دانلود کتاب رمان قصر متروکه خون آشام (جلد اول)

شکوفه حسابی

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
7,854
امتیاز واکنش
29,176
دانلود کتاب رمان قصر متروکه خون آشام (جلد اول)
2775996856353113.jpg

بزرگنمایی
  • از: مریم دغاغله
  • موضوع: رمان
  • ۱۰۱ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷
  • ۹۲۸۶ بازدید

معرفی کتاب رمان قصر متروکه خون آشام (جلد اول)
کتاب رمان قصر متروکه خون آشام (جلد اول) اثری جذاب و ترسناک به قلم مریم دغاغله است.

آلیس زن جادوگریست که برای محافظت از دخترش "ماریا" در برابر "جی" سرگروه گرگینه‌ها، او را به دوست خون آشام و قدیمی‌اش "ربکا" می‌سپارد؛ ربکا او را به قصر متروکه‌ای می‌برد که در واقع پناهگاه خون آشام‌هاست. ماریا در آن‌جا با حکمران سنگدل قصر آشنا می‌شود و ناخواسته اتفاقاتی بین آن‌ها می‌افتد که این خود آغاز ماجراست...

در بخشی از کتاب رمان قصر متروکه خون آشام (جلد اول) می‌خوانیم:

وقتی آلیس حرفش را تمام کرد گفت: نمی‌دونم این درخواستی که ازت می‌کنم درسته یا نه اما امیدوارم به خاطر دوستت که چیزی به مردنش نمونده درخواستش رو قبول کنی، بعد از مرگ شوهرم، ماریا تمام زندگیه منه و من نمیتونم بدبختیش رو ببینم.

ادامه دادن حرف‌ها برایش سخت شده بود چون بغضی بزرگ در گلویش نشست ولی با سماجت ادامه داد: ازت می‌خوام ببریش، از اینجا دورش کنی نذار بمونه، من بهت اعتماد دارم که مواظبشی این تنها خواهشمه… دیگر نتوانست حرف بزند، گریه کرد و اشک‌هایش از گونه‌های چروکش جاری شدند.

ربکا با ناراحتی به او نگاه کرد صورتش مانند کسانی بود که می‌خواهند بزرگترین تصمیم عمرشان را بگیرند، اما بعد از چند لحظه صورتش مصمم بود، شانه‌های آلیس را گرفت و به او گفت: گریه نکن.. باشه می‌برمش با اینکه می‌دونم کار سختیه ولی انجامش می‌دم قول می‌دم.

کلمات کلیدی: دانلود رمان ترسناک، رمان ترسناک، ترسناک رمان، دانلود رمان ایرانی، نگاه دانلود، دانلود رمان، دانلود رمان جدید، رمان جدید، دانلود رمان قصر متروکه ی خون آشام، دانلود رمان قصرمتروکه ی خون آشام، رمان قصر متروکه ی خون آشام، رمان قصرمتروکه ی خون آشام، رمان خون آشام،
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

منبع: کتاب سبز

برخی موضوعات مشابه

بالا