عشق درون دختران

• شروع کننده موضوع dr.javaheri
  • بازدیدها 146
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

dr.javaheri

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,378
امتیاز واکنش
6,458
happy-girl-winter-snow-snowflakes-self-love.jpg
هفت نکته درمورد عشق و زندگی که کاش دخترانم زودتر از زمانی که من یاد گرفتم، آنها را یاد می‌گرفتند
برای دخترهای زیبایم،
من قول می‌دهم که بی‌قیدوشرط دوست‌تان داشته باشم. لطفا بدانید که مهم نیست چه کار می‌کنید، چه کسی هستید، یا به چه چیزی اعتقاد دارید، من شما را به‌خاطر خودتان دوست دارم؛ نه به‌خاطر کسی که فکر می‌کنم باید بشوید.
شما هرگز مجبور نخواهید بود بابت عشق، توجه و یا رضایت من بجنگید زیرا برای من مهم است که از قلب‌تان پیروی کنید و کاری را انجام دهید که احساس می‌کنید درست است. من اینجا هستم تا عاشق شما باشم، از شما حمایت کنم و بدون قضاوت، راهنمایی‌تان کنم.
اگر بتوانم همه چیز را با شما در میان بگذارم، بگذارید این درس‌ها را درمورد عشق و زندگی به شما بیاموزم.​
  1. هرچیزی که درون شماست، خود شماست.
لطفا از ترس این‌که دیگران ممکن است چه فکری درمورد شما بکنند یا چه بگویند، خودتان را تغییر ندهید یا پنهان نکنید. هدف زندگی این نیست. زندگی یعنی این‌که به خودتان اجازه زندگی کردن و عشق ورزیدن بدهید و تمام آن‌چه که می‌توانید باشید، باشید. معنی زندگی چیزی نیست که دیگران درباره شما فکر می‌کنند.​
  1. عشق، دوستی، و روابط فقط تا اندازه‌ای خوبند که با درون شما جور باشند.
افرادی که ارزش عشق و دوستی شما را دارند، شما را با وجهه درخشانی که دارید، خواهند دید. باقی افراد چون جایی در زندگی شما ندارند، رانده خواهند شد. ما هرگز برای این به دنیا نیامده‌ایم که خودمان را اجباراً جور کنیم. هر‌چقدر بیشتر سعی کنید خودتان را بگنجانید، بیشتر با خودتان و دیگران بیگانه خواهید شد. عزیزانم، ما متولد شدیم تا متفاوت باشیم. زمانی‌که شما به خودتان آزادی ابراز وجودخودتان را همان‌جوری که هستید بدهید، بسیار احساس عشق و لـ*ـذت خواهید کرد.​
  1. قدرتمندترین کلمات این‌ها هستند: ” من … هستم ” .
هرچیزی که در این جای خالی قرار بگیرد می‌تواند موفق‌تان کند یا شکست‌تان بدهد. تمام داستان‌هایی را که این جمله را احاطه می‌کنند، دور بیاندازید چون اهمیتی ندارند. درحقیقت، ممکن است شما را عقب بیاندازند. برای این‌که زندگی شاد و عشق بی‌قیدوشرط داشته باشید، باید اول درون خالص و محض‌تان را شناخته و باور داشته باشید که ارزشمند و کافیست. یافتن عشق در یک رابـ ـطه، یکی از سخت‌ترین کارهایی است که انجام می‌دهید، اما با ارزش‌ترین چیز زندگی‌تان هم خواهد بود. عشق مانند یک گل است، باید تغذیه‌اش کنید و پرورشش دهید تا رشد کند.​
  1. Please, ورود or عضویت to view URLs content!
    و آزادی برای هر کسی متفاوت است.
به شما تاکید می‌کنم با نیک‌خواهی و عطوفت زندگی کنید. ما در این دنیا هستیم تا خدمت کنیم و تفاوتی ایجاد نماییم. جای پای خودتان را پیدا کنید و راهی را که به شما احساس خوب می‌دهد علامت‌گذاری کنید.​
  1. مفهوم درست و غلط، یک تصور است.
شما می‌توانید هیچ کار اشتباهی مرتکب نشوید. هرچیزی که الان درست یا غلط است، مربوط به این لحظه است. و دقیقا به منظور و هدف شما برمی‌گردد. درست و غلط تماما یک برداشت است. زندگی تجربیاتی را در اختیار ما می‌گذارد که در زندگی ما به ما کمک می‌کند و به ما فرصتی برای تمرین هرچیزی را که در طول مسیر یاد می‌گیریم می‌دهد.​
  1. از مسیر لـ*ـذت ببرید، مقصدی وجود ندارد.
من زمان زیادی را صرف جستجوی شادی و هر احساسی از رضایت کردم، اما فهمیدم ما همیشه درحال تکاملیم و همین چیز خوبیست. انسان‌ها بیش از حد روی به پایان رساندن متمرکز شده‌اند و لحظه حال را فراموش کرده‌اند. چیزی که واقعا مهم و باارزش است، امروز است، دیروز رفته، و فردا هنوز نیامده. اما هرچیزی که می‌توانید باشید مربوط به امروز است. هرگز از رشد کردن، عشق ورزیدن، یادگرفتن، و تکاپو برای بهترین بودن در نوع خود، دست نکشید.​
  1. بدون ترس زندگی کنید و هرگز خودتان را “مدیریت” نکنید؛ فقط خودتان باشید.
هر روز برای آرامش‌تان وقت بگذارید. این درست به اندازه دوش گرفتن و پاکیزگی مهم است. شما نیاز دارید آرامش پیدا کنید تا بتوانید چیزهایی را که لایق شما نیستند از خود دور نمایید.
اگر می‌توانستم، به خودِ جوان‌ترم همین‌ها را یاد می‌دادم.
به روشنی بدرخشید.

برخی موضوعات مشابه

بالا