فوتبال داخلی اخبار و حواشی و نتایج پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 7,647
  • پاسخ ها 330
  • تاریخ شروع

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,752
امتیاز واکنش
10,626

[h=1]بی توجهی به باقری و شکست پرسپولیس[/h]
[h=2] از نیمکت پرسپولیس خبر می رسد که برانکو ایوانکوویچ پس از گل برتری مقابل ذوب آهن به توصیه فنی کریم باقری بی توجهی کرده است. [/h]
01033544.jpg

به گزارش "ورزش سه"، کریم باقری بعد از برتری پرسپولیس از برانکو خواسته رضا نورمحمدی مدافع تیم را به زمین بفرستد تا نتیجه را حفظ کند اما برانکو تعویض های دیگری را در دستور کار قرار داد که در نهایت تغییری در ضرب آهنگ کند شده پرسپولیس به وجود نیامد. چیزی که می تواند یکی از دلایل شکست امروز قرمزپوشان باشد.

• پیشنهادات
  • PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626

[h=1]برانکو: یک نفر حق ما را ضایع کرد[/h]
    [h=2] سرمربی پرسپولیس اعتقاد دارد تیمش امروز موقعیت های زیادی را از دست داد. [/h]
    01036607.jpg

به گزارش "ورزش سه"، کنفرانس مطبوعاتی برانکو بعد از شکست 2 بر یک برابر ذوب آهن را در ادامه بخوانید:

شما در مورد داوری حرف بزنید
    شما به عنوان خبرنگار چرا در مورد داوری نظر نمیدهید و من باید نظر دهم؟ من از سوال شما ناراحت نمیشوم، بلکه به عنوان خبرنگار دوست دارم آن چیزی که اتفاق افتاده را بنویسید. ما موقعیتهای زیادی داشتیم ولی تعداد زیادی از شانسهایمان را گل نکردیم. متاسفانه روز ما این گونه بود و برای مهاجم این اتفاق پیش میآید.

موقعیت های زیادی را از دست دادیم
    ما موقعیتهای زیادی داشتیم ولی تعداد زیادی از شانسهایمان را گل نکردیم. متاسفانه روز ما این گونه بود و برای مهاجم این اتفاقات پیش میآید.

3 پنالتی زن داریم
    امید عالیشاه، هادی نوروزی و رامین رضائیان پنالتی میزنند. امید هم یکی از پنالتیزنها بود ولی نتوانست امروز گل بزند.

ذوب آهن هیچ شانسی نداشت
    نظر شما را کاملا قبول دارم. ما به حریفی باختیم که اصلا شانس گلزدن نداشت اما این اتفاق افتاد و ما شکست خوردیم

مشکل موقعیت های از دست رفته بود
    مشکل ما موقعیتهایی بود که امروز از دست دادیم اما این بدان معنی نیست که یک نفر بیاید و به ما لطمه بزند.

قبول دارم داور اشتباه می کند
    یقینا همینطور است که میگویید. متاسفانه همه اشتباهات داوری به ضرر پرسپولیس شده است. من باید اعلام کنم که بازیکنان ما حرفهای هستند و با فوتبال زندگی و هر روز تمرین میکنند. نباید حاصل این تلاشها و زحماتشان توسط یک نفر نادیده گرفته شود و این اتفاقات رخ دهد.

نمی پذیرم یک نفر حق ما را ضایع کند
    درست است داوران انسان هستند و اشتباه میکنند اما بچههای ما شب و روز تلاش میکنند تا در زمین حقشان را بگیرند و من هرگز نمیپذیرم که یک نفر حق آنها را ضایع کند. در آن صحنهای که داور به سود ما پنالتی گرفت او در نزدیکی صحنه بود و دید که مدافع حریف طارمی را هل داد اما هیچ عکسالعملی نشان نداد و وقتی پرچم کمک داور بالا رفت داور هم اعلام پنالتی کرد. متاسفانه اشتباه داوری باعث شد ما باز هم امتیاز از دست بدهیم.

به روانشناس نیاز نداریم
    نه اینطور نبود. ما بعد از اینکه گل تساوی را دریافت کردیم میتوانستیم توسط طارمی به گل برسیم اما ضربه خوب او توسط مدافع حریف در آستانه ورود به دروازه دفع شد اما قبول دارم.

کاش امتیازهای بیشتری جمع می کردیم
    اگر ما الان امتیازات بیشتری داشتیم بازیکنانم در زمین در شرایط بهتری از نظر روحی روانی بازی میکردند. ما نیازی به روانشناس نداریم. بهترین روانشناس برای بازیکنان کادر فنی هستند. مربیانی که هر روز در کنار بازیکنان بوده و با آنها صحبتهای زیادی انجام میدهند. نیازی به روانشناس نیست. در دو بازی اخیر ما دیدید چه فوتبال خوبی به نمایش گذاشتیم اما قربانی اشتباهات داوری شدیم و متاسفانه نتوانستیم امتیازی کسب کنیم.

ضرر داوری فقط به پرسپولیس می رسد
    پس از بازی با سپاهان باشگاه نامه اعتراضآمیزی به فدراسیون فوتبال ارسال کرد اما با توجه به گروهی که داوری را تشکیل میدهند فکر میکنم نتیجهای نخواهد داشت و ضررش تنها به پرسپولیس میرسد. در بازی با ذوبآهن نه تنها بازی را باختیم بلکه یک بازیکنمان را نیز از دست دادیم و باعث میشود چنین اتفاقاتی بیفتد.

ذوب آهن را خوب می شناختیم
    ما خیلی خوب ذوبآهن را میشناسیم. آنها بجز اینکه تیم خوبی دارند از نیمکت خوبی هم بهرهمند هستند. ما این مسئله را میدانستیم ولی آنها مقابل ما شانس گلزنی نداشتند. نیمه نخست یک توپ روی دروازه ما آمد و طبیعی است که وقتی که گل میخوریم جبران آن سخت خواهد بود این مشکل ما است که نمیتوانیم موقعیتهایی که به دست بیاوریم تبدیل به گل کنیم.

بازیکنان آمادهتر به زمین می روند
    برانکو در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه آیا محسن مسلمان به شما تحمیل شده که از او استفاده نمیکنید گفت: به نظر شما مسلمان را جای چه کسی در زمین بگذارم؟ آماده باشد یا نباشد به جای چه کسی وارد زمین شود؟ من اولویت را به بازیکنانی دادهام که دیدید که امروز چه بازی انجام دادند. بازیکنانی که آمادهتر از او (مسلمان) هستند.

به سوشا اطمینان داریم
    وی در خصوص اشتباه سوشا مکانی در دریافت گل اول پرسپولیس گفت: سوشا در این دیدار آماده بود اما در چنین سانترهایی عدم هماهنگی پیش میآید. در 3 بازی گذشته سوشا حضور نداشت اما خیلی خیلی به او اطمینان داریم.

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    تا به حال چنین مسابقه ای را تجربه نکرده بودم
    [h=1]رجب زاده: خداوکیلی خوش شانس بودیم[/h]
    [h=2] مهدی رجب زاده مهاجم باتجربه ذوب آهن که با ارسال یک ضربه ایستگاهی گل اول تیمش را پایه گذاشت به طرز عجیبی از بازی پرسپولیس تعریف می کند. [/h]
    01036459.jpg

به گزارش "ورزش سه" از میکسدزون ورزشگاه آزادی، رجب زاده حرف هایش را اینطور شروع کرد که: خداوکیلی خیلی خوش شانس بودیم. امروز گلر ما رشید مظاهری آماده بود و چند موقعیت صددرصد گل را گرفت. به نظر من امروز خدا خیلی به ما لطف داشت چون در مسابقه ای که روز خوب ما نبود، 3 امتیاز را گرفتیم.

وی ادامه داد: من تا به حال چنین بازی ای را تجربه نکرده بودم. بازی ای که تیم حریف اینقدر موقعیت گل داشته باشد اما بازی را ما ببریم.

رجب زاده درباره قضاوت علیرضا فغانی هم گفت:داوری به نظر من مشکل خاصی نداشت و حتی به نظر من پنالتی ای که علیه ما گرفته شد، می شد گرفته نشود. ضمنا توپی که آخر بازی پنالتی شد قانون جدید است؛ توپ در هر شرایطی به دست بخورد پنالتی محسوب می شود. خوب است این را تماشاگران بدانند.

این بازیکن درباره تاثیر این برد در آینده ذوب آهن هم چنین گفت: این برد بچه های ما را در شرایط خوبی قرار می دهد. اگر بچه ها به خودباوری برسند روزهای خوبی برای ذوب آهن رقم خواهیم زد.

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    [h=1]طارمی: باید 500 گل می زدیم[/h]
    [h=2] مهدی طارمی روز خوبی در بازی امروز مقابل ذوب آهن نداشت. [/h]
    01036643.jpg

به گزارش "ورزش سه"، مهاجم پرسپولیس درباره شکست تیمش گفت: امروز فوق العاده کار کردیم و از نظر فوتبالی واقعا تیم بهتری بودیم. ما باید 500 گل می زدیم اما نزدیم.

وی درباره قضاوت علیرضا فغانی هم گفت: همه دیدند که چه اتفاقی در زمین افتاد. اما اگر حرفی علیه داور بزنیم ما را می برند کمیته انضباطی اما نباید با زحمات یک تیم اینقدر راحت برخورد شود. ما بازی امروز را به داور باختیم.

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    [h=1]مظاهری:این برد را به حدادیفر تقدیم میکنم[/h]
    [h=2] رشید مظاهری دروازه بان ذوب آهن بعد از برد مقابل پرسپولیس این پیروزی به حدادی فر تقدیم کرد. [/h]
    00997270.jpg

به گزارش "ورزش سه"، مظاهری بعد از این بازی گفت: خداراشکر بازی را بردیم و به سهم خودم این برد را به قاسم حدادی فر تقدیم می کنم. فقط من خوب نبودم و بچه های دیگر خوب بودند . اگر نژادمهدی توپ را از گل بیرئن نمی کشید نمی توانستیم گل دوم را بزنیم. انگیزه زیادی دارم و برای تیم ملی شبانه و روز تلاش می کنم.

او در مورد فغانی هم گفت: داور با کلاسی است و حتی فریاد زدنش هم قشنگ است.

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    [h=1]قنبرپور: هفته به هفته بهتر شده ایم[/h]
    [h=2] مصطفی قنبرپور مربی پرسپولیس عقیده دارد با وجود به دست نیامدن نتایج مناسب همه چیز به سود پرسپولیس است. [/h]
    01036039.jpg

به گزارش "ورزش سه"، مربی قرمزپوشان پس از شکست مقابل ذوب آهن گفت: همه دیدند که امروز چقدر خوب بازی کردیم. ما 11 موقعیت روی دروازه ذوب آهن داشتیم که حداقل 10تای آن می توانست تبدیل به گل شود اما به طرز عجیبی فقط یک گل زدیم و حریف هم از همین موضوع استفاده کرد.

وی ادامه داد: همانطور که آقای برانکو گفته ما هفته به هفته بهتر شده ایم اما خب نتیجه گیری حلقه مفقوده پرسپولیس است که انشاالله باید رفع بشود.

قنبرپور درباره حرکت ایمان صادقی بعد از اخراج بنگر هم گفت: بازیکن ها جوان هستند و ممکن است خون به مغزشان نرسد شما باید کمک کنید تا اوضاع بهتر از این بشود.

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    [h=1]سوشا مکانی با گزارشگر برنامه نود درگیر شد[/h]
    [h=2] سوشا مکانی دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس با گزارشگر برنامه تلویزیونی نود که قصد انجام مصاحبه با این دروازه بان را داشت درگیر شد. [/h]
    01036656.jpg

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایرنا، سوشا مکانی هنگامی که قصد داشت از جایگاه مصاحبه بازیکنان عبور کند با گزارشگر برنامه نود که قصد داشت با او مصاحبه کند درگیر شد و با صدای بلند و پرخاش گفت: برنامه نود را جمع کنید.

وی افزود: برنامه تان را جمع کنید آنالیز نشان می دهید که ذوب آهن روی زمین بازی می کند که اصلا درست نیست.
    وی که با تندی با گزارشگر نود صحبت می کرد ادامه داد: ذوب آهن کجا روی زمین بازی می کند دیدید که چه بلایی سر ما آمده است. هیچ کس نیست جلوی برنامه شما را بگیرد.

وی با گلایه مندی از تهیه کنندگان این برنامه تاکید کرد: این ما هستیم که فحش می خوریم و تحت فشار هستیم برنامه شما به فوتبال ایران «گند» زده است.

واکنش گزارشگر ٩٠ در اینستاگرامش به درگیری با سوشا مکانی

01036672.jpg

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    [h=1]شریفی: رفتنم به اتریش فردا مشخص میشود[/h]
    [h=2] مهدی شریفی مهاجم سپاهان اعلام کرد فردا تکلیف نهایی اش برای رفتن به راپیدوین مشخص می شود. [/h]
    01034181.jpg

به گزارش "ورزش سه"، مهدی شریفی پس از تساوی تیمش برابر فولاد خوزستان در مورد وضعیت پیشنهادش از راپیدوین اتریش گفت: آن باشگاه امروز مذاکرات نهایی را برای فروش بازیکنش داشته است و امیدوارم هرچه خدا بخواهد و به نفع باشگاه و خودم باشد رقم بخورد. امیدوارم در روزهای آینده ترانسفر شوم.

او در مورد شناختش از تیم اتریشی گفت: این تیم در حال حاضر تیم اول اتریش است و در مرحله مقدماتی مسابقات اروپایی با شاختار بازی دارد که اگر پیروز شود برابر شالکه قرار میگیرد. تیم پر هوادار و خوبی است و امیدوارم هرچه صلاح باشد رخ دهد.من در ایران دوست دارم برای سپاهان بازی کنم ولی اگر لژیونر شوم هم برای خودم خوب است و هم برای باشگاه.

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    روی یک غفلت گل خوردیم
    [h=1]جلالی: در بازی که هیچ چیزی نداشت، باختیم[/h]
    [h=2] سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: در دیداری که هیچ چیزی نداشت ما بازی را واگذار کردیم. [/h]
    01034743.jpg

به گزارش "ورزش سه" از فارس، مجید جلالی پس از شکست 1 بر صفر سایپا مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: خیلی سخت است در بازی که هیچ چیزی ندارد بازنده زمین را ترک کنید. بازیکنان ما شرایط بسیار سختی داشتند. بازی کردن در چنین هوایی واقعاً دشوار بود و ما نتوانستمی موقعیتی بسازیم.

وی ادامه داد: بازیکنان استقلال خوزستان بسیار فشرده بازی میکردند. من در این 2 سالی که در سایپا هستم تاکنون بازی به این بدی از تیمم ندیده بودم. این مسئله هم فقط به شرایط آب وهوایی برمیگردد. من گلهمند نیستم، باید در این هوا بازی میکردیم.

سرمربی سایپا درخصوص داوری تصریح کرد: داوری مشکلی نداشت، آن چیزی که دست من بود انجام دادم، اما متأسفانه شرایط آب و هوایی خوب نبود و ما هم لباس مناسب برای این آب و هوا نداشتیم و نتوانستیم از پس این شرایط برآییم. ما برای کسب این 3 امتیاز به میدان آمده بودیم و روی یک غفلت گل خوردیم. پس از آنکه 10 نفره شدیم شرایطمان سختتر شد.

جلالی خاطرنشان کرد: اغلب بازیهای هفتههای گذشته را دیدهام و بازیها اغلب کیفیت خوبی داشتند. تیمهایی مثل پدیده، گسترش فولاد، ملوان، نفت و ذوبآهن عالی بازی میکنند.

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    برای جلالی متأسفم
    [h=1]ویسی: میتوانستیم گلهای بیشتری بزنیم[/h]
    [h=2] سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: برای سرمربی سایپا متأسفام که گفته بازی هیچ چیزی نداشته است. [/h]
    00938284.jpg

به گزارش "ورزش سه" از فارس، عبدالله ویسی پس از پیروزی 1 بر صفر استقلال خوزستان مقابل سایپا اظهار داشت: بازی بسیار با کیفیتی بود. ما در یک سوم زمین حریف کار کرده بودیم. خدا را شکر که توانستیم 3 امتیاز را از آن خود کنیم و سومین پیروزی پیاپی را کسب کنیم.

وی ادامه داد: تاکتیک امروز ما مقابل سایپا متفاوت بود؛ زیرا در هر بازی با یک تاکتیک وارد میشویم. ما موقعیتهای خوبی داشتیم که میتوانستیم بیش از یک گل به سایپا بزنیم.

سرمربی استقلال خوزستان تصریح کرد: بازیکنانم با بیدقتی فرصتها را از دست دادند و من درمورد این مسئله چارهاندیشی خواهم کرد. بازیکنان ما جوان هستند و احساسی رفتار میکنند و همین موضوع باعث میشود فرصتها را از دست میدهند. باید این معضل از بین برود و سعی میکنیم با این مشکل روبهرو نشویم.

ویسی با اشاره به صحبتهای جلالی مبنی بر اینکه بازی هیچ چیزی نداشته و آنها شکست خوردند، برای جلالی متأسفم این بازی برای ما همه چیز داشت. در آن سانتر کردیم، در عمق حرکت کردیم، پاسکاری کردیم و به آن چیزی که میخواستیم دست یافتیم.

برخی موضوعات مشابه

بالا