فوتبال داخلی ننزیچ: برد مقابل سایپا ۵۰ درصد شانس بقای راهآهن را افزایش داد

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 133
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
ایگور ننزیچ در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص پیروزی دو بر یک راهآهن مقابل سایپا اظهار داشت: بسیار خوشحالم که توانستیم مقابل سایپا به پیروزی برسیم. شاید اگر کادر فنی کنونی زودتر به تیم اضافه میشدند هماکنون شرایط ما این گونه نبود که برای بقا در لیگ بجنگیم.
وی ادامه داد: شک نکنید بازیکنان ما با یکدلی و اتحادی که دارند برای بقا در لیگ برتر تمام تلاش خود را انجام میدهند. برد ما مقابل سایپا کار بزرگی بود که 50 درصد شانس ما را برای بقا در لیگ برتر بالا برد.دروازهبان راهآهن در مورد پنالتی که از بازیکن سایپا گرفت و باعث پیروزی تیمش شد یادآور شد: نمیدانم در مورد پنالتی داور درست تصمیم گرفت یا خیر اما مطمئنم کارت زرد نداشت زیرا در گوشه محوطه جریمه بود و بازیکن حریف در موقعیت صد در صد گل قرار نداشت. خیلی خوشحالم که پنالتی را از بازیکن سایپا گرفتم و توانستم سه امتیاز حساس را برای تیمم کسب کنم.ننزیچ با اشاره به شرایط نامناسبش در ابتدای فصل گفت: کادر فنی در ابتدای فصل به من اجازه بازی نمیداد تا خود را بتوانم نشان بدهم. مشکلات مالی تیم هم باعث شد که من در نیمفصل راهآهن را ترک کنم اما با آمدن فرهاد کاظمی و درخواست او بابت حضور در تیم بار دیگر به راهآهن بازگشتم. خوشحالم که کادر فنی به من اجازه حضور در بازی را داد و امیدوارم بتوانم در دو بازی آینده هم بتوانم نظر آنها را جلب کنم.وی در مورد اینکه آیا فکر میکند راهآهن در لیگ برتر باقی میماند یا خیر یادآور شد: ما دو بازی دیگر داریم که بسیار حساس است. بازی هفته ما مقابل پیکان به گونهای برای ما فینال لیگ است و امیدوارم در دو بازی آینده 6 امتیاز کسب کنیم و با خیال راحت در لیگ برتر بمانیم.

برخی موضوعات مشابه

بالا