رویداد سالگرد تاسیس نگاه دانلود

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Lady

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,523
امتیاز واکنش
10,543
سلام
اول اینکه تولد نگاه رو تبریک میگم و من هم مثل سمیرا جان خوره رمان بودم شب و روزم رو با خوندن رمان ها میگذروندم و خب قطعا رمان هایی روهم که میخوندم، بیشترشون رو از اینجا دانلود میکردم. و یک روز هم تصمیم گرفتم که عضو انجمن بشم که هیچی ازش سردرنمیاوردم. وقتی عضو شدم چت باکس رو دیدم و یجورایی تمام فعالیتم اونجا بود اولین باری که سلام دادم توی چت هیچکی جوابمو نداد 25r30wi 25r30wi ولی بعدا با خیلی ها دوست شدم از جمله آیین و ادیان و احسان و بهتینا ستاره دیناز و.... کلی دوست عزیز دیگه که الان نیستن. کم کم نگاه شده بود یه جایی که داخلش تفریح میکردم و بعضی از دوستامم اوردم توی این انجمن و باهمدیگه فعالیت میکردیم. سالهای اول که عضوشدم فعالیت جدی و حرفه ای نداشتم. درحد همون تاپیک های تولد و نظرات و چندتا پست پراکنده توی بعضی از تالارها. گذشت و نگاه از یادم رفت. بعضی وقتا میومدم سر بزنم ولی متاسفانه فیـلتـ*ـر بود ودوباره نگااه رو فراموش میکردم. اما بهمن ماه بود که باز نگاه رو کشف کردم و فعالیت الکی مثلا حرفه ایم رو شروع کردم. خوشحالم که دوباره اینجام و فعالیت و پیشرفتم رو مدیون نگاه هستم. به پدر گفتم و به همه بچه های اینجاهم میگم آیندم رو مدیون نگاه هستم. نگاه برای من تلنگری بود که دست از هدفم هیچوقت نکشم.:aiwan_light_girl_pinkglassesf::aiwan_light_girl_sigh:

• پیشنهادات
  • <sonnet>

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    344
    امتیاز واکنش
    2,436
    من اولین رمان اینترنتی که خوندم لرد سودا گران بود. همین باعث شد با نگاه اشنا شم و اولین باری بود که تصمیم گرفتم نوشته هام رو جایی بجز لب تابم داشته باشم. و البته شروع تجربه کسب کردن و شروع مدرسه نویسندگیم!
    ممنون که هستی نگاه دانلود!
    امیدوارم بتونیم پیش هم تا تولد سال دیگه این خانواده بزرگ رو بهتر و بهتر کنیم.

1ta.rasoulzadeh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    530
    امتیاز واکنش
    4,119
    عضویت من در نگاه دانلود به توصیه‌ی یک دوست بود! :aiwan_lighfffgt_blum:

من داشتم با آرامش اعصاب یک رمانی رو در وبلاگم ترجمه می کردم که یه خانمی بهم پیام دادن و توصیه کردن که رمان هایی که ترجمه می کنم رو از این به بعد در انجمن‌ها ترجمه کنم که هم بازدید زیاد بشه و هم به طور حرفه ای تری کار کنم. منم بین انجمن ها نگاه رو انتخاب کردم( یه ربطی هم به این که موسسش زن بود داشت اگه نخوام دروغ بگم! :aiwan_light_bdslum: ) و خب اومدم تو نگاه و به محض اینکه تونستم مترجم شدم و بعد از اینکه یه رمان کوتاه اینجا ترجمه کردم و دیدم که واقعا انگار اینجا عضو شدن تصمیم خوبی بود، اون کتابی رو که داشتم ترجمه می کردم رو هم از توی وبلاگم حذف کردم و به کمک دوستانی که در تیم ترجمه راهنماییم می کردند شروع کردم دوباره ترجمه رو با کیفیت کردن و در نگاه دوباره گذاشتمش و هنوزم تمومش نکردم چون خیلی زیاده :NewNegah (14):

در کل توی این انجمن من لحظات خیلی خوبی داشتم و با آدم‌هایی آشنا شدم که شاید اگر توی این انجمن نبودم هیچوقت افتخار آشنایی باهاشون رو پیدا نمی کردم و نگاه الان تبدیل شده به یه بخش خیلی مهمی از زندگیم و من شاید تا ابد از اون خانم ناشناس ممنون باشم که اون توصیه رو به من کردند و امیدوارم هرجایی که هستند سرحال و خوش حال باشن ^ ^

Morningstar_Tina

.
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,471
    امتیاز واکنش
    17,947
    اول از همه بگم که عکس اولی که زدین پس زمینه سورمه ایش واقعا به برفا میاد و خیلی خوشگل شده :aiwan_light_bdslum:
    من اول سال هفتمم دنبال جلد چهارم هیچکسان میگشتم که اینجا رو اورد بالا دیگه منم عضو شدم اولاش خیلی میترسیدم با کسی حرف بزنم ولی خب بعدا درست شد :aiwan_light_biggrin:خاطرات خیلی زیادی اینجا دارم ، اینجا بهترین دوستامو پیدا کردم و با بهترین افرادی که میتونستم اشنا بشم ، اشنا شدم :aiwan_light_girl_hide:روزایی بود که فقط میخندیدم روزایی که گریه میکردم روزایی که خجالت میکشیدم و کلی اتفاقای دیگه الان اینجا شده نصفی از زندگی من و واقعا نمیتونم از اینجا جدا بشم امیدوارم که یه سال شیرین دیگه رو کنار هم بسازیم و به همه خوش بگذره:aiwan_light_girl_sigh::aiwan_light_heart:

_mah_

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    181
    امتیاز واکنش
    1,323
    دانشجو بودم که شروع کردم به رمان‌خوندن و جذب رمان‌ها شدم. رمان پشت رمان بود که می‌خوندم. یادش به‌خیر فرجه امتحان‌ها به‌جای درس‌خوندن، رمان می‌خوندم :campe45on2: می‌گفتم دو روز امتحانه وقت داره، امروز رمان می‌خونم و فردا درس و این قضیه ادامه داشت :aiwan_light_bdslum: از نگاه هم رمان زیاد دانلود می‌کردم ولی عضوش نبودم تا اینکه یه روز اسم یه رمان رو فراموش کرده بودم و دنبالش می‌گشتم و این‌گونه شد که عضو نگاه شدم (پنج سال پیش!) ولی قبل از اینکه پستی بذارم برای رمان فراموش‌شده، اسم رمان یادم اومد و من دیگه آنلاین نشدم تا پارسال!
    دوباره اسم یه رمان رو یادم رفته بود و دنبالش می‌گشتم. اومدم ثبت‌نام کنم که موقع ثبتِ اطلاعات هشدار اومد این ایمیل قبلاً به ثبت رسیده! خودم هم یادم نمیومد که کی عضو شدم! از بس سایت‌های مختلف ثبت‌نام می‌کردم دیگه نمی‌دونستم کجا عضوم و کجا نه:aiwan_light_biggrin: حالا شده بود دوتا مسئله یکی اسم رمان و دومی رمزم! رمزم یادم نبود و درخواست رمز هم که...Hanghead
    دو هفته داشتم فکر می‌کردم رمزم چی بود تا اینکه خیلی اتفاقی رمزم یادم اومد (اون لحظه انگار یه اتم جدید کشف کرده بودم :aiwan_light_bdslum:) و بالاخره آنلاین شدم و اسم رمان رو پیدا کردم. از اون زمان به بعد با رمان‌های در حال تایپ آشنا شدم و بعضی‌هاشون رو مطالعه کردم. هرچند بعضی نویسنده‌ها رمان‌هاشون رو ادامه نمیدن و نصفه رها می‌کنن درست عین کودکی که مادرش رهاش کرده. این حس خوبی به خواننده نمیده، حداقل اگر نمی‌خواین رمانی رو ادامه بدین یه اطلاع‌رسانی توی پست‌هاتون بذارین که مخاطبان بدونن و منتظر ادامه‌ش نباشن.
    با تشکر :aiwan_lggight_blum:

_Janan_

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    360
    امتیاز واکنش
    6,351
    خب منم بگم مبارک باشه و بیشتر از اون مانا باشه :)
    اینجا رو یکی از دوستانم بهم معرفی کرد و انگیزه‌ی اصلیم اون موقع مسابقه رمان نویسی بود که رمانمم به مسابقه نرسید آخرش :aiwan_lightsds_blum:
    اوایل خیلی گیج میزدم تا یه کم با ساز و کار اینجا آشنا شدم. هنوزم گاهی گیج میزنم ولی خب بالاخره کاچی به ز هیچی :)
    چیزی که منو پابند اینجا کرد، صفحه‌ی پروفایلم بود. یه جایی که ناشناس تا دلم میخواد حرف بزنم. غر بزنم. از دغدغه هام بگم از فیلم و کتابای مورد علاقه‌م. موسیقی به اشتراک بذارم و با دوستام صحبت کنم. اینجا رو به هر صفحه‌ی مجازی دیگه‌ای برا حرف زدن ترجیح میدم :)
    باشد که برقرار بماند :aiwan_light_heart:

_oxygen

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    967
    امتیاز واکنش
    3,361
    به به مبارکهههه

:campeon4542::campeon4542:

مهربانوی ایرانی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,382
    امتیاز واکنش
    14,551
    سلام به روی ماهتون :aiwan_light_girl_pinkglassesf:
    تولد نگاه دانلود عزیزمون مبارک :campeon4542::aiwan_light_yahoo::campeon4542:
    الهی کلی کلی لحظات خوش و شیرین رو این جا با هم و دور هم تجربه کنیم و لـ*ـذت ببریم. ::قلب::لاوی::قلب

دقیق یادم نیست چی شد چطور شد عضو نگاه شدم احتمالا واسه خوندن رمان‌های در حال تایپ بوده که باید برای خوندنشون تشکر می‌زدی و برای تشکر زدن هم باید عضو می‌شدی؛اون اوایل فقط رمان می‌خوندم و بعضی اوقات نظر می‌دادم زیاد با اعضا و جو انجمن آشنا نبودم راستش خجالت می‌کشیدم و روم نمی‌شد و بلد نبودم با بقیه ارتباط برقرار کنم SighHanghead تا این اواخر (سال پیش رو می‌گم‌ها) که از صفحه‌ی نویسندگان عزیز و عمو حمیدرضا و بعد هم عمو امیر با اعضا آشنا شدم :campeon4542: و بالأخره تونستم با بچه‌ها دوست بشم :aiwaffn_light_blum: و حالا همه شدن دوستم یا بهتر بگم اعضای خانواده‌ام که بسیار دوستشون می‌دارم. :aiwan_lighfffgt_blum::aiwan_lggight_blum:
    همیشه عشق باشد،همیشه برکت :aiwan_light_give_heart2:

Reyhun

کاربر انجمن نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    289
    امتیاز واکنش
    3,844
    سلام به همه :)
    تولد انجمن رو به همه تبریک می گم :)
    راستش من داستان حضورم رو گذاشتم زمان دیگه ای تعریف کنم :)
    و مشتاقانه برای همون لحظات تعریف کردن داستان حضورم در اینجا تلاش می کنم :)
    اما یه چیزی که هست و کاملا واضحه:
    من نود درصد توانایی نوشتنم رو از نگاه و لطف بیش از حد همه ی دوستان، تونستم کسب کنم :)
    واقعا خوشحالم که با اینجا آشنا شدم :)

و امیدوارم همه چیز به همین خوبی و با همین روند دوست داشتنی ادامه پیدا کنه :)

مروارید 781

نویسنده سطح یک
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    549
    امتیاز واکنش
    66,897
    سلام...
    به همگی تبریک میگم
    ماجرای ثبت نامم و دقیق یادم نمیاد ولی دی ماه بود فکر کنم:) چون امتحان داشتم یادمه=) وارد سایت شدم و با کنجکاوی همه‌جای سایت و زیر و رو کردم و تمام قوانین رمان نویسی رو چک کردم و چهار پنج روز بعدشم درخواست ناظر دادم و فاطمه خانم( معاونت سایت)به عنوان ناظر نصیبم شد*_* و منم تند تند شروع کردم به نوشتن=) البته اون موقع خیلی چیزا رو نمی‌دونستم و به مرور خیلی چیزا یاد گرفتم... نگاه برای من یه دنیا خاطره و یه عالمه دوست خوب و بد داشت=)
    به قول ژیلا هفت‌خوانی رو رد کردیم واسه نوشتن=)

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    54
    بازدیدها
    2,539
    پاسخ ها
    53
    بازدیدها
    3,229
    پاسخ ها