نقاشی آموزش نقاشی با مداد رنگی از گل رز

• شروع کننده موضوع "MERDAS"
  • بازدیدها 3,061
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

"MERDAS"

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,527
امتیاز واکنش
889
با سلام به دوستان خوبم امیدوارم از این آموزش نقاشی با مداد رنگی که در سایت گذاشتم رضایت کامل را داشته باشید.
دراین درس آموزش نقاشی با مداد رنگی شما یادمیگیرید که چگونه یک رز نقاشی کنید.ازنقشه ساده ونمای کلی وسایه انداختن گلی که درآخرنقاشی کردیدوانتقال رنگ ها. این گام به گام خود آموز تنها برروی گل رز متمرکز میشود نه برروی قسمت های دیگر گل مثلا برگ ها یا ریشه ها.
حالا لـ*ـذت ببرید ازتوضیحات وجزءیاتی که به شما کمک میکند گل رزی زیبا وخیالی نمایش بدید ونقاشی کنید.
013-300x300.jpg

آموزش نقاشی با مدادرنگی از گل رز
بقیه در ادامه مطلب
گام اول: شروع کنیدبه وسیله کشیدن نمای کلی وطرح گل رزتون این خیلی راحته. بسادگی وسریع یک دایره بکشید اما دایره نباید یکنواخت وصاف باشد ما می خواهیم گل رزمان طبیعی بنظر برسد.برای گرفتن تعدادی مشخصات شجاع باشید. سپس حرکت کنید به سمت نمای کلی غنچه گل رز…استوانه ای تقریبا ممتد وکشیده که یک سرپوش صاف شبیه مدل ساده شده ی قلبی شکل داشته باشد بکشید.

023-300x300.jpg

آموزش نقاشی با مداد رنگی از گل رز
گام دوم: شروع کنید به کار کردن روی جزئیات غنچه..همانطورکه دیدید من ازیک نقشه تقریبی شروع کردم واز مرکز جلوبردم وادامه دادم…. اگرشما میخواهید که گل رز نقاشی کنید بااین روش نیازی نخواهید داشت به پاک کردن بنابراین نقاشی شما تمیز ومنظم می ماند.
033-300x300.jpg

گام سوم: گلبرگ هارا درامتداد غنچه نقاشی کنید. ممکن است شما متوجه شده باشید که گام چگونگی کشیدن گل رز کمی پیچیده شده است.زیاد شدن گلبرگ ها.تنوع اشکال وبه هم آمیختن وبسط دادن آن ها.
توصیه من این است که عکس های مرجع خوبی برای خودتان پیدا کنید که واقع گرایانه باشد که به شما کمک کند آناتومی طبیعی گل رز وگلبرگ هارابهتر بفهمید.
042-300x300.jpg

گام چهارم: خطوط این جا باعث می شود همانطورکه شما ازمرکز گل رز حرکت میکنید وادامه میدهید گلبگ های گل رز بزرگ تر شود.
مواظب باشید برای هر مشخصه قالب یاحرکت چرخشی که شما به نرمی وظرافت به گل های رز اضافه میکنید.کشیدن زیبای گل رز در مشاهدات دقیق وتوانایی رسم کردن یافته ها در هنر کاریه شماست.
052-300x300.jpg

گام پنجم: آخرین مرحله…چگونگی کشیدن نقشه گل رز
بعضی از گلبرگ هایی که اضافه شدن به قسمت لبه داربیرونی برای پرکردن ساختمان کلی گل رز که شما در گام اول کشیدید.
062-300x300.jpg

گام ششم: باصورتی کم رنگ پرکنید.
بستگی دارد شما چه رنگی رابرای رزتان انتخاب کنید.ممکن است شما بهتر این کاررا انجام دهید باهر رنگمایه ای که دوس دارید برای مثال:بنفش.آبی.نارنجی.زرد یا قرمز کم رنگ.. برای این درس گل رز قرمز شما احتیاج دارید شروع کنید با صورتی کم رنگ در دستورالعمل سمت چپ.
072-300x300.jpg

گام هفتم: روزتان را بارنگ سایه روشن بزنید.
رنگ قرمز رابردارید وبه قسمت هایی که صورتی دارد بروید وپررنگ کنید.
اگرمطمئن نیستید اول سایه بزنید سپس به سمت خارج بروید
082-300x300.jpg

گام هشتم: سایه روشن رابه قسمت های وسطی گل رزتان بزنید.من خیلی کم از قرمز-نارنجی ودرامتداد آن بنفش کم رنگ استفاده کردم وانتقال دادم بین روشنایی وسایه ها.درمورد هیچ ساختاری دراین مرحله نگران نباشید.
همه ی این هایی که شما انجام می دهید رنگ ها وسایه روشن ها و۳بعد از نقاشی گل رز رابرقرار می کند
092-300x300.jpg

گام نهم: یادگیری نقاشی کشیدن گل رز باالگو
تقریبا کشیدن رزتان تمام شده است.الان زمان این است که جذابیت در اثر خود به وجود بیاورید.به وسیله ی افزایش خط وخطوط منحنی وادامه دادن آن ها تا گلبرگ های گل رز.به این وسیله شما خطای حسی به وجود آوردید ودقیقا ۳بعد به جای پدیدارشدن ۲بعد مسطح.
می توانید از مدادرنگی تیره تر مثلا مداد شمعی نرم هم استفاده کنید

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
202
بالا