فوتبال داخلی اخبار و حواشی بازی ایران - کویت

• شروع کننده موضوع ☂Baran
  • بازدیدها 861
  • پاسخ ها 25
  • تاریخ شروع

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,966
امتیاز واکنش
225
کريمي: گلم را به پدر و مادرم تقديم ميکنم

بازيکن تيم ملي فوتبال کشورمان گفت: من گلي که به ثمر رساندم را به پدر و مادرم تقديم ميکنم.

00942828.jpg

يعقوب کريمي پس از پيروزي 3 بر 2 ايران برابر کويت اظهار داشت: خدا را شکر 3 امتياز اين بازي را کسب کرديم 11 نفري که در ترکيب ابتدايي به ميدان رفتيم دو سه روز بيشتر با يکديگر تمرين نکرديم و زياد هماهنگ نبوديم باز هم خدا را شکر که توانستيم 3 امتياز را از آن خود کنيم.

به نقل از فارس، وي در مورد اينکه تيم کويت را چگونه ارزيابي کرده است، گفت: کويت از لحاظ فني خوب بود ما فکر ميکرديم آنها به دنبال وقتکشي باشند و لايحههاي دفاعي متعددي داشته باشند اما اينگونه نبود و عملکرد خوبي داشتند.

کريمي در خصوص درگيريها در اواخر بازي به وجود آمد، گفت: به هر حال اين مشکلي است که با عربها داريم به نظرم در مجموع بازي خوبي بود.

وي درباره گلي که به ثمر رساند تأکيد کرد: گلي که من زدم حاصل تلاش تمامي بازيکنان بود و به خاطر دعاي خير پدر و مادرم بود که به آنها تقديم ميکنم.

• پیشنهادات
  • ☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    کيروش: برنده بزرگ امشب شهر کرج بود

سرمربي تيم فوتبال ايران از ميزباني شهر کرج براي بازي با کويت تشکر کرد.

00941853.jpg

کارلوس کيروش در نشست مطبوعاتي پس از بازي تيمهاي ايران و کويت در چارچوب هفته آخر مقدماتي جام ملتهاي آسياي سال 2015 گفت: بدون شک برنده بزرگ امشب شهر کرج است. نه تنها مسئولان شهر کرج که با ما بسيار همکاري کردند بلکه بايد از هواداران خوب کرجي و مخصوصا کودکان که به ورزشگاه آمده بودند تشکر وقدرداني ويژه کنم.

به نقل از تسنيم، سرمربي تيم ملي ادامه داد: کاري که آنها امروز انجام دادند و جمعيتي که به ورزشگاه آمده بود، عالي بود. بسيار خرسندم که تيمم توانست با برد خوبي که بدست آورد پاسخي به حمايت هواداران کرجي بدهد.

يکي از خبرنگاران با اشاره به اينکه تيم ملي برخلاف نتيجه بازي عملکرد خوبي نداشت خواستار نظر کيروش در اين رابـ ـطه شد و او نيز پاسخ داد: نظر بنده با شما متفاوت است. شما فردي هستيد با خواستههاي زياد؛ اگر در نظر بگيريد که اين بازيکنان براي نخستين بار در تيم ملي بازي ميکنند متوجه ميشويد که عملکرد نه چندان خوب آنها به همين دليل است.

کيروش اضافه کرد: مسئله حائز اهميت اين است که امروز تيم خوبي مقابل ما بود و اگر خاطرتان باشد اين تيم همان تيمي است که با بازيکنان اصليمان در خانهشان به تساوي رسيديم. بازيکنان ما تجربه نداشتند و کمي عصبي بودند که اين مسئله هم طبيعي است.

سرمربي تيم ملي تاکيد کرد: امروز قدم به قدم توانستيم بازي را کنترل کنيم و نيمه دوم هم که کاملا در اختيار ما بود. من به نظر شما احترام ميگذارم ولي معتقدم تيم ما امروز برد خوبي بدست آورد.

وي در پاسخ به اين سوال که آيا نگاهش به بازي امشب مقابل کويت يک بازي تشريفاتي «مجاني» بوده و يا يک بازي جدي و اينکه آيا توانسته بازيکان جوان را محک بزند گفت: همانطور که ميدانيد اين بازي در چارچوب مرحله انتخابي جام ملتهاي آسيا بود و سه امتياز داشت. ما با اين سه امتياز توانستيم در مجموع با 16 امتياز اين مسابقات را تمام کنيم ضمن اينکه بازي رسمي انجام داديم که قطعا جزيي از رنکينگ فيفا هم خواهد بود.

کيروش تصريح کرد: بازي با کويت فرصت بسيار خوبي براي بعضي از بازيکنان بود که تجربه بينالمللي کمتري دارند.

سرمربي تيم ملي ايران يادآور شد: در دو و نيم سالي که در ايران هستم به طور مثال در بازي مقابل قطر، کويت و يا امارات اگر يک بازيکن مصدوم ميشد کل کشور نگران ميشدند اما امروز با تيمي کاملا متفاوت مقابل کويت بازي خوبي به نمايش گذاشتيم و پيروز شديم. اين هم جزيي از برنامه ما براي توسعه بازيکنان تيم ملي است.

وي در واکنش به اين سوال که آيا عدم حضور يک ليدر در ميانه ميدان احساس نميشد، خاطرنشان کرد: منظور شما از ليدر چه چيزي است که خبرنگار در جواب گفت يک بازيکن هماهنگ کننده مانند نکونام که ما در اين بازي نداشتيم.

کيروش در جواب گفت: چرا براي اين بازي بايد فرمانده ميداشتيم؟ روز چهارشنبه مقابل گينه بازي داريم و من چطور بايد در 48 ساعت دو بار از نکونام استفاده ميکردم؟ ديدار امروز فرصتي بود که بازيکنان ذخيره به ميدان بروند و افرادي مانند حاج صفي و صادقيان بازيکناني بودند که بايد تجربه ملي پوش شدن را داشته باشند.

وي افزود: اينکه بخواهيم اين بازيکنان را به زمين بفرستيم شهامت ميخواهد اما من اين کار را کردم زيرا به بازيکنان اعتقاد داشتم و دارم. بازيکني مانند حقيقي توانست به عنوان يک بازيکن جوان کيفيت خود را نشان دهد و مشخص کرد ميتواند به عنوان يک ليدر در زمين کار کند.

سرمربي تيم ملي در مورد دستيارانش اظهار داشت: بايد بگويم فدراسيون هيچگونه اصراري براي اضافه شدن دستيار ايراني به کادر فني ندارد. من دستياران و همکاران خود را براساس دو معيار مديريت و کاراکتر شخصيتي انتخاب ميکنم. کسي که ميخواهد دستيارم شود بايد از اعتماد کامل من برخوردار باشد. نمونه قبلي که در کنار من بود نميتواند مثال خوبي باشد.

وي تاکيد کرد: اينکه با رفتن مربي از تيم ملي چگونه بايد برخورد شود برعهده من نيست و برعهده فدراسيون است و خواهشم اين است که پيگيري کند. در کادر من خانلري، آقاجانيان و نمازي بودند که همه آنها ايراني بودند. مطلبي که بايد بگويم اين است که خودم دستيارانم را انتخاب ميکنم.

کي روش در پاسخ به سوالي مبني براينکه آيا شما را روي نيمکت تيم ملي در جام ملتهاي آسيا ميبينيم يا نه گفت: نميتوانم به اين سوال پاسخ دهم.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    حاشيه ديدار ايران و کويت

يک پدر و دخترخردسال بنري را در حمايت از کيروش به مقابل اتوبوس تيم ملي ايران آوردند.

برخي از هواداران هنگام خروج کيروش از ورزشگاه با او عکس يادگاري گرفتند.

به نقل از فارس، يک پدر و دختر بچهاي خردسال بنري را مقابل کيروش قرار دادند که روي آن نوشته شده بود من و دخترم طرفدار شما هستيم و از شما ميخواهيم که در تيم ملي ايران بمانيد. اين اتفاقات مقابل اتوبوس تيم ملي ايران رخ داد.

*يکي از تماشاگران با واکر به ورزشگاه آمده بود که هنگام خروج اور را روي دست بلند کردند و به بيرون بردند.

* ناظر مسابقه از اتفاقاتي که در ورزشگاه ميافتاد يادداشت برداري ميکرد.

* هواداران چند دقيقه پس از سوت پايان بازي هم شادماني کردند و آتش بازي هم در ورزشگاه به راه افتاد.

تيم ملي ايران در اين بازي 3 بر 2 به پيروزي رسيد.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    نبي: از مردم کرج تشکر ميکنم

دبيرکل فدراسيون فوتبال گفت: از تمام مردم کرج به خاطر حضور پرشورشان در ورزشگاه تشکر ميکنم.

00944645.jpg

مهدي محمدنبي پس از پيروزي 3 بر 2 تيم ملي فوتبال ايران مقابل کويت در چارچوب مسابقات مقدماتي جام ملتهاي آسيا اظهار داشت: خوشحالم که در اين بازي توانستيم نتيجه بگيريم، بازيکنانمان با چند روز تمرين کردن در اين مسابقه حاضر شدند. در ابتداي بازي کمي مشکل داشتيم که رفته رفته با گذشت زمان بازي هماهنگتر شديم.

به نقل از فارس، وي با اشاره به حضور مردم در ورزشگاه تصريح کرد: بايد از مردم کرج تشکر کنم که به خوبي در ورزشگاه حاضر شدند. حضور اين هواداران ميتواند تأثير خوبي روي تيم ملي ما داشته باشد. ما توانستيم به عنوان تيم اول راهي جام ملتهاي آسيا شويم و اين پيروزي خوبي بود. پيشبيني هم ميکنيم که در ادامه شرايط خوبي داشته باشيم.

دبيرکل فدراسيون فوتبال يادآور شد: حضور هواداران در ورزشگاه نشان داد که هنوز فوتبال در بين هواداران و جوانان طرفدار دارد. از بازيکنان هم تشکر ميکنم که به خوبي تمام چيزهايي را که به آنها گوشزد شده بود در زمين پياده کردند.

نبي در مورد اينکه ايران در دقايق پاياني گل دريافت کرد و پس از آن توانست به گل برسد، گفت: فوتبال 90 دقيقه است و يک ثانيه آن هم تأثيرگذار است.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    صحبتهاي دوگانه محمدنبي درباره عليرضاحقيقي

دبيرکل فدراسيون فوتبال در مورد علت غيبت «عليرضا حقيقي» دروازه بان تيم ملي فوتبال در ديدار عصر روز دوشنبه مقابل کويت، پاسخ دوگانه اي داد.

مهدي محمدنبي دوشنبه شب در پايان ديدار تيم هاي ملي فوتبال ايران و کويت در خصوص غيبت «عليرضا حقيقي» ابتدا گفت: حقيقي امروز (دوشنبه) به ايران آمده و در کنار ساير بازيکنان از روي سکوي ورزشگاه انقلاب اسلامي شهر کرج، بازي ايران و کويت را مشاهده کرد.

به گزارش ايرنا، وي بعد از اينکه به او گفته شد، اين بازيکن امروز در ورزشگاه مشاهده نشده است، حرف خود را تصحيح کرد و گفت: اين بازيکن صبح فردا (سه شنبه) از پرتغال به ايران مي آيد و به اردوي تيم ملي فوتبال ملحق مي شود!

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    برگزاري تمرين ملي پوشان عصر فردا در آزادي

تمرين تيم ملي فوتبال بعد ازظهر فردا سيزدهم اسفند ماه در زمين شماره يک آزادي برگزار ميشود.

به نقل از سايت رسمي فدراسيون فوتبال، تمرين تيم ملي فوتبال پيش از بازي با گينه بعدازظهر فردا از ساعت 15:45 الي 17:00 در زمين شماره يک آزادي زير نظر کارلوس کيروش برگزار ميشود.

تيم ملي فوتبال کشورمان امروز در آخرين ديدار از مرحله مقدماتي جام ملتهاي آسيا در ورزشگاه انقلاب کرج با نتيجه 3 بر 2 از سد کويت گذشت.

برخی موضوعات مشابه

بالا