اطلاعیه اطلاعیه مهم انجمن

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 10,082
  • پاسخ ها 123
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

⁵WΔΓΙΞN²

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
47
امتیاز واکنش
351
اول اینکه سلام و خسته نباشید می‌گم به تمامی دوستانی که در حال حاضر دارن کمک می‌کنن و مطالب رو جمع آوری می‌کنن تا لاقل حدالامکان اطلاعاتی رو که می‌تونیم برگردونیم!
بعدش باید بگم این چند روز که متوجه شدم و شدیم؛ هممون واقعاً ناراحت، عصبی و دنبال هر دستگیره‌ای برای برگردوندن اطلاعات بودیم و شاهد بودم چقدر همه ناراحت و درگیرن! اصلاً انتظار همچین حمایتی از کاربرها نداشتم. ولی الان می‌بینم که در کنار کسایی که منتظر همچین اتفاقی بودن و اعتراض کردن و بیشتر نمک پاشیدن، افرادی بودن که با وجود ناراحتی‌هاشون حمایت کردن و چقدر ما خوشحال و ممنون هستیم که شماها حمایتمون می‌کنیم.
در این چندین سال بارها نگاه با چالش روبرو شد؛ اما در نهایت رو سفید شد!
برای این اتفاق واقعاً متأسفیم، این رو همه‌ی ما بدون هیچ ریایی داریم می‌گیم و صد افسوس و هزاران وای که چرا پاک شدن! اما الان قراره اطلاعات تا اردیبهشت ماه برگردنن! ما هم داریم تمام تلاشمون رو می‌کنیم برای اطلاعات بعد از اردیبهشت ماه تا برشون گردونیم و بعد از اون هم در جواب تمام حمایت‌هاتون ما هم تمام تلاشمون رو برای حمایت از قلم و ایده‌های شما می‌کنیم.

و در انتها! قاشق ما کثیفه؟ ببخشید اما طلا هیچ کثیفی به خودش نمی‌گیره!

کیف‌هاتون پر از ایده هست؟ ببخشید اما کپی اون هم ناقص به هیچ ریالی هم نمی‌ارزه!
جایگاه‌های بزرگ‌تری گرفتید؟ ببخشید اما باید بهتون یادآوری کنم اون جایگاه‌های بزرگ، به اون جایگاه قبلیتون در اینجا نمی‌رسه! تو جاهای کوچک، بزرگ دیده شدن هیچ کاری نداره، جاهای بزرگ، بزرگ دیده شو!
ذاتاً اگر ماهی گیری، جاهای گل آلود رو ول کن!

و در نهایت، بقول عزیزترین فردی که باهاش روبرو شدم، اینجور جاها دوست از دشمن مشخص می‌شه! مرسی از تمام کسایی که حمایت کردن و می‌کنن.
امیدوارم این سیاهی رو، رنگی کنیم.

• پیشنهادات
  • حیدری_آیلین

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    26
    امتیاز واکنش
    93
    مشکلیه که برای هر سایتی پیش میاد؟! خیلی توجیه افتضاحیه!! این سهل انگاری شما فاجعه ای بیش نیست، اعتبارتون پیش همه ی ما ها رفت زیر سوال! متأسفم که ایرانیا یاد گرفتن آخر هر خراب کاریشون (خطای انسانی) یا یه چیزی تو این مایه ها می چسبونن!

هدیه sf

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    142
    امتیاز واکنش
    541
    تورو خدا انگشت اتهام سمت همدیگه نگیرین، اتفاقی بود که افتاد تقصیر مدیر سایت یا دیگران نیست، این مشکل هم حل میشه فقط یادتون نره همین انجمنی که تا خوب بود همه پزشو میدادید، حالا که به مشکل خورده اینطوری پشتش رو خالی کردید،انجمن حالا بیشتر به حمایت ما نیاز داره، ما باید ثابت کنیم که همجوره پشت انجمن هستیم، خود سمیرا خانوم و همکاراشون به اندازه ی کافی داغون هستن خواهش میکنم با حرفاتون بیشتر دلشون رو نشکنید، این دل شکستن ها و بی انصافی ها حق نیست.

آخرین ویرایش:

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,737

بگیم خطای انسانی نبود پس خطای چی بود؟
    خرابکاری هم نیست.
    اتفاقی بوده افتاده هممون ناراحتیم
    به اعتبارمون هم به هیچ عنوان ضربه نخورده ما هستیم کسایی که میخوان باهممون میموند کسایی که نمیخوان خدا پشت و پناهشون.

۰Kiaya۰

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,413
    امتیاز واکنش
    3,463
    دوستان عزیز ضمن سلام و خسته نباشید ب شما همه عزیزان باید بگم وضع رو لطفا لطفا انقدر متشنج نکنید مخصوصا کسانی ک تازه عضو انجمن شدند و هیچ پست رمانی ندارند باید بگم در این موقعیت بیشترین حق فقط برای نویسنده های عزیز انجمن هست چ بسا اون هایی ک رمان هاشون رو ب اتمام بوده اما این رو هم باید در نظر داشت هیچکس دلش نمیخواسته این اتفاق بیفته و از اون طرف همه ی کادر مدیریت تلاش خودشونو کردن و چ بسا ابراز ناراحتی کردن سعی کنین در این وضعیت کمک حال انجمن باشین در غیر این صورت هنوز هم فرصت برای ترک انجمن هست انتخاب شما برای تایپ رمان انجمن نگاه دانلود بوده پس بهتره چ روز هایی ک پستاتون تند تند لایک میخوردن و بازخورد های قشنگ میگرفتین ب کادر مدیریت بجای ناسزا و تیکه و یقه گرفتن انرژی بدید در غیر این صورت خیلی ممنون میشم انجمن رو ترک کنید و زیاد انجمن رو قاطی این حواشی پوچ و بیهوده نکنید چونکه الان کادر مدیریت بیشتر از هر وقت دیگ سرش شلوغه و داره تمام تلاششو برای برگشتن رمان های تک تک شما عزیزان میکنه :aiwan_lggight_blum:
    متاسفانه خود بنده اگ فحش و ناسزای دیگه ای علیه کادر مدیریت و انجمن ببینم ناچارم هم سریعا ب مدیرا بگم هم گزارش بزنم...

DabriA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    947
    امتیاز واکنش
    7,889
    منم مثل همه از این اتفاقی که افتاد خیلی ناراحت شدم
    ممنون از مدیرها که تا الان کلی زحمت کشیدن و برخورد خوبی داشتن و ممنون که حتی تو این شرایط هم سعی میکنن آروم باشن
    امیدوارم نوشته نویسنده ها هم که خیلی زحمت کشیدن برگرده یا راهی پیدا کنن که این مشکل براشون حل بشه
    میدونم ممکنه این حرف ها تاثیری نداشته باشه اما مثبت فکر کردن و بیان کردن حال آدم و بهتر میکنه!
    امیدوارم هرچه زودتر این اتفاق به خوبی و خوشی پشت سر گذاشته بشه
    موفق باشید :)

Mrs.zm

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    387
    امتیاز واکنش
    4,645

افسون امینیان

نویسنده ویژه
    نویسنده انجمن
    ارسالی ها
    421
    امتیاز واکنش
    40,647
    سلام نازنینم. شب تابستونی شما به خیر
    اوه... دشمنتان شرمنده باشد . زندگی پر از فراز و نشیب است و می دانم که سرافراز خواهید شد امیدوارم نویسنده های عزیز دیگر هم شرایط پیش آمده را درک کنند. اگر پست ها برگشت عالیست.در غیر این صورت هیچ گله ای ندارم و برای شما و تیم مدیریت آرزوی سر بلندی دارم. شبتون پر ار عطر آرامش.

۰Kiaya۰

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,413
    امتیاز واکنش
    3,463
    مهم ن لحنه ن نوع گویش مهم اینه ک با این متن خیلی ها بحث هاشون تموم میشه
    اگر فکر میکنید اینجوری من تحـریـ*ک میشم ک جوابتونو بدم تنش هارو دوباره شروع کنم باید بگم سخت در اشتباهین !
    پس سعی کنین بفکر کارای خودتون باشین :aiwan_lggight_blum:

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    47
    بازدیدها
    4,912
    پاسخ ها
    4
    بازدیدها
    3,165