فوتبال داخلی اخبار و حواشی و نتایج پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 7,644
  • پاسخ ها 330
  • تاریخ شروع

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,752
امتیاز واکنش
10,626
[h=1]وضعیت مصدومان گسترش فولاد[/h]
[h=2] گسترش فولادی ها در یک بازی دوستانه پربرخورد با ماشین سازی که چند روز قبل آن را پشت سر گذاشتند، چند مصدوم دادند. [/h]
01036711.jpg

به گزارش "ورزش سه"، وضعیت 3 مصدومت گسترش فولاد بدین شرح است؛ محسن حسینی امروز به تهران می آید تا تحت بررسی قرار گیرد و مشخص شود روند بهبودی او به چه شکل است. مجتبی ترشیز نیز با تیم پزشکی تمرین می کند و اما در این بین مصدومیت محمدامین درویشی شدیدتر بود و به او به تازگی عمل جراحی را پشت سر گذاشته است و 2ماه نمی تواند در اختیار ما باشد ولی سایرین به بازی جامحذفی می رسند.
انجام یک بازی دوستانه که قرار بود به بهتر شدن روند گسترشی ها کمک کند، بیشتر به این تیم ضرر رساند و 3 مصدوم روی دست مربی گذاشت. به دیدار بین گسترش فولاد و ماشین سازی می توان لقب خشن ترین بازی دوستانه را داد.

• پیشنهادات
  • PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    بازی با سپاهان حاشیه ندارد
    [h=1]خلیل زاده: دوست داشتم خلعتبری هم باشد[/h]
    [h=2] شجاع خلیل زاده مدافع تراکتورسازی بعد از رفع مصدومیت می تواند تیمش را برابر سپاهان تیم سابقش همراهی کند. [/h]
    01035133.jpg

به گزارش "ورزش سه"، شجاع خلیل زاده ابتدای فصل شروع موفقی با تراکتور داشت اما به دلیل مصدومیت حدود 20 روز از مسابقات دور بود. شجاع بعد از شرکت در تمرینات گروهی خودش را برای بازی حساس برابر سپاهان آماده می کند. او در خصوص آخرین شرایط خودش به ورزش سه گفت: در این مدت به دلیل مصدومیت تمرینات اختصاصی انجام دادم و برای شروع مسابقات خودم را آماده می کنم.این تعطیلات فرصت خوب بود تا بتوانم دوباره خودم را به شرایط خوبی برسانم. من برای بازی با سپاهان آماده می شوم تا در این بازی حساس و سخت به تیمم کمک کنم.برای بازی با سپاهان مشکلی ندارم و در صورتی که کادر فنی صلاح بدانند، بازی می کنم.

خلیل زاده در مورد شرایط تراکتور هم گفت:هنوز ابتدای فصل هستیم و برای آمادگی و هماهنگی بازیکنان نیاز به زمان بیشتری داریم. فکر می کنم قضاوت کردن در مورد تراکتور زود است. ما تمام تلاش مان را برای قهرمانی می کنیم تا دل هواداران شاد شود. نباید در مورد وضعیت تراکتور زود صحبت کرد این تیم اگر هماهنگ شود هیچ تیمی حریفش نمی شود و بهترین های تیم های لیگ برتر در تراکتور دور هم جمع شدند.می دانم هواداران ناراحت هستند اما امیدوارم آنها در بازی های بعدی به ورزشگاه بیایند و با فوتبال آشتی کنند. حضور آنها در ورزشگاه به ما انگیزه می دهند و حیف است که ورزشگاه یادگار امام تبریز خالی باشد.

مدافع تراکتور در مورد بازی برابر تیم سابقش سپاهان هم صحبت کرد:من برای هواداران سپاهان احترام زیادی قائل هستم و باید بگویم با این تیم روزهای خوبی داشتم.اما در حال حاضر بازیکن تراکتورسازی هستم و باید برای موفقیت تیمم تلاش کنم. اگر در این بازی هم در موقعیت گلزنی قرار بگیرم حتما گل می زنم تا به تیمم کمک کنم.البته دوست داشتم خلعتبری در این بازی باشد که محروم است.به نظر من این بازی جذاب می شود و حاشیه ای ندارد.

این مدافع اعتقاد دارد سربازان تراکتور با جان و دل برای این تیم بازی می کنند و این حرف و حدیث ها درست نیست .او در همین رابـ ـطه ادامه داد:سربازان تراکتور به تیم شان متعهد هستند و برای موفقیت این تیم بزرگ تلاش می کنند. اصلا این حرف ها قبول ندارم چون سربازان هیچوقت برای تراکتور کم نگذاشتند و در زمین تمام تلاش شان را می کنند و فقط نیاز به هماهنگی دارند.

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626

ما سرباز ها دوست داریم در تیم ملی باشیم
    [h=1]رحمانی: تراکتور بعد تعطیلات راه می افتد[/h]
    [h=2] بختیار رحمانی در آخرین اردوی تیمملی به خاطر مشکلی که برای سربازها به وجود آمده حضور ندارد با این حال باز هم از چشم کیروش دور نمانده و تعریف های او را به همراه دارد. [/h]
    01033036.jpg

به گزارش "ورزش سه"، هافبک طراح حال حاضر تراکتورسازی تبریز که دوران سربازی اش را در این تیم سپری می کند، می گوید باز هم به دنبال اثبات خود است تا در اردوهای بعدی تیمملی حضور داشته باشد.

امیدوارم از روند بدمان فاصله بگیریم
    شرایط تراکتور خوب است و واقعیت امر این است که چند هفته ای بتوانیم در بازی های بعد از تعطیلات نتایج خوبی بگیریم. تیم مان بهتر شده و انشاالله نتایجمان نیز قابل قبول باشد. در سه، چهار روز اخیر بسیار فشرده بدنسازی و تمرین کردیم. آقای تونی از امروز به ما استراحت داده خدا را شکر بدن هایمان در وضعیت خوبی قرار دارد، امیدوارم بتوانیم از آن روند بدمان در بیاییم و از این به بعد نتایج بسیار خوبی بگیریم و بازی های زیبایی به نمایش بگذاریم.

کیروش شاهد تمام عملکردهای من بوده
    من واقعا از آقای کیروش تشکر می کنم خود کیروش شاهد من بوده است که چقدر قبل از مصدومیت تلاش کردم. به امید خدا انشاالله خوب کار کنم و به تیمملی برگردم. کیروش آدم بسیار بزرگی است و این مساله را به دلیل اینکه از من تعریف کرده نمی گویم. همیشه آرزوی موفقیت برای او دارم سرمربی تیمملی شاهد است که من همیشه زحمت کشیده ام، وظیفه هر بازیکنی است که تلاش و برای تیم مملکتش خوب کار کند. طبیعتا ما سربازها نیز دوست داریم در خدمت تیمملی باشیم. کیروش همه عملکردهای من را قبل از جامجهانی در بازی های دوستانه و تمرینات دیده است و او به خوبی من را می شناسد. درست است که مدتی از شرایط مسابقه دور بوده ام اما مهم ذهنیت خوبی است که کیروش از قبل نسبت به من دارد. البته من الان هم تلاش خودم را می کنم تا بهترین باشم.

بدون شک فیکس خواهم شد
    وقتی از شماره 11 تراکتورسازی سوال شد که بعد از تعطیلات و شروع مجدد لیگ به عنوان یار ثابت تراکتور به میدان خواهد رفت یا خیر گفت: بدون شک! انشاالله که همین طور است.

بختیار رحمانی در آمادگی کامل قرار دارد!
    من قبول دارم که در حملات کم تعداد هستیم انشاالله از اولین بازی مجددمان بهتر می شویم و همه چیز درست می شود. در دیدارهای قبلی من کم بازی کرده ام. من و آقای تونی به این مساله رسیده ایم که شخص بختیار رحمانی در آمادگی کامل قرار دارد و به شخصه می توانم به تیم کمک کنم.

نمی شود از رقیبان اصلی تراکتور نام برد
    نمی توانم به صورت دقیق به شما بگویم رقیبان اصلی تراکتورسازی چه تیم هایی هستند چون تعداد تیم هایی که در لیگ پانزدهم خوب کار می کنند بسیار است مثل استقلال، پرسپولیس، نفتتهران و سپاهان که همگی تیم های خوبی هستند و همه رویشان شناخت دارند. امسال کار بسیار سختی در لیگ داریم، تیم هایی مثل پدیده مشهد و استقلالخوزستان هم دارند خوب کار می کنند بنابراین هم تیم ها خوب هستند به همین خاطر ما باید بیشتر از این ها کار و تلاش کنیم تا به هدف دلخواهمان برسیم.

تونی باید حمایت شود
    چیزی که در رابـ ـطه با تونی می توانم بگویم این است که او مربی بسیار بزرگی است و باید در این شرایط سخت از او و خارجی های تیم حمایت شود تا بتوانند همه جوره به تراکتور کمک کنند.

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    تیم ما جوان خواهد شد
    [h=1]جلالی: به اتاق فکر سایپا حس بدی ندارم[/h]
    [h=2] سرمربی سایپا اعتقاد دارد که تیمش به تعطیلات لیگ نیاز داشته است. [/h]
    01034742.jpg

مجید جلالی در این باره به "ورزش سه" گفت: من فکر می کنم تیم ما به این تعطیلات نیاز داشت. ما لازم بود که این تعطیلات را داشته باشیم تا بتوانیم نقاط ضعف تیم مان را ترمیم کنم و با قدرت بیشتر لیگ را شروع کنیم.

او در مورد اینکه گفته می شود تشکیل اتاق فکر در باشگاه سایپا برای تضعیف قدرت سرمربی است هم گفت: من اینطور فکر نمی کنم. اتفاقا بعضی از کسانی که در اتاق فکر باشگاه سایپا هستند افراد با فکری هستند و به همین دلیل من نگرش منفی ای روی این موضوع ندارم.

سرمربی سایپا در مورد درخشش مهدی ترابی در تیمملی هم اینطور توضیح می دهد: فقط مهدی ترابی نیست، بازیکنان دیگر هم هستند که من تضمین می دهم آینده فوتبال ایران را تشکیل خواهند داد. همین اخباری درست است که الان سرباز شده و به تراکتورسازی رفته ولی محصول باشگاه سایپا است و شما کیفیت او را دارید می بینید ضمن اینکه شما خواهید دید که بازیکنانی مثل علی زینالی، باقر نیاری، وحید محمدزاده و چند بازیکن دیگر ما در آینده چه بازیکنان بزرگی خواهند شد.

جلالی در مورد اینکه پیش از فصل گفته بود که تیمش مدعی است و آیا هنوز روی حرفش هست یا نه گفت: فکر می کنم. فکر می کنم الان نمی شود درباره مدعی بودن صحبت کرد، شاید بهتر باشد در این باره بعد از هفته بیستم حرف بزنیم. البته شاید هفته بیستم هم زمان کافی ای نباشد چون مثلا تیمی مثل سپاهان 6 هفته حریفانش را شکست داد و قهرمان لیگبرتر شد. برای من جای سوال دارد که وقتی این اتفاقات در فوتبال ایران می افتد چرا همه اینقدر در اعلام تیم های مدعی عجله دارند.

سرمربی سایپا در پایان در مورد اینکه در 5 هفته اول تیمش را سومین تیم مسن لیگ معرفی کرده اند هم گفت: 5 هفته مهم نیست مثل این می ماند که شما بخواهید از جامعه آماری 5 نفره یک نتیجه بگیرید که چنین چیزی امکانپذیر نیست. مطمئن باشید تیم مان در طول 30 هفته جوان خواهد شد و به مرور بازیکنان جویای نام وارد تیم مان می شوند.

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    [h=1]باقریان: محرم بازی نکند پول نمی گیرد[/h]
    [h=2] مدیرعامل باشگاه سپاهان ادعا می کند که محرم نویدکیا از باشگاه زمان خواسته است که شرایط خود را برای حضور در میادین آماده کند. [/h]
    01038085.jpg

اصغر باقریان در این باره به ورزش سه گفت: من خودم از نویدکیا خبر ندارم ولی هرکسی که با او تماس گرفته یک حرف زده است. او گفته که اجازه بدهید زمان بگذرد تا بتوانم برای حضور در میادین از نظر روانی آمادگی لازم را بدست بیاورم.

او در مورد این که گفته می شود نویدکیا می خواهد مثل سال های قبل در هفته های پایانی بیاید و به سپاهان کمک کند هم گفت: من از این مساله خبر ندارم و بهتر است از خودش سوال کنید. با این حال محرم در این سال ها پول زیادی از سپاهان نگرفته است، او هرچقدر بازی کند پول می گیرد پول می گیرد و خودش این چارچوب ها را رعایت می کند.

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    دایی چهره محبوب بازی بدون گل

[h=2] دیدار دوستانه صبا و گسترش فولاد بعد از ظهر دیروز بعد از ظهر در ورزشگاه تختی اردبیل برگزار شد. [/h]
    01038207.jpg

به گزارش "ورزش سه"، دو تیم صبا و گسترش فولاد برای آمادگی بیشتر به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.نکته جالب در این تمرین حضور هواداران اردبیلی و تشویش علی دایی در ورزشگاه بود. بازیکنان گسترش از جمله محمد نصرتی هم احوالپرسی گرمی با دایی داشتند.در این بازی هواداران علی دایی را با شعار آقای گل جهان تشویق می کردند و دایی هم به ابراز احساسات آنها جواب می داد.

عواید این دیدار به بیماران ام اس رسید و بعد از این بازی صبا امروز تمرین سبکی را برگزار کرد.

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    [h=1]تکلیفشیمبا و پادوانی تاسهشنبهمشخص میشود[/h]
    [h=2] مدیرعامل باشگاه سپاهان ادعا می کند تا روز سه شنبه پاسخ دادگاه عالی ورزش برای 2 بازیکن برزیلی این 2 باشگاه خواهد آمد. [/h]
    01034431.jpg

اصغر باقریان در این باره به "ورزش سه" گفت: قرار است روز سه شنبه جواب دادگاه عالی ورزش در مورد پرونده این شیمبا و پادوانی به ما ارسال شود. ما خیلی امیدواریم که رای پرونده به نفع ما باشد. من بازهم می گویم که مشکل این 2 بازیکن فقط نقص مدرک است نه چیز دیگری.

او در پاسخ به این سوال که باشگاه تا چه زمانی منتظر این 2 بازیکن می ماند هم گفت: ما با کادرفنی صحبت کرده ایم و آنها به ما اعلام کرده اند که هرطور که شده منتظر این 2 بازیکن بمانیم و نام آنها را از لیست خارج نکنیم. ما هم منتظر هستیم تا هرچه زودتر تکلیف آنها مشخص شود تا بعد از آن بتوانیم در این باره تصمیم بگیریم.

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    [h=1]تمرینات اختصاصی برای مدافع کروات پرسپولیس[/h]
    [h=2] مدافع کروات تیم فوتبال پرسپولیس تمرینات اختصاصیاش را زیر نظر کادر پزشکی سرخپوشان دنبال میکند. [/h]
    01032484.jpg

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، کادر پزشکی با انجام ام آر آی مجدد از پای ماریچ، برای ادامه درمان وی برنامه ریزی کرد.
    این مدافع کروات پرسپولیس که کار با توپ را آغاز کرده است، ضمن شرکت در بعضی تمرینات گروهی، برنامه های اختصاصی مثل دویدن و کار با وزنه را انجام می دهد. وی در این مرحله از حضور در تمرینات درگیرانه منع شده است. با توجه به تاکید بر بازگشت این بازیکن به میادین پس ازبهبودی کامل این احتمال وجود دارد که وی در شروع مجدد رقابتهای لیگ در اولین بازی امکان بازی نداشته باشد.

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    [h=1]نریمان جهان پابه توپ شد[/h]
    [h=2] سامان نریمان جهان هافبک تراکتور که به خاطر مصدومیت اردوی تیم ملی را از دست داد از دیروز پابه توپ شد. [/h]
    01034608.jpg

به گزارش "ورزش سه"، سامان نریمان جهان در دقایق پایانی دیداربرابر پدیده مصدوم شد و به همین دلیل در بازی با استقلال خوزستان غایب بود. نریمان جهان در این مدت درمانش را انجام داده تا بتواند در بازی حساس برابر سپاهان تیمش را همراهی کند. او از ابتدای فصل حضور مثمرثمری در تراکتور داشته و به همین دلیل کادر فنی اصرار دارد او را در این بازی در اختیار داشته باشد. نریمان جهان از دیروز تمرینات پابه توپ و گروهی را آغاز کرده اما هنوز پزشکان تیم در مورد حضور قطعی این بازیکن برابر سپاهان نظر نهایی را نداده اند.

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    مقابل ملوان؛

[h=1]سپاستین برای راه اهن بازی می کند[/h]
    [h=2] بازیکن فنلاندی راه آهن به احتمال زیاد برابر ملوان اولین بازی رسمی اش را انجام می دهد. [/h]
    01034267.jpg

به گزارش "ورزش سه"، سپاستین بازیکن فنلاندی راه آهن که چندی پیش تمرینات را آغاز کرده به احتمال زیاد برابر ملوان به دستور فرهاد کاظمی به میدان می رود. کادر فنی راه آهن برای ادامه مسابقات روی این بازیکن حساب باز کرده و امیدوار است او بتواند بخشی از مشکلات تیم را حل کند. هنوز آی تی سی این بازیکن صادر نشده است و به احتمال زیاد از هفته ششم برای ملوان به میدان می رود.

قرار است،یک مهاجم خارجی هم به این تیم اضافه شود تا در ادامه فصل به تیم کمک کند.

برخی موضوعات مشابه

بالا