اطلاعیه اطلاعیه مهم...

• شروع کننده موضوع ֎GoDFatheR֎
  • بازدیدها 4,906
  • پاسخ ها 47
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

...Ho3eiN...

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
70
امتیاز واکنش
9,821

اگه منظورتون از سو استفاده تبلیغ سایتای دیگست که خب این تو قوانین قبلیم باعث بن میشد.
ولی اگه منظورتون عضویت تو سایتای دیگست پس تعریفمون کاملا از سواستفاده متفاوته.
قطعا سایت باید کاری انجام بده که کاربران دیگه حتی به سایتای دیگه فکر نکنن،ولی با این تغییراتی که جدیدا ایجاد شده قطعا داستان برعکسه.
ایده‌ی جایزه دادن به نویسنده‌ها و.. عالیه.
اگه شما اینکارو انجام دادین و متوجه کم شدن حضور کاربرا تو سایتای دیگه نشدین اونموقع ایراد بگیرین.

• پیشنهادات
  • DabriA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    947
    امتیاز واکنش
    7,889
    آهان یعنی همه به خاطره چند نفر ک سوء استفاده کردن قراره پا سوز بشن
    خیلی ها رنک دارن و تو سایت های دیگه هم فعالیت دارن ولی از این سایت به اون سایت خبر نبردن و جاسوسی نکردن
    تکلیف اونایی ک کلا همچین هدفی نداشتن هم بن شدنه؟

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780
    تاپیک فقط جهت اطلاعرسانی بود.در هر صورت کاربر کاملا مختاره.سوالایی هم شد و جوابتونو دادم و ظاهرا بحث داره به حاشیه کشیده میشه.در هر صورت این قوانین از روز 7 شهریور اجرایی میشن.
    تاپیک بسته

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780
    مدیران چند سایت مسدود شدن.بقیه کاربران رنک دار و مدیران فقط یک هفته فرصت دارن.زمان قید شده تمدید نمی شود.بهتره زودتر تکلیف خودتونو مشخص کنین تا بعدا گِلِه و شکایتی نباشه.در این مورد بخصوص هیچ گونه ارفاقی به هیچ کس نخواهیم داشت.

پ.ن:متن تاپیک کاملا واضحه.کاربرای عادی بن نمیشن.لطفا انقد سوال نکنین.بحث ما فقط در مورد نویسنده ها و مدیرا و کاربرای رنک داره.با کاربرعادی فعلا کاری نداریم.

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780
    7 شهریور از رگ گردن به شما نزدیک تر است.این قانون غیر قابل تغییر است

و اما.آنهایی که طی روزهای گذشته بن شده اند.میتوانند به سایت برگردن با تعهد به عدم تکرار.فبای آلاء ربکما تکذبان.اطلاع رسانی کنید خدمت بن شدگان اگر تعهد به عدم تکرار اشتباهاتشون داشتن آنبن میشن.بن شدگان هم فقط تا 7 شهریور وقت دارن برگردن.همه آنهایی که از روز اومدنم توسط من بن شدن میتونن برگردن.من خیلی گذشت کردم و بارها تخلفاتشونو نادیده گرفتم و در نهایت پس از چندین بار تکرار اشتباه و توهین مجبور شدم بن کنم بعضیا رو.اما یه فرصت دیگه بهشون میدم......ما دوست نداریم کسی رو اذیت کنیم....

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780
    حدود 30 نفر از مدیران سایتهای دیگه مسدود شدن.فقط سوال بود برام که این 30 نفر چطور مدیر سایت بودن که عمرشون اینجا میگذشت؟
    خوشبختانه همه نویسنده ها همکاری کردن و رنکاشونو از سایتای دیگه برداشتن و هیچ نویسنده ای مسدود نشد.سپاس از همه این عزیزان

و یک نکته:مدیران یکی دو سایت رنک کاربرای ما رو برنداشتن که مارو مجبور کنن این کاربرا رو بن کنیم.این کاربرا بن نشدن و موظف هستن شات استعفای خودشون رو برام بفرستن و دیگه هرگز توی اون انجمنا آنلاین نشن.بن نشدن این چند نفر در واقع تبعیض قائل شدن از سوی ما نبوده.دلیلش همین بوده که مدیر سایتهای ..... به درخواست این کاربران برای برداشتن رنک عمل نکردن که ما مجبور بشیم اینا رو بن کنیم.

مجددا تشکر از همه عزیزانی که همکاری کردن.بویژه از نویسندگان که خلاف تصورم همشون موندگار شدن.ما عادت نداریم خوبی دیگرانو بی جواب بذاریم و محبت این عزیزان و بقیه کاربران قطعا بی جواب نخواهد ماند

کپی رمانهای ما توسط سایتای دیگه:از امروز به بعد هیچ سایتی حق نداره رمانی از ما کپی کنه.این خبرو به گوش مدیران سایتای دیگه برسونین.اگر این دزدی آشکار رو همچنان ادامه بدن قطعا سایتشون نابود میشه.طبق قوانین همه رمانهایی که تایپ میشن متعلق به سایت و انجمن هستن و من بعنوان صاحب سایت از همه این سایتها شکایت میکنم و توسط وکیل شخصی قضیه رو پیش می برم.اینو بدونید اگر اقدام به شکایت کنم دیگه هرگز کوتاه نمیام و قطعا سایتتونو با حکم قانونی می بندم.بهتره دست از دزدی بردارین.برای سایتتون زحمت میکشین و بعضیاتون شاید چند ساله وقت گذاشتین برای سایت خودتون.بدانید و آگاه باشید در زمینه جرایم اینترنتی وقتی پای شاکی خصوصی در میان باشد قانون بشدت برخورد می کند.وقت ما رو با شکایت و دادگاه نگیرید وگرنه قطعا نابود میشین.هیچ رمانی از امروز به بعد نباید از سایت ما کپی کنید.همین الانشم میتونم شاکی بشم و نابودتون کنم اما گذشته رو نادیده میگیرم.از ما گفتن بود.اگر فکر میکنین فقط 4 تا جمله توی این تاپیک نوشتم و بحث قمپز در کردن و این حرفاست،باید بگم قطعا اشتباه میکنید.امتحانش مجانیه.رویه قبلو ادامه بدین نابودتون میکنم

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا