بیوگرافی بازیگران بیوگرافی مهتاب کرامتی|بازیگر|+عکس

Pink princess

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
133
امتیاز واکنش
569
مهتاب کرامتی متولد 25 مهر 1349 در تهران بازیگر است

فارغ التحصیل لیسانس رشته میکروبیولوژی از دانشگاه آزاد می باشد، علاوه بر بازیگری در طراحی لباس و دکوراسیون نیز فعالیت میکند و سفیر صلح یونیسف است

در این مطلب بیوگرافی مهتاب کرامتی را می خوانید

keramatimahtab-photokade-com-3.jpg

کلاس های بازیگری

در سال 1375 یکسال بعد از فارغ التحصیل دانشگاه وقتی 25 ساله بود به کلاس های بازیگری امین تارخ رفت و تا یکسال اتود و تمرین بازیگری تئاتر انجام می داد

شروع فعالیت با مردان آنجلس

از طریق تمرینات و آرشیو ضبط شده در موسسه بازیگری سال 1376 به سریال مردان آنجلس معرفی شد و بعد از تست با این سریال اولین بار جلوی دوربین رفت

در سال 76 نیز با فیلم مردی از جنس بلور نیز در سینما بازی کرد

عکس های مهتاب کرامتی بازیگر زن
keramatimahtab-photokade-com-5.jpg

شهرت

کرامتی در سال 1378 با فیلم فیروزه در بیست در جشنواره فجر 27 سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل را برنده شد، سپس در سریال خاک سرخ سال 80 نیز چهره اش شناخته تر شد

در این سریال با پرویز پرستویی همبازی بود

ازدواج و همسر مهتاب کرامتی

مهتاب کرامتی قبل از شروع بازیگری با بابک ریاحی پور ازدواج کرد، اما این زندگی با بدنیا آمدن یک فرزند پسر نیز دوام نیاورد و در نهایت به جدایی و طلاق ختم شد

کرامتی می گوید : من سال‌ ها پیش ازدواج کردم زندگی خیلی خوبی هم داشتم اما در واقع چون در سن پایین ازدواج شکل گرفت در نهایت موفقیت‌ آمیز نبود اما هنوز از حال هم باخبر هستیم

عکس همسر مهتاب کرامتی
keramatimahtab-photokade-com-4.jpg

راز زیبایی

من هر شب سعی می کنم خیلی زود بخوام، مادرم متخصص تغذیه است برا همین در خانواده ای بزرگ شدم که به نوع خورد و خوراک توجه می شود

آب خوردن

آب خوردن جزو جدایی‌ ناپذیر زندگی من است و آب را با درجه حرارت اتاق یکنواخت می‌ کنم، صبحانه را حتما کامل می‌ خورم زیرا این موضوع می‌ تواند کمک کند که اندامم ثابت بماند

سفیر یونیسف

خانم بازیگری یکی فعالان عرصه حمایت از زنان و کودکان است

در سال 85 بود که بعنوان سفیر صلح یونیسف انتخاب شد تا جامعه را از آسیب های اجتماعی بخصوص ایدز و آموزش کودکان و نوجوانان آگاه سازی کند

ایشان و علی دایی تنها سفیران یونیسف هستند

keramatimahtab-photokade-com-2.jpg

مخالفت خانواده با بازیگری

آن زمان که ما می‌ خواستیم به کلاس بازیگری برویم باید با خانواده‌ هایمان می‌ جنگیدیم تا به ما اجازه رفتن به این دوره‌ ها را بدهند خانواده خود من به هیچ عنوان راضی نبودند من بازیگر شوم

نگاه خانواده‌ ها آن زمان به سینما طور دیگری بود

یادگاری های کودکی و شمال

به خاطر ماموریت پدرم، چند سالی را در محله گلسار رشت زندگی می کردیم برای همین حس خیلی خوبی نسبت به گیلان دارم، آن زمان همه جای من و خواهرم زخم بود ولی خوشحال بودیم

کتاب و تنهایی

دوست داریم همیشه در حال کتاب خواندن باشم

اما الان متاسفانه این قدر دغدغه و کار دارم که نمی شود. ولی موقعی که سرم شلوغ نیست کتاب زیاد می خوانم برای همین هم تنهایی ام را دوست دارم

مهتاب کرامتی و عکاس پیام ایرانی

mahtabkeramati-hm-photokade-3.jpg

خرید لباس

لباس‌ هايی را میخرم كه بتوانم طولانی مدت از آن استفاده كنم كيفيت خوب، جنس مرغوب و تركيبی كه كمی كلاسيک باشد را می پسندم تا بشود هميشه از آن استفاده كرد

درامد از 15 سالگی

همیشه تدریس خصوص و شاگرد خصوصی خصوصی داشتم، اولین درآمد زندگی ام در 15 سالگی بود که مراقب کنکور بودم، به همین دلیل فکر اینکه روزی کار نکنم هم برایم محال است

آخرین ویرایش توسط مدیر:

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
10
بازدیدها
306
پاسخ ها
1
بازدیدها
187
پاسخ ها
22