کواچ: به نظرات منتقدان اهمیت نمیدهم

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 130
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
اسلوبودان کواچ در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، بعد از بازگشت به ایران درباره کسب 6 امتیاز از 6 مسابقه در دیدارهای خارج از خانه لیگ جهانی والیبال گفت: 40 روز از ایران بیرون بودیم و تلاش کردیم بازیهای زیبایی را به نمایش بگذاریم که خوشبختانه همینطور هم شد.وی درباره عملکرد بازیکنان گفت: تکرار میکنم که در سختترین گروه ممکن قرار گرفتهایم و شاید آمریکا و لهستان بهترین تیمهای حال حاضر جهان باشند. در مسابقات دور برگشت با برنامه کاملی روبروی آنها قرار خواهیم گرفت و با تمام وجود تلاش خواهیم کرد.سرمربی تیم ملی والیبال در پاسخ به این سؤال که ایران نسبت به سال گذشته چه پیشرفتی در لیگ جهانی داشته است، گفت: همانطور که گفتم در سختترین گروه ممکن قرار گرفتهایم که این میتواند نشاندهنده سختی کار ما باشد. نسبت به سال گذشته سه امتیاز بیشتر گرفتهایم که ممکن است کافی یا حتی ناکافی باشد یعنی گروه ما آنقدر سخت است که نمیتوان نتایج را پیشبینی کرد.کواچ در خصوص برنامههایش برای مسابقات دور برگشت لیگ جهانی در ایران گفت: ابتدا باید به خاطر مسافرت سختی که داشتیم از لحاظ بدنی بازیکنان را در شرایط ایدهآل قرار دهیم تا به شرایط عادی برگردند.وی درباره شانس صعود ایران به مرحله بعد لیگ جهانی گفت: اینطور فکر نمیکنم که چند درصد شانس صعود داریم بلکه تنها به بازیهای بعدی فکر میکنم.کواچ درباره استفاده از بازیکنان جدید در ترکیب تیم ملی ایران گفت: از دراگان خواهش کردیم در زمانی که ما در مسافرت و مسابقه هستیم با تیم B کار کند و زمانی که بازیکنان خسته و مصدوم هستند از نفراتی که او آماده کرده است کمک بگیریم. در پست لیبرو مرندی خیلی خوب کار کرد بازیکنان جوان دیگری هم بودند که شاید تجربه لازم را نداشتند اما خوب بازی کردند.سرمربی تیم ملی والیبال در واکنش به این سؤال که برخی منتقدین معتقدند بعد از چند بازی هنوز به ترکیب ایدهآل دست پیدا نکرده است، گفت: تیم ملی ما در حال حاضر 14 بازیکن رسمی دارد که با توجه به عملکرد بازیکنان در تمرینات و شرایط تیم و حریفان از آنها استفاده کردیم. زیاد به نظرات منتقدین اهمیت نمیدهم و کار خودم را انجام میدهم.

برخی موضوعات مشابه

بالا