تایپک جامع میزگرد رمان دوستان انجمن /بحث وگفتگوازاد ..!!!

• شروع کننده موضوع *نغمه*
  • بازدیدها 7,389
  • پاسخ ها 116
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

honey maryam

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,117
امتیاز واکنش
593
منم رمانی دوست دارم که همخونگی باشه...اون انتقامه که گفتی که تهش عاشق میشن،اونم خیلی دوست دارمicon102موضوع تکراری برام مهم نیست مهم اینه که ببیینم نویسنده می خواد من و به کجا ببره و چی بهم نشون میده که الان براش انقد دغدغه شد ه تا دست به قلم ببره بخواد اونو به کاغذ بکشونه....برای همین از پایان باز خیلی متنفرم...:AxPiX18:

• پیشنهادات
  • *گیسو*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    717
    امتیاز واکنش
    1,592
    سلام نغمه جان...من نگفتم که رمان تکراری نخونید،من گفتم کسایی که رمان تکراری میخونن و ناراضی هستن آخه چجوری؟؟!مگه میشه ما یه موضوعی رو که دوست نداریم دنبال کنیم؟!
    حرف شما صحیح..رمان همخونگی زیاد شده اما همونطور که گفتم بستگی به روند داستان هم داره...
    با فریال موافقم!و منم یه جورایی همینو گفتم،اونجایی که گفتن:
    هرکی یک نظری داره ولی کلا رمانا تکراری شدن ولی بعضی تکراریا هم اونقدرجذاب وقشنگ مینویسن که ادم دلش نمیادنخونه من که برام موضوع تکراراگه جذاب باشه خوشم.میاد

آره منم به قدرت قلم نویسنده هم تاکید کردم..ولی این که گفتی تعداد کتابهای متفاوت و خیلی خوب کمن،درست..اما خوب من که تاحالا یه رمان کاملا بی نقص و متفاوت نخوندم!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

*فریال*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    7,020
    امتیاز واکنش
    7,770
    بالاخره سلیقه ی شخصیه
    ولی چون گیسو جان گفتن که کتابی باب میلش نخونده من تعجب کردم
    به نظرمن خیلی رمانهای خوبی توسایت مینویسن وخیلیای دیگه هم چابی خوندم عالی بودن من که ازخوندنش لـ*ـذت بردم
    میشه گیسو جان برام بگی تاحالاهیچ رمانی نشده که توروجذب کنه
    اخه خیلی جالبه برام

*گیسو*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    717
    امتیاز واکنش
    1,592
    منم خوندم فریال جان...خخخخخ خیلی هم خوندم کتابهایی که دوستشون داشتم و دارم...
    برای مثال همین رمان طلایه!بهترین رمانی که خونده بودم،بود..ولی خوب گفتم بعضی جاها انقد از خودش تعریف میکرد فکر میکردم با دختر شاه پریون طرفم!
    خخخخخخ یکم ناباورانه بود
    منظور بنده این بود که هیچ رمانی نخوندم که کاملااااااااا و از همه نظر بی نقص و عالی باشه...
    همه رمانها نقصی حالا هرچند کوچیک دارن حالا چه نویسنده تازه قلم باشه یا اصلا چه حرفه ای..
    اما شما اگه رمان بی نقص خوندی میشه به منم معرفی کنی؟؟
    و این که دیگه میخوام بگم من نیومدم کسی رو ناراحت کنم فقط نظر خودمو گفتم همین..

آخرین ویرایش توسط مدیر:

*فریال*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    7,020
    امتیاز واکنش
    7,770
    اره این درست
    منم موافقم که رمانابی نقص نیستن ولی خوبازرمانای سایت که بگذریم ولی رمانای چابی خیلی بودن که نقصی نداشتن مثل بامدادخمار یاشاه ماهی
    تورمانای چابی دقت وتوجه زیادی میکنن اماتوسایت زیاداین توجه هانیست

به نظرمن هررمانی هرچقدرهم خوب یابد بالاخره ارزش یک بارخوندن راداره بالاخره اون نویسنده براش وقت گذاشته ولی بعضیاهم اصلاتامیخونی دیگه کششی برای خوندن پیدانمیشه

p@r!naz

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    103
    امتیاز واکنش
    288
    من خودم به شخصه خیلی رمانهایی که موضوعشون همخونگی بود رو دوس داشتم وحتی ممکن بود دریک ماه 3تا رمان باهمچین موضوعی بخونم و
    بازم برام جذابیت قبلو داشت!! اما حالا هررمانی باهمچین موضوعی میخونم میبینم نویسندش همه چی رمانشو ازیه رمان دیگه باهمین موضوع تقلید
    کرده ونوشته صرفا جهت اینکه یه رمان نوشته باشه!!
    درحال حاضرتقریبا همه ی رمان ها مضمونشون مشابه و کم پیدا میشه یه رمانی که خیلی متفاوت باشه وخواننده رو جذب ومشتاق خوندنش کنه.

غروب

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    271
    امتیاز واکنش
    262
    ما كجا زندگي ميكنيم؟

افرين ايران

دختراش غرور دارن هرچقدر هم پايبند دين نباشند ولي من ب شخصه افرادي رو ميشناسم ك بويي از دين نبردند ولي حاضر نيستند با يه پسر همخونه بشن چرااااا؟

چون غرور دارند

چون دم ب تله نميدند

ب شخصه خ ب من زور مياره ك اينطور توي كتابا شخصيت ي دختر ايراني اينقدر مياد پايين ك همخونه ي پسر ميشه ب راحتي ب عقدش در مياد حرص در بيار تر از اون حتي صيغه ميشه

لطفااااا دوستهاي رمان نويس گلم عزيز تر از جونم هرچقدر هم ك رماني ك شما مينويسي داستانه ولي يسري واقعيت هايي وجود داره ك حتي توي رمان تخيلي غير قابل انكاره

مثله جايگاه دختر

چقدر خوشحالم ك نغمه جون اين محيط رو براي گفت و گو بوجود اورد

با نظر مريم موافقم من ب شخصه هيچ رماني رو نيمه ول نكردم چون هرچقدر هم تكراري باشه بازم رمانه ماهم ك خرابه رمانيم

غروب

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    271
    امتیاز واکنش
    262
    ي چيز ديگه يادم رفت ببخشيد

هدف از نوشتن رمان چيه؟من دقيق نميدونم

ولي فكر ميكنم حداقلش ب تصوير كشيدن يك داستان براي سرگرمي و انجام كار فرهنگي
    حداكثرش بيان تجربه ب خواننده و اگاهي از مجموعه رفتارها و هنجار ها و.....ال اخر

ولي هرچي كه هست بيان رنگ حوله براي رفتن ب حمام نيست

*نغمه*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,064
    امتیاز واکنش
    3,627
    سلام خدمت همه دوستای گل که سر میزنند به این تایپک وخداروشکر که مورد توجه قرار گرفته ...تنها هدف زدن این تایپک اینه که نویسنده هامون بخونند وبدونند خواننده های عزیز چه انتظاراتی ازشون دارن ....وشاید شد که کمی سطح بهتر شدن رمان ها رو برد بالا ....
    ببنید دوستان ...موضوع های بحثمون هر
    48 ساعتی عوض میشه ...دراین بین شما هم میتونید موضوع های بحث رو بعد از اتمام دقیق زمان یک بحث بفرستید تا نظراتمون رو هم بگیم ....فقط اینو بدونید هرکس خواست موضوع بحث جدید رو بذاره با رنگ قرمز بنویسه وشماره بزنه ...مثلا بحث پس فردا میشه بحث وگفتگوی شماره 3 ...لطفا اینطور قرار بدین حتما ......خوب این ازاین ....

خب دراین بین منم همچنان میگم که خوندن یکسری رمان که موضوع یکسانی داره ومحتواش یکیه خسته کننده است ..درسته ما ها نگـاه دانلـود رو میخونیم واسه سرگرمی اما باید اینو هم بدونیم که هیچ کدوم از رمان های که میخونیم حداقل حتی پیام اجتماعی هم نداره ..بیشتر سعی شده با نوشتن مسائل غیر اخلاقی کمی جذابش کنند که فکر نمی کنم اصلا مناسب کسایی که تو رنج سنی 15 یا 17باشن مناسب باشه ...شاید اونطور تاثیر نذاره روشون ولی باز خوردش زمانیه که تو ناخود اگاه ادما بعضی چیزا ثبت میشه .....میدونید کاش نویسنده ها بدونند که اگه حداقل موضوع تکراری مینویسند حداقل یکچیز های رو برخلاف همیشه بنویسند ..چرا اکثر رمان های همخونه گی باید دختره خیلی با نجابت وخاص دیده بشه ..درحالی که اگه همچین اتفاقی تو جامعه خودمون باشه همه دیدشون به اون دختر یک دختر .......

هیچکس سعی نمی کنه این ها رو تغییر بده ..میدونید الان گیسو جون گفتن که تکراریه ولی جزئیاتش متفاوته .از نظر شخصی من هیچ چیزش متفاوت نیست چون هیچ بار نشده روی واقعی یک همخونه گی با یک پسر رو بنویسند فقط یکجوری مینویسند که دختره سعی داره از نجابتش وارزش هاش رو نگه داره ..جدی واسه یک لحظه با دنیایی واقعی بسنجین این موضوع رو ایا یک همچین چیزی تو اجتماع ما پذیرفته است ...شاید بگید برا سرگرمیه واین حرفا وزیاد نباید سخت گرفت ..اره خب ولی خودتون بهتر میدونید که اصولا دختر ها تو سن 15سالگی تو رویا سیر میکنند وبا خوند همچین رمان هایکه هیچ بار اجتماعی وخاصی نداره فقط تصویر ذهنیش نسبت به همچین موضوع های خوب جلوه داده میشه ...

الان تو بین نظر ها خوندم که گفته بودن رمان های چاپی بی نقص هستن ..میدونید چرا ؟؟...چون از لحاظ فنی که بخوام بگم میره زیر دست ویرایش گر های ماهر وهیچ عیب نوشتاری دیگه درش دیده نمیشه ..ولی از لحاظ متن وبطن داستان بگم ..اینه که اون رمان از زیر دست ارشاد وناشر وهیئت هفت نفره که اونو میخونند که ببیندارزش چاپ شدن داره یا نه رد میشه ...با این توصیف نمی خواد بی نقص باشه ؟؟...تموم رمان های چاپی حرفی پیامی ..دارن که باید خود ادم ازتوشون دربیاره ولی متاسفانه تو رمان های مجازی اینطور نیست ..وچون ارشادی هم نیست به قول غروب :
    ولي هرچي كه هست بيان رنگ حوله براي رفتن ب حمام نيست ...

منم مثل هرکس دیگه ای نظرمو گفتم ...با تکراری بودن موضوع مشکلی ندارم ..میدونید جزئیات هم نمی تونه نگـاه دانلـود رو متفاوت کنه ..اون پیام ومحتوای اصلی هست که متفاوتش میکنه ...کم پیش میاد رمانی که توش حرفی برای گفتن داشته باشه وحداقل خواننده درکنار این که سرگرم میشه چیزی رو هم ازیک داستان برداشت کنه ...تو اکثریت داستان ها ارزش های خانواده دارن میان پایین ..ولی تو رمان های چاپی به هیچ نویسنده ای این اجازه داده نمیشه والبته اینجا استثنا هم داریم ها ...ولی تو رمان های مجازی که بیشتر هم افراد رمان مجازی میخونند روشهای غلطی جا میفته بین مردم ....بنظرم هرنویسنده ای به اون چیزی که داره مینویسه حق سنگینی رو داره ..شاید بگید خیلی گیری نغمه ولی من معتقدم نوشتن رو هرادمی میتونه بنویسه ولی این که ادم چیزی بنویسه که تاثیر گذار باشه مهم وباز این تاثیر گذاری هم مثبت ومنفی داره .......

همه نظرات رو خوندم ...گیسو جان اصلا جای ناراحتی نیست که گفتی اینجا حرفامون رو فقط میزنیم ونظراتمون رو میگیم ناراحتی نداریم ....

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,737
    من خودمم موضوعی که تکراری باشه میخونم به امید اینکه شاید رمان متفاوتی باشه

در مورد رمانهای چاپی باید بگم همچین بی نقص هم نیستند فقط اونا زیر دست نویسند های با تجربه ای نوشته میشه که باید هم خوب باشه

تو همین دنیای مجازی رمانهایی فوق العاده نوشته شده که مطمئنا اگه بخواد چاپ بشه هیچ کدوم مجوز نمیگیرند چرا چون یکم فضای رمان رو باز کرده

یه موضوع دیگه دوستان اینجا داریم نظرات رو به هم دیگه میگیم پس لطفا کسی دلگیر نشه چون تایپک سالمیه جای هیچ گله گی نیست پس یکم جنبه هامون رو ببریم بالا

وضعیت
    موضوع بسته شده است.
    بالا