فوتبال داخلی اخبار و حواشی و نتایج پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 7,661
  • پاسخ ها 330
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
بنگر: به 3 امتیاز دیدار مقابل سیاه جامگان احتیاج داشتیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محسن بنگر پس از پیروزی 2 بر یک پرسپولیس مقابل سیاه جامگان اظهار داشت: ما به 3 امتیاز این بازی احتیاج داشتیم. سیاه جامگان تیم خوبی بود و روی دروازه ما هم فشار آورد اما گل دوم را توانستیم در دقایق خوبی به ثمر برسانیم.
وی در مورد روند رو به رشد پرسپولیس خاطرنشان کرد: ما روند خوبی در پیش داریم و امیدوارم در بازیهای آینده هم بتوانیم پیروز باشیم. هم اکنون نمیتوانیم روی تماشاگران را ببینیم و امیدوارم با پیروزی در بازیهای آینده شرایطمان بهتر شود.مدافع پرسپولیس در مورد اینکه پس از گل شادیش را با هانی نوروزی تقسیم کرد و او ضربه پایی به سمت او پرتاب کرد، گفت: من با هانی صمیمی هستم او به خانه ما میآید، به هر حال او یادگار دوست ماست. بچه است دیگر از این شیطنتها دارد.

• پیشنهادات
  • Diba

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    86,552
    امتیاز واکنش
    46,640
    کامیابینیا: مهم 3 امتیاز بود که گرفتیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، کمال کامیابینیا پس از برتری 2 بر یک پرسپولیس مقابل سیاهجامگان گفت: خدا را شکر بازی خوبی انجام دادیم. یک بازی روان را به نمایش گذاشتیم و در نیمه دوم نیز بازی پایاپای شد.
    وی ادامه داد: در این مسابقه دو گل زدیم و فرصتهای دیگری را هم داشتیم که با بدشانسی از دست رفت. البته مهم 3 امتیاز بود که به وسیله آن به بالای جدول برسیم.کامیابینیا در مورد روند پرسپولیس گفت: فکر میکنم با اتفاقی که افتاد باعث شد تا شرایط ما به هم بریزد اما خدا را شکر از این پس از لحاظ روحی و روانی اوضاع برای ما بهتر خواهد شد.

تنهای تنها

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,564
    امتیاز واکنش
    7,530
    انتظار هیئت مدیره استقلال برای دیدار با مورینیو + تصاویر

امیر قلعه نویی و فتح الله زاده قصد دارند خوزه مورینیو را از نزدیک ببینند.
    دیناموکیف در اوکراین میزبان چلسی است و سرمربی و مدیرعامل سابق آبی ها تماشاگر این مسابقه هستند.

امیر و فتح الله زاده به همراه علی امیری عضو هیات مدیره باشگاه پیش از برگزاری بازی کیف را گشتند و عکس گرفتند و این عکس یکی از سلفی های آنهاست.

3703935_794.jpg

3703853_235.jpg

قلعه نویی پیش از این سفر در تلاش بود تا با باشگاه چلسی مکاتبه کند و بتواند خوزه مورینیو را پس از بازی ببیند.

باید دید این اتفاق برای فتح الله زاده ، امیر و امیری رخ می دهد و آنها می توانند شاگرد ممتاز کلاس های مربیگری کروش را از نزدیک ببینند؟

تنهای تنها

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,564
    امتیاز واکنش
    7,530
    خواب آرام هانی نوروزی روی پای بازیکنان نیمکت پرسپولیس + عکس

538235_332.jpg

در دومین مسابقه پرسپولیس پس از فوت نوروزی، باز هم نفر اول این دیدار پسرش بود: «هانی نوروزی».

به نقل از سیمرغ، هانی در مشهد هم حسابی خوش گذراند. او ابتدا با گل به استقبال مشهدیها رفت. سپس در عکس تیمی ایستاد و سپس کنار تصویر پدر قرار گرفت. بازیکنان دو تیم با احترام به عکس نوروزی، گلی به او دادند. در ادامه نزد کاپیتان حریف و داور رفت تا زمین مسابقه را انتخاب کند.
    هانی پس از مراسم ابتدای بازی به نیمکت پرسپولیس رفت و کمی استراحت کرد. سپس هانی سرحال بلند شد. در شادی گل شرکت کرد و در وسط بازی هم هر بار با تشویق حاضران به سمت تماشاگران میرفت و دستی تکان میداد. تصویری از حضور هانی در استادیوم ثامن مشهد را مشاهده میکنید.

hani_restful_sleep_spring_on_the_players_bench_persepolis.Jpeg

عکس خواب آرام هانی نوروزی

Diba

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    86,552
    امتیاز واکنش
    46,640
    افشارزاده: لقب سوبله چوبله را نمیپسندم

بهرام افشارزاده در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد هشتاد و یکمین دربی پایتخت و شرایط استقلال صحبتهای زیر را انجام داد.فارس: فکر میکنم سومین دربی است که شما تجربه میکنید.بله درست است. در 2 دربی قبلی باختهایم.فارس: پس به نظر میرسد خیلی بیتابی میکنید تا در دربی سوم مزه پیروزی را بچشید.به نظر من همه بازیها طعم و رنگ به خصوص خود را دارد و ما نباید یک بازی را تا این اندازه بزرگ کنیم. به نظر من همین بازی با سپاهان خیلی سنگین و رنگین بود و مسابقه جوانمردانهای را هر دو تیم به نمایش گذاشتند. این درست نیست که همه تمرکز و حساسیت فقط روی یک بازی باشد. به هر حال اگر حساسیتها بالا باشد روی جو استادیوم و تماشاگران اثر میگذارد و این مسائل مشکل ایجاد میکند. باید فضای مسابقه را به سمت انسان دوستی و مهر و محبت ببریم.فارس: پس شما کلا با کریخوانی مشکل دارید؟صد در صد. نه در مصلحت ماست نه در شأن ما که بخواهیم کری بخوانیم. هر دو تیم برای یک آب و خاک هستند و اصلا این فضای کریخوانی صحیح نیست.فارس: اما آقای افشارزاده جذابیت هر لیگ به دربی آن و کریهای آن است. همین چیزهاست که فوتبال را زنده نگه میدارد.من اصلا با کری موافق نیستم و دلیلی هم نمیبینم برای پیروز شدن دنبال کریخواندن باشم. معتقدم در زمین مسابقه بازیکنان دو تیم باید تمام توان خود را بگذارند و رقابت جانانه داشته باشند.فارس: یعنی با کریخواندن بازیکنان تیمتان مشکل دارید؟هر کسی خودش میداند که چه باید کند.فارس: اما اگر طرف مقابل کری بخواند چه باید کرد؟اصلا اشکال ندارد پرسپولیسیها کری بخوانند. من چنین فضایی را دوست ندارم. فضا باید دوستانه باشد. اصلا فکر کنیم هادی نوروزی هنوز کنار ماست و آن وسط بازی میکند و یا از کنار زمین ما را نگاه میکند. وقتی این مدلی فکر کنیم چه نیازی است که علیه هم شویم. رسالت ما باید طوری باشد که همدیگر را تخریب نکنیم. ما باید طوری رفتار کنیم که فردا روزی قضاوت خوبی در مورد ما شود نه اینکه دنبال این باشیم در صفحه اول روزنامهها خودنمایی کنیم و کسی را کوبیده باشیم. من از روز اولی که وارد ورزش شدیم از این فضاها دور بودم.فارس: اما مطمئنا دوست دارید برنده دربی استقلال باشد؟قطعا همین طور است اما حاضر نیستم به خاطر این برد کری بخوانم.فارس: هواداران استقلال معتقدند که پرویز مظلومی اصطلاحا «دربیباز» است و امیدواری زیادی دارند با سرمربیگری مظلومی در دربی موفق میشوند.من هم دوست دارم این اتفاق بیفتد و بیش از هر چیزی دلم میخواهد بازی خوبی از آب دربیاید.فارس: میدانید که هواداران استقلال به خاطر 4 پیروزی متوالی در دربی به مظلومی لقب «سوبله چوبله» دادند.من این لقب را دوست ندارم و نمیپسندم. عمری در ورزش بودم و فکر میکنم این لقبها و اینگونه کریخوانیها به دور از تفکرات ما باشد. معتقدم همه مبارزه ما باید درون زمین باشد و مردم هم انتظار دارند که روز جمعه شاهد یک بازی جانانه باشند.فارس: فکر میکنید مرد دربی چه کسی باشد؟اصلا نمیشود چنین چیزی را پیشبینی کرد. همه بازیکنان استقلال این روزها خوب هستند و اتقافا همه مقابل سپاهان خوب بودند. به نظرم کل تیم استقلال قابل احترام هستند و حتی اگر ما مقابل سپاهان هم میباختیم خوشحال بودیم چون بچهها با تمام توان بازی کردند.فارس: خبر دارید که ظاهرا محسن ترکی داور دربی شده است؟همه داورها قابل احترام هستند و هر کسی که بخواهد داور باشد برای ما فرقی نمیکند و تابع هستیم.فارس: راستی از پول بازیکنان چه خبر؟هیچ مشکلی نیست و تا ظهر امروز پولها به حساب بازیکنان واریز میشود. همچنین در صدد هستیم پاداش بازی با سپاهان را پرداخت کنیم.فارس: سر تمرین استقلال نمیروید؟اگر امروز اتفاق خاصی رخ ندهد شاید سر تمرین بروم.فارس: چرا باشگاهها با هم متحد نمیشوند تا بابت تعطیلات 20 روزه لیگ به سازمان لیگ گلایه کنند؟واقعا سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال اشتباه بزرگی میکنند که در اوج مسابقات و اوج آمادگی تیمها مسابقات را تعطیل میکنند. ای کاش در تصمیمگیریهای خود دقت و تفکر بیشتری داشتند و به نظر سرمربیان تیم هم احترام میگذاشتند.فارس: از فوتبال بگذریم؛ مصدومیت بهداد سلیمی واقعا شوک بزرگی به ورزش ایران وارد کرد.من با مرادی هم سر این موضوع صحبت کردم. فکر میکنم بهداد نیاز به استراحت و آرامش دارد و هیچ کسی بهتر از فدراسیون پزشکی برای تصمیمگیری نیست.فارس: اما ظاهرا گفته شده که آمادگی این وجود دارد که بهداد برای درمان به خارج از کشور اعزام شود.اصلا موافق این مسئله نیستم. ما خودمان در ایران گروه متخصصین زانو را داریم که در راس آنها دکتر رازی است. خارج از کشور دردی را دوا نمیکند.فارس: فکر میکنید طول درمان سلیمی تا کی است؟هیچ چیزی مشخص نیست. میگویند او رباط صلیبی پاره کرده است و با توجه به اینکه عضلات او بزرگ است و قوی شاید کارش سختتر باشد. به هر حال خیلی حیف شد و امیدوارم آسیبدیدگی او زودتر برطرف شود. واقعا یکی از مدالهای صد در صدی ما در ابهام است.فارس: خیلیها معتقدند بهتر بود کوروش باقری سرمربی سابق تیم ملی وزنهبرداری حفظ میشد و وزنهبرداران نسبت به او موضعگیری نمیکردند.اصلا این حرف را قبول ندارم و این حرف را نزنید. حسین توکلی سرمربی فعلی قهرمان المپیک بوده او کارش را بلد است و تجربه دارد. کوروش باقری هم خوب است. به هر حال وزنهبرداری همین است و از این گونه اتفاقات در آن زیاد میافتد. اینقدر اگر اگر نکنید و فقط دعا کنیم زودتر سلیمی خوب شود.

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    اختلاف چند ثانیه ای آبیها نسبت به سرخ ها

[h=2] بازیکنان دو تیم در حالی که کمتر از یک ساعت به برگزاری دربی 81 باقی مانده است برای گرم کردن وارد زمین شدند. [/h]
    01035884.jpg

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که کمتر از یک ساعت به برگزار شهرآورد 81 باقی مانده است بازیکنان دو تیم برای گرم کردن وارد زمین شدند.

استقلالی ها زودتر از پرسپولیس وارد زمین شد و به شدت مورد تشویق سکوهای آبی استادیوم قرار گرفت و چند ثانیه بعد از آنها نیز محسن بنگر به همراه هم تیمی هایش وارد استادیوم شد و به سمت دروازه غربی رفتند تا خود را گرم کنند.

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    وضعیت تاسفبار ورزشگاه آزادی +عکس

در حالیکه دربی 81 از ساعت 15 در ورزشگاه آزادی آغاز خواهد شد وضعیت تاسفبار دیوارها و سقف ورزشگاه همچنان یکی از مشکلات اصلی به حساب میآید.

به گزارش مشرق، دربی 81 از ساعت 15 در ورزشگاه آزادی آغاز خواهد شد. در حالیکه حدود 5 ساعت به آغاز بازی باقی مانده است حدود هزار تماشاگر در ورزشگاه حاضر شدهاند.

همچنین به علت بارندگی هوا کاورهایی را روی چمن ورزشگاه قرار دادهاند.

وضعیت دیوارها و سقف آزادی نیز شرایط خوبی ندارد و از سقف ورزشگاه هم آب چکه میکند.

این تصاویر را در زیر میتوانید ببینید.

1302886_461.jpg

1302887_989.jpg

1302888_713.jpg

1302889_598.jpg

1302891_922.jpg

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    ائتلاف سرخابی ها برای نوروزی

[h=2] سرخابی ها برای بازی امروز اعتلاف جالبی کرده اند. [/h]
    01069936.jpg

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که در طول بازی هنرمندان استقلال و پرسپولیس بارها تماشاگران دو تیم برای هم کری خوانده اند اما در دقایقی هم برای هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس شعار سردادند.

قرار است بازیکنان استقلال و پرسپولیس با پیراهن هادی نوروزی وارد زمین بشوند.

• لایک
    واکنش ها: Diba

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    جو بازی تشویق حجازی را منتفی کرد

[h=2] کانون هواداری دو تیم قرار گذاشته بودند در دقیقه ابتدایی بازی به تشویق ناصر حجازی بپردازند که در نهایت با توجه به جو ابتدایی بازی این مساله منتفی شد. [/h]
    00944750.jpg

به گزارش "ورزش سه"، هیجانات ثانیه های ابتدایی و تشویق های پراکنده هواداران دو تیم باعث شد این تصمیم کانون هواداران دو تیم مبنی بر تشویق ناصر حجازی در دقیقه یک منتفی شود.

بنابر این تصمیم قرار شد تا دو تیم در دقیقه 24 به تشویق هادی نوروزی بپردازند و بعد از آن نیز ناصر حجازی تشویق شود.

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,752
    امتیاز واکنش
    10,626
    این هفت نفر اولین دربی را تجربه می کنند

[h=2] 4 بازیکن از پرسپولیس و 3 بازیکن از استقلال، با حضور در ترکیب اصلی بازی امروز، اولین دربی خود را برگزار خواهند کرد. [/h]
    01040017.jpg

به گزارش "ورزش سه"، هفت بازیکن جوان حاضر در دو تیم بزرگ پایتخت، در بازی امروز می توانند اولین حضور در بازی استقلال و پرسپولیس را از سر بگذرانند.

پرسپولیسی ها در این بازی در دفاع چپ خود از بازیکن جوان و کم نام نشان خود یعنی محمد انصاری استفاده خواهند کرد، رامین رضاییان که تثبیت شده ترین بازیکن امسال سرخ پوشان بوده است در این بازی نیز به بازی گرفته می شود، کمال کامیابی نیا نیز که کمترین دقایق را در بازی امسال پرسپولیسی ها روی نیمکت حضور داشته است بازیکن دیگری است که اولین دربی حساس را تجربه خواهد کرد و فرشاد احمدزاده ای که قبلا نیز در جمع سرخ پوشان حضور داشته، با حضور دوباره خود می تواند در اولین بازی استقلال و پرسپولیس حضور داشته باشد.

در جمع آبی پوشان نیز میثم مجیدی، مدافع چپ تیم که در بازی های این فصل این تیم حضور موثری داشته است، روزبه چشمی پس از یک جلسه محرومیت با حضور در پست هافبک دفاعی و جابر انصاری که این روزها دوران اوج خود را در جمع آبی پوشان می گذراند سه بازیکن تازه کار این تیم در دربی هستند.

البته این تعداد، بازیکنانی هستند در ترکیب اولیه این بازی حضور دارند و دو بازیکن از پرسپولیس و سه بازیکن نیز از استقلال، افرادی هستند که احتمال حضورشان به عنوان بازیکن جانشین می رود تا اولین دربی های حساس زندگی خود را از سر بگذرانند.

جری بنگستون و لوکا ماریچ از جمع پرسپولیسی ها و پروبچیچ و حاج محمدی و فرشید اسماعیلی نیز بازیکنانی هستند که با توجه به حضور موثرشان در بازی های اخیر استقلالی ها، احتمال حضورشان در بازی امروز می رود که در این صورت آنها نیز در اولین بازی استقلال و پرسپولیس دوران ورزشی خود ظاهر می شوند.

برخی موضوعات مشابه

بالا