اطلاعیه اطلاعیه فوق العاده مهم تغییر روند سایت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
776
امتیاز واکنش
17,780
زین پس سخت گیری بیشتر خواهد شد.نویسنده نباید فکر تگ گرفتن باشه.نویسنده باید فکر ارتقای قلمش باشه.به جای تلاش برای گرفتن تگ پیشنهاد میکنم توی تاپیکای اموزش نویسندگی که ایجاد میشه و الانم چندتایی هست شرکت کنین و سعی کنین فول حرفه ای بنویسین.اثر باید فاخر باشه.تگ خودش دنبالش میاد.الان نویسنده سراغ داریم که شروع کنه به نوشتن ما بلافاصله تگ حرفه ای و ویژه و هرچیز دیگری که داریم بهش میدیم چون چند سال نوشته در جاهای مختلف و قلمش فوق العادست.در تگ دادن ما تعداد رمان و سالهای فعالیت نویسنده رو بررسی نمیکنیم.فقط قدرت قلم و بازخورد رمان نویسنده مهمه.ممکنه یه نفر 100 تا رمان هم بنویسه و تگ نگیره و یه نفر با اولین رمانش همه تگا رو بگیره.مشخصا همه چیز بستگی به قدرت قلم نویسنده داره.برای این منظور تیم داوری قوی از نویسنده های خوبمون تشکیل خواهیم داد.هدف اصلی ما این نیست که پولی بدیم به نویسنده.هدف ما اینه کمک کنیم چندتا نویسنده درست درمون تحویل مملکت بدیم که فردا روزی تو قیامت جلومونو گرفتن که چیکار کردی تو زندگیت بگیم ما پشتیبان فلانی بودیم که با قلمش هزاران درس به مردم داد.هدف ما ارتقای سطح فکری کاربرامونه.بقیه موارد حاشیه بحساب میاد.:aiwan_lggight_blum:

• پیشنهادات
  • Ghalllbeyakhi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    127
    امتیاز واکنش
    5,572
    با سلام خدمت مدیریت محترم میخواستم بپرسم چطور میشه از سایت حمایت مالی کرد؟ و واقعا سایت چه مقدار حمایت مالی میخواد(منظورم اینه بین مثلا....تومن تا....تومن چقدر میتونه به سایت کمک کنه)؟ ممنون میشم کمی توضیح بدید در این باره چون شاید عده ای دوست داشته باشن بدونن

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780
    راستش برا ما میلیارد هم بیاد خرج انجمن میکنیم.و کسی هم نمیاد پول بده به سایت.خوب اینو قرار نبود بگم ولی حالا میگم.برخلاف تصور بعضیا ما وضع مالی آنچنان خوبی هم نداریم.سایت هم درامدش صفره.هزینه هایی که میکنیم همش از جیب خودمونه برای پیشرفت سایت.اما در زمینه کمک به سایت.با ۵۰ هزار و صد هزار اینا هیچ دردی از ما دوا نمیشه.یه خرپول پیدا کنی ماهی ۲۰ میلیون بده بهمون حله

niloo-e.r

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    123
    امتیاز واکنش
    2,590

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780
    نه دخترم.با اون مبالغ دردی از ما دوا نمیشه و نمیخوایم برا چندرغاز سوژه چند نفر بشیم.ایده پولی خوبه برای ما خیلی کمک بزرگیه ولی من کسی نیستم که بیام برا این چیزا خودمو کوچیک کنم.کسی بخواد کمک قابل توجهی کنه خودش پیام میده بهم.وگرنه من هرگز نمیام دیگه تاپیک بزنم که مشکل داریم و ۴ نفرم بیان نفری دو هزار تومن واریز بزنن که باهاش نشه نیم کیلو موز هم خرید.کسی وضعش خوب بود و خواست اسپانسرمون بشه خودش بهم پیام بده

سمانه امينيان

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    275
    امتیاز واکنش
    3,685
    شهر ارزو. ساعت آنلاين هر روز ٢تا٤عصر و شب١٠الى١١
    سلام
    من اولین رمانم رو تو این سایت نوشتم و بعد رفتم . دوماه پیش برگشتم به سایت تا رمان جدیدم رو شروع کنم که بازم نشد و به خاطر دلایلی رفتم تا درست و حسابی برگردم.
    خوشحالم بازم اینجا هستم و ممنون برای تمام زحماتتون
    یه پیشنهاد دارم . میدونم ارتقای سطح کیفیت قلم نویسنده ها برای شما خیلی مهم هست اما ما نویسنده هایی هم داریم که با کمی راهنمایی و کمک خوش می درخشند.لطفا یه برنامه ریزی هم برای این عزیزانی کنید که احتیاج به کمک دارن تا تو نویسندگی جا بیفتن . ای کاش بشه که تیمی ترتیب داد تا با این نویسندگان کار کنن و نقطه ضعف هاشون رو برطرف کنن تا اون ها هم با حمایت شما جون بگیرند. میدونم تاپیک آموزشی و..... زیاد هست اما به نظرم وقتی کسی هدایت گر باشه تاثیر گذار تر هستش .
    موفق و سلامت باشید

Afshin Javan

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    61
    امتیاز واکنش
    1,546
    من با نظر دوست عزیزمون موافقم ، راستش خودم هم کمی مشکل دارم و به راحتی نمیتونم مشکلم رو رفع کنم اگه بشه تیمی برای این مسئله ترتیب داد خیلی عالی میشه

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780
    راه گریزی از پیشروی روز افزون فضای مجازی در زندگی بشر نیست،تا جایی که حتی برخی متخصصین میگن الان بدون برق میشه زندگی کرد اما بدون اینترنت خیر.مقایسه کنید نفوذ اینترنت در جامعه ی 10 سال پیش رو با الان.این قیاس تصویر واضحی از 10 سال آینده به شما خواهد داد.بحث کتاب نیز مستثنی نیست از این قضیه.انسان همیشه بدنبال بیشترین بازدهی با کمترین هزینه ی ممکن است.همه کتابهای کتابخانه بزرگ پاریس را فقط در چند دی وی دی میشد منتشر کرد.نمیتوان منکر اهمیت و ارزش کتاب شد اما گذر زمان قطعا صنعت چاپ را نابود خواهد کرد.همه آموزشها مجازی و نرم افزاری شده.تعدادکتابهای الکترونیکی هر روز بیشتر و بیشتر میشه و در مقابل روند انتشارات هر روز افول میکنه.میتوانید میزان بازدید سایتهای کتاب رو ببینید.دسترسی آسان و قابل حمل،هزینه تولید ناچیز و حتی میتوان گفت صفر و مخاطبین بسیار زیاد،از جمله برتریهای فضای مجازی است.مقایسه حال با گذشته می تواند راهنمای بسیار ارزشمندی برای آینده باشد.آینده ازان کسانیست که از گذشته را مطالعه می کنند.راه گریزی نیست.پیشرفت علم و فکر بشری بزودی تمام سنت ها را نابود خواهد کرد.یکی از عمده مشکلات فضای مجازی ما عدم وجود قانون کپی رایت است که این مشکل هم بمرور حل خواهد شد.همانطور که در مورد تولیدات رسانه ای قسمتی از مشکل حل شد.شما 5 سال پیش یک فیلم رو میتونستین از صدها سایت دانلود کنین اما الان دیگه تقریبا هیچ سایتی اجازه نداره لینک دانلود رایگان به کاربراش بده.در مورد کتاب هم بزودی این اتفاق خواهد افتاد.کتابهای خیلی خوبی از نویسندگان تقریبا معروف می توان یافت که بین 5تا 10 هزار جلد از آن چاپ شده.اما در همین سایت ما نمونه های بسیاری داریم از رمانهای یک نویسنده تازه کار که بیش از 10 هزار بار دانلود شده.این برتری فضای مجازی است.سایت نگاه دانلود طی ماههای آینده،طرحی فوق العاده در زمینه تولید محتوای فرهنگی را استارت خواهد زد.موارد کپی رایت هم بزودی بصورت قانونی پیگیری خواهد شد.دوستان نویسنده خودتون رو به سایت دعوت کنید.طبق برنامه ریزی تا سال 1400 پروژه بصورت کامل اجرا خواهد شد.همه کسانی که در شاخه های مختلف نویسندگی فعالیت دارند رو به سایت دعوت کنید.ما بزرگترین منبع تولید محتوای ادبی خواهیم بود.منظور از ما مدیریت و سایت نیست.منظور همه کسانی هستند که در این سایت مطلب مینویسن.گذشته رو شاید از دست داده باشیم اما قطعا آینده ازانِ ماست.تغییر و تحولات بسیار بزرگی در راه است که قطعا حتی تصور این تغییرات هم برای 99درصد اعضای سایت سخت خواهد بود.

نکته ی دیگر.از امروز به بعد،مباحث داستان های کوتاه،ترجمه ها،نمایشنامه ها و اشعار نیز بمانند رمانها،از حمایت کامل سایت برخوردار خواهند بود.همه این موارد با همکاری اعضای انجمن، بصورت کتابهای الکترونیکی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.مشخصا برای تولید همچین کتابها و مجموعه هایی،نویسنده باید تعداد مطالب لازم را ارائه کند.برای مثال برای تهیه و انتشار یک مجموعه شعر،شاعر باید 40 قطعه شعر در اختیار مدیر بخش مربوطه قرار دهد(عدد گفته شده فقط برای تفهیم مطلب بود و متعاقبا در مورد تعداد قطعات یا صفحات لازم برای تولید کتاب الکترونیکی موضوعات مذکور اطلاعرسانی می شود)

آفتاب باش و بر همه بتاب.بر خوب و بد.
    دریا باش و همه را در خود غرق کن.خوب و بد...
    مهربان باشید و مهربانی را گسترش دهید که تنها ارزشمندِ هر انسانی همین مهربانیست....

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780
    در زمینه تفکیک نویسنده ها از کاربران عادی بزودی اقدام میشه و رنک ها تغییر میکنه
    در خصوص پیشرفت قلم نویسنده های جدید.با همکاری نویسنده های خوبمون بحث رو در کنار اموزش،در راستای راهنما هم پیش خواهیم برد.بدین صورت که نویسنده تازه کار بتونه از یکی از نویسندگان مطرحمون بعنوان راهنما،در نگارش رمانش استفاده کنه.شاید این موضوع الان هم داره بصورت جزئی اجرا میشه اما این مساله رو بصورت اصولی اجرا خواهیم کرد.اطلاعیش پس از مشورت با نویسندگان بزودی ارسال میشه.

در زمینه حمایت مالی چون بازهم پیام دادن کاربرا:من کسی نیستم که برا 5 تومن 10 تومن تاپیک حمایت مالی بزنم.لطفا این بحث رو دیگه مطرح نکنید.اگر قصد و توانایی کمک مالی دارید در خصوصی مطرح کنید.

13 mgk

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3
    امتیاز واکنش
    14
    سلام خسته نباشید.
    هنوز این طرح اجرا میشه؟

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه