▪◾پیدا کردن رمان های بی نام◾▪

mobima13811268

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2
امتیاز واکنش
2
سلام یه رمان او نزمان انلاین بود تو همین سایت در مورد یه دختره که بعد اینکه شوهرش ناپدید میشه یا ول میکنه میره فک میکنه دیوونه شده اما گرگینست و بعد به جای خواهر مرده دوقلوش که مامور سازمان بودهبه جاش میارنش وارد یه سازمان ماورایی از گرگینه ها میشه اسم دختره یادم نیستدختره از این گرگینه های فوق اصیله اسمش رو کسی میدونه

• پیشنهادات
  • mobima13811268

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2
    امتیاز واکنش
    2
    سلام خانما رمان گرگ زمستان چیشد اخرش از کجا بخونم

Drmahsol

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    75
    امتیاز واکنش
    487
    سلام. یه رمان بود راجع به یه دختر که پدرش به جرم سیـاس*ـی اعدام شده بود و مادرش از ایران فرار کرده بود با خاله ش بزرگ شده بود و به شدت از خونواده پدرش و پدربزرگش میترسید. یه خونه خریده بود و از پسر عمه ش که اسمش حسین بود قرض گرفته بود بعد از کار بیکار شد و چک پسر عمه به تاخیر افتاد. پسرعمه بهش مهلت داد. یه مدت بعد پسر عمه ش هم تو دردسر افتاد یه چند وقت تا جمع کردن مدرک علیه کسایی که براش پاپوش دوخته بودن اومد خونه دختره. عاشق هم شدن. البته در نهایت پسره مجبور شد دوسال بره زندان. کسی اسمش رو میدونه؟

seviil

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2
    امتیاز واکنش
    1
    سلام یه رمانی بود که دختره خیلی خودسر بود و مادرش و اذیت میکرد مادرشم از برادر ناتنیش که خارج از کشور بود خواسته بود بیاد بعد پسره خیلی سختگیری میکرد بعد پدر مادرش برادرش و از پرورشگاه گرفته بودن عاشق هم شدن بعد پسره رفت خارج دوباره بعد چند سال برگشت فک کنم پسره مشکلی داشت که نمیتونست بچه دار بشه لطفا اگه اسمشو میدونید بهم بگید خیلی دلم میخواد دوباره بخونمش

moon. shadow

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2
    امتیاز واکنش
    2
    سلام ، رمان رو قبلا خوندم دنبال اسمشم داستانش این بود که دختره فالگیر بود و مستقل زندگی می‌کرد یکی از مشتریاش خیلی پسر مقبولی داشت دختره هم برنامه ریخت که دل پسره رو ببره رفت رستورانش و گفت تو غذام مو بوده و باید حتما با صاحب رستوران صحبت کنم و....ممنون میشم اسمش رو بگید.

961230Pegah

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    59
    امتیاز واکنش
    293
    سلام دوستان من دنبال یه رمان میگردم که دختره یه خانواده مذهبی داشت و چادری بود بعد توی دانشگاه رشتش فکر کنم حقوق بود بعد یه پسره ترم بالایی ترم رشته حقوق همون میخوند که همه خیلی تحویلش میگرفتن بعد این عاشق دختره میشه با هم عقد کردن که توی عقد دختره خیلی خونه پسره اینا میرفت بعد از یه مدت رفتار پسره عوض شد دختره فهمید که دختر خالش زیر پاش نشسته باعث شد که دختره طلاق بگیره ازش وقتی هم خانواده دختره فهمیدن طلاق گرفته باباش یه سیلی بهش زد ولی بعد که فهمیدن پسره بهش خــ ـیانـت کرده رفت خارج نمیدونم پیش کی ادامه تحصیل داد .ولی پسره شب عروسی با دختر خاله فهمید حامله اس از یکی دیگه پشیمون شد از کاری که با دختره کرده رفت در خونشون فهمید رفته خارج بعد جهازشو خرید نگه داشت دختره اومد از خارج عروسی دوست صمیمیش پسره هم اونجا بود آخرشم دوباره ازدواج کردن

بالا