بیوگرافی بازیگران بیوگرافی سحر دولتشاهی و علت طلاق از رامبد جوان|زوج بازیگر

Farzadamiri069

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
129
امتیاز واکنش
61
sahar-dolatshahi-min.jpg

عکس سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی متولد شانزدهم مهر 1358 در تهران است و فارغ التحصیل ادبیات نمایشی از موسسه آموزش عالی سوره و مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد اسلامی است. دوست دارد در اوقات فراغتش فیلم ببیند یا اینکه موسیقی گوش دهد چون عاشق موسیقی است.

خانواده سحر دولتشاهی 5 نفره می باشد و یک برادر بنام روزبه دولتشاهی و یک خواهر بنام نسیم دولتشاهی دارد. مادرش نائب رئیس فدراسیون شنا بوده و پدرش مهندس دولتشاهی در تورهای دوچرخرخه سواری بین المللی مشغول به فعالیت است.

سحر دولتشاهی فعالیت بازیگری اش را زمانی که دانشجو بود با تئاترهای دانشجویی شروع کرد و سپس تئاتر را به صورت حرفه ای دنبال کرد و از آنجا به فیلم فرزند صبح دعوت شد و بازی در تلویزیون را با سریال هدهد شروع کرد و با بازی در سریال مسافران به کارگردانی همسر سابقش اش رامبد جوان به شهرت رسید.

sahar-dolatshahi-4-min.jpg

سحر دولتشاهی در کنار پدرش
sahar-dolatshahi-5-min.jpg

سحر دولتشاهی در کنار مادرش
آشنایی و ازدواج با رامبد جوان
سحر دولتشاهی و رامبد جوان در تئاتر باهم آشنا شدند و بیست و هفتم اسفند ماه 1387 ازدواج کردند. خانم دولت شاهی می گوید : من و رامبد دوستان مشترک زیادی داشتیم و دورادور همدیگر را می شناختیم تا اینکه کم کم حواسمان به همدیگر بیشتر جلب شد و بالاخره به ازدواج کشید. در آن زمان رامبد بعد از اینکه به من پیشنهاد ازدواج داد آمد با پدرم صحبت کرد و بعد هم مراسم خواستگاری انجام شد.

علت طلاق و جدایی این دو زوج
طلاق سحر دولتشاهی و رامبد جوان در سال 1393 پس از 6 سال زندگی مشترک در سکوت خبری انجام شد و تا مدت ها این جدایی از طرف آن ها تأیید نشد. خانم دولت شاهی همسر دوم رامبد جوان بود و معتقد بود نباید مردم وارد حریم خصوصی آن ها بشوند.

سحر دولتشاهی بعد از اینکه از همسرش در سال 93 جدا شد به گفته خودش سال شلوغ و پرکاری در عرصه بازیگری برایم بود اما در تنهایی لـ*ـذت بخش سپری شد و نه فقط به عنوان بازیگر بلکه در خیلی جهات دیگر هم رشد داشتم.

هنوزم بعد از سال ها دلیل واقعی جدایی سحر دولت شاهی و رامبد جوان مشخص نشده است. رامبد جوان قبل از ازدواج با سحر دولت شاهی یک ازدواج ناموفق دیگر هم با ماندا روحی را تجربه کرده بود و پس از جدایی از همسر دوم خود سحر دولتشاهی و بعد از گدشت مدت زمان کمی با نگار جواهریان از بازیگران معروف سینما ازدواج کرد.

• پیشنهادات
  • Nιℓσƒαя.Gн

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,554
    امتیاز واکنش
    69,314
    بیوگرافی سحر دولتشاهی و همسرش + زندگی خصوصی و طلاق
    sahaedolatshahi-photokade-2-500x500.jpg

سحر دولتشاهی متولد 16 مهر ماه 1358 در تهران، بازیگر است
    فارغ التحصیل لیسانس ادبیات نمایشی و مترجمی زبان انگلیسی است مادرش نائیب رئیس فدراسیون شنا و پدرش مهندس و در تورهای دوچرخه سواری در ایران و خارج از کشور فعال است

شروع فعالیت

فعالیت خود را از اوخره دهه 70 با تئاترهای دانشجویی کارش را شروع کرد
    شروع حرفه ای در تئانر هم در سال 79 و 80 بود که از همین عرصه به فیلم فرزند صبح در سال 1383 معرفی شد و اولین حضور سینمایی خود را تجربه کرد، سپس با سریال کتابفروشی هدهد مرضیه برومند در سال 1386 نیز وارد قاب تلویزیون شد

شهرت

بازی سحر دولتشاهی در سریال مسافران ساخته همسر سابقش رامبد جوان در سال 1388 با نقش ادم فضایی بسیار مورد پسند قرار گرفت و موجب شد خیلی زود به شهرت برسد

عکس سحر دولتشاهی و همسرش رامبد جوان + علت طلاق
    sahaedolatshahi-photokade-3-500x580.jpg

ازدواج

سحر دولتشاهی در 27 اسفند 1387 با رامبد جوان ازدواج کرد
    آشنایی آنها از تئاتر شکل گرفت، دولتشاهی می گوید : دوستان مشترك زيادي داشتيم و دورادور همديگر را مي‌شناختيم تا اينكه بالاخره وقتش رسيد كم‌كم حواسمان بيشتر به هم جلب شد تا بالاخره كار به ازدواج كشيد، رامبد بعد از اينكه به من پيشنهاد ازدواج داد، آمد با پدرم صحبت كرد. بعد هم خواستگاري انجام شد

طلاق

طلاق آنها در سال 1393 در سکوت خبری انجام شد، تا مدت ها این جدایی از طرفین تایید نشد، سحر دولتشاهی همسر دوم رامبد جوان بود که هردومعتقد بودند نباید مردم وارد حریم خصوصی آنها بشوند !

عکس سحر دولتشاهی در کنار پدرش

sahaedolatshahi-photokade-4-500x625.jpg

عشق موسیقی

فعالیت‌ های روزانه مرا هم شكلی از هنر تشكیل می‌ دهد. وقتی كاری ندارم، فیلم می‌ بینم یا موسیقی گوش می‌ دهم. چون عاشق موسیقی هستم گاهی هم ترجمه می‌ كنم

اهل ورزش

ورزش عضو هميشگي زندگي‌ ام است اما ميزان آن بستگي به وقتم دارد
    حالا از يك پياده‌ روی ساده بگيريد تا اگر برسم يك ساعتي يوگا كنم يا شنا بروم ، به ورزش خيلي اعتقاد دارم خيلي وقت‌ ها اگر فعاليت بدني نداشته باشم اصلا مغزم كار نمي‌كند كلا از بدنم مراقبت می كنم
    sahaedolatshahi-photokade-5-500x593.jpg

شغل دوم

بازیگری از بچگی برایم جذاب بود اما واقعیتش این است که من ادبیات نمایشی خوانده ام و هنوز هم بخشی از دغدغه ام نوشتن است
    در دوران دانشجویی همان موقع که سر کلاس می نوشتم، از شاگردان خوب بودم یا وقتی ترجمه می کردم. خیلی غبطه می خورم اگر همچنان برای نوشتن وقت نگذارم. نوشتن همیشه پسِ ذهن من هست. نمی دانم باید زمانش برسد یا من زمانش را برسانم !
    هنوز هم فکر می کنم یکی از شغل های ایده آلم نویسندگی است

الگوی بازیگری

فیلم های زیادی می بینم و لحظات خوب بازی بازیگرها خیلی روی من تاثیر می گذارد اما این که بخواهم آدم خاصی را دنبال کنم، نه، خیلی درباره بازیگرهای مورد علاقه ام و برنامه های زندگی شان می خوانم

عکس اینستاگرام سحر دولتشاهی جدید
    افتخارات

بازی در فیلم طلا و مس به کارگردانی همایون اسعدیان در سال ۱۳۸۸ برایش نامزدی جایزه بهترین بازیگر نقش دوم زن از چهاردهمین جشن خانه سینما را در پی داشته است همچنین توانست در سی و سومین دوره جشنواره فیلم فجر، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن را برای بازی در فیلم عصر یخبندان بدست بیاورد
    sahaedolatshahi-photokade-6-500x625.jpg

سریال

● کتابفروشی هدهد – ۱۳۸۶
    ● مسافران – ۱۳۸۸
    ● نابرده رنج – ۱۳۸۸
    ● توطئه فامیلی – ۱۳۸۹
    ● آب پریا -۱۳۸۹

شبکه خانگی

● قلب یخی – ۱۳۹۱
    ● شهرزاد – ۱۳۹۵ (فصل دوم)

فیلم های سینمایی

● لابی (۱۳۹۵)