بیوگرافی بازیگران بیوگرافی نسرین نکیسا و همسرش سلیمان تاش

Farzadamiri069

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
129
امتیاز واکنش
61
nasrin-nakisa-min.jpg

عکس نسرین نکیسا
نسرین نکیسا در 25 بهمن 1348 در شیراز متولد شد و اصالتاً قشقایی می باشد. پدرش هادی نکیسا از هنرمندان و آهنگسازان معروف ایل قشقایی می باشد و مادرش خانه دار است. او علاقه خاصی به طراحی و تزیین لباس های سنتی مخصوصاً ایل قشقایی دارد.

نسرین نکیسا در یک خانواده هنری بزرگ شد و برای اولین بار فوت و فن بازیگری را زیر نظر پدرش آموخت. او دارای مدرک کارشناسی رشته نمایش از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد است.

خانم نکیسا از جمله بازیگران بی حاشیه سینمای ایران می باشد و شاید صبوری و برخورد آرام و دور از حاشیه او ، یکی از مهمترین دلایل و علاقه کارگردان ها برای کار کردن با این بازیگر است.

ازدواج و همسر
نسرین نکیسا سال ها پیش با شخصی بنام سلیمان تاش ازدواج کرده و متاهل می باشد. حاصل این ازدواج دو فرزند دختر به نام های نسترن و نیلوفر می باشد.

تا به امروز هیچ عکس و خبری در مورد شوهر نسرین نکیسا و شغلش منتشر نشده است.

nasrin-nakisa-2-min.jpg

نسرین نکیسا و دخترانش نسترن و نیلوفر نکیسا
nasrin-nakisa-4-min.jpg

عکس نسرین نکیسا و دخترش
شروع فعالیت بازیگری
نسرین نکیسا فوت و فن بازیگری را زیر نظر پدرش آموخت و بازیگری را با تئاتر شروع کرد. او برای اولین بار در سال 69 و در سن 21 سالگی در سریال مهر و ماه که در شیراز ساخته می شد ایفای نقش کرد و بعدش با بازی در سریال رنگ صدف به کارگردانی عباس رنجبر به شهرت رسید.

نسرین نکیسا در سریال یوسف پیامبر
یکی از سریال های به یاد ماندنی که نسرین نکیسا در آن ایفای نقش کرده است می توان به سریال یوسف پیامبر اشاره کرد. او در این سریال نقش دختر یعقوب نبی و خواهر یوسف را بازی می کرد. از جدیدترین کارهای او می توان به سریال ممنوعه و سریال بچه مهندس در کنار بازیگرانی همچون مریم کاویانی و اندیشه فولادوند اشاره کرد.

nasrin-nakisa-5-min.jpg

نسرین نکیسا در کنار هادی حجازی فر
علت کم کاری
من بین سال های 75 تا 85 بسیار پرکار بودم و خیلی سرم شلوغ بود. اما بعد از بازی در سریال یوسف پیامبر ، به علت به دنیا آمدن فرزندم مجبور شدم برای مدتی از بازیگری فاصله بگیرم.

و وقتی بازیگری برای مدتی کم کار می شود ناخودآگاه کنار گذاشته می شود و حتی هزار دلیل و ذهنیت درباره او درست می شود. حتی در مورد او شایعه سازی می کنند. مثلا فلانی که دیگر کار نمی کند از ایران رفته و خیلی موارد دیگر ...

نسبت فامیلی با نیما نکیسا
تا به امروز هیچ خبری در رابـ ـطه با نسبت فامیلی نسرین نکیسا با نیما نکیسا دروازه بان سابق فوتبال منتشر نشده است.

nasrin-nakisa-1-min.jpg

تصاویر نسرین نکیسا
بازیگران مورد علاقه
من به شخصه از تمام بازی های شهاب حسینی لـ*ـذت می برم و به دلم می نشیند. به نظرم آقای حسینی با کارش صادقانه برخورد می کند و به قول شاعر که می گوید : "چون از دل برآید لاجرم بر دل نشیند"

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
83
پاسخ ها
10
بازدیدها
322
پاسخ ها
1
بازدیدها