فوتبال خارجی اخرین اخبار نقل و انتقالات لیگ های جهان

• شروع کننده موضوع *samira*
  • بازدیدها 2,305
  • پاسخ ها 97
  • تاریخ شروع

*samira*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,268
امتیاز واکنش
3,891
دروازه بان تیم ملی هلند با صحبت های خود هر گونه احتمالی در مورد پیوستن خود به باشگاه منچستر یونایتد را رد کرد.
به گزارش ورزش 11، جاسپر سیلسن احتمال هرگونه انتقال به منچستریونایتد را در این فصل از نقل و انتقالات رد کرد.
از سیلسن به عنوان جایگزین احتمالی داوید دخیا که در آستانه پیوستنبه رئال مادرید است نام بـرده میشد.
بااین حال سیلسن هرگونه مذاکره ای را با شیاطین سرخ رد کرد و گفت: تا آنجایی که می دانم، هیچ علاقه ای از باشگاه منچستر یونایتد نسبت به من وجود نداشته و باید بگویم که فصل مندر آژاکس شروع شده و در آیاکس به پایان می رسد.

• پیشنهادات
  • *samira*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,268
    امتیاز واکنش
    3,891
    واکنش بالوتلی بعد از بازگشت به میلان

مهاجم جنجالی سابق میلان از بازگشت به این تیم بسیار خوشحال است و قول داد که با تمرکز بالایی برای روسونری به میدان رود.

خبرگزاری ایسنا: به نقل از سایت گل، ماریو بالوتلی بعد از تجربه تلخی که در فوتبال جزیره داشت به لیگ ایتالیا برگشت تا این بار هم پیراهن میلان را بر تن کند.

بالوتلی در تست پزشکی باشگاه میلان شرکت کرد و رسما به این تیم پیوست. او بعد از بازگشت به سن سیرو گفت: بسیار خوشحالم که به میلان برگشتم و آمادهام تا بهترین بازیها را برای تیم محبوبم به نمایش بگذارم. نمیخواهم زیاد صحبت کنم، فقط میخواهم که هر چه سریعتر به تمرین میلان اضافه شوم.

او ادامه داد: بی صبرانه در انتظار شروع کار خود با پیراهن میلان هستم. میخواهم با نهایت تمرکز به میدان بروم، چرا که به دنبال ارائه بازیهای خوب برای تیمم هستم. میخواهم فصل بسیار خوبی با میلان داشته باشم و نهایت تلاش خود را به کار میگیرم تا بهترین بازیها را به نمایش بگذارم.

مهاجم سابق اینتر درباره این سوال که آیا میلان خانه تو است به صراحت گفت: نه، میلان خانه من نیست، بلکه برشا خانهام است.

بالوتلی تجربه بسیار تلخی در لیگ برتر انگلیس داشت. او در فصل تابستانی سال قبل با 15 میلیون پوند از میلان به لیورپول پیوست. او در قرمز پوشان آنفیلد کابوسوار ظاهر شد تا جایی که در 16 دیداری که برای این تیم به میدان رفت تنها یک گل به ثمر رساند.

برندان راجرز بعد از نمایش بسیار ضعیفی که بالوتلی در لیورپول داشت اجازه حضور این بازیکن جنجالی در تمرینات لیورپول را نداد و در نهایت او مجبور شد که به میلان برگردد.

*samira*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,268
    امتیاز واکنش
    3,891
    درخواست رسمی تیم آلمانی برای جذب بازیکن تیم فوتبال سپاهان به این باشگاه رسید.
    به گزارش ورزش 11، پس از اینکه مسئولان باشگاه سپاهان خواستار رسمی شدن درخواست باشگاه آلمانی برای جذب احسان حاجصفی شدند، این باشگاه آلمانی اقدامات لازم را برای این کار انجام داد.

مذاکرات ابتدایی بین این باشگاه آلمانی و مدیربرنامههای بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان انجام شده است و از همینرو قرار شده حاجصفی امشب راهی آلمان شود تا مذاکرات نهایی شده و قراردادی به امضا برسد.

*samira*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,268
    امتیاز واکنش
    3,891
    هافبک بلژیکی تیم فوتبال منچستریونایتد از بازی در پست مهاجم استقبال کرد.
    به گزارش ورزش 11، در آستانه دیدار امشب (چهارشنبه) منچستریونایتد در خانه بروژ بلژیک در دور برگشت از مرحله پلیآف لیگ قهرمانان اروپا، لوئیز فنخال اعلام کرد که قصد دارد از هافبک بلژیکی خود در خط حمله استفاده کند. او گفته است که در این فصل از فلینی بیشتر در پست مهاجم نوک و هافبک نفوذی استفاده خواهد کرد تا در هافبک نفوذی راست یا هافبک دفاعی چپ.

مروان فلینی در این باره گفت: در گذشته من در پست مهاجم نوک و هافبک نفوذی بازی کردهام. به هر حال میتوانم در این پست هم بازی کنم و باید به تیم کمک کنم. مهم نیست کجا بازی میکنم، مهم رسیدن به پیروزی است. البته این پست متفاوتی است که سرمربی برایم درنظر گرفته، ولی از بازی در تمامی پستها لـ*ـذت میبرم.

هافبک 27 ساله شیاطین سرخ در ادامه عنوان کرد: همه میدانند که فصل اول حضورم در منچستریونایتد چقدر دشوار بود، ولی گذشتهها گذشته و حالا به جلو نگاه میکنم. فصل گذشته عملکرد خیلی بهتری داشتم و میخواهم این روند رو به رشد را ادامه دهم. من به سبک بازی همتیمیهایم آشنا هستم، مربی و سبک کاریاش را هم میشناسم. میخواهم بازی خوبی را از خود ارائه دهم و برای تیم گلزنی کنم.

شیاطین سرخ در حالی از ساعت 23:15 امشب در خانه بروژ به میدان میروند که دیدار رفت در ورزشگاه اولدترافورد با نتیجه 3 بر یک به سود شاگردان لوئیز فنخال خاتمه یافت.

*samira*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,268
    امتیاز واکنش
    3,891
    هافبک شیلیایی باواریاییها بر این باور است که این روزها ارقام و اعداد غیرعادی در نقلوانتقالات مطرح و گاهی اوقات رد و بدل میشود.
    به گزارش ورزش 11، آرتورو ویدال که خود در این تابستان در ازای 40 میلیون یورو از یوونتوس به بایرن مونیخ پیوست، در گفتوگو با شبکه رادیویی «ADN» شیلی گفت: ارقامی که امروزه در نقلوانتقالات مطرح میشود، غیرعادی است. یک بازیکن باید در هر بازی سه یا چهار گل بزند تا ارزشی بالا داشته باشد. از دیدگاه من باید به بازیکنان رقمی کمتر از این چیزها پرداخته شود.

هافبک شیلیایی سرخپوشان منچستر که شنبه شب باید در هفته سوم بوندسلیگای آلمان مقابل تیم پیشین خود یعنی بایرلورکوزن قرار بگیرد، از حس خود در آستانه این بازی گفت:
    1-66834.jpg
    این بازی برای من خاص است، چون لورکوزن اولین تیمی بود که به من فرصت بازی در اروپا را داد. با این حال امیدوارم بازی خوبی را به نمایش بگذارم و به نوبه خود قهرمانی بایرن مونیخ در پایان فصل را تضمین کنم.

2-69718.jpg

ویدال 28 ساله در پیروزی 5 بر صفر بایرن مونیخ مقابل هامبورگ و برتری 2 بر یک این تیم در خانه هوفنهایم در ترکیب باواریاییها بود. سرخپوشان مونیخی به دنبال این هستند تا در این فصل چهارمین قهرمانی متوالیشان در رقابتهای بوندسلیگا را کسب و رکوردی جدید را به نام خود ثبت کنند.

بایرن مونیخ در حال حاضر با شش امتیاز و به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به بورسیا دورتموند در رده دوم جدول ردهبندی بوندسلیگا هستند.

*samira*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,268
    امتیاز واکنش
    3,891
    به نظر می رسد تا چند ساعت آینده آسیر ایارامندی به صو.رت رسمی به رئئال سوسیه داد باز خواهد گشت.
    به گزارش ورزش 11، آسیر ایارامندی که در سال 2013 به عنوان جانشین ژابی آلونسو از رئال سوسیه داد به رئال مادرید آمده بود، در دو سال حضورش در این تیم عملکرد خوبی نداشت و به نظر می رسد در چند ساعت آینده بازگشت وی به تیم سابقش رسمی خواهد شد.

این هافبک باسکی پس از رسیدن به فرودگاه هونداریبا به همراه مدیر برنامه هایش برای نهایی کردن کار انتقالش به رئال سوسیه داد وارد سن سباستین شدند. او در حالی که لبخند می زد گفت بسیار خوشحال است که به اینجا بازگشته و رئال سوسیه داد همیشه انتخاب اول او بوده است ، وی همچنین در ادامه گفت که سوسیه داد همیشه خانه ی او بوده است و از بازگشت به اینجا بسیار خوشحال می باشد اما در حال حاضر صحبتی با هم تیم هایش نداشته است. وی سپس برای شرکت در تست های پزشکی راهی کلینیک گیپوزکوآ شد .

این هافبک 25 ساله با 40 میلیون یورو به رئال مادرید پیوست و حالا با 16 میلیون یورو دوباره به رئال سوسیه داد بازخواهد گشت. البته با در نظر گرفتن پاداش های متغیر این قیمت می تواند به 20 میلیون یورو برسد. گفته می شود قرارداد او 4 الی 5 ساله خواهد بود .

این هافبک باسکی در 59 بازی برای رئال مادرید تنها 2 گل به ثمنر رساند و عملکرد ضعیفی در این دو سال داشت .

*samira*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,268
    امتیاز واکنش
    3,891
    باشگاه سویا علاقمند به جذب فرناندو یورنته مهاجم نیمکت نشین یوونتوس در تابستان جاری است.
    به گزارش ورزش 11، باشگاه یوونتوس ایتالیا در تابستان جاری کارلوس توز را از دست داد اما به جای او پائولو دیبالا و ماریو مانژوکیچ را به خدمت گرفت و با داشتن موراتا دیگر جایی در ترکیب برای یورنته باقی نمی ماند و به نظر میرسد دوباره به اسپانیا برمیگردد.

منابع ایتالیایی مارکا گزارش دادهاند که این انتقال امروز (چهارشنبه) در ازای 10 میلیون یورو نهایی می شود.

یووتوس در ابتدا از سویا 12 میلیون یورو خواسته بود اما آخرین پیشنهاد سویا 7 میلیون یورو بود. بنظر میرسد قهرمان لیگ اروپا برای عقد قرارداد سه الی چهار ساله حاضر است سه میلیون دیگر به پیشنهاد خود اضافه کند و با ده میلیون یورو او را به خدمت بگیرد.

*samira*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,268
    امتیاز واکنش
    3,891
    بارسلونا به دنبال جذب یارمولنکو

تیم فوتبال بارسلونا برای پر کردن جای خالی پدرو رودریگس به دنبال بال اوکراینی دیناموکیف است.

خبرگزاری تسنیم: روزنامه «اسپورت» چاپ کاتالونیا اعلام کرد، باشگاه بارسلونا پیشنهادی 20 میلیون یورویی به باشگاه دیناموکیف اوکراین برای جذب آندری یارمولنکو، بال 25 ساله این تیم داده است. بازیکن تیم ملی اوکراین مورد توجه چندین تیم اروپایی است، ولی بارسلونا میخواهد این انتقال را نهایی کند و دست حریفانش را از رسیدن به یارمولنکو کوتاه بگذارد.

براساس گزارش «اسپورت»، یارمولنکو وقتی متوجه شده که بارسلونا خواهان به خدمت گرفتنش است، پیشنهاد آرسنال را رد کرده ولی ظاهراً دینامو پیشنهاد 25 میلیون یورویی اورتون، دیگر تیم انگلیسی را پذیرفته است. با این حال باشگاه بارسلونا امیدوار است که بتواند این بازیکن اوکراینی را به خدمت بگیرد و به نوعی جای خالی پدرو را پر کند که به تازگی به چلسی ملحق شده است.

آندری یارمولنکو که در سال 2008 اولین بازیاش را برای دیناموکیف انجام داد، قادر به بازی در پست بال و هافبک میانی است. او در250 بازی از رقابتهای مختلف که برای دینامو به میدان رفته، موفق به زدن نزدیک به 100 گل شده است. یارمولنکو در فصل جاری لیگ اوکراین در پنج بازی موفق به زدن سه گل و دادن دو پاس گل شده است.

*samira*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,268
    امتیاز واکنش
    3,891
    یورنته در یکقدمی عقد قرارداد با سویا

مهاجم اسپانیایی بانوی پیر که در فهرست بازیکنان مازاد این تیم قرار گرفته است، در آستانه پیوستن به قهرمان فصل گذشته لیگ اروپا قرار دارد.

خبرگزاری تسنیم: نشریه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا اعلام کرد، تیم فوتبال سویا در آستانه عقد قرارداد با فرناندو یورنته، مهاجم اسپانیایی تیم فوتبال یوونتوس قرار دارد.

این روزنامه اعلام کرده است که قهرمان فصل گذشته سری A تصمیم گرفته که به جای قرض دادن مهاجم ایتالیایی خود، سیمونه زازا، مهاجم پیشین اتلتیک بیلبائو را به تیمی دیگر بفرستد و سویا تیمی است که برای جذب وی ابراز تمایل کرده است.

یووه تابستان امسال برای خرید زازا از ساسولو 18 میلیون یورو پرداخته است، در حالی که این تیم یورنته را سال 2013 به عنوان بازیکن آزاد و پس از پایان قراردادش با بیلبائو به خدمت گرفت.

در حضور مهاجمانی مانند آلورو موراتا، پائولو دیبالا، ماریو ماندزوکیچ و سیمونه زازا، فرناندو یورنته در فهرست بازیکنان مازاد تیم تحت هدایت ماسیمیلیانو آلگری قرار گرفته است.

گزارشها حاکی از آن است که توافق لفظی میان یورنته و سویا برای رفتن او به ورزشگاه رامون سانچس پیسخوان یک ماه پیش صورت گرفته است و انتقال قرضی او در حالی صورت میگیرد که بانوی پیر قصد فروش او را داشت.

باشگاه سویا برای تقویت خط حمله خود و پر کردن جای خالی کارلوس باکا، مهاجم کلمبیایی که به میلان پیوست، گزینههای دیگری مانند اندی کارو، مهاجم انگلیسی وستهام را نیز مدنظر داشت، اما سرمربی آندلسیها، اونای امری از مسئولان باشگاه خواسته که تمام تلاش خود را روی جذب یورنته متمرکز کنند.

*samira*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,268
    امتیاز واکنش
    3,891
    ونگر: دیگر علاقهای برای خرید بنزما ندارم

سرمربی آرسنال تاکید کرد دیگر هیچ علاقه ای برای خرید مهاجم رئال مادرید ندارد.

خبرگزاری ایسنا: به نقل از آس، در طول فصل نقل و انتقالات تابستانی، نام کریم بنزما بارها در ارتباط با آرسنال به گوش رسید.

بنزما که در خط تهاجمی رئال مادرید توپ میزند، روز گذشته با قرار دادن عکسی در توییتر اعلام کرد هیچ علاقهای برای ترک سانتیاگوبرنابئو نداشته و رئال مادرید را نیز خانه خود خواند. این اتفاق بدان معناست که نه کریم بنزما و نه رئال مادرید، علاقهای به فسخ قرارداد ندارند.

آرسن ونگر در این مورد گفت: داستان بنزما دیگر تمام شده است. دوست داشتیم او را به خدمت بگیریم اما کریم با رئال مادرید قرارداد دارد. باشگاه رئال است که در زمینه تصمیم میگیرد. رئالیها بارها تاکید کرده بودند علاقهای برای فروش بنزما ندارند. بنزما نیز به خاطر این که با رئال قرارداد داشت، چند بار تاکید کرده بود قصد ترک برنابئو را ندارد.

آرسنال برای خرید بنزما 70 میلیون یورو در نظر گرفته بود اما مهاجم فرانسوی رئال مادرید ترجیح داد به جای رفتن به لندن و کار کردن زیر نظر هم وطنش در لیگ فوتبال اسپانیا باقی بماند.

برخی موضوعات مشابه

بالا