▪◾پیدا کردن رمان های بی نام◾▪

عالیه هستم

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1
امتیاز واکنش
1
سلام گلم. این رمان که درباره زندگی افرا ستوده و مسیح محتشم عه، اسم هاش مختلفه یک جا به اسم «دلشیفته» منتشر شده و یک جا به اسم «همنفس» ... در هر صورت تا این تاریخ که 1402/2/8 باشه pdf کامل رمان بطور رسمی منتشر نشده تنها یک کانال در ایتا هست که در کنار پارتگذاری روزانه ادعای فروش کامل این رمان رو داره . تو همون ایتا سرچ کنید همنفس کانالش با 18هزار عضو میاد اما راست و دروغش به عهده شماست توصیه میکنم از همون پارت های روزانه استفاده کنید.

• پیشنهادات
  • helenam

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1
    امتیاز واکنش
    0
    سلام اسم این رمان و میدونید که دختره شوهرش شکاکه و ازش طلاق میگیره
    بعد اون به خاطر ازدواجش از فامیلاش دور شده بود حالا بعد ازدواجش کم کم به اونا نزدیک میشه بعد از دوست فک کنم پسرعموش خوشش میاد اونم از دختره اخر سر ازدواج میکنن
    لطفا اگر میدونید اسمشو بگید ممنون میشم

باده⭕️📛❗️

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2
    امتیاز واکنش
    0
    سلام دوستان من قبلا یه رمان خوندم اسمش یادم نیست داستان یه دختر بود که خوانواده شو تو ویلا شون گاز میگیره ومیمیرن بعد دختره یه روز با دوستاش برای تعطیلات میرن اون ویلا ومتوجه راز هایی میشن که انگار ویلا طلسم شده که هر صد سال یه بار کسایی که تو اون ویلا هستن باید بمیرن واز چند نفر کمک می‌گیرند حیاط ویلارد میکنن از زیر زمینی دوتا آدم پیدا میکنن که از زمان کوروش بزرگ زیر زمینن خواهش میکونم یک ماهه دنبالشم هر کی هر اسمی میدونه بگه

آخرین ویرایش:

Elidokht

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6
    امتیاز واکنش
    1
    تاپیک درخواست رمان نداریم؟

Elidokht

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6
    امتیاز واکنش
    1
    سلام. رمانی میخوندم با این مضمون: دختر داستان یه دوست مذکر داشت که گولش زد و شب عروسی مراسمو به هم زد و رفت. یه مدت بعد دختره عاشق پسر عموش که یه پسر کوچیک داشت شد و ازدواج کردن. فکر کنم پسرعموعه اطلاعاتی بود و از بچگی هم دختره رو اذیت میکرد ولی مواظبشم بود.
    اسمشو یادم نمیاد ولی خیلی قشنگ بود دوست دارم بارم بخونمش.

آخرین ویرایش:

باده⭕️📛❗️

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2
    امتیاز واکنش
    0
    رمان وقتی پلیس شدم رو جک کنید

sogi-

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1
    امتیاز واکنش
    0
    سلام منم دنبال ی رمانی هستم دو تا خواهرن ک اسم‌یکیشون آرامش و خواهر بزرگترم ازدواج می‌کنه آرامش عاشق شوهر خواهرش میشه اسم اون چیه؟؟

بالا