فوتبال داخلی اخبار و حواشی و نتایج پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 7,644
  • پاسخ ها 330
  • تاریخ شروع

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,752
امتیاز واکنش
10,626
[h=1]اختلاف سنی 14 ساله کاپیتان های لیگ برتری[/h]
[h=2] مهرداد جماعتی 25 ساله جوان ترین کاپیتان تیم های لیگ برتری است، حال اینکه رضا عنایتی 39 ساله بین کاپیتان های لیگ برتری از همه مسن تر است. [/h]
01034424.jpg

به گزارش "ورزش سه"، کاپیتان تیم های لیگ برتری و تاریخ تولد آنها به قرار ذیل است:
1. غلامرضاعنایتی(سیاه جامگان): 39 ساله
2. مهدی رجب زاده (ذوب آهن): 37 ساله
3. ابراهیم صادقی (سایپا): 37 ساله
4. مرتضی اسدی (گسترش فولاد): 36 ساله
5. پژمان نوری(ملوان): 35 ساله
6. حسین بادامکی (پدیده): 34 ساله
7. محرم نویدکیا(سپاهان): 33 ساله
8. مهدی رحمتی(استقلال): 33 ساله
9. بهادر عبدی(راه آهن): 33 ساله
10. ابوالفضل ابراهیمی (صبا): 32 ساله
11. هادی خنیفر(استقلال خوزستان): 32 ساله
12. محمد ایران پوریان(تراکتورسازی): 30 ساله
13. هادی نوروزی(پرسپولیس): 30 ساله
14. عادل کلاه کج(استقلال اهواز): 30 ساله
15. علیرضا عزت کرامت(نفت تهران): 28 ساله
16. مهرداد جماعتی(فولاد): 25 ساله

• پیشنهادات
  • PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    دنبال رکورد زدن نیستم

[h=1]گردان: بازی سپاهان و تراکتور جنجال ندارد[/h]
    [h=2] شهاب گردان دروازه بان سپاهان امیدوار است هر چه زودتر بازیکنان خارجی و نویدکیا به سپاهان بازگردند تا تیم به مشکل نخورد. [/h]
    01038108.jpg

گردان در مورد آخرین وضعیت خودش و سپاهان گفت و گویی با "ورزش سه" انجام داد:

با غایبان زیاد تمرین می کنیم

بعد از برد برابر سایپا چند روز استراحت کردیم و حالا تمرینات مان را آغاز کردیم. البته در تمرینات ملی پوشان امید و تیم ملی بزرگسالان حضور ندارند و با چند غایب تمرین می کنیم. به هر حال ما اولین برد خارج از خانه را بدست آوردیم و به همین دلیل با روحیه خوبی تمرین را آغاز کردیم.البته در این بازی برق رفت و شرایط برای دو تیم یکسان بود که در نهایت با دو گل حاج صفی بردیم.

دنبال رکورد زدن نیستم

در این فصل عملکرد خوبی داشتیم و خداراشکر در سه بازی دروازه را بسته نگه داشتیم که خوب بوده.البته بازی های سخت مان مانده و باید در ادامه لیگ عملکرد بهتری داشته باشیم.همیشه با این نیت به زمن می روم که دروازه را بسته نگه دارم و بازیکنان دیگر هم کمک می کنند. من دنبال رکورد زدن نیستم و فقط می خواهم به تیمم کمک کنم.

خدا کند بدشانسی نیاوریم

متاسفانه بدشانسی و بدبیاری آوردیم. از اول فصل که نتوانستیم دو بازیکن مان را در اختیار داشته باشیم و احسان هم از ما جدا شد. برای بازی با تراکتورسازی،خلعتبری هم به دلیل سه کارته شدن در اختیار نداریم.واقعا شرایط سخت شده و نمی دانم اگر در بازی های آینده محروم یا مصدوم داشته باشیم باید از کجا بازیکن بیاوریم؟امیدوارم هر چه زودتر مشکلات حل شود و بتوانیم تمام بازیکنان را در اختیار داشته باشیم.

بازی سپاهان و تراکتور جنجال ندارد

تمرکز ما ابتدا برای بازی در جام حذفی است. چون در دوسال گذشته تجربه بدی در جام حذفی داشتیم در این فصل باید نتیجه بگیریم. بعد از این بازی به فکر بازی با تراکتور هستیم که خیلی سخت است. فکر نمی کنم بازی با تراکتور به جنجال کشیده شود و با تمام مدارک و اسناد ثابت شد که در بازی آخر لیگ از سوی سپاهان اتفاقی نیفتاده است. فکر می کنم مثل همیشه این بازی جذاب شود.

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    [h=1]خارجی های تراکتور از پنجشنبه در تمرین[/h]
    [h=2] تمرینات تراکتور بدون حضور بازیکنان خارجی آغاز شده است. [/h]
    01038102.jpg

به گزارش "ورزش سه"، 4 بازیکن خارجی تراکتورسازی در تعطیلات چند روزه تمرین به کشورهایشان سفر کردند تا بعد از چند روزی استراحت برای شروع دوباره لیگ استارت بزنند. اما تمرینات ترامتور بدون حضور خارجی انجام می شود که به گفته مسوولان باشگاه از پنجشنبه به جمع تراکتوری ها اضافه می شوند. حمزه یونس، کاردوسو، سزار و رمزی تمرینات شان برای هماهنگی بیشتر از پنجشنبه با تیم آغاز می کنند. هواداران انتظار دارند، یونس در ادامه بازی های لیگ برتر بتواند خودش را نشان دهد و به انتظارات پاسخ بدهد.

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    [h=1]آقازمانی: خودم را در صبا ثابت می کنم[/h]
    [h=2] سامان آقازمانی هافبک صبا اعتقاد دارد با شروع دوباره لیگ این تیم می تواند بردهایش هم تداوم ببخشد. [/h]
    01036906.jpg

آقازمانی که این روزها همراه صبا در اردوی سرعین حضور دارد ، در مورد شرایط خودش و تیم به "ورزش سه" گفت: خداراشکر اولین بردمان را در بازی با پدیده بدست اوردیم و در این بازی خیلی خوب کار کردیم. تیم ما رفته رفته بهتر می شود چون بازیکنان به آمادگی بیشتری می رذسند. تیم ما دیر دور هم جمع شد و به همین دلیل برای هماهنگی و آمادگی بالا نیاز به زمان داریم.ما ابتدای فصل فرصت زیادی را برای بدنسازی از دست دادیم و حالا با اردویی که برگزار کردیم می توانیم به اوج آمادگی برسیم و تفکرات کادر فنی را در زمین پیاده کنیم. هر روز صبح و بعد از ظهر تمرینات سختی را برگزار می کنیم تا به آمادگی صد در صد برسیم و در ادامه فصل از لحاظ بدنی مشکلی نداشته باشیم.

آقازمانی در ادامه گفت: مطمئن باشید بردهای صبا ادامه دار می شود چون ما می توانیم در ادامه بازی ها تاکیتی تر بازی کنیم. خودم هم می خواهم به اوج آمادگی برسم و جواب اعتماد علی دایی را بدهم و باعث افتخار من است که در تیم دایی بازی می کنم.

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    سخنگوی باشگاه استقلال اهواز خبر داد؛

[h=1]استقلال اهواز در زمین تختی میزبان است[/h]
    [h=2] پیمان کاظم نژاد روابط عمومی باشگاه استقلال اهواز عنوان کرد من از مسوولین می خواهم که از بخش خصوصی حمایت کنند نه اینکه چوب لای چرخ آن بگذارند. [/h]
    01034548.jpg

روابط عمومی باشگاه استقلال اهواز به خبرنگار "ورزش سه" گفت: استقلال اهواز یک باشگاه خصوصی است و در رابـ ـطه با أموال آن باید خود مالک باشگاه تصمیم گیری کند.من خواهش می کنم حالا که مسوولان حمایت از بخش خصوصی را در دستور کار دارند. از بخش خصوصی حمایت شود و اجازه بدهند که آن پا بگیرد . نه اینکه با سخنرانی ها و کارهایشان باعث شوند که أفراد انگیزه حضور در این بخش را از دست بدهند.
    او ادامه داد: عنوان شده بود که باشگاه استقلال اهواز دفتر کار ندارد و در یکی از شرکتهای خصوصی تصمیم گیری ها صورت می گیرد این حرف صحت ندارد و باشگاه در کیانپارس اهواز دفتر دارد و قرار هم هست به زودی به سأختمان بزرگتری هم منتقل می شود.

وی افزود:در رابـ ـطه با هیات مدیره استقلال اهواز باید بگویم که تا امروز تنها آقای ناطقی حکم گرفته بود که از سمتش استعفا داد و تا امروز هیچ کس در این زمینه حکمی نگرفته است.

کاظمی افزود: استقلال برای برگزاری اردو راهی تهران می شود و قرار است چند بازیکن پرتغالی در پست های دفاع، هافبک بازی ساز و همچنین مهاجم تمام کننده تست بدهند تا در نقاطی که به نظر سرمربی مشکل وجود داشت بازیکن خارج جذب کنیم.

او در مورد بازی هفته ششم لیگ مقابل ذوب آهن، افزود: خیلی ها از همین حالا ذوب آهن را در هفته ششم برنده می دانند ولی باید بدانند که استقلال اهواز تیم با ریشه ای است که حتی در سال ٨٥ شانس قهرمانی در لیگ را داشت. پس بهتر است که بدانند ما برای بقا به لیگ آمده ایم و قصد نداریم برابر هیچ تیمی از پیش بازنده نیستیم.

او در پایان گفت: از این به بعد تیم استقلال اهواز تنها در زمین خودش یعنی تختی میزبانی می کند و روی این تصمیمش هم پافشاری می کنیم و حتی اگر قرار باشد بازی سه بر صفر إعلام شود ما در ورزشگاه غدیر بازی نمی کنیم

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    [h=1]اعتراض سرپرست گسترش به برنامه ریزی لیگ[/h]
    [h=2] سرپرست گسترش فولاد خبر از شرایط خوب این تیم می دهد و می گوید بعد از اتمام تعطیلات قطعا همگان گسترش بهتری را خواهند دید. [/h]
    00944061.jpg

به گزارش "ورزش سه"، حسن آذرنیا در مورد اردوی که در سرعین پشت سر گذاشتند گفت: روز آخر اردویمان در سرعین که دیروز بود، بازی ای را با صبای قم در استادیوم تختی اردبیل برگزار کردیم. این بازی تدارکاتی بیشتر جنبه خیرخواهانه داشت و به نفع بیماران ام اس انجام گرفت. یک صندوق هم گذاشته بودیم تا هر کس هر چقدر که می تواند و دوست دارد کمک کند. در کنار این کار خیرخواهانه بازی مفیدی نیز انجام شد که جا دارد از هیات فوتبال اردبیل تشکر کنم. خدا را شکر از شرایطی که در سرعین داشتیم راضی بودیم.

او در مورد فراز و نشیب گسترش فولاد در 5 هفته ای که گذشت ادامه داد: به نظر من گسترش جزو تیم هایی است که خوب فوتبال بازی می کند، در 5 بازی ای که داشتیم به غیر از نیمه اول دیدار با تراکتور که قبول داریم خوب نبودیم، در سایر بازی ها عالی کار کردیم و دو بازی آخرمان را بردیم. امیدوارم این روند خوب ادامه پیدا کند. جا دارد بگویم ما برای تیمملی احترام زیادی قائلیم اما این وقفه ها زیاد جالب نیست. 20 روز تعطیل هستیم و 2 بازی انجام می دهیم و دوباره لیگ تعطیل می شود و در وقفه ای که ایجاد می شود، دوباره بدنسازی کردن و حفظ انگیزه بازیکنان نه تنها برای ما بلکه برای همه تیم ها سخت است.

آذرنیا در پایان افزود: امیدواریم طبق برنامه ای که باشگاه برای گسترش فولاد ریخته، هماهنگی لازم را داشته باشیم و حتی فراتر از هدف باشگاه عمل کنیم و در پایان فصل به یک رتبه قابل قبول برسیم.

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    تونی احتیاجی به اثبات شدن ندارد

[h=1]ایرانپوریان:نمیخواهم آرامش تراکتور به هم بریزد[/h]
    [h=2] کاپیتان تراکتورسازی تبریز می گوید بارها به مشکلات تراکتورسازی و عدم نتیجه گیری اشاره کرده است ولی آنها را به دست فراموشی می سپارند و به روزهای آتی فکر می کند. [/h]
    01033594.jpg

به گزارش "ورزش سه"، محمد ایرانپوریان در مورد شرایط تراکتورسازی گفت: بعد از 3 روز تعطیلی که به ما داده بودند، تمرینات پرفشارمان را ادامه دادیم، امروز هم در استخر یک جلسه ریکاوری داشتیم و از فردا مجددا تمریناتمان آغاز میشود.

او در مورد اینکه آیا هواداران شاهد تراکتوری متفاوت بعد از تعطیلات خواهند بود یا خیر ادامه داد: شک نکنید بعد از تعطیلات هماهنگ تر و منسجم تر نسبت به 5 هفته اول خواهیم بود. اگر هم برای نتیجه نگرفتن مان در هفته های ابتدایی لیگ دلیل می آوردیم، بهانه نبود. همه چیز دست به دست هم داد تا آنطور که می خواهیم نتیجه نگیریم. من نمی خواهم درباره خیلی از مشکلات صحبت کنم زیرا نمی خواهم آرامش تیم به هم بریزد اما در کل الان شرایط بهتر شده و تراکتور متفاوتی را بعد از تعطیلات خواهید دید.

کاپیتان سرخپوشان تبریز در مورد بحثی که مبنی بر کم کاری سربازها و بازیکنان خارجی راه افتاده نظرش را اینگونه بیان کرد: شما می دانید که همه سربازهای ما تمام سعی و تلاششان را کردند ولی باید به آنها حق داد زیرا 9 ماه بازی نکردند و زمان می برد به شرایط ایده آل برسند مطمئن باشید که منسجم تری خواهیم شد و بازیکنان خیلی زود به یکدیگر به شناخت می رسند. خارجی هایمان نیز همین طور.

دفاع راست باتجربه تراکتورسازی در مورد اینکه به نظرش تا چه زمانی باید از تونی حمایت کرد گفت: آقای تونی نیازی به ثابت کردن خودش ندارد. او 3 بار نایب قهرمان لیگ شده و این کار از پس هر مربی برنمی آید. نباید با 2 بازی و عدم نتیجه گیری به مربی فشار آورد. الان هجمه زیاد شده ولی همگی باید این را بدانند که تونی مربی و انسان بزرگی است.

ایرانپوریان در پایان در مورد دیدار با سپاهان در جامحذفی که آن را پیش رو دارند افزود: ما بازی سختی داریم، سپاهان بازیکنان و کادرفنی خوبی دارند. ما با یک تیم بزرگ بازی بزرگی داریم. انشاالله که کمترین اشتباه را داشته باشیم و با دست پر از اصفهان برگردیم.

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    [h=1]کریمی: راهآهن بعد از تعطیلات متحول میشود[/h]
    [h=2] بازیکنان راه آهن در روزهای تعطیلی لیگ به اردوی خود در ورزشگاه اکباتان ادامه می دهند . [/h]
    00990334.jpg

به گزارش "ورزش سه"، کریمی در مورد شرایط راهآهن گفت: به مجموعه اکباتان آمده ایم و صبح و بعدازظهر تمرین می کنیم. شرایط خیلی خوبی داریم. صددرصد از این تعطیلات استفاده می کنیم و تمرینات خوبی را پشت سر میگذاریم تا در بازی ها نتایج خوبی بگیریم.

این بازیکن در مورد اینکه از عملکرد خودش در خط دفاعی راضی بوده یا خیر گفت: خدا را شکر خوب بوده است اما این را باید از کادرفنی سوال کنید و آنها می توانند بهتر پاسخ دهد. در کل نه تنها خط دفاعی بلکه باید تمام نقاط تیم ما خوب باشد.

کریمی در پایان در مورد اینکه چرا علیرغم خوب بازی کردنشان نتیجه نگرفته اند افزود: ما چند بازی عالی بودیم اما متاسفانه نشد نتیجه بگیریم ولی الان با تمریناتی که انجام می دهیم بعد از اتمام تعطیلات نتایج خوبمان شروع خواهد شد.

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    [h=1]بختیاریزاده: فولاد هنوز هم میتواند مدعیباشد[/h]
    [h=2] بازیکن اسبق تیمملی از نمایش شاگردان کی روش مقابل گوام نسبتا راضی است . [/h]
    00945734.jpg

به گزارش "ورزش سه"، سهراب بختیاریزاده در مورد پیروزی 6 بر صفر ایران مقابل گوام گفت: بازی بسیار خوبی بود، بچه ها هم خوب بازی کردند و هم خوب گل زدند و ما شاهد کارهای ترکیبی بودیم و تیمملی شکل و شمایل خوبی داشت. معمولا تیم هایی که از حریفشان در سطح بسیار ضعیف تری قرار دارند، عقب می کشند و حریفشان نمی تواند بازی خودش را ارائه بدهد چون اینگونه تیم ها خودشان را از قبل بازنده می دانند ولی بچه های تیمملی منظم بازی کردند فوتبال خوبی ارائه دادند .البته ما چند سال پیش 19 گل به گوام زدیم و در واقع این بازی ای که انجام دادیم با آن دیدار قابل مقایسه نبود ولی باز هم زدن 6 گل امیدوارکننده بود.

وی در مورد بررسی عملکرد تیم ها در لیگ در 5 هفته سپری شده نظرش را اینگونه بیان کرد: 70، 80 درصد بازی ها را دیده ام. لیگ امسال ما شرایط متفاوتی دارند. تعدادی از تیم ها کارشان را دیر شروع کرده اند و تا هفته های پایانی قبل از شروع لیگ پانزدهم تکلیف مدیرعامل و بازیکنانشان معلوم نبود و خودشان هر طور شده برای شرکت در لیگ آماده کردند. یکسری تیم ها در میانه جدول قرار دارند و یکسری تیم ها هر ساله مدعی هستند و بالای جدول قرار دارند آن تیم ها منسجم و قوی و دارای نظم و انضباط هستند و قطعا چنین باشگاه موفقی حرفه ای تر از بقیه تیم ها هستند. مثل سپاهان، ذوبآهن، تراکتور و نفتتهران. بحث استقلال و پرسپولیس هم که با سایر تیم ها جداست. البته پرسپولیس دچار مشکلات مالی شده است برای تیم بزرگ لیگ کشور ما با این قدمتی که دارد بد است که دغدغه مالی داشته باشد.

بختیاریزاده در پایان در مورد شرایط فولادخوزستان به صورت جداگانه اضافه کرد: فولاد به دور از انتظار ظاهر شده و من پیش از فصل این پیشبینی را می کردم و ناامید بودم. وقتی تیمی قصد عرض اندام کردن دارد باید بازیکنان با کیفیتی را جذب کند. البته قصد تخریب بازیکنان حال حاضر فولاد را ندارم، تیمی که هر سال برای قهرمانی می جنگد قطعا باید خریدهای مناسبی داشته باشد مخصوصا فولادی که بازیکنان با کیفیتی را به دلیل محرومیت و مشکلات خدمت سربازی و یا به هر دلیلی از دست داده است مثل بختیار رحمانی و سروش رفیعی که به تراکتور رفته اند تا سربازی شان را بگذرانند. فولاد دو خارجی بسیار خوب داشت که به تیم های دیگر رفته اند و همه این ها عوامل اصلی بد کار کردن فولاد است هر چند فولاد هنوز هم این شانس را دارد که مدعی باشد.

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    [h=1]محمود اف به زودی در کادرفنی سیاهجامگان[/h]
    [h=2] عادل محمود اف مربی آذربایجانی که یک هفته ای در تمرینات سیاه جامگان حاضر شد با تایید سعید رمضانی به کادر فنی اضافه می شود. [/h]
    01034088.jpg

به گزارش "ورزش سه"، سعید رمضانی عنوان کرده بود که قصد دارد برای تکمیل کادر فنی سیاه جامگان دو مربی به کادرش اضافه کند. یکی از این مربیان که به تایید او رسید. عادل محمود اف آذربایجانی است.

محمود اف که سابقه مربی گری تیم نفتچی باکو بوده و در ایتالیا و اکراین هم مربیگری کرده است. او پس از آنکه یک هفته آزمایشی در تمرینات این تیم حضور داشت مورد پسند سعید رمضانی سرمربی تیم قرار گرفته و به زودی با این تیم قرارداد رسمی امضا می کند.

برخی موضوعات مشابه

بالا