تست شادی : میزان شادی خود را بسنجید

• شروع کننده موضوع zohrehs75s
  • بازدیدها 203
  • پاسخ ها 3
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

zohrehs75s

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
203
امتیاز واکنش
31
جملات زير را به دقت بخوانيد و توجه به اينکه تا چه اندازه احساسات شما را توصيف ميكنند، به آنها نمرهاي از صفر تا 5 بدهيد. مقیاس نمرهدهي به صورت زير است. 1ارتباط نزديكم را با كساني كه دوستشان دارم حفظ ميكنم.
2ـ با اعضاي خانوادهام به خوبي كنار ميآيم.
3ـ زندگيام سرشار از عشق است. 4ـ به كارگيري ابا ستعدادهايم كمك بزرگي به ديگران ميكند. 5ـ كارم را دوست دارم. 6ـ در كارم به خوبي از استعدادهايم بهره ميبرم. 7ـ حداقل سه دوست صميمي دارم كه منظم اوقاتم را با آنها سپري ميكنم. 8ـ دوست خوبي هستم. 9ـ ديگران در صورت نياز، از من درخواست كمك ميكنند. 10ـ از مهربان بودن با ديگران احساس رضايت عميقي ميكنم. 11ـ قلباً ترجيح ميدهم كه در روابطم اعطاكننده محبت باشم تا گيرنده آن. 12ـ به نيازها و احساسات ديگران بسيار حساسم. 13ـ زندگيام سرشار از فعاليتهاي برانگيزاننده است. 14ـ چالشهاي هيجانانگيز را سرلوحه زندگيام قرار ميدهم. 15ـ به فعاليتهاي متعددي علاقه دارم كه ميتوانم به آنها بپردازم. 16ـ از خودم خوب مراقبت ميكنم. 17ـ وقتي را براي استراحت و تفريح در زندگيام در نظر ميگيرم. 18ـ تندرستم. 19ـ به داشتن شخصيت جذاب و دلپذير شهرت دارم. 20ـ در هر موقعيتي، نيمه پر ليوان را ميبينم. 21ـ معتقدم همه چيز بالاخره درست ميشود. 22ـ در شرايط پر استرس عملكرد خوبي دارم. 23ـ در اولويتبندي زمان و توان لازم براي انجام امور كفايت دارم. 24ـ به سادگي ميتوانم تا تمام شدن كارها از تفريح خودداري كنم. 25ـ در هر شرايطي و با هر موقعيتي، با آرامش برخورد ميكنم. 26ـ استرسي كه تجربه ميكنم در حدي است كه زندگيام را جالب كند. 27ـ به ندرت تمام وقت خود را صرف انجام كار ميكنم و زماني را به خودم اختصاص ميدهم. 28ـ از زندگيام رضايت دارم. 29ـ شاد بودن را به همه چيز ترجيح ميدهم. 30ـ در مورد آيندهام خوشبين هستم. جمع كل از 150 نمره
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

ـ پايينتر از 80 : افرادي كه نمرهشان زير 80 است شادكام نيستند و نياز به تغيير سبك زندگي دارند. غم و ناراحتي در زندگي اين افراد از جمله هيجانات غالب است. ـ 80ـ 120: اين افراد را نميتوان بسيار غمگين ناميد. همانطور كه نميتوان آنها را شاد توصيف كرد. اگر نمره شما در اين حدود قرار دارد، به راهبردهاي اين شماره براي افزايش شادكامي توجه كنيد و سعي كنيد نگرش مثبتتري به زندگي داشته باشيد. ـ بالاتر از 120: اگر نمره شما بالاتر از 120 است، بايد گفت كه شما فردي شاد هستيد و تلاش كنيد نگرشها و هيجانات مثبتتان را در همين سطح حفظ كنيد.

• پیشنهادات
  • DEADLY

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    285
    امتیاز واکنش
    4,790
    140:campeon4542::campeon4542::campeon4542::campeon4542:

Deragon

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود