رویداد سالگرد تاسیس نگاه دانلود

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • پیشنهادات
  • Mr.Big

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    610
    امتیاز واکنش
    3,698
    سلام به همه نگاهی های عزیز

تقریبا یکسالی میشه که دربین شما هستم و از پاکی قلب های مهربونتون انرژی میگیرم

قبل از هرچیزی سالگرد تاسیس نگاه دانلود را به همه شما دوستان تبریک عرض میکنم

به مناسبت سالگرد تاسیس نگاه دو سورپرایز ویژه دارم

1. شروع به کار رادیو نگاه دانلود از اول زمستان (شب یلدا)
    2. دائمی شدن انتشار نشریه اختصاصی رمان و نویسندگی نگاه دانلود در هر ماه

انشاالله به یاری خدا و کمک شما دوستان عزیز با تمام قدرت و انرژی به پیش بریم

*SiMa

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,175
    امتیاز واکنش
    23,337
    یادش بخیر
    سال ۹۴ بود و ما تازه عقد کرده بودیم یهو دیدیم سایت قبلی که توش می‌نوشتیم بسته شده و هیچ جوره نمیتونیم بهش دسترسی داشته باشیم.
    چند وقتی هم بود با اون سایت مشکل داشتیم و نگاه رو هم در نظر داشتیم وقتی هم اونجا بسته شد بلافاصله با یه اکانت مشترک ،عضو اینجا شدیم که دوسال بعدش من این اکانتم رو ساختم.
    و بنظرم خوبترین کار زندگیم بود.
    از بودن کنارتون و داشتن همتون خوشحااالم :aiwan_light_heart: :aiwan_light_heart: :aiwan_light_heart:

آخرین ویرایش:

Strim

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    194
    امتیاز واکنش
    1,970
    والا ما خیلی بیکار بودیم دخترعموم گفت بیا رمان بخون حدود یه سالی انلاین افلاین میخوندم برام فرقی نمیکرد از کجا دانلود میکنم. بعد تصمیم به نوشتن گرفتم و اول وبلاگ، بعد یه سایت به تمام معنا مزخرف و بعدم شناخت اینجا و عضویت... اولش خیلی فعال نبودم اما کار باهاشو بلد بودم. تا اینکه کم کم جاگیر تر شدم و تصمیم به فعالیت دوباره گرفتم. الانم که با این همه جذابیت و زیبایی در خدمت شمام:aiwan_light_girl_hide:
    امیدوارم این سایت خوب که محفل مفیدی برای نویسندگیه تا مدت زیادی پایدار بمونه و افراد زیادی ازش فیض ببرن.
    موفق و سربلند باشید همگی:aiwan_lggight_blum:

کوکیッ

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    20,571
    امتیاز واکنش
    157,353
    فروم جانِ بر دل نشسته تولدت بسی بسی مبارک.... ان شاء الله هر سال تو رو سبز تر و موفق تر ببینم :aiwan_light_heart:
    ::heartpurple
    اگر اشتباه نکرده باشم فروردین ماه سال 96 طی حرکتی اتفاقی و بدون دلیل اینجا عضو شدم. ( هنوزم بدون دلیله موندنم...فقط مهربونیا من و اینجا موندگار کرده:aiwan_light_bdslum: )
    منم مثل خیلی ها بخشی از عمرم صرف رمان ها شد و از این طریق من با سایت نگاه اشنا بودم
    اولین حضور من در یک فروم مجازی از همین نگاه دانلود شروع شد
    بنابراین جایگاه این فروم بسیار برای من خاص تر و بطور کل این انجمن برای من دُردانه ایست از دل:aiwan_light_heart: جدانشدنی
    : )
    اینجا برای من سراسر خاطره است و برای من مثل یه خونه تلقی میشه .... کاشونه ای پر از مهر ...صفا و دوستی *_*
    دایره دوستان نگاهی من همچنان در حال گسترشه و این برای من یه موهبته :aiwan_light_girl_sigh:
    دوستانی دارم که هر کدومشون گرمای دل من هستن...ممد حیات و مفرح ذات نابی هستن که دوستیاشون مملوء از عطر نشاط انگیز نارنگیه ( الهی بمونید برام گوگولیا:aiwan_light_girl_sigh:)
    حوالی اوایل عضویت من شاید این انجمن خیلی پر شر و شور تر از نگاه امروزی عمل میکرد
    و متاسفانه جفای فیلترینگ ها این انجمن رو کمی منزوی کرده ولی خیلی ها طی همین مسیر نشون دادن که واقعا پای ثابت این مسیرن و کاملا تفاوت کسانی که صرفا اینجا وقتشون رو میگذرونن و کسانی که اینجا زندگی میکنن مشخص شد ::skipping
    و مایه مباهات منه که با این محفل گرم اشنا شدم...دوستان بی نظیری دارم که هر کدومشون گل مهری در دل ما کاشتن و کنارشون خندیدم...تجربه کسب کردم و از همه مهم تر کنارشون درس گرفتم :aiwan_light_give_heart2:

و الان فرصت خوبیه که از همه کسانی که برای نگه داشتن این کاشونه پر از عطر گلاب تلاش میکنن .... دلی وقت میزارن.....ایده های نابشون رو به صحنه ظهور میرسونن... تشکر کنم
    خیلی خیلی ممنونم عزیزان جــ:aiwan_light_heart:ـآن :)

^A.Zeinab.06

مدیر بخش عکس
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    861
    امتیاز واکنش
    1,312
    اولا ممنون از نگاه خانوم عزیز و همه کسایی که باعث شدن ما بتونیم توی این جمع دوستانه کنار هم باشیم و....

و دوما اینکه من چجوری وارد سایت شدم داستان بلندی مثل شب یلدا داره...!
    خب مختصر بگم: اینکه من اول با یک اکانت دیگه وارد شدم،اونم به سختی که در همون قدم اول بعد نوشتن اولین پیام توی چتروم،به دست صبای عزیز که از همینجا مورد عنایت قرار میدمش، ترور شدم!

دوماه همینجوری گذشت، به هر سختی که بود یاد گرفتم ،چجوری با سایت کار کنم. تو همون موقع اشتباهی از سایت به کلی خارج شدم و از اونجایی که حافظه مبارکم مثل ماهی عمل می کنه؛رمز اکانتمو یادم رفت! بعد یه اکانت دیگه درست کردم که اونم بن شد؛ چون مولتی اکانت به حساب میومد...!
    ولی از اونجایی که دست‌بردار نبودم, بازم یه اکانت دیگه درست کردم و رفتم مشکلمو به خاله( که از همینجا اعلام می کنم خیلی دوستش دارم) گفتم .بعد هم اکانت های دیگم بسته شدند و من ماندم و شمایی که اونقدر بیکارید که دارید این رو می خونید! (البته منم از شما بیکارترم که نیم ساعته دارم اینو می نویسم...!)

چقدم مختصر نوشتم!

در کل اینکه تولد سایت مبارک..!

فاطمه معصومی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    207
    امتیاز واکنش
    2,701
    جا داره یه خسته نباشید دبش بگم به همه‌ی مدیران گرانقدر و ارجمند نگاه دانلود که مدت‌هاست دارن برای سایت و یک کلام کاربرانش با عشق و دلسوزی تلاش می‌کنن و ما این کنار هم بودن و صمیمیت رو مدیون زحمت‌های بی‌وقفه‌ی اونها هستیم :aiwan_lggight_blum::aiwan_light_heart:
    کسانی که این جمع رو ترک کردن، روز و روزگارشون خوش و کسانی هم که هستن، کنار هم و برای هم بمونیم. آمین.:aiwan_lighfffgt_blum::aiwan_light_girl_pinkglassesf:
    دو سال از زمان ورودم به انجمن می‌گذره و هنوز هم می‌گم که نگاه بهترین انجمنیه که از هر لحاظی دیدم. سپاس بی‌نهایت:aiwan_light_give_heart2:
    پوزش بابت تاخیر:aiwan_light_blumf:

_Dark _

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    132
    امتیاز واکنش
    1,438
    خوب خوب
    تولد نگاه عزیزم مبارک
    راستش منم خیلی وقت نیست که اومدم
    داستان من این بود که کلا از کلاس چهارم رمان میخوندم
    عاشق رمانای انجمن بودم و همیشه ار چنلش دانلودشون میکردم تا اینکه زد به سرم بیام تو انجمن عضو بشم
    خلاصه تو انجمن عضو شدمو ناظرمم شد مهسای عزیزم که با رفنار خوبش باعث شد من عاشق نگاه بشم
    امیدوارم سالهای سال تو نگاه کنار هم باشیم و یه تشکر ویژه ام از نگاه خانوم که باعث شد من کلی دوست و خواهر خوب اینجا پیدا کنم و عاشق خانواده مجازیم بشم♡♡

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,737
    خیلی ممنون از همه کسانی که شرکت کردند.
    به شرکت کنندگاه عزیز نشان تولد تقدیم شد

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه