اطلاعیه اطلاعیه مهم...

• شروع کننده موضوع ֎GoDFatheR֎
  • بازدیدها 4,908
  • پاسخ ها 47
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
عضو کادر مدیریت
ارسالی ها
776
امتیاز واکنش
17,780
سلام خدمت همه

طبق قانون جدید
همه کاربران رنک دار سایتهای دیگه مسدود خواهند شد.عده ای مسدود شدن و بقیه هم بزودی مسدود میشن.اگر کاربری در یکی از سایتهای به اصطلاح رقیب رنک داره(هر رنکی اعم از نویسنده و مدیر ازمایشی و ناظر و مدیر تالار و ......تاکید میکنم هر رنکی که داشته باشه) اجازه فعالیت توی این سایت رو نداره و کاربریش مسدود خواهد شد.بنابراین اگر قصد فعالیت و استفاده از این سایت رو دارید تا روز 7 شهریور وقت دارید با مدیرای سایتای دیگه هماهنگ کنید که رنکتونو بردارن.فقط و فقط تا 7 شهریور فرصت دارید و در روز 5 شنبه هفتم شهریورماه کلیه کاربران رنک دار سایتهای دیگه به طور دائم مسدود می شوند و تا ابد حق فعالیت در این سایت را نخواهند داشت.برای ما فرقی نداره سایت مذکور 50 تا یوزر داشته باشه یا 500 میلیون یوزر.در هر صورت کاربری که تو سایتای دیگه رنک داره اجازه فعالیت در اینجا رو نداره.

کاربرانی که طی چند روز گذشته مسدود شدن تا روز 7 شهریور وقت دارن رنکشونو تو سایتای دیگه بردارن تا یوزرشون آزاد بشه و بتونن توی سایت ما فعالیت کنند.این اخرین فرصت برای کاربران مسدود شده خواهد بود و پس از تاریخ ذکر شده دیگه یوزرشون ازاد نخواهد شد

و اما کاربر عادی یا نویسنده بدون رنکی که همزمان هم در سایت ما فعال است هم در سایتای دیگه:این کاربران انتظار هیچگونه حمایتی رو از ما نداشته باشن.خصوصا نویسنده ها.نویسنده محترمی که اطلاعی از سایت و نحوه کار اون نداری و خبر نداری آمار سایتای دیگه همه از بیخ و بُن دروغه و وسوسه میشی برای جذب مخاطب رمان یا داستانت رو همزمان توی چندتا سایت قرار بدی،به هیچ وجه نه در حال و نه آینده انتظار هیچگونه حمایتی از ما نداشته باش.

برخی کاربران طی چند روز گذشته مشکلاتی پیش آوردن و شروع کردن به یاوه گویی و توهین به سایت و مدیراش و ما رو ترک کردن و خیال باطل دارن که این سایت به یه نفر دو نفر و صد نفر بنده.خیر دوستان سایت چند سال اعتبار داره مدیرای این سایت چند بار عوض شدن و هیچ خللی در روند کلی سایت پیش نیومده دیگه نبود شما که اصلا ......گزارش همه توهیناتون رسیده.اما به شما هم تا همون 7 شهریور فرصت میدم با عذرخواهی به سایت برگردین.طبق قوانین سایت ما و هر سایت دیگری،توهین به مدیران و کاربران تخلف محسوب میشه و فرد خاطی باید مسدود بشه.شما وقاحت رو به اوج رسوندین و کل سایتو زیر سوال بردین.اما باز هم همه چیز رو نادیده میگیرم و شما هم تا 7 شهریور میتونین فقط با عذرخواهی از مدیرای سایت،دوباره برگردین.در غیر اینصورت در تاریخ ذکر شده یوزر همه شما نیز مسدود خواهد شد

مدیران بخش های مختلف ما حق هیچگونه فعالیتی در سایتای دیگه رو ندارن.حتی حق ندارن یوزری داشته باشن تو سایتای دیگه.اگر هم قبلا یوزر داشتین دیگه حق آنلاین شدن توی سایتای مذکور رو ندارین وگرنه رنک شمام گرفته میشه.

کاربرانی که هر عنوان و رنکی در اینجا دارن اگر در سایت دیگه ای فعالیت کنن رنکشون گرفته میشه

نویسنده های رنک دار ما اگر در سایت دیگه ای فعالیت کنن رنکشون گرفته میشه و همه آثارشون در اختیار سایته و ما مجازیم هرکاری که بخوایم با رمانتون بکنیم.
هر رمانیکه استارت می خوره در صورتیکه نصفه رها بشه و یا در هر جایی به جز نگاه دانلود ادامه پیدا کنه، نویسنده از تمام امتیازات سایت محروم خواهد شد و اجازه ی استارت رمان جدید را نخواهد داشت تا زمانیکه رمان را کامل کند.

وفا از بالاترین صفات انسانی در هر آیین و مکتبیست و این کمترین انتظار ما از کاربران است.اینهمه آدم شبانه روز اینجا زحمت میکشن و هیچ انتظاری از کاربرا نداریم جز ذره ای وفا.فکر نمیکنم انتظار زیادی باشه.از نظر من حتی فعالیت و انتشار مطالب نویسنده ها توی شبکه های اجتماعی هم جای توجیه نداره.این بی احترامی به سایتی است که کلی زحمت براش کشیده شده و کلی هزینش میشه.شمایی که خودت اصول اخلاقی و معرفتی رو رعایت نمیکنی انتظار نداشته باش بتونی با کلام و قلمت چیزی رو به مخاطب یاد بدی.

شاید برخی کاربرا فکر کنن با نام های دیگری در سایتای دیگه فعالیت کنن ما متوجه نمیشیم.هستن کسانی که 24 ساعته انلاینن توی همه سایتا و هر اتفاقی بیفته خبرشو به ما میدن.

اما در مورد بن شدن کاربران رنک دار یا ....قطعا خیلیاتون میگین این خلاف گفته های من در روز ورود به سایته.خیر اینطور نیست.من هرگز نگفتم کاربری که توهین کنه مسدود نمیشه.این با عقل جور درنمیاد.یکی بیاد کلی فحش بده و ما بگیم بیخیال؟نشدنیه.
در مورد کاربران رنک دار یا ......من نمیتونم ماهیانه چندین میلیون اینجا هزینه کنم برای جذب ممبر و هر ننه قمری از راه رسید یه سایت بزنه و بیاد یوزرشو از اینجا ببره.تا همین الانشم همه سایتای دیگه با ممبرای ما پا گرفتن.اینم با عقل جور درنمیاد که ما هزینه کنیم و یکی دیگه نتیجشو ببینه.هدف ما اینه کمترین یوزر مشترک رو با سایتای دیگه داشته باشیم.یوزرای مشترک اعم از نویسنده و کاربر عادی و .... هرگز نباید انتظار هیچگونه حمایتی رو از طرف ما داشته باشن.

پس تاریخ 7 شهریور را فراموش نکنید.پس از تاریخ مذکور هرگز و هرگز گذشت و بخششی در کار نخواهد بود.تکلیفتونو با خودتون روشن کنین

و اما بحث نویسنده ها(اعم از رنک دار یا بدون رنک و مترجمین و ..):دوست عزیزی که شروع میکنی به تایپ رمان و داستانی و برای خودت کلی مخاطب داری.شما در برابر مخاطبت مسئولی.یه روز نشد من بیام سایت و کاربرا معترض نباشن که فلان نویسنده رمانشو هروقت عشقش بکشه آپدیت میکنه.چرا تعهد نداری؟یا رمانی رو شروع نکنین یا مرتب پست جدید بزنید.میتونید تو پست اول بنویسید که مثلا هفته ای دو پارت قرار میدم.یا اگر مشکلی خاصی پیش اومد که مدتی نتونستین پارت بذارین توی تاپیک اطلاع بدین.اما خیلیا رو من دیدم اصلا احترامی برا مخاطبینشون قائل نیستن.خیلی رک و رو راست اتمام حجت میکنم، اگر نویسنده ای بخواد این رویه رو پیش بگیره قطعا باهاش برخورد میشه.توی شروع کار رویه ی تایپ رو بنویسین و به عهدی که با مخاطب می بندین وفادار بمونین.همه نویسنده ها توجه کنین در این مورد دیگه رفتار ما مثل سابق نخواهد بود و شما باید پاسخگو باشین.بشدت این مورد خاص رو پیگیری خواهم کرد.هیچکس حق نداره کاربرو بازی بده.نه نویسنده نه مدیر و نه مقام دیگری.

مورد دیگه اینکه قبلا هم گفته شده و برای یاداوری بازم میگم:همه رمانهایی که اینجا تایپ میشن متعلق به سایت هستن و مدیریت سایت همه نوع اختیاری در مورد رمان های تایپ شده داره.هر تغییری قرار باشه از طرف نویسنده اعمال بشه با همکاری و مشورت با مدیریت انجام خواهد گرفت.مدیریت سایت در مورد کلیه رمانها و ترجمه ها اختیار تام دارد.واضحه که ما در همه زمینه ها با نویسنده همکاری خواهیم داشت و هر موردی باشه رفع میکنیم اما همه رمانها متعلق به سایت است.

زمان بسیار زودتر از حد تصور میگذرد.یک سال یا دو سال در چشم به هم زدنی سپری میشه.منتظر آینده و کارهای فوق العاده سایت نگاه دانلود باشید.این وضعیت سایت هرگز برای من قابل قبول نیست و به هیچ وجه نمیذارم وضعیت همینطوری ثابت بمونه.

در مورد تبلیغات در پروفایل:ما گفتیم تبلیغات ممنوعه اما ظاهرا این موضوع کمی سخته که کاربر بخواد از بقیه هی بپرسه راضی هستین تبلیغ کنیم یا نه.بنابراین تبلیغ رمان در پروفایل ازاده اما اگر کسی از تبلیغات ناراضی بود گزارش بزنه تا ما به کاربرا بگیم مجددا تو پیج فرد مذکور تبلیغ نکنن.البته سعی کنین گزارش نزنین و بذارین کاربرا تبلیغشونو کنن.زدن یه لینک در پیج کسی به هیچ جای دنیا برنمیخوره.کمی هوای همو داشته باشید.

تاپیک بازه.هر سوالی،ابهامی،مطلبی دارین بگین تا جوابشو بدم.

• پیشنهادات
  • نیلان

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6
    امتیاز واکنش
    54
    یه سوال اگه که فقط رنک یه جورایی افتخاری باشه و با استفاده از اون رنک توان انجام هیچ نوع فعالیت یا فعالیت خاصی نباشه چطور؟ یعنی فقط یه اسم رنگی همین باز هم مسدودیت؟

آخرین ویرایش:

*Stephanie*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,273
    امتیاز واکنش
    6,302
    این مسدود شدن فقط شامل سایت های رمان نویسی میشه
    اگه سایت فیلم یا موسیقی باشه چطور

نازی بانو(فائزه)

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    755
    امتیاز واکنش
    7,907
    سلام،فکر نمی کنید یکم زیاده رویه قوانین تون؟ بله این حق طبیعیه که بخواین کسایی که رنگ دارند ،مقام دارند جای دیگه ای مشغول نباشند اما اینکه بگید اگر کاربر عادی و نویسنده معمولی هم جای دیگه فعالیت داشته باشه به طور غیر مستقیم گرفتن ازادی و حق انتخابه فردیه!
    ودر مورد آثارکاربرا و حق و حقوقی که گفتید دارید ! از زمانی که من عضو شدم تا الان حدود سه سال یکم بیشتره، این سایت اگر خرج و هزینه داره درسته بله داره هیچ شکی نیست اما تبلیغ هم داره بنده زیاد اشنایی ندارم اما لابد سود داشته که هنوز هست! این سود در جیب کاربران نرفته نه منتی هست نه حقی که پرداخت نشده فکر میکنم هر کاربر هزینه ی عضویتش رو با ارسالی هاش پرداخت کرده امیدوارم منکر این نباشید که اگر کاربر و فعالیتش نباشه این سایت و سایت های دیگه نیستن و نخواهند بود!
    هیچ کسی حق نداره زحمت یک آدم رو به اسم و اختیار خودش برداره نهایتش اینه که شریک باشید نه صاحب حق
    من نه فعالیتی دارم جای دیگه نه اینجا آثاری که بگید حق سایته! کاملا بی طرفانه نظرم رو گفتم امیدوارم بی طرفانه خونده بشه.
    یا علی:)

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780
    ما حق انتخابشو نمیگیریم.ما گفتیم قوانین ما اینطوریه.این سلب اختیار نیست.خود نویسنده اختیار داره میتنه انتخاب کنه کجا فعال باشه.شما نمیتونی تابعیت ایران و اسرائیل رو همزمان داشته باشی.داستان ما با بقیه سایتا هم همینه

در مورد کاربر:من بارها تاکید کردم موجودیت هر سایتی،بسته به کاربراشه.این غیر قابل انکاره.ما برای کاربرامون ارزش و احترام قائلیم.منکر فعالیت و کمک کاربرا هم نیستیم.بخونید شرایط مدیریتو که شرط اول برخورد دوستانه و صمیمانه با کاربراس.پس ما هرکاری میکنیم بخاطر کاربره

در مورد هزینه ها:شما بیا جای بنده هزینه ها رو بده هرچی هم سود داشت سایت برای شما.اگر اطلاع ندارید خدمتتون بگم که سایتی با این تعداد بازدید کننده هیچ درامد خاصی نداره.فقط هزینه سرورهاش رو درمیاره اونم چون از فرد خاصی گرفتیم هزینه ها درمیاد.بقیه موارد رو خودمون از جیب میدیم.

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780

نارینه

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,432
    امتیاز واکنش
    39,880
    یه سوال طرف رفت از مدیریت انجمنای دیگه درخواست کرد، رنگشو برنداشتن تکلیف چیه؟ اونم مدیری که سال به ماهی آنلاین میشه

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780
    اون دیگه مشکل کاربره.باید هر طوری شده رنکشو برداره.مدیرای سایتای دیگه هم برا انجمنشون ارزش قائلن.از این نکته میتونید استفاده کنید....

..................

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    103
    امتیاز واکنش
    1,408
    سلام پدر. خسته نباشید.
    اگه تو سایت دیگه باشیم ولی نه رمان بنویسیم نه ارسالی داشته باشیم. و نه هیچ چیز دیگه. تکلیفمون چیه؟؟ بازم حمایت سایت رو نداریم؟

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا