اطلاعیه اطلاعیه مهم انجمن

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 10,077
  • پاسخ ها 123
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • پیشنهادات
  • Yegane.gh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    492
    امتیاز واکنش
    3,207
    سلام به همگی دوستان:)

"وقتی کاری انجام نمی شه، حتما خیری توش هست. وقتی مشکل پیش بیاد ، حتما حکمتی داره. وقتی تو زندگیت زمین بخوری حتماً چیزی است که باید یاد بگیری. وقتی بیمار میشی ، حتماً جلوی یک اتفاق بدتر گرفته شده. وقتی دیگران بهت بدی می کنند ، حتماً وقتشه که تو خوب بودن خودتو نشون بدی. وقتی اتفاق بد یا مصیبتی برات پیش میاد ، حتماً داری امتحان پس میدی. وقتی همه ی درها به روت بسته میشه، حتماً خدا می خواد پاداش بزرگی بابت صبر و شکیبایی بهت بده. وقتی سختی پشت سختی میاد ،حتماً وقتشه روحت متعالی بشه. وقتی دلت تنگ میشه ، حتماً وقتشه با خدای خودت تنها باشی..."

با توکل به خدا صبور و شکیبا باشیم و به امید خدا از این بحران کنار هم عبور می کنیم ::قلب

HananehKH

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    643
    امتیاز واکنش
    6,615
    سلام و خسته نباشید به همه اعضا.
    من هم به نوبه خودم از این اتفاق متاسف شدم. من هم رمانم رو طی سه ماه ویرایش کردم و الان از اون ویرایش چیزی ندارم؛ پس دوستان رو درک می کنم. اما به عنوان کسی که طی یک سال این جا یاد گرفتم که چه جوری بنویسم، برای قدردانی هم که شده، انجمن استحقاق صبر و همدلی ماست. ما همه به اتفاق خوب توی راه امیدواریم. :aiwan_lggight_blum:

Mrs.zm

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    387
    امتیاز واکنش
    4,645
    کاش به همین سادگی که شما میگین بود ولی منی که یه نویسنده مبتدی ام و اول راهم و نیاز به دیدن بازخورد و واکنش تعریف و نقد دارم نه این که زمین بخورم. متاسفانه من در مرحله اول به سایت اعتماد کردم و نوشته هامو به صورت انلاین به اشتراک گذاشتم نمیدونم روی چه حسابی این کارو کردم الان دقیقا نمیدونم باید چیکار وقتی کلمه‌ای از اون نوشته ها حتی یادم نمیاد

Yegane.gh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    492
    امتیاز واکنش
    3,207

هم من و هم تیم مدیریت و هم بقیه دوستانی که نویسنده نیستیم درک می کنیم حرف شمارو .. اما لطفا صبور باشید تا ببینیم چقدر از اطلاعات بر می گرده.. اگر که رمانتونو بعد از اردیبهشت شروع کردین خب انجمن و تایپیست های عزیزمون به شما برای نوستن رمانتون کمک می کنند. شما تصور کنین که این انجمن نه.. ایا بقیه انجمن ها مشکلی براشون پیش نمیاد؟ ممنون از اعتماد شما .. حالا که اعتماد کردین ب انجمن نگاه دانلود.. خانواده نگاه کنارتونن ... کمی صبر کنین ... از این بحران رد می شیم

Fihgter•riant

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    549
    امتیاز واکنش
    2,187
    من از یه سری از تایپک های رمان و غیر رمان ذخیره دارم. میتونه کمکی بکنه؟

Yegane.gh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    492
    امتیاز واکنش
    3,207

Ayt@z

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,425
    امتیاز واکنش
    5,622
    سخته شاید هم وحشتناک؛
    اما مگه با ناامیدی یا گلایه میتونیم کاری از پیش ببریم؟
    نه. فقط بیشتر اعصاب خودمونو خورد می‌کنیم پس بهتر نیست به جای اینهمه دلهره یکم امید داشته باشیم یا فایلای گوشی و لبتابمونو چک کنیم؟ یا حداقل ۵ پارت اول رمان رو از گفتگویی که با ناظر داشتیم برداریم و دوستانی هم که تایپیست دارن از گفتگو با تایپیست بزاریم
    همه ی ما می‌دونیم که مدیران همه‌ تلاششونو برای بهتر شدن انجمن می‌کنن و الان هم بیشتر از همه بهم ریختن و قطعا همه ی راه ها رو برای رفع این مشکل امتحان میکنن و این بحران رو هم مثل دفعات قبل با دلگرمی کاربرا پشت سر میذارن
    به عنوان حرف آخر باور کنید همه ی ما ناراحتیم همه شکه ایم؛ اما بدون کمک هم نمی تونیم کاری از پیش ببریم
    همه با هم برای بهتر شدن:)

هدیه sf

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    142
    امتیاز واکنش
    541
    ای بابا مشکلی نداره خودتون رو ناراحت نکنید، خداروشکر از رمانم هم کپی دارم و میتونم قرارش بدم.
    حالا بذاریم یا منتظر بمونیم؟

آخرین ویرایش:

سمانه امينيان

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    275
    امتیاز واکنش
    3,685
    شهر ارزو. ساعت آنلاين هر روز ٢تا٤عصر و شب١٠الى١١
    سلام به سمیرا جان مهربونم که با شناختی که من از شما پیدا کردم میدونم به اندازه ی کل کاربران ناراحت هستید و حتی ناراحتی شما بیشتر از بقیه هستش.
    بهتره کمی آروم باشیم و با دید واقعی به موضوع نگاه کنیم.
    این مشکل فنی ممکن برای تمام سایت ها پیش بیاد و نویسنده باید از کارش کپی داشته باشه و اگر نداره عذر تقصیر با خود نویسنده هستش.
    بهتره به جای گله و شکایت یک درک حقیقی و منصف داشته باشیم که حداقل اول خودمون به آرامش برسیم تا چاره ای پیدا کنیم.
    مطمئن باشید که این روزها هم پشت سر به جایی می مونه و به اوضاع تسلط پیدا می کنید.
    یا حق و خدا قوت

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    47
    بازدیدها
    4,910
    پاسخ ها
    4
    بازدیدها
    3,165