تایپک جامع میزگرد رمان دوستان انجمن /بحث وگفتگوازاد ..!!!

• شروع کننده موضوع *نغمه*
  • بازدیدها 7,388
  • پاسخ ها 116
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,752
امتیاز واکنش
10,626
به نظر منم عامیانه بهتره.

• پیشنهادات
  • p@r!naz

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    103
    امتیاز واکنش
    288
    منم عامیانه روبیشترمیپسندم......ولی دربعضی ازرمان رمان ها نویسنده انقدعامیانه مینویسه که رمان برای خواننده
    خسته کننده ولوس میشه.....نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یانه..!!!

sogand madadi98

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    379
    امتیاز واکنش
    552
    عامیانه بهتر ... به نظر من اینجوری ارتباط بهتری بین نویسنده و خواننده ایجاد میشه ....

*نغمه*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,064
    امتیاز واکنش
    3,627
    اگه خودت بخوای رمان بنویسی چه موضوعی انتخاب میکنی تو دو جمله بگو ...اصولا رمان ها تو چهار موضوع نوشته میشه .1-همخونگی 2-انتقام گیری شخصیت داستان که اخرم عاشق طرف میشه 3-دختره گیر یک پسر مغرور میفته که تو کار خلافه وسرانجام عشق ..جدید مد شده اکثریت تو این موضوع هستن خخخ ..خدایی ادم خسته میشه ...4-کلا فیلم هندیه ..یکی از طرفین مغرور وپولدار ...اینو پرسیدم تا بدونم نظرتون چیه ؟..اصولا تو نظر سنجی ها نویسنده ها رو به باد نقد میگیرید که همش تکراریه موضوع ها .مگه به قولی دست چین نگـاه دانلـود خوب پیدا بشه ....اینم بگو با چند درصد ازاین موضوع های که گفتم موافقی که تکراریه ؟...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,737
    نغمه با حرفات موافقم

من ترجیح میدم رمانم عشق و عاشقی باشه
    توش یه مقداری طنز باشه(کم باشه چون من از طنز خالی بدم میاد) یه مقداری هم پلیسی باشه
    هر چیزی متعادلش خوبه اگه افراط یا تفریط بشه از چشم میوفته
    این نظر من بودicon105 البته من رمان نمینویسم شاید نظراتم درست نباشه

*فریال*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    7,020
    امتیاز واکنش
    7,770
    نظرمنم تقریبا مثل سمیرا است

من دوست دارم عشق وعاشقی زیادباشه که حس خوبی به ادم بده ازاین هم خونه ایی که سیرشدم ازبس زیادشدن ان جوررمانا
    فقط هم همون قرارنبودبهترازهمشون بود ازچابی هاهم طلایه
    و ژانروحشتناک ومعمایی هم دوست دارم مثل قتل کیارش که عالی بودتااخرش مونده بودم که قاتل کیه ؟

بایدرمان همه چیزداشته باشه عشق وطنز همه چیز خخخخخ

دیگه اینکه ازژانر شخصیت اصلی یاپسریادخترکه نقش منفی داشته باشن خوشم میادخیلی ......
    :icon_saBa:

فعلاحضورذهن ندارم اگه ازچیزی به ذهنم رسیدمیگم

*گیسو*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    717
    امتیاز واکنش
    1,592
    خوب راستش شاید عجیب باشه ولی من درکل رمان طنز همه چی دوست دارم!و مسلما یه رمان طنز هم نمیتونه یه کتاب ادبی و درمورد یه عشق خیلی آروم و چمیدونم لطیف باشه...
    یا اینکه دوست دارم شخصیت دختر رمان یه دختر قوی باشه بخاطر این که سختی زیاد کشیده و حالا به یه سنگ نفوذناپذیر تبدیل شده باشه بتونه از خودش دفاع کنه...
    بازم میگم نظره منه!ولی من از هیچ ژانری سیر نمیشم!شاید تقریبا موضوع ها تکراری باشه اما باید اینم درنظر بگیریم که هر کتاب یا رمان جذابیت خاصه خودشو داره...
    ولی این که مثلا از یه رمان خیلی لطیف خوشت بیاد یا نه اون دیگه به سلیقه بستگی داره و ربطی به موضوعی که بالا گفتم نداره...
    بعضیا میگن بسکه یه نوع موضوع خوندن سیر شدن...خوب حالا من یه سوال از این افراد دارم!پس چرا بازم میخونید؟؟!مگه غیراینه که جذبش شدید و براتون جذابیت داره؟!
    میتونستید ادامش ندید اصلا..ولی چون خود همون افرادم میدونن که همه کتابها شاید از نظر موضوع کمی شبیه هم باشن ولی قدرت قلم و جریانات متفاوت داستان فرق داره بازم میخونن و در آخر هم ناراضی اند!...
    و اینم باز اضافه کنم من که تا به حال یه رمان خیلییییییییی تک و متفاوت نخوندم چون به نظرم نیست یه همچین کتابی!(بازم میگم جریانات و روند داستان اما فرق داره) که همین افرادو جذب میکنه و منم کاملا با این که میگن یه موضوع تکراریه مخالفم...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

*Aileen*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    55
    امتیاز واکنش
    3
    عامیانه رو بیشتر دوس دارم

درمورد رمان من کلا طنز و عاشقانه که هیجانم توش باشه رو بیشتر دوس دارم تا عشق و عاشقی تنها اینم موافقم که خیلی رمانها تکراری شده
    ولی به نظر من بازم باحاله چون موضوعاشون متفاوته خیلی دوس دارم تو رمانا دختره قوی باشه و همیشه یا بیشتر دختر رو ضعیف نشون میدن این نظر منه بازم میگم شاید خیلیا موافق نباشن ولی رمانی که خیلی عاشقانه باشه وادبی و از سختیا بگه کسل کنندهه ادم باید شاد وغمگین و هیجانی باشه که بتونه همه این حسا رو خواننده داشته باشه از رمان نه مثله این رمانایی که همش غمگین باشه که گریه کنه بعد از خوندن رمان افسرده بشه چون اینجور سبکا زیاد من اصلا نمیخونم امیدوارم منظورمو فهمیده باشین قصد توهین هم به هیچ نویسنده ای ندارم فقط نظرمو درمورد اینجور رمانهایه غمگین وعاشقانه گفتم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

*نغمه*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,064
    امتیاز واکنش
    3,627
    سلام گیسو جان .. این که گفتی بعضی افراد بازم رمان های تکراری رو میخونند وبازم شاکی هستن ..منم یکی ازاین افرادم ...ببین اکثر رمان ها موضوعش یکیه ..مثلا ابداع کننده موضوع همخونگی رو ازروی رمان همخونه ..که اگه اشتباه نکنم نویسنده اش خانوم مریم ریاحی نوشته بودن ..ببین تو خودت وقتی نگـاه دانلـود رو میخونی که موضوعش بازم تکراره وفقظ جزئیاتش تغییر کرده خوب خسته میشی اینی که بازم میخونیم واسه اینه که شاید یکی یک موضوع خاص رو اورده باشه درکنار موضوع همخونه گی ..خودت نویسنده ای دیگه ..گاهی کلا موضوع همخونه گی ..وگاهی یک نویسنده کلا پیامش ..حرف داستانش یک چیز دیگه است وشاید درخلال داستان مثلا یکی ازاین موضوعاتی که بنظرم تکراری هست بیفته باعث میشه یکم خاص بشه اون موضوع ...الان همه میخونند رمان های مجازی رو که شاید یکی یک نویسنده نو ظهور بشه که نگـاه دانلـود باموضوع نو همراه با پیام ومحتوا نوشته باشه ..اما هم همچین نویسنده های کم هستن هم همچین رمان های ...رمان خون های حرفه ای اصولا همه رمان ها رو میخونند تا با سبک های بیشتری اشنا بشن واین حق یک خواننده است که نظرش رو بگه وپیامش رو به نویسنده برسونه .....پس این حرف که گفتی اگه تکراریه نخونید درست نیست ..این که گفتی جذابیت داره ؟...بنظرم اونم نداره ..چون بعضی ها که با نوشتن مسائل دونفره یکم جذابش میکنند ...این که جزئیات تغییر کنه هم انقدر نوشته شده متفاووت که بازم تکراریه ..بخوام برات ازهرچهار تا موضوع مدل های متفاوتش رو بگم هم طول میشه هم میشه یک طومار بلند ....

*فریال*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    7,020
    امتیاز واکنش
    7,770
    منم بانظر نغمه موافقم

من الان وقتی میگم ازهم خونه ایی سیرشدم شایدنزدیک 20 تااین رماناراخوندم و الان تابدونم خلاصه اش رمان هم خونه ایی اصلانگاش هم.نمیکنم چون دیگه برام جذابیت اول رانداره
    شاید یک مدت که بگذره بازبرم طرفش ولی فعلا اصلا نمیتونم

هرکی یک نظری داره ولی کلا رمانا تکراری شدن ولی بعضی تکراریا هم اونقدرجذاب وقشنگ مینویسن که ادم دلش نمیادنخونه من که برام موضوع تکراراگه جذاب باشه خوشم.میاد نه هم خونه ایی که دوتاادم.تویک خونه هستن وهمش حرفاو چیزای تکراری رمانهای دیگه حداقل یک کم.هیجان هم نیست خخخخخ

بستگی به نوشتن نویسنده داره همین

وضعیت
    موضوع بسته شده است.
    بالا