نکات کچل کننده.... ذکر اون قسمت از رمانها که با خوندشون موهاتونو میکشین

اینجا تا چه حد آرومتون کرده؟

• خیلی زیاد

رای: 30 44.1%
  • تا حدی

رای: 18 26.5%
  • آروم شدنی نیستم

رای: 34 50.0%

• مجموع رای دهندگان
    68

AMI74

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
3,739
امتیاز واکنش
79,331
راستی یه سوال برام پیش اومده،چرا خواننده ها این جور رمان های تکراری رو مسخره میکنن ولی بازم توی صفحه ی اصلی میبینیم تعداد لایک این جور رمان ها از رمان هایی که به واقعیت نزدیکترن یا موضوع جدیدی دارن بیشتر،واقعا جای تعجبه!کسی نمیدونه؟:campe45on2:

• پیشنهادات
  • *نونا بانو*

مشاورِ نویسندگی
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,861
    امتیاز واکنش
    49,905
    دوستان نکات خیلی عالی رو گفتن.
    نکاتی که خیلی رو من تاثیر گذاشت...ذهنیتم رو عوض کرد.
    و اما یه مورد خیلی خیلی مهم که دوستان هم اشاره کردن....لطفا لطفا لطفا لطفا غلط املایی نداشته باشین...به قول یکی از دوستان آدم فکر میکنه نویسنده بی سواده!
    مگه نیومدین توی دنیای مجازی رمان بنویسین؟...خدایی به جای هدر دادن نتتون پای چیزای بیهوده، دو دقیقه...فقط دو دقیقه بزنین فرهنگ لغت...
    باور کنین سخت نیست.
    اینم یه فرهنگ لغت که خودم برای مطمئن شدن از املا و معنی درست کلمات ازش استفاده میکنم.

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

Star2002

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    495
    امتیاز واکنش
    7,832
    من فقط یک چیز میگم و میرم آقااااااااااااااااااااااااااااااااااااا یعنی چی که همه چشم رنگی هستن هان؟ پس چشم قهوای ها کشتن بوقن من خودم چشام قهوایه اخه یعنی که چییییییی واسه چییییییی
    بعد درباره خودرو بگم من خودم تخصصی داخل این کارم بیاید جان من این ماشین های میلیون رو بردارید یعنی چی که یارو شرکت داره بعد لامبور هم داره (رمان خودم یارو قاچاق چی هستش و لامبور داره) مگه یک شرکتی میتونه لامبور داشته باشه ://// آقا ما ماشین داریم هلو آرزون مثل فورد ماستنگ، کامارو دوج چارجر ....... خیلی ماشین قشنگه دیگه ماشین گروه قیمت هم داریم بهتر از فراری
    و من نمیفهمم یعنی که چی همیشه دختره قد کوتاه آقا من دوستام قدشون 180 :/
    چرا پسره قد بلنده :/ اینا که میشن فیلو فنجون که :/
    و اسم خیلی نباس عجق و جق باشه از حق نگذریم اسم های جدید قشنگن اما نه دیگه خیلی عجق وجق من خودم به شخص اسم های اینجوری رو میپسندم اما نهههه رایتی، ماهیچکا ،یا سولومبیا به خدا اینا اسم هستند :/ هیییی دیگه چی اهان چرا همه از خارج تشریف میارن بعد 100 سال بعد فارسی هم خوب یادشونه :/
    چرا باید یکی مریض شه آون پرستار باشه
    چرا باید دختره در برابر پسره هیچ باشه هان؟
    چرا پسره هر کاری دلش بخواد بکنه بعد عاشق دختر پاک بشه
    و اینو خیلی خیلی بدم میارا آقااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
    به جون خودم آگه کسی به ماشینم دست بزنه و یا پنجر کنه خط بندازی میگیرم در جا میکشمش آنقدر میزنمش تا جون در اد (حالا ماشینم فراری نیست آگه بود دیگه هیچی در جا خودم سکته میکردم اخه هر لاستیک پول خون کل انجمنه)
    اممم غلط املایی هم آقا من به شخص خودم املام صفره اما خیلی دوست دارم رمان بنویسم از همه هم برای درستی کلمات کپک میگیرم اما از دستم بعضی ها در میره جان من به اینا خورده نگیرید :/
    در آخر خیلی پست های زیبایی بود به جون خودم حال کردم
    42kmoigجون من به ماشین ها احترام بزارید گـ ـناه دارن آنقدر مسخره نکنید این طفله معصوم هارو :campe545457on2::aiwan_light_give_heart2:

niloofar_mn

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    43
    امتیاز واکنش
    582
    وای دقیقا راست میگین...اینا باعث میشه ادم از رمان زده بشه الان خودمم دارم رمان مینویسم خیلی سعی میکنم برای دیگران تکراری نباشه که ازش زده نشن
    بعد یکی از نکته ها اینه که پسره با صد نفر بوده با یه دختر چادری که حیلی پاکه و تا حالا با نامحرم دست نداده و چشم ابرو مشکی ازدواج میکنه و به خاطر گذشتش هیچ تاوانی نمیده!!!
    یکی دیگه هم اینکه اخر رمان نوشته شیش سال بعد!!!طرف بچه دار شده تعدادش مهم نیست بیشتر رمانای عاشقانه تهش همینطوریه طرف خیلی خوشبخته و از زندگیش راضیه بچه هاشم خیلی خوشگلن و بعد همه عاشقشون میشن کاش یکم فرق داشت

big cat

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    165
    امتیاز واکنش
    2,019
    واقعا شما دخترین؟همه جا میرین و از حقوق زن و برابری جنـ*ـسی حرف میزنین ولی بین رمانایی که من خوندم حتی رمانای خوب پسره یه گذشته ی پرباری داره نگو یه چیزی میگم یه چیزی میخونی یعنی!!! بعد دختره الهی! یه بنده خدا که دست هیچکس بهش نخورده یا نویسنده سعی داره اینجوری نشون بده یا اینکه از یه خانواده ی مذهبی و دینداره باباااا شما دارین این پیامو به پسرا میرسونین"عزیزم هر کاری دوست داشتی بکن بعد حتی اگه تحقیرم کنی منو بزنی بهم توهین و تجـ*ـاوز کنی من عاشقت میشم ده تا ده تا واست نی نی میارم کارم میکنم اگه صلاح ندونستی نمیکنم!"کلا میشه برّه طرف تا آخره عمر هم به خوبی و خوشی در کنار هم با رضایت کامل زندگیرو دوست میدارند.
    بعد نکته قابل توجه اینکه عشق اول پسر که معمولا ایشون این آقارو به راه بد کشونده کلا عملی تشریف دارن(ای بابا خواهر من درسته زیاد عمل کردن خوب نیست اما شما جای طرف نیستین که حسشو درک کنین خب اوناام دوست دارن خوشگل باشنو کم نیارن توجه کنین اونا اگه عملم نکنن شما باز مسخرشون میکنین:دماغ طرفو هع اندامشو هع لباشو هع رنگشو هع صورته بی رنگشو هع مژه هاشو هع رنگ چشاشو هع و...)و سپس دختر داستان که بدون هیچگونه برخورداری از عمل زیبایی این چیزارو از طرف خداوند متعال داره بابا تو عمرم فقط چندتا رمان کمتر از تعداد انگشتای دستم خوندم که شخصیتا خوشگلی و زیبایی افسانه ای نداشتن ودختر داستان یه شخصیت قوی داشت(منظور از قوی کم نیاوردن لفظی در مقابل پسرا و غرور فیلی و نگاه سرد و رفتن به کلاسای رزمی نیست)منظورم شخصی با مطالعه با گذشت مهربان واقعی که برای درست کردن وضعیت اطرافیانش گریه نمیکندو تلاش میکند شخصی با متانت و دارای طراوت و شادابی دختری سالم با حفظ عفت کلام خوشبرخورد یعنی نه خجالتی باشه نه مثل پشت کوهیای به اصطلاح متنفر از جنس مخالف رفتار کنه در مورد بقیه قضاوت نکنه و به همه حق بده در واقع دخترای جوان با خوندن چنین چیزهایی معنی واقعی کملات رو اشتباه متوجه میشن و به حرف کسه دیگه ای هم گوش نمیکنن زنانگی چنین رفتارهای مضحکیرو شامل نمیشه

Star2002

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    495
    امتیاز واکنش
    7,832
    ای گفتی هم اسم جان آخه چرا باید بره مطیع یه مرد باشه باید یکمی به واقعیت نزدیک بشیم مشکل اینکه نویسنده خودش رو جای شخصیت نمیزاره آگه بزاره میگیره پسره رو خفه میکنه . به قول تو کمالات رو در نظر بگیریم خیلی بهتره البته دختر قوی هم کم داخل رمان ها پیدا میشه دختری که جلوی همه بیسته(همون رزمیکاری که گفتی ) دیگه چه برسه به شخصیت قوی داشتن .

آنید

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    188
    امتیاز واکنش
    1,702
    دوستان نکته خیلی مهم اینه که ما همیشه داریم تو رمانامون مردا رو سرور جلوه میدیم..من خودم ذهنیتم درمورد زندگی با خوندن رمان عوض شده به مولا..داریم برمیگردیم به عهد بوق...مرد سالاری و زن خفه خونی..واقعاً تو خونه هامون اینطوریه؟من خودم به شخصه تا مامانم کاری رو تاعید نکنه بابام انجامش نمیده..بیاین یکمی ارزش دختر و زن رو تو رمانامون بیشتر کنیم..مردا هم رمان میخونن و باخوندن اینا ذهنیتشون عوض میشه آخرشم دود آتیش رمانامون تو چشم خودمون میره..

نارینه

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,432
    امتیاز واکنش
    39,880
    یه چیز دیگه من تازگی خودم خوندم خلاصه هاست...دختری از جنس بلور..دختری ازجنس گرانیت دختری از جنس برگ و نفتالین...خلاصه بهتر نیست واقعا...؟؟؟؟ یه چیزدیگم اسم رمانهاست خیلی مشابه و تکراری شده..قبل از اون یه سرچی بکنید...یه موضوع دیگه شکل شروع داستانهاست..یا دختره از دانشگاه اومده ننه اش با یه ملاقه منتظرشه...یا دوستش زنگ میزنه با لحن لوس باهم حرف میزنن!!!!والا مام با دوستام اینجوری حرف نمی زنیم...لحن محاوره قاعده و اصول خودش داره.طرف همونجور که حرف میزنه مینویسهههه...یه عده ادمو ریختن وسط معلوم نیست کی به کیه...ده سی پست میخونی؟؟ میگی پس اون طرف چی شد؟؟معلوم نیست شخصیتها رو فضاییا می دزدن با گم و گور میشن!!!

Star2002

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    495
    امتیاز واکنش
    7,832

big cat

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    165
    امتیاز واکنش
    2,019
    یعنی من موندم اینهمه غذا این همه تنوع دخترای داستان ما فقط قرمه سبزی بار میزارن منم در حد خیلی زیاد از این غذا متنفرم اگه این گزینه نباشه مرغ درست میکنن ای خدا اصلا یه جاش که من وحشت زده میشم اون قسمت دیزیه که میرن میخورن تازه دختره یه نمه رنگش میپره پسره مجبورش میکنه یه 100 سیخ جیـ*ـگر بخوره آخه برادره من اول اینکه جیـ*ـگر اصلا چیزه خوبی نیست و ضرر داره بعدش بابا اون که میره رو منقل دارو ندارش میریزه دیگه آهنی نمیمونه واسش یعنی چی:aiwan_light_cray::aiwan_liddddddght_blum:

بالا