فوتبال داخلی اخبار و حواشی و نتایج پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 7,659
  • پاسخ ها 330
  • تاریخ شروع

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,752
امتیاز واکنش
10,626
[h=1]ثاقبی: برد فردا بهترین کادوی تولدم است[/h]
[h=2] تراکتورسازان که در هفته های اول با بدشانسی مواجه شدند و نتوانستند نتایج خوبی بگیرند به دنبال پیروزی در دیدار مقابل استقلالخوزستان هستند. [/h]
01005005.jpg

به گزارش "ورزش سه"، در مورد دیدار پیش رو گفت: ما محکوم به برد هستیم، هر طور شده باید ببریم از آنجایی که امروز تولد من است هیچ چیزی به جز پیروزی در بازی فردا من را خوشحال نمی کند. از هواداران می خواهیم که برای حمایتمان بیایند چون حضورشان بسیار موثر است.

او در مورد دلیل عدم نتیجه گیری در هفته های اخیر ادامه داد: سال گذشته فقط 4، 5 بازیکن مانده اند. باید بیشتر کنار همدیگر کنار کنیم و هماهنگ شدنمان زمان بر است. درست است که تا الان امتیاز از دست داده ایم اما قصد داریم از این به بعد امتیازات کامل را بگیریم.

هافبک راست تراکتورسازی تبریز که سال گذشته جزو بازیکنان ثابت بود، در مورد علت نیمکت نشینی اش در چند بازی قبل نظرش را اینگونه بیان کرد: نیمکت نشینی ام دلیل خاصی ندارد، همه چیز دست مربی است. من حتی از پارسال هم بهتر تمرین می کنم اما از آنجایی که بازیکنان زیادی به تراکتور آمده اند، شاید مربی قصد دارد آنها را امتحان کند. هر چه صلاح باشد همان می شود، من هم اطاعت می کنم.

ثاقبی که فصل پیش دو، سه دفعه برای تیمملی بزرگسالان پاسپورت داده بود، در پاسخ به این سوال که به نظرش امسال نیز می تواند نظر مثبت کارلوس کیروش را جلب کند یا خیر گفت: اگر در این چند بازی هم بازی می کردم، امکان داشت کیروش دعوتم کند ولی خب قسمت نبود. بازی کردن در لیگ مهمترین مساله مربوط به تیمملی است. پارسال هم از آنجایی که در چند بازی بزرگ مثل دیدار با تیم های استقلال، پرسپولیس و گلزنی به این تیم ها باعث شد که بیشتر دیده و دعوت شوم.

بازیکن سرخپوشان تبریز در پایان در مورد برنامه تیمملی امید افزود: قرار شده هشتم همین ماه به هلند برویم، چند هفته پیش هم به سفارت هلند رفتیم. به شخصه ویزای من آماده شده است حالا من دقیقا نمی دانم قطعی می رویم یا خیر ولی اگر برویم خیلی خوب است. این اردو به نفع ما تمام خواهد شد.

• لایک
واکنش ها: Diba
  • پیشنهادات
  • PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    [h=1]سایپا – سپاهان؛ جدال برترین های لیگ برتر[/h]
    [h=2] سپاهان هفته پنجم برای اولین بار از خانه خارج می شود تا برابر سایپای مجید جلالی قرار بگیرد. [/h]
    01035836.jpg

به گزارش "ورزش سه"، این دیدار را می توان حساس ترین جدال هفته پنجم نامید؛ جایی که سپاهان و سایپا برای تصاحب صدر برابر هم قرار می گیرند.

سپاهان تنها تیم بدون باخت این فصل برابر سایپایی قرار می گیرد که تنها دو گل خورده در کارنامه اش ثبت شده و عنوان برترین خط دفاع را تا الان برای خود ثبت کرده است. جدال برترین خط حمله فصل با 7 گل زده با برترین خط دفاعی لیگ تا هفته پنجم.

دو تیمی که در تمام ادوار لیگ حاضر بوده اند در حالی بازی 437 خود را در لیگ برتر برگزار می کنند که محمدرضا خلعتبری امیدوار است با گلزنی در این دیدار به جمع 10 گلزن برتر تاریخ لیگ برتر دست یاید و میداوودی در سمت مقابل برای به ثمر رسیدن گل شماره 60 خود تلاش خواهد کرد.

• لایک

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    [h=1]ذوب – استقلال؛ گل نزن ها برابر هم![/h]
    [h=2] ذوب آهن و استقلال اهواز در حالی فردا برابر هم قرار خواهند گرفت که هر دو وجه مشترکی دارند؛ ذوب تاکنون در خانه گل نزده و استقلال اهواز در بیرون از خانه! [/h]
    01002852.jpg

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان یحیی گل محمدی بعد از دو باخت پیاپی در هفته های ابتدایی، در دو هفته گذشته موفق شدند به ترتیب استقلال و پرسپولیس را با نتایج دو بر صفر و دو بر یک شکست دهند تا عنوان غول کش لیگ را به نام خود ثبت کنند.

ذوب آهن در حالی فردا برابر استقلال اهواز قرار خواهد گرفت که هنوز در فولادشهر موفق به گلزنی نشده و در سمت مقابل نیز استقلال اهواز نیز در خارج از خانه اش گلی به ثمر نرسانده است. باید دید در بازی فردا کدام تیم موفق خواهد شد طلسم خود را بشکند.

• لایک

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    قرارداد استیلی غیر متعارف نیست
    [h=1]دنیامالی: با ملوان ایدهآلمان فاصله داریم[/h]
    [h=2] رییس هیات مدیره باشگاه ملوان میگوید این تیم ملوان با تیم ایدهآل او فاصله دارد و نمیتوان تحلیل درستی در چهار هفته بر روی این تیم انجام داد. [/h]
    00944310.jpg

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا احمد دنیامالی، درباره جایگاه ملوان در جدول ردهبندی لیگ برتر، گفت: شاید جایگاهمان در ابتدای لیگ مناسب باشد، اما با ملوان مدنظرمان فاصله داریم. نمیتوانیم بعد از انجام چهار بازی تحلیل درستی بر روی تیم انجام دهیم. باید روز به روز بهتر شویم. در دیدار پنجممان با چهره جدیدی از ملوان به مصاف گسترش فولاد میرویم و قطعا تغییراتی خواهیم داشت. امروز برای تماشای این دیدار به انزلی میرویم. همان طور که استیلی عنوان کرده میخواهیم بازی زیبایی را به نمایش بگذاریم.

رییس هیات مدیره ملوان خاطر نشان کرد: همان طور که به یاد دارید ملوان ضد فوتبال بازی نمیکند و شاید از همین بازیهای زیبا هم آسیب خورده باشیم. به دنبال این هستیم که عملکرد بهتری در این مسابقه داشته باشیم و پس از پایان این دیدار در تعطیلات خلاهای موجود در بخش بدنی را جبران میکنیم.

وی درباره آرامش موجود در ملوان پس از قطعی شدن حضور حمید استیلی در این تیم، اظهار کرد: استیلی از دوستان قدیمی من است و یکی از شاخصهای انتخاب او آرامش این مربی است. او میتواند با بازیکنان ارتباط خوبی برقرار کند. از نکات دیگر آرامش ملوان اداره این باشگاه به وسیله تدبیر است. میخواستیم از رفتارهای عجولانه پرهیز کنیم. در ابتدا قرار ما بر این بود که ب هیات مدیره از لحاظ اجرایی در کار مدیریت دخالت نکند و همه کارها را به مدیرعامل تیم بسپارد. منتهی شرایط به گونهای شد که ما زمام تیم را بر عهده گرفتیم و با حوصله و درایت و استمرار آرامش به نتیجه دلخواهمان رسیدیم. آهسته آهسته اهدافمان تحقق پیدا خواهد کرد و از اعتماد هواداران به خودم سپاسگزارم.

دنیامالی با بیان این که قرارداد استیلی غیر متعارف نیست، افزود: آنچه از استیلی میخواستیم در رفتار او مستتر است، ضمن این که او به دنبال فوتبال زیبا و هجومی است. حمید استیلی اهل جنجال نیست و آرامش خاصی دارد. از خواستههای دیگر ما از او این بود که جایگاه خوبی در جدول داشته باشیم و نمیخواهیم به مانند سال گذشته در نیمه دوم جدول باقی بمانیم. طبق اهدافمان در پایان لیگ باید در یک سوم بالایی جدول مسابقات قرار بگیریم. ملوان قبل و بعد از انقلاب جایگاه خوبی در جدول لیگ برتر داشته و فوتبال روان و تماشاگر پسندی را به نمایش گذاشته است. هواداران هم باید به استیلی کمک کنند تا او به اهدافش برسد.

رییس هیات مدیره باشگاه ملوان با اشاره به وضعیت استادیوم تختی انزلی، ادامه داد: یکی از بزرگترین مشکلات ملوان استاندارد نبودن ورزشگاه تختی انزلی است. تاکنون تلاش زیادی کردهایم تا شرایط این استادیوم را بهبود ببخشیم، اما باید قبول کنیم که این ورزشگاه مشکلات زیادی دارد و با استانداردهای AFC فاصله داریم.

وی در پایان درباره جلسه هیات مدیره ملوان با مسئولان منطقه آزاد انزلی برای واگذاری بخشی از سهام این باشگاه، گفت: در حال مذاکره هستیم و به شدت این موضوع را پیگیری میکنیم. هدفمان این است که سهام باشگاه را به فرد حقوقی واگذار کنیم و طبیعتا چنین مذاکرهای طولانی خواهد بود. آنچه مهم است باید ملوان در بخش مدیریتی استمرار داشته باشد. زیبنده هواداران ملوان نیست که نگران این تیم باشند و به دفعات در مدیریت این تیم تغییرات ایجاد شود. به دنبال اجرای یک برنامهریزی بلند مدت هستیم و با کمک همکارانمان در هیات مدیره میخواهیم آن را عملی کنیم.

• لایک

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    با اعلام عضو هیئت مدیره استقلال:
    [h=1]مظلومی نظر نهایی را در مورد کرار می دهد[/h]
    [h=2] سرمربی استقلال تصمیم نهایی را در هافبک عراقی تیمش می گیرد. [/h]
    01035822.jpg

به گزارش "ورزش سه"، کرار در این فصل به دلیل پرداخت نشدن مطالبات خود مشکلات زیادی را برای تیمش درست کرده است ضمن که این که ناآمادگی بدنش باعث شده که نتواند خیلی به استقلال کمک کن. همین مساله باعث شده که مسعود معینی ادعا کند که اعضای هیئت مدیره علاقه ای به ادامه همکاری با او ندارند.

البته عباس کردنوری در گفتگو با ورزش سه حرف های معینی را اینطور توضیح می دهد: ما در مورد کرار همه چیز را به سرمربی استقلال سپرده ایم. او هست که تصمیم می گیرد آیا کرار در استقلال بماند یا نه.
    او در پایان گفت: تا جایی که من می دانم آقای مظلومی دارد روی کرار کار می کند تا این بازیکن را بتواند آماده بازی کند. به همین دلیل ما باید به تصمیم سرمربی استقلال احترام بگذاریم.

• لایک

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    [h=1]دایی مدافعش را از دست داد[/h]
    [h=2] مدافع صبای قم به دلیل مصدومیت نمیتواند تیمش را مقابل پدیده همراهی کند. [/h]
    01005286.jpg

به گزارش "ورزش سه"، صبای قم که هفته گذشته هاشم بیکزاده را به دلیل آسیب دیدگی در اختیار نداشت این هفته نیز مسعود حقجو را از دست داد تا علی دایی برای دومین هفته متوالی نتواند تمام مدافعانش را کنار هم در ترکیب داشته باشد.

حقجو در تمرین روز گذشته صبا از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شد و دیگر نتوانست به تمرین ادامه دهد که امروز پزشکان این تیم تشخیص دادند او نمیتواند فردا برابر پدیده بازی کند.

• لایک

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    مجبور شدم خطا کنم

[h=1]خلعتبری: با نکونام قهر نبودم که آشتی کنم[/h]
    [h=2] محمدرضا خلعتبری مهاجم سپاهان اعتقاد دارد در بازی با سایپا به مجبور به خطا شده و چاره دیگری نداشته است. [/h]
    01035126.jpg

خلعتبری در مورد برد برابر سایپا و ماجرای آشتی اش با جواد نکونام گفت و گویی با "ورزش سه" انجام داد:

مجبور شدم خطا کنم
    من مجبور شدم در بازی با سایپا خطا کنم چون بازیکن ما وسط زمین توپ را لو داد و من هم مجبور شدم خطای فنی کنم تا بازیکن حریف نفوذ نکند. خودم هم خیلی ناراحت شدم که بازی با تراکتور را از دست دادم چون دوست داشتم به تیمم کمک کنم. امیدوارم تیم هم در این بازی نتیجه بگیرد.این بازی هم اتفاقات عجیبی رخ داد و برق رفت. البته شنیده بودیم در بازی با گسترش فولاد هم این اتفاق افتاده اما خدا را شکر قطعی برق روی کار ما تاثیر نداشت.

جای خالی احسان پر نمی شود
    ما با دو گل احساس پیروز شدیم و خوشحالم که احسان با گل از سپاهان خداحافظی کرد. امیدوارم او در آلمان موفق شود چون بازیکن ارزشمندی است. مسلما نبود احسان به تیم ضربه می زند اما من افتخار می کنم هم تیمی ام به فوتبال آلمان رفته است. هر بازیکنی نمی تواند جایگزی احسان شود چون بازیکنی با قابلیت بالاست.

روی شیمبا و پادوانی حساب کرده بودیم
    امیدوارم بتوانیم یک بازیکن خوب جذب کنیم چون یک جای خالی داریم. مسلما آقای فرکی به فکر جذب بازیکن هستند و دوست داریم مشکل شیمبا و پادوانی هم حل شود چون روی آنها حساب کرده ایم. واقعا اگر مشکل این بازیکنان حل نشود کارمان سخت می شود.

دفاع حریف را بهم می ریزم
    من تمام تلاشم را می کنم که گل بزنم اما موفقیت تیم برایم مهم تر است. چون تک فوروارد بودم کار سخت بود و سعی می کردم با نفوذهایم دفاع حریف را بهم بریزم. امیدوارم کادر فنی از من راضی باشد.

با نکونام قهر نبودم که آشتی کنم
    من با نکونام قهر نبودم که بخواهم آشتی کنم. او از دوست های خوب من است و با هم تماس داریم. من نان و نمک جواد را خوردم و بزرگتر من است. ما هیچوقت با هم قهر نبودیم و نمی دانم این حرف ها از کجا در می آید. بین او و کرمی هم اتفاق خاصی نیفتاده بود.

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    [h=1]تمرینات ذوبآهن از فردا آغاز میشود[/h]
    [h=2] تمرینات تیم فوتبال ذوبآهن اصفهان بعد از استراحتی سه روزه از فردا در ورزشگاه ملت اصفهان و با حضور بازیکنان آغاز میشود. [/h]
    01032109.jpg

به گزارش "ورزش سه" از مهر، تمرینات تیم فوتبال ذوبآهن اصفهان از فردا یکشنبه با حضور بازیکنان این تیم اصفهانی در ورزشگاه ملت اصفهان آغاز میشود.
    سبزپوشان اصفهانی بعد از بازی روز چهارشنبه خود مقابل استقلال اهواز، سه روز استراحت کردند تا برای آغاز دوباره تمرینات حاضر شوند.
    قرار است تیم اصفهانی در سه هفته تعطیلی مسابقات لیگ برتر، تمرینات خود را برای آغاز دوباره مسابقات لیگ برتر و همچنین حضور در رقابتهای جام حذفی آغاز کند.
    ذوبآهن در شرایطی روز یکشنبه تمرینات خود را از سر میگیرد که قاسم حدادیفر، هافبک ملیپوش این تیم، همچنان به دلیل مصدومیت در تمرین این تیم حضور ندارد.
    حدادیفر که در هفتههای گذشته با مصدومیت از ناحیه خار پای خود مواجه بوده، همچنان با این مصدومیت دست و پنجه نرم میکند و تا هفتهها نمیتواند برای این تیم اصفهانی بازی کند.
    قرار است هافبک ذوبآهن در روزهای آینده پای خود را به تیغ جراحان بسپارد تا بار دیگر با بهبود شرایط خود، به اردوی ذوبیها اضافه شود.
    ذوبآهن روز سهشنبه ۲۴ شهریور در هفته ششم رقابتهای لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور به مصاف فولاد خوزستان میرود.

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    تابع قانون هستم
    [h=1]ماهینی:مشکلات مالی میتواند ملوان را زمین بزند[/h]
    [h=2] حسین ماهینی مدافع ملوان در چند هفته گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته و امیدوار بود تیم ملی را همراهی کند اما نظام وظیفه مجوز خروج از کشور سربازان را صادر نکرد. [/h]
    01035732.jpg

ماهینی در مورد آخرین شرایط ملوان و حضورش در تیم ملی گفت و گویی با "ورزش سه" انجام داد:

گل ملوان درست بود

بازی برابر گسترش فولاد تحت تاثیر باران بود و بارش شدید باران باعث شدتا ما به حق مان نرسیم.واقعا باران عجیب و غریب بود و بزی کردن در این شرایط برای ما سخت شد.به هر حال تیم حریف هم دفاع کرد و گل زدن برای مان سخت شد. یک گل هم ما زدیم که داور مردود اعلام کرد اما فکر می کنم گل ما درست بود.

فقط مشکلات مالی می تواند ملوان را زمین بزند

ما امسال تیم خوبی داریم اما از لحاظ بدنی به خاطر دیر شروع کردن تیم عقب هستیم. به هواداران قول می دهیم این نتیجه را جبران کنیم و هواداران در بازی های آینده ملوان متفاوت تری را ببینند. ما تیم خیلی خوبی داریم اما مشکلات مالی واقعا بچه ها را اذیت می کند.بچه ها نزدیک 50،60 درصد از پول پارسال را نگرفتنت و امسال هم که پولی نگرفتند. این مسائل روی تیم تاثیر گذاشته و بچه ها ناراحت هستند. مشکلات مالی فقط می تواند این تیم را زمین بزند و 90 درصد مشکلات مان مالی است. واقعا بچه های ملوان خیلی مرد هستند که بدون هیچ پولی بازی می کنند.آقای دنیا مالی صحبت هایی کردند اما هنوز هیچ خبری نشده است.

برای خروج از کشور سند گذاشته ام

من تمام مراحل گرفتن پاسپورت را انجام دادم و حتی مجوز خروج از کشور را گرفتم و سند گذاشتم اما فعلا محروم هستیم. البته من تابع قانون هستم و امیدوارم هر چه زودتر این مشکل حل شود . من حدود 10، 11 ماه از خدمتم را گذرانده ام و دوره آموزشی هم رفتم. حدود 10 ماه از خدمتم باقی مانده است. امیدوار بودم این مشکل حل شود و حتی در اردوی خرداد هم کی روش من را دعوت کرد و فکر کردم می توانم تیم تیم ملی را همراهی کنم. در این چند ماه به امید تیم ملی تمام سعی و تلاشم را کردم و دعوت هم شدم اما نمی توانم به تیم ملی کمک کنم. از مسوولان می خواهم این مشکلات را حل کنند چون ما می خواهیم به تیم ملی ایران بازی کنیم و به موفقیت کشورمان کمک کنیم.من انگیزه ام را از دست نمی دهم و حتی اگر قرار باشد تا پایان دوره خدمتم صبر کنم این کار را می کنم تا بتوانم به تیم ملی کمک کنم.

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    می توانستم بیشتر گل بزنم
    [h=1]عنایتی: از خودم ناراضی ام[/h]
    [h=2] کاپیتان سیاهجامگان با وجود گلزنی در بازی برابر راه آهن در هفته پنجم لیگ برتر از عملکرد خودش راضی نیست. [/h]
    01036958.jpg

رضا عنایتی در این باره به "ورزش سه" گفت: راستش را بخواهید از عملکردم اصلا راضی نیستم. به هرحال درست است که یک گل زدم ولی چند موقعیت خوب را از دست دادم. اگر توپ هایم گل می شد راحت تر برنده می شدیم.

او ادعا می کند که هنوز هم برای گلزنی انگیزه زیادی دارد: من هنوز هم برای گلزنی انگیزه زیادی دارم. همیشه دوست دارم گل بزنم و امیدوارم بتوانم در این فصل به روند گل زنی هایم ادامه بدهم.

کاپیتان پدیده ادامه داد: من در بازی با راه آهن بیشتر از هر بازی دیگری موقعیت داشتم و می توانستم گل های بیشتری بزنم. امسال انگیزه زیادی برای گل زدن دارم تا هم تیم به تیم شهرم کمک کنم و هم با خاطره خوب از فوتبال خداحافظی کنم.

عنایتی در مورد سرمربیگری سعید رمضانی هم گفت: این یک توفیق اجباری بود که رمضانی جوان به فوتبال کشور معرفی شود. مطمئنا فوتبال ما باید با خوشحال باشد که یک مربی جوان دیگر وارد عرصه مربیگری شده است.

او در مورد بحث هایی که در مورد حضورش به عنوان مربی – بازیکن مطرح می شد هم گفت: من به چنین چیزهایی توجه نداشتم چون پیشنهادی به من نشده بود. الان هم آماده ام تا تفکرات سعید را در زمین بازی پیاده کنم.

برخی موضوعات مشابه

بالا