بیوگرافی خواننده ها بیوگرافی رهام هادیان|خواننده|+عکس

Pink princess

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
133
امتیاز واکنش
569
  • نام:رهام هادیان
  • تاریخ تولد 7 مرداد 1370
  • محل تولد:تهران
  • پیشه:خواننده
  • شهرت:گروه ماکان بند

------------------------------
source.gif

-هادیان.jpg

عکسهای رهام هادیان خواننده ماکان بند
زندگینامه رهام هادیان
رهام هادیان در 7 مردادماه 1370 در شهر تهران به دنیا آمد. او و امیر مقاره از اعضای اصلی گروه ماکان بند است و دارای صدایی زیبا و حسی عاشقانه است. او از زمان نوجوانی به ملودی سازی علاقه داشت و دوره های آهنگسازی را به صورت تجربی سپری کرد. او در ادبیات و شعر گویی استعداد بیشتری دارد از روحیه وی می تواند به شوخ بودن و شیطنت هایش در اجرا اشاره کرد.

-رهام-هادیان.jpg

کودکی از رهام هادیان
اولین کنسرت

اولین کنسرت ماکان بند در 10 آذر 1396 در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی شهر تهران به تهیه کنندگی حسن اردستانی برگزار شد؛ که ترانه «دارم میرم از دست دیوونه» اولین قطعه ای بود که توسط رهام هادیان و امیر مقاره به اجرا در آمد و در بین دو بخش کنسرت، یاشار خسروی ضمن ابراز همدردی با تک نوازی ساکسیفون قطعه ای را تقدیم مردم زلزله زده کرمانشاه کرد. این کنسرت به سرپرستی امیر میلاد نیکزاد برگزار شد و یاشار خسروی (ساکسیفون) انوشیروان تقوی (گیتار)، احمد عباسنیا (درامز)، مجید عطرلی (گیتار باس)، مهران فرشباف (پرکاشن)، سهیل اباذری (کیبورد)، در این کنسرت به هنرنمایی پرداختند.

pl.gif

اعضای ماکان در کنسرتشان

رهام هادیان
این گروه نیز شلوغ ترین کنسرت سی و سومین جشنواره موسیقی فجر را در سالن همایش های ایرانیان در هفتمین شب از جشنواره موسیقی فجر روی صحنه بردند که رهام هادیان در مورد استقبال مردم می گوید:راجع به استقبال از کنسرت ها باید خدا را شکر کنم که این فرصت را به من و بقیه بچه ها داده و امیدوارم این موفقیت ها همینگونه ادامه پیدا کند. از مردم عزیز خیلی تشکر می کنم و در این مدت خیلی به ما لطف داشتند و ما را حمایت کردند و انشالله که همیشه در کنارمان باشند.

ازدواج و همسر رهام هادیان
رهام هادیان هنوز ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

pl.gif

ازدواج و همسر رهام هادیان ؟

بیوگرافی گروه ماکان بند
گروه ماکان بند گروه که به سبک پاپ آهنگ های خود را اجرا مینماید متشکل شده است از دو خواننده جوان و خوش صدا به نام امیر مقاره و رهام هادیان ، همچنین یاشار خسروی نوازنده ساکسیفون و آهنگساز است و این گروه را تشکیل داده و همچنین شرکت آوازینو به مدیریت حسن اردستانی از گروه ماکان بند حمایت و پشتیبانی می نماید.

pl.gif

گروه ماکان بند
گروه ماکان بند اولین آلبوم رسمی خود را به نام دیوونه بازی در 31 مرداد 96 روانه بازار موسیقی کشورمان کردند که این آلبوم شامل 12 قطعه خواهد بود

علت نام گذاری این گروه به ریشهٔ نام ماکان که فارسی و دیلمی است برمی گردد. ماکان نام پسر کاکی از حکام مازندران سران دیالمه در قرن چهارم بوده است که در آغاز نزد ابوالحسین ناصر در گرگان به سر می برد و از سربازان بانفوذ او بود و مدتی از جانب وی بر سرزمین تمیشه حکومت می کرده است.

pl.gif

زندگینامه کامل رهام هادیان خواننده ماکان بند

ترانه شناسی رهام هادیان
تمامی ترانه هایی که از رهام هادیان منتشر شده است با همخوانی امیر مقاره بوده است.

pl.gif

حضور امیر و رهام در برنامه خندوانه رامبد جوان

آلبوم های ماکان بند
  • دیوونه بازی

تک آهنگ های گروه ماکان بند
  1. بچه که نیستم
  2. برودارمت
  3. عاشق که میشی
  4. پیشم بخند
  5. دیوونه من
  6. دو دقیقه بودی
  7. یه لحظه نگام کن