نظرسنجی ★☆★ کارآمدترین مدیر سال 95 انجمن نگاه دانلود ☆★☆

• شروع کننده موضوع CAPRICORN
  • بازدیدها 2,893
  • پاسخ ها 36
  • تاریخ شروع

کارآمدترین مدیر سال 95 از نگاه شما ؟

• مجموع رای دهندگان
    129
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

م . میشی

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,751
امتیاز واکنش
31,388
از این اسامی به خانمهایی که همیشه همراه انجمن بودند و اونهایی که شاهد تلاش مستمرشون برای سایت بودم رای دادم
به اضافه اونهایی که کشف خودم بودن و افتخار میکنم که به مدیریت معرفیشون کردم :campe45on2:

همگی موفق باشند
تشکر از همچین تاپیکی

• پیشنهادات
  • FATEMEH_R

نویسنده انجمن
    نویسنده انجمن
    ارسالی ها
    9,323
    امتیاز واکنش
    41,933
    tromprat: به خاطر زحمتای زیادی که برای افزایش کیفیت رمان ها و تغییر روند تایید رمان ها کشیدن و با وجود توهینا و حرفایی که پشت سرشون بود عقب نکشیدن و پای کارشون موندن.

AEEN : به خاطر زحمتایی که در بخش نقد و ویراستاری کشیدن و با وجود بازنشستگی و مشغله ی زیاد بازم به انجمن کمک می کنن.

narcissus : به خاطر زحمت زیادی که برای ویرایش رمان ها و افزایش کیفیت رمان ها زمان دانلود می کشن.

~*~havva~*~ : به خاطر زحمت زیادی که برای نقد رمان ها و اعمال نقد منتقدان توسط نویسندگان می کشن.

MASUME_Z : به خاطر مسابقات مهیجی که تو انجمن برگزار کردن و جو خوبی رو ایجاد کردن.

رای من به این دوستان صرفا به خاطر پیگیری وفعالیتشون بوده.
    از مدیران کل سمیرا و محدثه ی عزیز هم بابت زحمتایی که می کشن و برگزاری این نظرسنجی ها ممنونم.
    همگی موفق باشید.

آخرین ویرایش:

*ROyA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,052
    امتیاز واکنش
    25,600
    من زیاد شناختی ندارم روی مدیر ها و فقط نفیس خانوم و آقا آیین رو میشناسم
    و اونا واقعا لایق بهترین بودن هستن:)

CAPRICORN

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    12,639
    امتیاز واکنش
    28,246
    درود بر همگی !
    خب طبق قرار با توجه به آراء به دست اومده، این نظرسنجی میتونست زودتر بسته بشه، اما به احترام بعضی دوستان در طی یک هفته از شروعش تا پایان باز بود.
    و همونطور که مشاهده می کنید کسی که با اکثریت آراء برنده ی این نظرسنجی شده کسی نیست جز :
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!

" بهت صمیمانه تبریک میگیم و برات آرزوی پیروزی در تمام مراحل زندگی می کنیم. "

خب بلاخره این نظرسنجی ها هم تموم شد؛ با همه پستی و بلندی هاش، هیجان هاش، حاشیه هاش...
    باز هم نظرسنجی داریم که بزودی برگزار میشه، اما مربوط به کلیت انجمنه.
    در انتهای عرایضم از صمیم قلب از همه شما سپاسگزاریم که همه جوره ما و این سری نظرسنجی های هفتگانه رو ساپورت کردید.
    یا حق

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,738
    سلامی دوباره

تشکر می کنم از همه دوستانی که در نظرسنجی 7گانه سال 95 شرکت کردند تا بهترین های این سال انتخاب بشه
    این نظرسنجی ها برای اولین بار بود توی تمام این سالها در انجمن نگاه دانلود برگزار میشد و حتما هم نواقصی داشت در حالیکه ما تلاش کردیم این نواقص روبه حداقل برسونیم پس اگه کم و کاستی بود به بزگواری خودتون ببخشید

جا داره اینجا از سه نفر تشکر ویژه بکنم :از آقا یاشار که پارسال تالار کتاب رو با برنامه هاشون به روز کردند و این شد سر آغاز پیشرفت انجمن تو این بخش ،از اقا رضا که با مدیریت خوبشون همه چیز رو محیا کردند تا هم کاربران هم نویسنده های عزیز بتونند به خوبی کار کنند و مطئنا انجمن نگاه دانلود مدیون ایشون هستند و یه تشکر هم از محدثه عزیز که همیشه همراه انجمن بودند و بدون هیچ چشم داشتی برای انجمن زحمت فراوان کشیدند ،همگیتون خسته نباشید

و تبریک ویژه به انتخاب شده های این هفت نظر سنجی امیدوارم همیشه موفق باشید
    و همینطور تبریک به همه کسایی که اسمشون توی نظرسنجی ها بودند اینها جز بهترین های انجمن بودند و هستند و خواهند بود
    من کارنامه ای از دلیل انتخاب عزیزانی که تو نظرسنجی بودند رو آماده کردم که براتون میزارم تا هیچ شبه ای براتون بوجود نیاد که چرا اسم کسی نبود

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,738
    1-قبل از ذکر دلایل باید بگم که نظرسنجی در حالت استاندارد فقط ۱۴گزینه داره و ما بر اساس همین حالت، فقط ۱۴اثر رو انتخاب کردیم . دلایل انتخاب : لرد سوداگران رمانیه که تو ژانر کمیابی نگارش شده و هر کسی توانایی نگارشش رو نداره...به طوری که اگه تو سایت های
    سرچی انجام بگیره،به زحمت میشه رمانی تو این ژانر پیدا کرد...علاوه بر ژانر ایده بسیار متفاوتی داشت و شخصیت ها پردازش درستی شدن...از طرفی جذب مخاطب این
    قابل توجه بوده...
    رنج از اقای ع ر محبوب نیاس که نویسنده ی چاپی هستن و این
    بعد از تایپ تو انجمن خودمون، به چاپ رسید...و مسلما اینقدری کیفیت بالا داشت که به چاپ رسید و حضورش تو نظرسنجی ما نوعی اعتبار بخشی به سایت محسوب میشه..سایر
    ها هم ،همگی دارای نثر قابل قبول،ایده ی بسیار خوب...شخصیت پردازی درست...جذب مخاطب به میزان قابل توجه...پختگی قلم نویسنده بودن...این
    ها از ژانر های مختلفی انتخاب شدن و از تک ژانری شدن نظرسنجی خودداری شده...تمامی نویسنده ها، جز کاربران رنگی هستن و تسلط کافی به اصول نگارش
    دارن...در مورد راز شاهزاده شهر جادو هم باید عرض کنم که بازدید بسیار بسیار بالایی داشت و داره و تعداد زیادی کاربر رو برای سایت به ارمغان اورده...همچنین ایده ی
    بسیار بکره به طوری که به خود نویسنده پیشنهاد چاپ هم داده بودن....اگر شک و شبه ای در رابـ ـطه با هر کدوم از گزینه ها وجود داره، میشه یه تیم از کاربرا که به ادبیات اشراف کافی دارن تشکیل بشه و تک تک رمانای نظرسنجی رو بررسی کنن...و البته، مطمئنا اونا هم با انتخاب های ما موافقت میکنن ! در رابـ ـطه با انتخاب
    ها همفکری صورت گرفته و بدون در نظر گرفتن روابط دوستی و‌...انتخاب شدن...حتی به صورت غیرمستقیم هم از کاربرا نظر خواهی کردیم ...به تاپیک های این رمانا سر زدیم و بررسیشون کردیم....

2-نظرسنجی نویسندگان: تمامی گزینه ها کاربرای رنگی هستن...و از قضا هیچ کاربری الکی و بدون داشتن برتری نسبت به سایرین، رنگ نمی گیره...این نویسنده ها اشراف کافی به قواعد نگارش داشتن و دارن...ایده پردازان خوبی هم هستن...از طرفی از نظر اخلاقی و برخورد با مخاطب،در سطح عالی قرار دارن...اگر در مورد هر کدوم از گزینه ها شبه ای وجود داره...به راحتی میشه هم سابقه ی نویسنده در سایت رو بررسی کرد...هم اگر تیمی تشکیل بشه، ازشون ازمون گرفته بشه...گرچه این دوستان وقتی رنگ گرفتن،نشون دادن که امتحان خودشون رو پس دادن.... و اینکه، بازم اگر بی عدالتی ای در نظرسنجی مشهوده، لطفا دقیقا اسم شخصی که حقش بود تو نظرسنجی باشه و نبود ذکر بشه...( توجه هم بشه ما فقط ۱۴گزینه داشتیم...و نمیشد همه رو جا داد...بنابراین بهترین ها رو قرار دادیم...

3-نظرسنجی ویراستاران: از مدیریت ویرایش سابق(خانم تکلیمی) و مدیریت جدید (نرگس) در مورد بهترین اعضای کادرشون سوال شد...و دقیقا اشخاصی که خود مدیرانشون تایید کرده بودن تو نظرسنجی قرار گرفتن...البته خانم تکلیمی سه تا از زیرمجموعه هاش رو گفته بود که خوبن...ولی از بین اون ها فقط یک نفر کماکان تو سایت در حال فعالیته و دو تای دیگه چند ماهی هست از سایت رفتن بنابراین وجود اسمشون تو نظرسنجی،دلیلی نداشت ! برای تک تک ویراستاران نمونه کار تو تاپیک ارائه شد...اگر پارتی بازی یا دلایل بی منطق در رابـ ـطه با نظرسنجی وجود داشت،مطمئنا با شجاعت تمام نمونه کار افراد،جهت بررسی توسط رای دهنده ها قرار داده نمیشد...از طرفی، ویراستاران حاضر در نظرسنجی تو مدت همکاریشون با بخش،حتی یک اعتراض از سمت نویسنده ها بهشون وارد نشد...و اتفاقا تمامی نویسنده هایی که باهاشون کار کردن،از عملکردشون رضایت کامل داشتن ! باز هم اگر گزینه ی بهتری تو سایت وجود داشته که ما قرارش ندادیم،عینا اسمش ذکر بشه تا کارنامش رو بررسی کنیم ببینیم چه برتری ای نسبت به گزینه های ما داشته !!!

4-نظرسنجی منتقدان : تک تک تاپیک های نقد بررسی شدن...و بهترین اشخاصی که با شورای نقد( مهم ترین پایگاه نقد سایت ) همکاری داشتن تو نظرسنجی قرار گرفتن...به این دلیل افراد متفرقه قرار نگرفتن که شورای نقد بالاترین کیفیت نقد رو ارائه میده و اعضاش به هر نحوی، فعالیت مستمر در این حیطه دارن و این جوری نیست که گسسته فعالیت کنن... این گزینه ها همگی از …… مدیریت جدید و سابق و حتی ناظرِ شورای ابتدایی سایت، گذرونده شدن و هیچ کدوم مخالفتی با اسامی نداشتن...نمونه نقد تمامی گزینه ها قرار داده شده و اگر پارتی ای وجود داشت، مسلما نمونه نقد برای بررسی از سمت شرکت کننده ها قرار داده نمیشد...حتی اگر تاپیک نظرسنجی بررسی بشه، ما کاربری داشتیم که با منتقدا اشنایی نداشته اما نشست تک به تک نقدها رو خوند و رای داد و تو خود تاپیک هم اعلام کرد که بعد از بررسی همه ی نقدها رایش رو داده...

5-نظرسنجی طراحان : اسم تمامی طراحان فعال سایت قرار داده شده...حتی طراحانی که قبلا رنگی بودن و فعالیت داشتن در جهت برقراری عدالت، تو نظرسنجی گذاشته شده...از هر طراح ،۶نمونه جلد تو تاپیک گذاشته شده تا رای دهنده بر اساس نمونه کارها رایش رو بده... همه طراحان نظرسنجی به کارشون اشراف کافی داشتن و دارن...

6-نظرسنجی تاپیک برتر: ببینین تاپیک برتر، تاپیکیه که خود کاربر سایت برای پست هاش زحمت کشیده باشه...نه که کپی پیست باشه...از طرفی تاپیکی که تو نظرسنجی اول میشه، برای کاربران فعال سال بعد الگو سازی میکنه...اگر یه تاپیک اموزشی برتر بشه،مسلما خیررسانیش به کیفیت سایت خیلی بیشتر از اول شدن یه تاپیک سرگرمی یا هنریه...تاپیکی لایق برتر شدنه که تونسته باشه در ارتباط با
    (، چون محوریت اصلی سایت هم رمانه) کمکی به کاربرا کرده باشه و صرفا محض وقت گذرونی نبوده باشه...تاپیک نقدکده برای ما منتقد تربیت کرده...تاپیک قلم به توان اصول برای ما نویسنده تربیت کرده...تاپیک سوتی نویسنده با استفاده از شیوه ی طنز، داره اموزش پرهیز از کلیشه و فضایی نویسی در
    رو به کاربرا میده...تاپیک دیالوگ های ماندگار داره به نویسنده ها تو زمینه ی
    و داستان کوتاه و‌نمایشنامه ، دیالوگ نویسی در سطح خیلی خوب رو اموزش میده...تاپیک پیدا کردن
    های بی نام هم تاپیکیه که کمک رسانی بسیار بالایی به کاربرای تازه وارد میکنه و از سردرگمی در مورد
    مورد نظرشون،نجاتشون میده....ما تاپیکای اموزشی دیگه ای هم داریم، ولی هیچ کدوم به اندازه این چندتا تاپیک قدرت جذب مخاطب نداشتن...تاپیکی که کیفیتش بالاس ولی جذب مخاطب نداره و خاک میخوره،عملا فایده ای نداره برای سایت و کاربرا...از طرفی تاپیکی که بازدید قابل توجه ای داره اما خیری به کاربرا و پیشرفت سایت تو محوریت اصلیش نمی رسونه، بدرد نمیخوره....ما تو این نظرسنجی تاپیک هایی رو قرار دادیم که جنبه کمکی و اموزشی(مستقیم و غیر مستقیم) دارن و جذب مخاطبشون هم خیلی خوبه ....از قرار دادن تاپیک های سرگرمی هم پرهیز کردیم چون کمکی به ارتقای قلم کاربرا که اکثریت تو حوزه نویسندگی فعالیت دارن، نمیکنه....اگر از صد کاربر منطقی سوال بشه که تاپیک اموزشی مفید تره یا سایر تاپیک ها،مسلما مورد اول رو انتخاب میکنن ...!

7-و اما مدیران کار امد همینطور که می دونید تعداد مدیرا زیاده و این مدیرا گلچین شدند ازشون مطمئنا اسمهای زیادی بود که لایق گذاشتن توی نظرسنجی بود و. لی نمیشد بیشتر از این زیاد کرد اگر اسم کسی گذاشته نذاشته دلیل بر خوب نبودن اون مدیر نیست که اگر کسی خوب نبود اصلا برای مدیریت انتخاب نمیشد پس از دوستانی که اسمی ازشون اورده نشده معذرت میخوام و ازشون صمیمانه ممنونم که وقت گرانبهاشون رو صرفانجمن نگاه کردند همگیتون موفق باشید

این از گزینه ها...که همشون با دلیل و منطق انتخاب شدن...در مورد رای گیری هم، ما عمدا رای های کاربرا رو اجازه دادیم تو قسمت نظرسنجی نمایش داده بشن تا تمامی اشخاص رای دهنده مشخص باشن...اگر فکر می کنین شخصی تو نظرسنجی پارتی بازی کرده و‌ برای خودش رای جور کرده...میتونین کل خصوصی ها و‌پروفایل های کاربران رو بگردین...اگر حتی یه مورد تبلیغ پیدا کردین،بیاین اعلام کنین ... تمامی کاربرانی که رای دادن میشه یوزرشون رو چک کرد تا فهمید مولتی یوزر شخصی از شرکت کننده ها هستن یا خیر...اگر مولتی پیدا کردین که محض رای دادن اومده باشه، بفرمایین اعلام کنین...اختلاف رای نفر اول هر نظرسنجی با نفر دومش قابل توجهه...اگر فقط دو سه تا اختلاف وجود داشت، میشد یه احتمالی داد که پارتی شده...ولی وقتی در طول نظرسنجی اختلاف رای به بالای ۷_۸رای میرسه و‌ به مدت یکی دو روز کامل، ثابت میمونه...یعنی نظر کاربرا اینه که اون گزینه اول شه نه سایر گزینه ها...اگر میگین رفاقتی رای داده شده، کمی اغراق امیزه...شاید ده رای..بیست رای رفاقتی(شاییید) گرفته بشه...ولی امکان نداره اکثریت رای ها به این طریق دریافت بشه...به خصوص که کاربرا بعد از دادن رای تو خود تاپیک چرایی رای دادنشون به هر گزینه رو اعلام می کردن...

AEEN

مدیر بازنشسته
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    507
    امتیاز واکنش
    24,849
    سلام :)
    امیدوارم همگی خوب باشین :)
    می خواستم از تمام کسانی که به بنده رای دادن در هر دو نظرسنجی پیشین و نظرسنجی حاضر ، تشکر و قدردانی کنم ...!
    مسلما اول شدن حس خیلی خوبی داره...ازتون خیلی ممنونم که تو سه نظرسنجی اخیر باعث شدین این حس رو مجددا تجربه کنم :)
    تشکر از دوستانی که نظراتشون رو نوشتن...تک تک کلماتتون موجب قوت قلب بود :)
    تو این تاپیک یه کارنامه ارائه شده بود از من ، ولی بازم اگه به احتمال یک درصد کسی در سلامت نظرسنجی ها و حق و ناحق بودن رای ها شک و شبه ای داره ، من پیشنهاد می کنم سری به موضوعات اغاز شده بنده بزنه....اونجا ،
    دفاعیه من حاضر و اماده اس برای دیده و بررسی شدن :)
    و در آخر یه تشکر ویژه دارم از مدیران ارشد بابت عملی کردن این نظرسنجی ها...تلاش هاتون بی شک موجب پیشرفت نگاه دانلوده :)
    و....
    بازم
    سپاس :aiwan_lightsds_blum:

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    12
    بازدیدها
    919
    پاسخ ها
    24