نظرسنجی مدیر برتر سال 98

• شروع کننده موضوع SHahRAshOB
  • بازدیدها 928
  • پاسخ ها 12
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

مهربانوی ایرانی

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6,382
امتیاز واکنش
14,555
خدا قوت می گم به تک تک عزیزان که فعال و پر تلاشن:aiwan_light_give_rose::aiwan_light_give_heart2:
انتخاب سخت ولی خب با نهایت احترام به همه،من به دیاناز خانم و پرستو خانم و یگانه جان رای دادم چون خیلی فعال و پر تلاشن :aiwan_light_blush: ( ۱۱ 》۸ 》۴ )

• پیشنهادات
  • ֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,790
    نظرسنجی باطل و نفرات برتر رو خودمون انتخاب میکنیم.
    یک ساله صب تا شب مطلب میزنم،24 ساعته میگم خوب باشین،24 ساعته میگم انسان باشین،24 ساعته میگم عدالت
    آخرشم باز هرکسی راه خودشو میره.گرفتم مسخره خودمو.چیزی که مشخصه تو ایران ملت فقط ادای آدم بودن رو درمیارن.روزی 500 تا پیام قشنگ میفرستن برا هم دریغ از اینکه به یکیشون عمل کنن.اینجا از ریشه گندیده و هرگز درست نمیشه.ذهن و فرهنگ و هویت مردم رو پستی و رذالت فراگرفته.اونی هم که خوبه داره ادا درمیاره
    اصلا انتظار نداشتم که قصه اینطوری پیش بره.وای به حالتون با این افکار و اعمالتون.وای به حال بچه هایی که شما میخواین بزرگ کنین.چی میخوان ازتون یاد بگیرن؟بدا به حالتون با اینهمه کوته بینی.بدا به حالتون که خوبی رو می بینین و بهش پشت می کنین.
    ما اینجا همیشه سعی کردیم ازتون نظر بخوایم.بگیم که مهمین.ولی هر بار یه مسخره بازی پیش اومد.هر بار بچه بازی دراوردین.هر بار واقعیتو ندیدین.زین پس سعی میشه کاربر کمترین دخالت رو توی مباحث داشته باشه و برای هر موردی تیمی از بهترینا رو تشکیل میدیم تا اینکه خودمونو مسخره ی 4 تا بچه کنیم.موارد مهم سایت دیگه هرگز به نظرسنجی گذاشته نمیشن

مدیرای گل.من ازتون عذرخواهی میکنم.من شاهد زحمات شما بودم و دست تک تک شما رو می بوسم.شما زیاد جدی نگیرید بحث رو.مهم اینه من و بقیه ارشدا کامل در جریان زحمات شما هستیم.مرسی از اینکه تنهامون نذاشتین.شقا تاپیکو حذف کن بره بسه دیگه ملت فهمشونو به رخ کشیدن

SHahRAshOB

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,543
    امتیاز واکنش
    22,715
    نظرسنجی مدیران بسته شد.
    عزیزان دل، مدیران زحمتکش و توانای انجمن
    رفقا، زحمات و تلاش های شما بر ما پوشیده نیست و قطعا قدر تک تک زحمات، بودن ها و حمایت هاتون رو می دونیم.

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    24
    بازدیدها
    1,549
    پاسخ ها
    134
    بازدیدها
    6,216
    پاسخ ها