فوتبال داخلی اخبار و حواشی لیگ قهرمانان آسیا

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 4,572
  • پاسخ ها 125
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
لوشان: امیدوارم پرسپولیس در مرحله بعد موفق باشد

به گزارش خبرگزاری فارس،، سرگئی لوشان پس از شکست 2 بر یک مقابل پرسپولیس اظهار داشت: به تیم پرسپولیس تبریک بگویم ولی از بازیکنان تیم خودم هم ممنون هستم چون بازی خوبی به نمایش گذاشتند و امیدوارم پرسپولیس در مرحله بعدی هم موفق باشد.وی ادامه داد: بازی مقابل این همه تماشاگر لـ*ـذت خاصی دارد و حضور در این جو و ورزشگاه برایم افتخار بود.به گزارش خبرگزاری فارس،وی در پاسخ به این سوال کسی فکر نمیکرد بنیادکار تا لحظه آخر بجنگد اما چطور پابه پای پرسپولیس بازی کردید،گفت: ما کار خاصی انجام ندادیم و این بازی طبیعی ما بود. میخواستیم امروز به بازیکنان جوانمان میدان بدهیم تا در این شرایط خاص تجربیات دیگری را کسب کنند.سرمربی بنیادکار در مورد اینکه روی گلهایی که خوردید مدافعان و دروازهبان تیم شما ناهماهنگ بودند و آیا آنها تمرکز نداشتند یا مساله دیگری بود، گفت: این طبیعت فوتبال است و ممکن است برخی اوقات ناهماهنگی پیش بیاید و روز گذشته هم گفتم ما مصدوم و محروم داشتیم و امروز مهاجم ما یک خط عقب تر بازی کرد و یکی از دلایل ناهماهنگیها همین مسایلی بود که اشاره کردم.

• پیشنهادات
  • Diba

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    86,552
    امتیاز واکنش
    46,640
    نوری از اتوبوس پرسپولیس جا ماند

به گزارش خبرگزاری فارس، پرسپولیس در آخرین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل بنیادکار به پیروزی 2 بر یک رسید و به مرحله بعد صعود کرد.محمد نوری در پایان بازی از اتوبوس تیم جا ماند. به نظر میرسید با توجه به اینکه مصاحبه نوری با خبرنگاران به طول انجامید مسئولان پرسپولیس یادشان رفت که نوری از اتوبوس جا مانده یا اینکه فکر کردند او با ماشین شخصی ورزشگاه را ترک کرده است.

Diba

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    86,552
    امتیاز واکنش
    46,640
    برانکو: با این هوادار از هیچ حریفی در آسیا نمیترسیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، برنکو ایوانکوویچ پس از پیروزی 2 بر یک پرسپولیس مقابل بنیادکار اظهار داشت: همان طور که دیدید احساس غرور و به بازیکنانم افتخار می کنم را بزرگترین سپاسگزاری را تقدیم به هواداران می کنم که آنها بودند که بازیکنان را روی بال خودشان حمل کردند. مسابقه شگفتآور انجام دادند 90 دقیقه خیمه زدند. اگر این طور بازی کنیم از هیچ حریفی در آسیا نمیترسیم.وی در مورد اینکه آخرین خاطرهاش از حضور در آزادی گفت: خاطره بسیار خوبی دارم اما برد امروز فراموشنشدنی است و از همه تشکر میکنم.

Diba

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    86,552
    امتیاز واکنش
    46,640
    عالیشاه: با کمک هواداران الهلال را میتوان شکست داد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، امید عالیشاه پس از پیروزی 2 بر یک مقابل بنیادکار ازبکستان گفت: بازی خیلی سختی بود و خوشبختانه توانستیم به پیروزی برسیم، این برد را به هواداران تبریک میگویم.وی افزود: شما دیدید بنیادکار با چه انگیزهای در میدان حاضر شد، با تمام سختیها توانستیم در این بازی هم پیروز شویم، وقتی یک تیم ته جدولی مثل بنیادکار تا این اندازه با انگیزه ظاهر میشود نشان دهنده این است که کار در آسیا بسیار سخت است.مهاجم پرسپولیس در ارتباط با اینکه فکر میکند تیمش میتواند در لیگ قهرمانان آسیا الهلال را از پیش روی بردارد، اظهارداشت: تمامی بازیها سخت است، با حمایت هواداران میتوانیم الهلال را شکست دهیم، با کمک این تماشاگران خوب الهلال را هم میتوان از پیش روی برداشت.

Diba

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    86,552
    امتیاز واکنش
    46,640
    نوری: برانکو بخواهد دروازهبان هم میشوم/ دست تک تک هواداران را میبوسم

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد نوری پس از پیروزی 2 بر یک پرسپولیس مقابل بنیادکار و اینکه به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد، اظهار داشت: دست تک تک هواداران را میبوسم، آنها مثل بازی با النصر به ورزشگاه آمدند و به ما انگیزه دادند. هواداران ما را غافلگیر کردند از آنها که ما را در خانههایشان دعا کردند تا ما پیروز شویم تشکر میکنم. سختترین گروه را داشتیم و حالا که صعود کردهایم با تمام قوا به مصاف الهلال میرویم و میخواهیم از سد الهلال هم بگذریم. التبه تا آن مسابقه 2 بازی دیگر در پیش داریم.وی ادامه داد: تلاش خواهیم کرد تا یک برد بزرگ دیگر هم مقابل الهلال عربستان به دست بیاوریم و به جمع 8 تیم برتر آسیا برسیم.نوری در مورد تغییر پستش در این مسابقه گفت: خوشحالم که برانکو به من اعتقاد دارد و او هر جای زمین که بخواهد بازی میکنم و حتی اگر بگوید درون دروازه بایست این کار را انجام میدهم.

Diba

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    86,552
    امتیاز واکنش
    46,640
    نوری: اگر هواداران نبودند نمیتوانستیم پیروز شویم/ داور ۳ پنالتی ما را نگرفت

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محمد نوری پس از پیروزی 2 بر یک مقابل بنیادکار ازبکستان اظهارداشت: واقعاً از حضور هواداران در ورزشگاه تشکر میکنم، اگر آنها نبودند نمیتوانستیم به پیروزی برسیم، بازی دشواری بود که خوشبختانه در پایان با پیروزی ما همراه شد.وی در خصوص صحنهای که در محوطه جریمه سرنگون شد، خاطرنشان کرد: در آن صحنه خدا شاهد است که پای مرا زدند اما من تعجب میکنم که چرا داور پنالتی نگرفت، من تعادل خود را از دست دادم و اما داور توجهی نکرد.کاپیتان پرسپولیس در خصوص صحنهای که مهدی طارمی در محوطه جریمه سرنگون شد، گفت: من صحنه را ندیدم اما خود مهدی اعتقاد داشت که او را زدهاند، در هر صورت داور یک خطای هند هم به سود ما اعلام نکرد، مگر یک تیم چند پنالتی میتواند بدست بیاورد؟نوری در مورد اینکه چه کسی پول بلیط این بازی را تامین کرده بود، خاطرنشان کرد: از این موضوع خبری ندارم، منتظر هستیم تا 29 اردیبهشت ماه مزایده چهارم برگزار شود، امروز 100 هزار هوادار به ورزشگاه آمدند، 50 هزار هوادار هم در بیرون ورزشگاه حضور داشتند و میلیونها هوادار در خانههایشان بازی را تماشا کردند. ما پرطرفدارترین تیم در آسیا هستیم، هرچه زودتر باید در این مورد تصمیم بگیرند تا زمان را از دست ندهیم، فصل نقل و انتقالات آغاز میشود و این موضوع باعث میشود که ما همچنان بلاتکلیف باشیم، امیدوارم شرایط ما زودتر مشخص شود تا سال آینده بتوانیم با وضعیت بهتری در لیگ حاضر شویم.وی در مورد اینکه آیا رایگان شدن بلیطها در حضور هواداران تاثیرگزار بوده، گفت: قطعاً تاثیر داشته است، بازی گذشته هم 100 هزار هوادار به ورزشگاه آمدند، امیدوارم شرایط مهیا باشد و کارت هواداری با تخفیف در اختیار هواداران قرار بگیرد، ما برای چه کسانی بازی میکنیم؟ مشخص است که برای هواداران. باید به استقلال و پرسپولیس بیشتر برسند.کاپیتان پرسپولیس در مورد شارژ مالی بازیکنان این تیم گفت: دو هفته پس از یک ماه و نیم حقوق ما را دادند، به هر حال در شرایطی که هماکنون هیچی در باشگاه معلوم نیست باز دستشان درد نکند که این پول را فراهم کردند. ما 3 هفته دشوار را پیش رو داریم، امیدوارم هواداران برای بازی با استقلال هم به ورزشگاه بیایند و به ما کمک کنند.نوری در مورد اینکه با چه زبانی با داور صحبت میکردند، گفت: به هر حال سرمربی ما انگلیسی بلد است و ما هم آنقدر مربی خارجی داشتهایم که ما هم انگلیسی یاد گرفتهایم.وی در مورد اینکه چرا پرسپولیس با 3 اسپانسر مختلف در این بازی حاضر شده است، گفت: من فکر کردم با 6 اسپانسر حاضر شدهایم، باید چه کنیم؟!وی با اشاره به حضور هواداران در ورزشگاه یادآور شد: هافبک دفاعی بنیادکار بخاطر حضور هواداران به من تبریک گفت، اگر همین تعداد هوادار در ورزشگاه حاضر شود الهلال هم خواهد ترسید، امیدوارم که بتوانیم مقابل الهلال هم موفق شویم زیرا اگر بتوانیم به جمع 8 تیم برتر آسیا راه یابیم شرایطمان برای فصل آینده متفاوت خواهد شد. هواداران عاشق پرسپولیس هستند و باید به این تیم هم امکانات بدهند. به نظرم اگر تا پایان سال بلیطها رایگان شود هواداران به ورزشگاه میآیند، این هوادار حرف اول را در دنیا میزند!

Diba

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    86,552
    امتیاز واکنش
    46,640
    نورمحمدی: شکست الهلال نشدنی نیست/ در باشگاه مثل اربابرجوع با ما برخورد میشد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، رضا نور محمدی پس از پیروزی 2 بر یک مقابل بنیادکار ازبکستان اظهارداشت: بنیادکار در بازیهایی که شکست هم خورده بود موقعیتهای زیادی هم خلق میکرد و برانکو به این موضوع تاکید داشت که حواس مان را جمع کنیم و به همین دلیل ما با برنامه کاملی وارد زمین شدیم.وی درباره حضور هواداران یادآور شد: آنها یار دوازدهم ما بودند و واقعاً کمک زیادی به ما کردند، زمانی که وارد ورزشگاه شدیم فقط به فکر پیروزی بودیم زیرا دوست داشتیم دل 100 هزار هواداران که در ورزشگاه حاضر شدهاند را شاد کنیم.مدافع پرسپولیس در مورد اینکه هواداران این تیم با وجود شرایط نامناسب سرخپوشان در ورزشگاه حاضر میشوند، گفت: باشگاه ما وضعیت بسیار بدی دارد و مشکلاتمان وحشتناک است اما همین که هواداران بدون هیچ چشمداشتی در ورزشگاه حاضر میشوند باعث انگیزه دادن به بازیکنان میشود.نورمحمدی در مورد دیدار مقابل الهلال تاکید کرد: امیدوارم برای آن بازی هم 100 هزار هوادار در ورزشگاه حاضر شود و ما هم با تمام وجود خود مقابل این تیم بازی میکنیم تا بتوانیم به مراحل بالاتر صعود کنیم. الهلال تیم سرسختی است، النصر هم تیم قدرتمندی بود اما توانستیم آنها را شکست دهیم، هیچ کاری نشد ندارد.مدافع پرسپولیس در مورد اینکه همه باشگاهها مشکل مالی دارند اما چرا بازیکنان پرسپولیس تا این اندازه از این مسئله ابراز نارضایتی میکنند، گفت: باشگاه با بازیکنان نبود و وقتی ما به آنجا میرفتیم مثل اربـاب رجوع با ما برخورد میکردند و خودشان را از ما جدا میکردند، کم کم این مسئله در حال برطرف شدن است، در مقطعی حتی لباس نداشتیم و برای تعویض لباسهایمان با حریفان دچار مشکل میشدیم.وی در مورد اینکه دیروز مقداری پول به بازیکنان پرداخت شد، عنوان کرد: دیروز حقوق دو هفته ما پرداخت شد، امیدوارم سال بعد مشکلات پرسپولیس برطرف شود و بازیکنان بتوانند بدون استرس به پرسپولیس بیایندف باید برای این هواداران که انقدر حامی تیمشان هستند تیم خوبی بست تا پرسپولیس بتواند به موفقیت برسد.

Diba

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    86,552
    امتیاز واکنش
    46,640
    پرسپولیس و نفت مقابل رقبای پولدار به پیروزی و موفقیت رسیدند

به گزارش خبرگزاری فارس،به نقل از سایت سازمان لیگ، رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد:موفقیت تیم های پرسپولیس و نفت در لیگ قهرمانان به نفع فوتبال کشور است. این پیروزی ها در حالی برای کشور ما بدست می آید که باشگاه های ما با مشکلات عمده ای از جمله مالی روبرو هستند اما با این وجود همه ارکان باشگاه ها از جمله مدیران ،کادر فنی و بازیکنان تمام توان به کار می بندند تا با پیروزی در این بازی های سرنوشت ساز دل ملتی را شاد کنند.
    رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران افزود:در حال حاضر رقبای ما در آسیا با داشتن بهترین امکانات و بدون دغدغه مالی و بودجه های کلان پا به رقابت های لیگ قهرمانان آسیا می گذارند در حالیکه برخی از باشگاه های ما حتی برای تهیه بلیط هواپیما و هتل با مشکل روبرو هستند.
    این مقام مسئول تاکید کرد: صعود این دوباشگاه را به علاقمندان به فوتبال بویژه طرفدران پرسپولیس تبریک میگویم زیرا اگر حمایت خیل عظیم این هواداران نبود بدون شک این موفقیت محقق نمی شد.
    نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: امیدوارم تیمهای نفت تهران و پرسپولیس در مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا نیز با شکست رقبای خود به مراحل بالاتر صعود کنند.

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!
    حریف بعدی پرسپولیس ،افتخار فوتبال عربستان

تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید طی ۲ دیدار رفت برگشت به مصاف الهلال عربستان برود.
    1015943_225.jpg

به گزارش مشرق
    ، پرسپولیس امشب با کسب پیروزی مقابل بنیادکار ازبکستان به عنوان تیم دوم گروه اول بعد از لخویا قطر به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.

با این نتایج با توجه به اینکه الهلال در گروه سوم مسابقات صدرنشین جدول شده است پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی با این تیم بازی میکند.

در بازی رفت روز سه شنبه 29 اردیبهشت پرسپولیس میزبان و در بازی برگشت روز سه شنبه 5 خرداد الهلال عربستان میزبان است.

الهلال عربستان پر افتخارترین تیم عربستان است. آنها به خاطر افتخارات بیشماری که در عربستان به دست آوردند لقب زعیم(رهبران) را دارند. آبیپوشان شهر ریاض 2 با به مقام قهرمانی جام باشگاههای آسیا رسیدند.

این تیم با کسب 51 امتیاز در رده سوم لیگ عربستان قرار دارد. شانس این تیم نسبت به النصر 60 امتیازی و الاهلی 58 امتیازی بسیار کمتر است.

الهلال عربستان در گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا با فولاد خوزستان، السد قطر و لوکوموتیو ازبکستان هم گروه بود. الهلال عربستان مقابل فولاد خوزستان در بازی رفت به تساوی بدون گل رسید اما در بازی برگشت نماینده ایران را با نتیجه 2 بر صفر شکست داد.

هدایت این تیم بر عهده گریگیوس دونیس از یونان است و بازیکنانی از یونان، کره جنوبی و برزیل هم در این تیم بازی میکنند.

ساماراس یونانی که در جام جهانی 2014 برای تیم ملی کشورش بازیهای خوبی انجام داده بود خطرناکترین بازیکن الهلال است. دیگو برزیلی هم در موفقیتهای این تیم عربستان نقش به سزایی داشته است.

به هر حال الهلال عربستان برای فوتبال دوستان ایرانی تیم آشنا است. بدون شک کار نماینده ایران مقابل این تیم قدرتمند آسان نیست و باید دید آیا لشکر سرخ 100 هزار نفری پرسپولیس میتواند در این مرحله از سد حریف مستحکم خود عبور کند یا ...

Diba

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    86,552
    امتیاز واکنش
    46,640
    همگروهی پرسپولیس، قویترین تیم آسیا در مرحله گروهی شد

تیم لخویا که از مدعیان قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا در فصل جاری است، به لحاظ آماری، برترین تیم آسیا در مرحله گروهی شد.

13940129000139_PhotoA.jpg

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال لخویای قطر که فقط شش سال از تاسیسش میگذرد، پس از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در فصل جاری، به لحاظ آماری، به عنوان برترین تیم آسیا انتخاب شد. این تیم که در دو فصل اخیر قهرمان بلامنازع تمامی جامهای فوتبال باشگاهی کشور قطر بوده است، با 13 امتیاز و 9 گل زده، ممتازترین مرقعیت آماری را در بین 32 تیم مرحله گروهی در گستره اسیا دارد. در رتبه دوم و پس از لخویا، الهلال (حریف فولاد) قرار دارد.
    لخویا که با سرمربیگری مایکل لادروپ 43 ساله و دانمارکی در سه سال اخیر متحول شده است، در مرحله گروهی با چهار برد، یک مساوی و یک باخت، برترین تیم گروهش بوده و نشان داد که رقیبی جدی السد قطر، تیم دوم گروه سوم خواهد بود.
    در ارزیابی برترین تیم مرحله گروهی، یک مولفه دیگر هم ملاک بود، و آن، گلزنی در خانه حریف است.تیم لخویا که معروف به تیم شوالیههای قرمز و پلیس قطر است، در سال 2012 برای نخستین بار وارد لیگ قهرمانان آسیا شد.باشگاه ورزشی لخویا که در دوحه مستقر است، ثروتمندترین تیم آسیا به شمار میرود.این تیم شش سال از تاسیسش میگذرد، اما چهار سال قهرمان بالاترین سطح فوتبال باشگاهی کشورش شده است.لخویا از جدیترین مدعیان قهرمانی لیگ قهرمانان اسیا در فصل جاری است.

برخی موضوعات مشابه

بالا