بیوگرافی بازیگران بیوگرافی نسیم ادبی«بازیگر»و همسرش ابراهیم اثباتی«آهنگساز»+ زندگی شخصی

Nιℓσƒαя.Gн

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,554
امتیاز واکنش
69,314
نسیم ادبی متولد 16 شهریور 1355 در تهران، بازیگر است
فارغ التحصیل لیسانس نمایش با گرایش بازیگری از دانشگاه آزاد اسلامی تهران است، از تئاتر شروع کرد و با شبکه خانگی به شهرت رسید و حالا می درخشد

در این مطلب بیوگرافی نسیم ادبی را می خوانید

adabinasim-photokade-com-1.jpg

شروع از دانشجویی

اولین فعالیت خود را از سال 1372 با تئاتر تنبور نواز به کارگردانی هادی مرزبان در تئاتر شهر شروع کرد و سالها در تئاتر تجربه گرانبهایی بدست آورد و می گوید عاشق تئاتر هستم

از دانشگاه تا تلویزیون

تجربه های خیلی کوتاه در سال 75 در چند سریال داشت بعد در سال 78 وارد دانشگاه شد و بصورت جدی از سال 79 – 80 با تئاتر رند خلوت نشین که در تالار وحدت اجرا شد در این عرصه حضور پیدا کرد
حضور جدی او در تلویزیون سال 86 با سریال حلقه سبز بود

عکس نسیم ادبی و بهاره رهنما
adabinasim-photokade-com-2.jpg

شهرت با شهرزاد

خانوم ادبی در سال 76 با فیلم زندگی وارد سینما شد و بعد از چندین تجربه تلویزیونی و سینمایی که دیده نشد در سال 93 با سریال شهرزاد در شبکه خانگی به شدت به شهرت رسید
او در این سریال نقش حمیرا را بازی می کرد

• پیشنهادات
  • Nιℓσƒαя.Gн

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,554
    امتیاز واکنش
    69,314
    ازدواج و همسرش

نسیم ادبی در سال 1383 در نمایش شمس پرنده که بازیگر بود با ابراهیم ثباتی آهنگساز این نمایش آشنا شد و بعد از چند سال آشنایی در سال 1388 با هم ازدواج کردند

عکس همسر نسیم ادبی،ابراهیم اثباتی
    nasimadabi-photokade-2.jpg

همسر معاشرتی من

ابراهیم معاشرتی و خونگرم است
    ما حرف‌ های زیادی برای گفتن با هم داشتیم و داریم و از همان ابتدای آشنایی‌ مان حس كردم می‌ توانم خیلی چیزها از او یاد بگیرم و واقعا هم از زمان آشنایی‌ مان تا به حال خیلی چیزها از او یاد گرفته‌ ام

بیوگرافی ابراهیم اثباتی

ابراهیم اثباتی از سال 73 فعالیت خود را با تئاتر موسیقی شروع کرد، او عاشق فضای دراماتیک است و تابحال بالای 60 تئاتر موسیقی ساخته است

خانمان پر از آهنگ است

خانم ادبی می گوید من عاشق ساز و موسیقی هستم، در خانمان مرتب نوای موسیقی شنیده می شود، کلا ابراهیم همیشه در خانه مشغول ساز زدن است
    موسیقی با زندگی ما عجین شده است
    adabinasim-photokade-com-3.jpg

بیشترین کادو

بهترین و بیشترین هدیه‌ ای كه از همسرم گرفتم موبایل است همیشه از سر بدشانسی یا موبایل‌ هایم گم شده‌ اند یا دزد زده یا از دستم افتاده و نابود شده‌ اند

عشق رستوران رفتن

من و همسرم عاشق رستوران رفتن هستیم خیلی دوست داریم به رستوران برویم یا گاهی برویم جایی قهوه بخوریم و این عادت را از دوران ابتدای آشنایی‌ مان هم داشته‌ ایم

خوانندگی + تدریس

خانم بازیگر دستی بر آتش خوانندگی نیز دارد، او دوره آواز را زیر نظر خواننده زن حوروش خلیلی گذراند و بعد تو گروه وصل یار مدتی همخوانی کرده است
    همچنین در اکثر کارگاه های بازیگری مشغول تدریس می باشد

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    226
    پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    134
    پاسخ ها
    10