بیوگرافی خواننده ها بیوگرافی پویا بیاتی

• شروع کننده موضوع Pari_A
  • بازدیدها 78
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Pari_A

کاربر اخراجی
ارسالی ها
2,766
امتیاز واکنش
14,439
5a382186b5f55.jpeg

0

نویسنده : محیا خدابنده

امیر مسعود بیاتی فر ملقب به پویا بیاتی ، متولد 3 آبان 1365 در کنگاور از توابع استان کرمانشاه است.

دارای مدرک کارشناسی زبان و ادبیات فارسی است.

فرزند دوم خانواده ای شش نفره است ، دو برادر و یک خواهر دارد.

شاید صدای خوش در نسل بیاتی ها پدیده ای موروثی است چرا که علاوه بر پویا ، برادرش احسان هم به این صنعت رو آورده و استعدادش را وقف مداحی کرده است.

سابقه ی فعالیت هنری
پویا بیاتی در دوران دبستان با تکخوانی و حضور در گروههای سرود مدرسه ،استعدادش را نشان میداد.

در دوران تحصیلات دبیرستان علاوه بر خوانندگی ، ترانه سرایی را هم شروع کرده و ادامه داد.

آغاز فعالیت نیمه حرفه ای هنری پویا بیاتی را میتوان از سال ۸۴ و با ترانه خاطرخواه دانست.

آغاز فعالیت
بعد از انتشار چند تک آهنگ در فضای مجازی در سال 85 با انتشار آلبوم اینترنتی بصورت غیر مجاز وارد موسیقی پاپ کشور شد.

زکات هنر
آلبوم کشتی نوح ،آلبومی مذهبی و موفق درباره ی امام زمان اولین آلبوم منتشر شده ی مذهبی او بود که پویا بیاتی قول داد پس از کشتی نوح ، زکات هنرش را هر سال با ارائه یک آلبوم مذهبی پرداخت کند.

محرم 91 آلبوم "شش گوشه" را با شش قطعه منتشر کرد. این آۀبوم با استقبال زیادی روبرو شد.

انتظار برای مجاز شدن
در طول این سالها ، هواداران پویا بیاتی منتظر کجاز شدن آثارش بودند. 16 اسفند91 پس از هفت سال تلاش در عرصه موسیقی و دو سال انتظارهواداران اولین آلبوم رسمی و مجاز پویا بیاتی با عنوان "بگوسیب" با سیزده قطعه ، توسط کمپانی سلفا وارد بازار شد.

از ابتدای سال 92 با انعقاد قرار داد همکاری مشترک با مجید طوسی و شرکت آوا و نوای سلفا ، فعالیت های پویا بیاتی وارد فاز جدید و متفاوتی شد.
ازدواج
پویا بیاتی ازدواج کرده و حاصل این ازدواج یک دختر زیبا و دوست داشتنی به نام لنا است.

آثار و آلبوم ها
ناگزیر

پاشو رسیدیم

کی بهتر از حسین

عجب پاییزی

حیف

گوشت بامنه

اگه قراره بری

عشق یعنی

یک میلیون

زیبای مغرور

نرو