مطالب طنز طنز؛ یه پرنده، یه پرستو توی کویر

• شروع کننده موضوع BARANA.R
  • بازدیدها 173
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

BARANA.R

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,921
امتیاز واکنش
20,204
مهرداد نعیمی در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

من رسما از تلگرام به‌عنوان هارد اکسترنال استفاده می‌کنم، یک‌عالمه فایل و فیلم و موزیک هست که فقط در تلگرامم دارم‌شان. یعنی همین سیستم رو ادامه بدم، به‌تنهایی باعث منفجر شدن سرور تلگرام میشم. فقط کاش این گزینه‌ پاک‌کردن مسیج را حذف می‌کرد. آخه آقا مگه مریضید که به آدم پیغام می‌دید و بعد سریع پاک می‌کنید؟ خب نوتیفش برای آدم میاد ولی خودش نمیاد... آدم هی می‌خواهد بگوید «صدام‌کردی صدام کردی نگو نه». البته من شاهد بودم چه زندگی‌ها که با همین آپشن تلگرام راستی‌آزمایی شده، یعنی مورد داریم طرف به نامزدش گفته شب بخیر! بعد نیم ساعت بعد نامزدش بدترین فحش ممکن رو براش فرستاده؟ چرا؟

برای اینکه اگه جواب بده که یعنی هنوز نخوابیده بوده و پس دارد بی‌حیایی می‌کند و آن فحش حقش است، اگر جواب نداد هم‌که خب تا صبح یا جمله‌ا‌ت رو حذف می‌کنی، یا ادیت می‌زنی براش قلب میذاری!

همچنین یکی از انتقادات من به دولت آقای روحانی اینه که آقای روحانی چرا یک پسر سی ساله باید به تلگرامش سر بزنه و حتی یه پیغام برای جواب دادن نبینه؟ چرا واقعا؟ اینو چی میگی؟ اما از هرچه که بگذریم، ما چون یک ایرانی آریایی دارای خونِ کوروش همیشه کبیر و خلیج همیشه فارس و دریاچه‌ همیشه ارومیه و کویر همیشه لوت هستیم، هر لحظه ممکن است کلا با فیـلتـ*ـر این اپلیکیشنِ کار راه‌انداز روبه‌رو شویم و همه‌ این عشق‌ها و زمزمه‌ها از بین برود. برای همین تصمیم گرفتیم شعری برایش بسراییم و شما هم مدیونید اگر تصور کنید این همان شعر گروه چارتار است:

از آسمانم (گوشی اندروید یا آیفونم) ماتم ببارید (چون فیلترینگ گوشی‌ام را کرده در حد یک گوشت‌کوب) هراس بی تو ماندنم ادامه دارد (بی تلگرام ماندن! بی استیکر ماندن، بی گیف ماندن)

نمی‌نویسم (تایپ نمی‌کنم) ترانه بی‌تو (گل شعر) چگونه پرکشد (Send شود) خیال واژه (مسیج‌ها) بی تو (بی تلگرام دیگه!) به لب رسیده جان کجایی؟ (کسی را ندارم برایش پیغام تصویری در تلگرام بفرستم! آن نیمه‌ گمشده‌ آی‌دی تلگرام من کجاست؟) کجایی؟… (حالا ما به‌جای شماره‌ تلگرام به تو آی‌دی تلگرام دادیم ولی دلیل نمی‌شود شما میس نندازی) که بـرده طاقتم جدایی… (همان بحث جان به لب رسیدن! دیگه همه‌رو که من نباید بگم.) مگر ندانی (اینجاش چیزی نداره، بریم بعدی) چو از تو دورم، (تا وقتی از این بسته‌های اینترنتی مزخرف‌رودارم) بی‌راهه‌ای خموش و تار (آفلاین می‌باشم) بی‌‌عبورم! (دیس‌کانکت می‌باشم) نمی‌توانم دگر برویم، که من اسیرِ این خزانِ تو به تویم! (یعنی دیگه خسته شدم از پیدا کردن اپلیکیشن جدید، وقتی قراره تا به این یکی هم عادت کردم فیـلتـ*ـر‌بشه، لامصب مثل فیلم هزارتوی پن شده!) کجایی؟ رهی نمانده تا رهایی.. (بزک نمیر اپلیکیشن جدید میاد! استیکر با خیار میاد) باران تویی (آنتی‌فیـلتـ*ـرِ من باش) به خاکِ من بزن (سرور پیدا کن رجیستر کن، فیلترو رد کن) بازا ببین که در ر‌هِ تو من نفس بریده (نفس‌بریده همان فیـلتـ*ـر گزیده است که از قطعی سرور تلگرام هم می‌ترسد و بیم فیـلتـ*ـر دارد) در گذارم (دوباره بشود یک‌بار در تلگرام آنلاین بشم، فقط برای اینکه بگویم بی‌تلگرام چی کشیدم)

بازا ببین، که بی مَهِ تو من، حال پر زدن ندارم (بدون استیکرها... به‌خصوص اون استیکرهای باب‌اسفنجی که کلی وقت برد دانلودش کردم.. حال هیچ کاری ندارم)

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
87
پاسخ ها
0
بازدیدها
102
پاسخ ها
12
بازدیدها