فکر انجمن.Hapydancsmil
سمیرا مدیر ارشد: همیشه ناظر همه چیز انجمن هست و رفتارش با همه یکسان نه با کسی خیلی مهربون و نه با کسی خیلی بداخلاق فرق نمیزاره بین کاربرها.:aiwan_light_acute:
مهدیه : با همه مهربون حتی با کسانی که باهاش بد رفتار می کنند و با حوصله اکثر رمان ها رو میخونه و تشکر میزنه و انرژی میده با تشکراش.:aiwan_light_girl_pinkglassesf:
مونیکا: جدا از دوستیمون بارها دیدم که با همه آروم رفتار میکنه و با کسی تندخویی نمیکنه و همه ی تاپیک هاش همه بدون ریاس :):aiwan_light_give_heart2:
پریسا: یاری رساننده ترین مدیر بنفشی هستش که دیدم و خیلی تو پشت پرده کمک کرده به من نه جلوی عام :):aiwan_light_kiss3:
محدثه: با انظباط ترین مدیر که همیشه تاپیک ها تکراری رو حذف میکنه و به فکر انظباط انجمن.42kmoig
دیبا: همیشه درحال فعالیت هستش و اسمش توی برترین ارسال کننده هاس در اصل نمیزاره انجمن راکد و ثابت بمونه.:aiwan_light_gamer2:
کیادخت: کیا هم کوچولوترین و بامزه ترین مدیر انجمن هستش و اگه نباشه انجمن بدون خبر می مونه.:aiwan_light_wink:
تنهای تنها: مودب ترین هستش و همیشه با احترام با همه برخورد میکنه.:aiwan_light_give_rose:
سمیرا: آرام ترین مدیری هستش که دیدم و سرش تو کار خودشه و به کسی کاری نداره و از همه مدیرها هم سحرخیز تره.:aiwan_light_blush:
فاطمه : خاکی ترین مدیر هستش که تا حالا ندیدم کسی ازش ناراحت باشه و خانوم دکتر سایت محسوب میشه. :aiwan_light_mosking:
آمنه: با جنبه تر و خوش خنده تر از بقیه هستش.:aiwan_light_laugh4:
بهتینا: با ایشون برخورد نداشتم اما لابد خوبه که مدیر شده دیگه :):aiwan_light_bdfglum:

بنابراین هر کدوم از مدیرها نباشن کار انجمن لنگ می مونه و به همه نیاز داره انجمن و همشون بهترین هستن :)

• پیشنهادات
  • دختران من

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    957
    امتیاز واکنش
    18,064
    سلااام و نه خسته به همه عزیزان من نمیدونم چرا خانم علیزاده ندیده تو دلم جا باز کرده شدیددددد :campe45on2:
    همگی کارتون بیست زحماتون پر ارزش . دوستون دارم پاینده باشید :aiwan_lighft_blum:

tromprat

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    489
    امتیاز واکنش
    22,078
    راستش من ارادت قلبی خاصی به رضا جان دارم بسیار آدم خوش برخوردیه با اینکه یکم سخته
    سمیرا خانم و خانم علیزاده هم خیلی کمکم کردن ممنونم ازشون
    تمامی مدیرا خوبن و نباشن ، ستونای سایت کم میشه
    :aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum:

_Delaram_

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,077
    امتیاز واکنش
    10,503
    REZA_M با حوصله و صبور هستند و به تمامی کارهای انجمن رسیدگی می کنند:)
    *SAmirA سمیرا جونممممم رو من یه ساله میشناسمش خداییش خیلی مهربون و باحاله عاشقشم:)
    تنهای تنها دختر خوب و مودبی هستش که نظیرش رو ندیدم:)
    H@niyeh دختر خاکی و مهربونی هستش :)
    PARISA_R با معرفت ترین شخصی هستش که دیدم:)
    monika هم شوخ هم مهربون:)
    m-alizadeh خوش رفتارترین و با صبر و حوصله ترین:)

kiya dokht کیا هم دختر شوخ و با نمکیه که خیلی برام عزیزه:)
    FATEMEH_R دختر آروم و مودبیه:)
    Diba همیشه تاپیک های خوبی تو انجمن میزنه:)
    CAPRICORN برخوردی نداشتم :)
    AMI74 آمنه هم خیلی دختر خوبیه دوستش دارم:)

Behtina برخوردی نداشتم:)
    *samira* برخوردی نداشتم:)

آخرین ویرایش:

AMI74

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,739
    امتیاز واکنش
    79,331
    اول از همه ممنونم از دلارام عزیزم به خاطر ایجاد این تایپیک جالب:aiwan_light_girl_pinkglassesf:
    من به تمام مدیران عزیز انجمن رای میدم"همشونم میشناسم"بیش از اندازه مهربون و خاکین و به نظرم از بهترین ها هستن و نظیرشون توی هیچ انجمنی نیست جز انجمن نگاه:aiwan_light_give_heart:

parva.le

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    44
    امتیاز واکنش
    848

*SAmirA بهترین مدیر دنیا اروم با وقار و خوش برخورد و حامی
    monika زهرا جانم خیلی مهربونه
    m-alizadeh
    بسیار با دقت پیگر نمونه یه مدیر ادبی واقعی
    kiya dokhtشوخ و شاد دوست داشتنی و سرحال