رویداد سالگرد تاسیس نگاه دانلود

وضعیت
موضوع بسته شده است.

darya22

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
7,424
امتیاز واکنش
37,117
سلام به همگی
اولین بار دنبال رمان میگشتم همینجوری شانسی سرچ کردم رمان های بی نام که نگاه امد رمانای که میگفتن با اسماشون میخوندم که یه بار دیدم نمیشه دید و باید عضو بشی برای همین عضو شدم برام جالب بود بعد کم کم با قسمت های مختلف سایت اشنا شدم

• پیشنهادات
  • Firelight̸

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,273
    امتیاز واکنش
    47,038
    سلام به همه نگاه دانلودیا. تفلد نگاه رو تبریک میگم. اممم دهمین تولد میشه؟ نمیدونم
    تقریبا دو سال و نیم پیش طبق معمول که واسه دانلود کردن رمان جدید اومده بودم وارد سایت نگاه شدم. بعد صفحه گوشیم هنگ کرد و به جای اینکه دستم بخوره روی گزینه دانلود رمان خورد روی ثبت نام. گفتم تا اینجاشو که اومدم بذار ببینم بقیه اش چیه
    ثبت نام کردم با کلی ترس و لرز و بعدش وارد انجمن شدم.
    واقعا هیچی سر در نمیاوردم ولی بعدش دیدم که چند نفر اومدن پیجم و گفتن خوش اومدی تازه وارد و از این حرفا خلاصه که به کمک بقیه و فضولیای خودم دیگه یاد گرفتم و اینجوری شد که اینطور شد و از این حرفا

واقعا از صمیم قلب خوشحالم که عضوی از خانواده بزرگ نگاهم. امیدوارم که سالیان سال دیگه کنار هم بمونیم

*Adonis*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    610
    امتیاز واکنش
    1,849
    ::لاویسلام تبریک میگم سالگرد تاسیسو به همه دوستان و مدیرای خوبمون::لاوی
    خب من حدود 5 ماهه که عضو سایتم و خیلی اتفاقا تو این 5 ماه برام افتاد. گفتین از نحوه اشناییمون بگیم خب من 4 سال پیش با نگاه اشنا شدم و رماناشو میخوندم. 2 سال پیش یه رمانی خوندم که وقتی به اخرش رسیدم دیدم نوشته ادامه در جلد دوم که هنوز نوشته نشده. هیچی دیگه 2 سال تموم منتظر این رمان بودم که خیلی اتفاقی دیدم ی جایی به اسم انجمن هست که نصف اون رمان درحال تایپ توشه. اینجوری شد که با انجمن نگاه اشنا شدم.(اون موقع سایت برای کاربرای مهمان اجازه میداد رمانا رو بخونن، ای کاش بازم این ایتمو فعال کنین چون واقعا حیفه بقیه نتونن رمانا رو بخونن)
    این فقط شروعش بود تا اینکه مرداد ماه امسال، درست 4 روز مونده به تولدم جو گیر شدم و توی انجمن خیلی یهویی عضو شدم و شروع کردم به رمان نوشتن، اونم دقیقا وقتی که 30 مرداد کنکور داشتم. با همه اینا کلا یک ماه مونده به کنکور هیچی درس نخووندم، عضو اسکارت شدم و چون تازه فعالیتشو شروع کرده بود خیلی وقت گیر بود. هفته اخر قبل کنکور ازمون داشتم و بعد که تخمین رتبه ام اومد دیدم منی که تخمین رتبه ام همیشه 2 هزار بود حالا شده 26 هزار. هیچی دیگه همونجا از اسکارت لفت داد و یک هفته درس خوندم و بعدش کنکور دادم.:campe45on2:

پ.ن: اون دوران بخاطر استرس کنکور خیلی اقا مجیدو اذیت کردم، واقعا عذرمیخوام

آخرین ویرایش:

MoHaDeSeH 79

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    435
    امتیاز واکنش
    1,107
    سلام به همه‌ی نگاه دانلودی‌های عزیز و تولد انجمنو به همه تبریک میگم.
    من اولین بار تقریبا 5 سال پیش بود که با سایت نگاه دانلود آشنا شدم. رمان های خوب و بروزی داشت. سایت های دیگه ای هم برای دانلود رمان بود اما چون تو سایت نگاه، دانلود رمان‌ها رو با فرمت‌های مختلف میذاشتن، باعث شد بیشتر جذب این سایت بشم. تقریبا 4 ساله پیش هم یه رمانی خوندم که جلد اولش تموم شده بود و جلد دومش تو انجمن تایپ میشد. به خاطر اون رمانه تو انجمن ثبت نام کردم ولی کارکردن با انجمن رو بلد نبودم، برای همین فعالیتی نداشتم. تا اینکه تصمیم گرفتم تو انجمن فعالیت کنم و از کسانی که کمکم کردن بینهایت سپاس گذارم.
    از تمام مدیرانی که برای سایت و انجمن زحمت میکشن سپاسگذارم و خسته نباشید میگم.

مهرا عظیمی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    138
    امتیاز واکنش
    1,849
    سلام به همگی؛ :biggfgrin:
    اول از همه سالگرد تاسیس نگاه رو به همه نگاه دانلودی های عزیز تبریک میگم؛امیدوارم نگاه دانلود با همین روند روز به روز پیشرفت کنه و اعضای خانواده مون زیاد و زیادتر بشه.
    خیلی وقت بود که رمان میخوندم و بیشتر رمانهایی که میخوندم از سایت نگاه دانلود بود؛ یه روز داشتم یه رمانی رو از تو سایت دانلود میکردم که اشتباها دستم به قسمت انجمن نگاه دانلود کلیک کرد
    که سریع از صفحه خارج شدم .چند روزی همه اش فکرم این بود که اصلا این انجمن چی هست؟ داخل انجمن چه فعالیت هایی انجام میشه ؟یعنی نویسنده همه این رمان هایی که میخونم تو انجمن هستن یانه ؟ باهمه این افکار تو انجمن ثبت نام کردم اولش چون محیط برام تازه بود زیاد با کسی حرف نمیزدم اما کم کم با شرکت توی تاپیک های مختلف دوستان زیادی رو پیدا کردم الان چهار سال از اون زمان میگذره و واقعا خوشحالم که عضوی از انجمن هستم.
    از همینجا از نگاه جان و همه مدیرانی که برای سایت زحمت میکشن تشکر میکنم و به تک تک شون قدا قوت میگم. :aiwan_light_give_heart2: :aiwan_light_give_heart2:

*Romi*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,789
    امتیاز واکنش
    5,278
    سلام به همگی
    راستش من خیلی وقته عضوم و یادمه برای خوندن رمان دنیای درون که اسمش به لنوست تغیر کرده وارد سایت شدم.اون زمان ها کاری جز رفتن به تایپیک اون رمان نمیکردم اما یه تقریبا یه سالی میشه که شروع به نوشتن و برقراری ارتباط با سایر کاربرها کردم و باید بگم که همه چیز عالیه.
    ممنون از موسس سایت و همه مدیران
    این روز رو به همه نگاه دانلودی های عزیز تبریک میگم♡

✵BlackShadow✵

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    271
    امتیاز واکنش
    2,712
    خب تولد خونه‌مون که مبارک باشه :campe545457on2:
    خب تو 2018 بود فکر کنم که سایت واسه بار اول ف.ی..لتر شد و همون جا من و یکی از دوستام واسه جلد دوم «سه تفنگدار شیطون» بود فکر کنم که باهم عضو شدیم. اون موقع یه ایمیل تأیید می‌فرستاد و ما ایمیل تأییدامون نیومد. خلاصه تا پارسال تابستون سر یه رمانی که اسمش هم یادم نیست دوباره عضو شدم و اوایل فقط توی تاپیکای دنباله دار بازی ‌می‌کردم تا اینکه رفتم دنبال تایپیستی و ویراستاری و این چیزا و کم کم با بچه‌ها آشنا شدم و الانم که اینجام. آخرشم یه تشکر از فادر و خانوم نگاه که سایت و انجمن رو راه انداختن.

❤FZ❤

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    25
    امتیاز واکنش
    348
    سلام
    سالگرد تاسیس نگاه دانلود رو به همه نگاه دانلودیهای عزیز تبریک میگم :aiwan_light_heart:
    این انجمن باعث شد با آدمای فوق العاده ای آشنا بشم ::عشقمی

من برای خوندن جلد دوم یه رمان که در انجمن در حال تایپ بود عضو انجمن شدم

FATEMEH_R

نویسنده انجمن
    نویسنده انجمن
    ارسالی ها
    9,323
    امتیاز واکنش
    41,933
    قبلا از اونایی بودم که تند تند رمانای چند صد صفحه ای رو می خوندم و می رفتم سراغ بعدی و رمانا رو از سایت نگاه دانلود می کردم و نمی دونستم انجمن داره.
    بعد چند وقت (شهریور ۹۴) تصمیم گرفتم خودمم رمان بنویسم و به پیشنهاد دختر خالم می خواستم تو انجمن نودوهشتیا عضو شم؛ ولی وقتی می خواستم وارد بشم و ثبت نام کنم، نتم مشکل پیدا کرد و مراحل ثبت نام کامل نشد. چند بار امتحان کردم؛ ولی نتیجه نداشت. نتمو قطع و وصل کردم و سرچ کردم انجمن رمان و قبل از اینکه اسم انجمنو بزنم حواسم نبود و سرچ رو زدم و اسم انجمن نگاه دانلود تو لیست اومد و با خودم گفتم یه نگاه بندازم ببینم چطوره. قالبش اونموقع کامل شبیه نودو هشتیا بود و چشمم که به تالار رمان خورد، تصمیم گرفتم ثبت نام کنم و بعد از مدتی تاپیک رمانمو زدم حالا بماند که چقدر آقا یاشار (مدیر سابق کتاب) رو حرص دادم تا تونستم تایپ رمانمو شروع کنم 25r30wi
    یه روز که مشغول گشتن تو انجمن بودم چشمم به تاپیک اعلام آمادگی برای مدیریت خورد و تصمیم گرفتم اعلام آمادگی کنم و دیگه موندگار شدم:aiwan_light_popcorm1:

E.KAMYAB

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    200
    امتیاز واکنش
    4,061
    تولد سایت قشنگمون مبارک :campeon4542:
    دست نگاه خانم درد نکنه که همچین سایت خوبی رو تأسیس کردن تا من و امثال من برای نوشتن کلی چیز میز یاد بگیریم.
    خب من سه سال وقتم رو توی انجمن دیگه تلف کردم و دنبال سایت خوبی می‌گشتم که بتونم به کمکش رشد کنم تا اینکه اینجا رو بهم معرفی کردن.
    منم دو دستی چسبیدم بهش و ول کنش هم نیستم:aiwan_lightsds_blum:

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    54
    بازدیدها
    2,545
    پاسخ ها
    53
    بازدیدها
    3,236