نکات کچل کننده.... ذکر اون قسمت از رمانها که با خوندشون موهاتونو میکشین

اینجا تا چه حد آرومتون کرده؟

• خیلی زیاد

رای: 30 44.1%
  • تا حدی

رای: 18 26.5%
  • آروم شدنی نیستم

رای: 34 50.0%

• مجموع رای دهندگان
    68

maryam khanoom

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
138
امتیاز واکنش
343
سلام.....وقتی تو دو سه صفحه اول رمان (وای یادم رفت خودمو معرفی کنم ) رو میبینم اولین حرکتم پاک کردن رمانه اس
یا انقدر آبکی عاشق میشن و آبکی رفتار میکنن ..... نویسنده باید خودشو بذاره جای شخصیت های رمانش وقتی انقدر سبک مینویسن دارن به شخصیت و شعور مخاطب و خودشون توهین میکنن.....
یه بخش کوچیکی هم این موضوعه لازم نیست برای نشون دادن پولدار بودن طرف از ماشین و خونه تعریف کنن گاهی با رفتار و صحبت های شخصیت رمان واقعا به عمق اصالت و ثروتمندی فرد میرسه مخاطب که حتی تو ذهنش مشخصه چه تشکیلاتی فضاسازی رمانو براش بکنه

• پیشنهادات
  • aida30.30

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    180
    امتیاز واکنش
    347
    وااااااااای......من متنفرم از اون رمان هایی که نویسنده میخواد رمان رو طنز کننده ولی همش محاوره ایش میکنه و انقدر سریع حوادث رو جلو میبره که به مکالماتشون بپرسه......
    و.........
    اون نویسنده هایی که میخواد تو رمانشون نشون بدن هم دختره و هم پسره پولدارن مثلا میگن(زبون دختر):از ارایشگاه بیرون اومدم و سوار ماشین بوگاتی شدم.ماشینم کادویه برادرم برای تولد پارسالم بود ولی از اونجایی میخواست باهم لج کنه رفت رنکگ مشکی گرفت در صورتی که خودش میدونست که من عاششق رنگ البالویم.......مهم نیست بابام قول داده این سری برام پرشه البالویی بگیره
    _این رمان واقعا هست

یا مثلا انقدر یارو فقیر نست دلت میگیره و میخوای بری تو رمان بهش یک 1000 تومن بدی بیای بیرون......
    چقدر درد داشتم ها:aiwan_lighgt_blum::NewNegah (1)::NewNegah (14):

آخرین ویرایش توسط مدیر:

DENIRA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9,963
    امتیاز واکنش
    85,309
    مسخره ترین قسمتی که توی رمان دیدم اینه که توی یه پست از زبون پنج نفر نوشته! :|
    خوب عین آدم برو از زبون دانای کل بنویس، مرسی اه! :|

ریحانه سادات

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    152
    امتیاز واکنش
    1,108
    وقتی رمان هایی رو می بینم که نویسنده رمان هیچ اطلاعی از موضوعی که داره درموردش می نویسه نداره و فقط هر چیزی که به ذهنش می رسه رو می نویسه دلم می خواد سرمو بکوبم به دیوار.
    برای مثال در رمان ..... نویسنده هیچ اطلاعی از رفتار یک فرد مذهبی نداشته وبا این همه شخصیت اول مرد رو فردی مذهبی نشون داده بود.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

«n-i-y-a»

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,909
    امتیاز واکنش
    53,694
    بد ترین قسمت رمان ها اسمای عجیب شخصیت هاست که نویسنده خودش رو گول میزنه که آریایی هست
    ولی من رفتم کلی تحقیق کردم، چون چندتاشون بقیه ریشه ترکی و یونانی و عربی دارن :/
    مشکل بعدی من با پولداری شون هست، چطور میشه که طرف کارخونه و شرکت و کوفت و درد و زهرمار داشته باشه ولی هیچ کــــــــــس کمکش نکرده باشه؟؟؟؟؟؟
    یا مثلااا پسره انقد فهم و درک داره که عاشق دختری که بهش میپره و کل کل میکنه نشه!!
    توی رمان کلی فحش میدن و میگن رمان طنزه!!!!
    یا مثلا توی ژانر عاشقانه
    میخوام بدوم چرا مسائلی که مختص خانوم هاست رو انقد باز می کنی؟؟؟؟؟؟؟؟بعد تازه به شخصیت دختر رو توی رمان توهین میکنی که چی؟؟؟ به پسره گفته بره داروخونه!!!
    بابا بخدا بیشتر مخاطب رمان ها زیر بیست سال هستند، زوده براشون این چیزا رو بفهمن
    یا مثلا چه اشکال داره رمان تا دم در خونه نوشته بشه؟؟؟؟ حتما باید صبح روز بعد دختره رو هم بنویسید؟؟؟؟؟؟
    یکی بگه سرم رو کجا بکوبم

me_myself

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,122
    امتیاز واکنش
    6,836
    وقتي ولدمورت جلو اومدن نويل لانگ باتم رو مسخره كرد:/
    تو هري پاتر

Meowm

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    268
    امتیاز واکنش
    82,753
    یعنی نخونده حذفش کردم...یکم احساس خودشو به کار نبرده بود تو نگاه اول عاشق هم شدن پنج روز بعدم عروسی کردن مگه شد رمان؟

Samira.Aroom

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,476
    امتیاز واکنش
    16,498
    با افتخار برگشتم!!!!
    سلام.
    حرص درارهای زیادی دارم که بگم.

۱: دختره نماز میخونه!
    پسره میشینه و نگاهش میکنه!
    دختره که میپرسه به چی نگاه میکردی؟ میگه با دیدن تو، تو این حالت آرامش میگرفتم. هر وقت نماز خوندی صدام کن.... :NewNegah (14):

۲: دختر و پسر همدیگه رو دوس دارن اما خبر ندارن. دختره حامله میشه:aiwan_lighgt_blum::aiwan_lighgt_blum::aiwan_lighgt_blum::aiwan_lighgt_blum::aiwan_lighgt_blum::aiwan_lighgt_blum:
    آخه چراااااا؟؟؟؟ حرف جدید ندارید؟دلیل جدید ندارید؟ بعدشم پسره بعد از پنج شیش سال طی بک سری عملیات انتحاری که قطعا همتون آشنایی دارید متوجه میشه این بچشه. من چی لگم؟ واسه توهمات فانتزی یه دختر خود چس پتدار بچه چندسال بی پدر بزرگ میشه و مرد لزرگ شدن بچشو نمیبینه

۳: اینو هزار بار اینجا گفتن اما بازم تو رمانای جدید دیده میشه. دختره نماز میخونه اونوقت دکلته میپوشه و موباز تو مهمونیا جولون میده. سبک نوین حجاب ایرانی اسلامی با ابداع نویسنده های کوچولو:aiwan_light_sddsdblum::aiwan_light_cray::aiwan_light_cray2:

۴: رمانهای خون بس!
    من از طرفدارای این ژانرم و به زودی هم استارت همچین رمانی رو میزنم اما درک نمیکنم چرا توقع دختره وقتی به عنوان خون بس رفته بالاست و زبه پسره زور میگه!!! درک نمیکنم چرا بعدا عاشق هم میشن و امکانش خیلی خیلی خیلی کمه که دختره از اون زندگی خارج بشه.(تو ازدواج اجباریاهم همینطوره)

۵: نمیفهمم چرا وقتی دختر و پسری با دو تا سطح مالی کاملا متفاوت ازدواج میکنن اصلا به مشکل برنمیخورن! شاید یبار تو دعواهاشون یا حرفای دوست دختره پسره بهش اشاره کنن ولی تاآخرش اون دو به خوبی و خوشی زندگی میکنن!!!!
    اصلاهم نداریم از اینایی که تو زندگی واقعی واسه اختلاف طبقاتی ازدواج کردن‌‌.....

فعلا والسلام

ZoHa.RS

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    140
    امتیاز واکنش
    617
    آخرین ویرایش:

ZoHa.RS

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    140
    امتیاز واکنش
    617
    [BCOLOR=rgb(252, 252, 255)]با سلاممم خدمت دوستان گلم.دمتون گرم.خدایی ترکوندین با پستاتون[/BCOLOR]
    [BCOLOR=rgb(252, 252, 255)][/BCOLOR]
    [BCOLOR=rgb(252, 252, 255)]بر طبق بند73کتاب قوانین مزخرف نویسی،اگه دختر و پسره شخصیت اصلی رمان به صورت مجردی و همراه با دوستان و حتما دوتایی تو یه ماشین شمال نرند رمان اجازه ی چاپ ندارد.واقعا بعضی نویسنده ها اینجوری فکر میکنن که اینجوری می نویسند؟؟یعنی اگه دختره ساعت 4صبح نره لب ساحل و چنتا مـسـ*ـت نخوان اذیتش کنند رمان سر هم نمیشه آیا؟؟در بیشتر رمان ها پسره تو فک و فامیلش چنتا پسر هیز و چشم ناپاک ریخته که فقطم چشمش دختره رو میگیره و از ترس پسره که ارنلدیه واسه خودش جلو نمیاد.در 97/75%رمان ها وقتی تو ترافیک گیر میکنن یه دختر یا پسر (ترجیها گوگولی با لباس پاره)میاد بهشون گل بفروشه و میگه آقا واسه نامزت گل بخر انشالله به پای هم پیر شین.و خیلی جالبه بچه تو سن 7.8سالگی عشق رو تو چشاشون میبینه و میگه معلومه خیلی همدیگرو دوست داریناااا.دختر و پسره هم کلی به هم خیره میشن و پسره همه گل ها رو میخره و یه پول قلمبه(ترجیحا تراول پنجایی یا صدی) میده به بچهه.[/BCOLOR]
    [BCOLOR=rgb(252, 252, 255)]تولد دختره یا پسره که اگه کادو گردنبند یا دستبند نباشه کلا تولد صورت نمیگیره و جشن میپاشه از هم.نمی دونم والا.فکر کنم فقط ما بدبختا لباس و شال و کاسه ،بشقاب و....کادو میگیریم.اونا اصلا زیر500افت کلاس داره واسشون.پسره که حتما باید خونه مجردیرو داشته باشه.وگرنه وقتی حالش بد شد داشت میمرد دختره کجا ازش پرستاری کنه.پسره که کلا خانواده نداره بیان پرستاری کنن ازش.مادر و پدر دخترم یا مردن یا باهاشون مشکل داره یا یکیش مرده یکیش ازدواج کرده.[/BCOLOR]
    [BCOLOR=rgb(252, 252, 255)]بر طبق محاسبات من هم که 89/75%پسرها و دخترهای ایرانی مهندس عمران و معماری هستد و تمام علاف و بی کار هایی که تو جامعه ریخته منممم. انقدررر بلند و چشم رنگی داریم ما خدایی؟پس تمام سبزه ها با چشم های قهوه ای منم؟؟؟[/BCOLOR]

بالا