آرایش و بهداشت ۲ روش آسان خانگی برای درخشان کردن ابروها

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 571
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
اکلیل میتواند هر روزمان را جالب و زیبا کند. این تنها یکی از دلایل متعددی است که من عاشق اکلیلم. من در ۱۲ سالگی، اولین شیشهی اکلیل بدنم را خریدم و حالا یک زن کاملا بالغ هستم که هنوز هم از آن استفاده میکنم.
0-480x320.jpg
برای من مهم نیست که اکلیل باعث کثیف کاری شود یا ممکن است ذرات ریز آن، به داخل چشم برود. بهرحال من آن را دوست دارم!از آنجا که همیشه سعی میکنم راههای جدیدی برای بکار بردن اکلیل در ظاهرم پیدا کنم، امروز میخواهم شما را با ابروهای اکلیلی آشنا کنم! درست است! ابروها، پنجرههای روح شما هستند و نور را در هر جهتی پخش میکنند.دو راه برای اکلیلی کردن ابروها وجود دارد، و هر دو آسان هستند. یک روش فقط از اکلیل استفاده میکند و دومی برای تاثیر گذاری بیشتر، از یک پایه رنگ روشن در زیر بهره میبرد. روشهای زیر را دنبال کنید تا بتوانید در خانه، برای خودتان ظاهری خیره کننده بسازید.

[h=2]روش اول، فرشتهی زمینی[/h][h=3]لیست لوازم مورد نیاز:[/h]

• [*=center]برس ابروی مارپیچ
    [*=center]قلمموی سایه چشم (یا هر قلمموی آرایشی که ترجیح میدهید)
    [*=center]پایهی اکلیل (چسب مژه نیز مناسب است)
    [*=center]اکلیل آرایشی به رنگهای مختلف
    [*=center]دستمال
[h=3]مراحل کار:[/h]
۱. ابروها را شانه کنید.
1-480x320.jpg
۲. با استفاده از قلمموی سایه چشم، پایهی اکلیل (glitter base) را روی تمام قسمتهای یکی از ابروها پخش کنید و آن را کامل بپوشانید.
2-480x320.jpg
۳. قلممو را در اکلیل بزنید و یک دستمال در زیر چشمتان قرار دهید تا ذرات اضافی را جذب کند. اگر کار کردن با دستمال برایتان سخت است، میتوانید موقع اکلیل زدن، به سمت جلو خم شوید تا ذرات اضافی روی زمین بریزد، نه روی صورتتان.
3-480x320.jpg
۴. مطمئن شوید که چسب خشک نشده و سپس از قلممو برای فشار دادن اکلیل روی ابرو استفاده کنید.۵.اکلیل بیشتری اضافه کنید.۶. با استفاده از یک برس ابروی مارپیچ، با دقت اکلیلها را شانه کنید تا حداکثر پوشش ایجاد شود.
4-480x320.jpg
۷. مراحل ۲ تا ۶ را روی ابروی دیگر هم تکرار کنید.
5-480x320.jpg

[h=2]روش دوم، ابروی طلاکوب![/h][h=3]لیست لوازم مورد نیاز:[/h]

• [*=center]برس ابروی مارپیچ
    [*=center]قلمموی سایه چشم (یا هر قلمموی آرایشی که ترجیح میدهید)
    [*=center]پایهی اکلیل (چسب مژه نیز مناسب است. اگر از سایه چشم کرمی یا مایع استفاده میکنید، به آن نیاز ندارید)
    [*=center]هر سایه چشمی که دوست دارید
    [*=center]دستمال
    [*=center]اکلیل آرایشی به رنگهای مختلف
[h=3]مراحل کار:[/h]
۱. ابروهایتان را شانه کنید.
6-480x320.jpg
۲. با استفاده از قلممو، سایه چشم را روی ابرو بزنید، به طوریکه روی ابرو را کاملا بپوشاند. رنگدانههایی که بیرون ابرو پخش شدهاند را با یک گوش پاککن پاک کنید.
7-480x164.jpg
چون ما از سایه چشم مایع استفاده میکنیم، پایهی روشن بکار نمیبریم. اما اگر شما از سایهی پودری معمولی استفاده میکنید، بعد از آن، پایهی روشن بزنید.
8-480x320.jpg
۳. قلممو را در اکلیل بزنید و برای جذب ذرات اضافه، یک دستمال زیر چشمتان قرار دهید. اگر کار کردن با دستمال برایتان سخت است، میتوانید موقع اکلیل زدن به جلو خم شوید تا ذرات اضافی روی زمین بریزند نه روی صورتتان.مطمئن شوید که سایه یا پایهی روشن، خشک نشده سپس از یک قلممو برای فشار دادن اکلیل روی ابرو استفاده کنید.۴. اکلیل بیشتری اضافه کنید.۵. با استفاده از یک برس ابروی مارپیچ،اکلیلها را با دقت شانه کنید تا حداکثر پوشش ایجاد شود.۶. مراحل ۲ تا ۵ را برای ابروی دیگر نیز تکرار کنید.
9-480x320.jpg

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
3
بازدیدها
168
پاسخ ها
0
بازدیدها
132
پاسخ ها
0