فوتبال داخلی اخبار و حواشی و نتایج پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 7,647
  • پاسخ ها 330
  • تاریخ شروع

*samira*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,268
امتیاز واکنش
3,891
برانکو: حضور نوری در پرسپولیس منتفی است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید حضور محمد نوری در پرسپولیس یک شایعه است.

خبرگزاری ایسنا: طی روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر حضور مجدد محمد نوری در تیم فوتبال پرسپولیس مطرح شد. این در حالی است که نوری با باشگاه المسیمیر قطر قرارداد دارد و در حال حاضر برای این تیم بازی میکند.

طبق قوانین نقل و انتقالات اگر قرار باشد بازیکنی خارج از فصل نقل و انتقالات به باشگاهی در لیگ برتر ایران بیاید، باید حداقل سه ماه بازیکن آزاد بوده باشد بر همین اساس محمد نوری در حال حاضر از نظر قانونی نمیتواند به پرسپولیس بپیوندد، زیرا او بازیکن آزاد محسوب نمیشود. البته نکته دیگری که قابل ذکر است این که معمولا باشگاههای قطری در صدور رضایت نامه برای بازیکنان خساست خاصی به خرج میدهند و به راحتی رضایت نامه صادر نمیکنند. البته اگر قرار باشد نوری به پرسپولیس بیاید باید منتظر باشیم تا فصل نقل و انتقالات این فصل سر برسد.

در همین ارتباط برانکو ایوانکوویچ،سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در گفتوگویی کوتاه با ایسنا، اظهار کرد: محمد نوری، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس بوده و بازیکن ارزشمندی است. من برای او احترام خاصی قائل هستم، اما واقعیت این است که او با یک باشگاه قطری قرارداد دارد و باید وظایفش را نسبت به آن باشگاه انجام بدهد بنابراین از نظر من حضورش در تیم فوتبال پرسپولیس منتفی است.

او افزود: بهتر است در شرایط کنونی که تیم ما نیاز به آرامش دارد به این شایعات پرداخته نشود تا ما با آرامش بیشتری کارمان را در لیگ ادامه دهیم.

• پیشنهادات
  • Forugh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    41
    امتیاز واکنش
    118
    وضعیت 2 استقلالی برای دیدار با پدیده مشخص شد

تیم فوتبال استقلال روز جمعه در مشهد با پدیده دیدار میکند.به گزارش بانک ورزش، جاسم کرار که به تازگی وارد ایران شده با تصمیم کادر فنی استقلال به مشهد نخواهد رفت تا در تهران به تمرین بدنسازی بپردازد.اما روزبه چشمی بازیکنی که در این فصل به جمع آبیپوشان پیوسته همراه با تیم امید در رقابتهای غرب آسیا حضور دارد و شرایط او برای دیدار با پدیده بررسی خواهد شد. چشمی قرار است فردا به تهران بازگردد و سپس به مشهد برود و در صورتی که از آمادگی بدنی مناسبی برخوردار باشد برای آبیها به میدان خواهد رفت.

تنهای تنها

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,564
    امتیاز واکنش
    7,530
    محرم نویدکیا سکوتش را شکست

نویدکیا به تیم سپاهان بازگشت و این بار برخلاف گذشته سکوتش را نیز شکست و یک دل سیر با اصحاب رسانه صحبت کرد.
    3690473_936.jpg

محرم نویدکیا که هفته گذشته با انتشار بیانیهای رسمی، به طور تلویحی از تیم سپاهان خداحافظی کرده و از هواداران خواسته بود به حمایت خود ادامه بدهند، پنجشنبه 23 مهرماه پس از هفتهها به تمرینات این تیم بازگشت.

در شرایطی که تا مدتی بعد از انتشار بیانیه نویدکیا تمرینات تیم سپاهان تحتالشعاع قرار داشت، عصر روز چهارشنبه گذشته در پایگاههای هواداری سپاهان خبری مبنی بر بازگشت محرم نویدکیا به تمرینات این تیم منتشر شد که بر اساس این خبر برخی از بازیکنان سپاهان قرار است به سراغ محرم رفته و همراه وی به تمرین این تیم در آستانه دیدار با تیم سیاهجامگان بروند.

اما بالاخره طبق اعلام سایت باشگاه سپاهان محرم نویدکیا پنجشنبه 23 مهر ماه ساعت 15:15 در مجموعه فردوس به تمرینات تیم فوتبال فولاد مبارکه ملحق شد و با حضور در محل تمرینات مورد استقبال کادر فنی، مسئولان و بازیکنان سپاهان و نیز هواداران حاضر در مجموعه فردوس قرار گرفت.

نویدکیا به تیم سپاهان بازگشت و این بار برخلاف گذشته سکوتش را نیز شکست و یک دل سیر با اصحاب رسانه صحبت کرد اما متانت اسطوره فوتبال اصفهان به او اجازه نداد که صحبتی کند تا تیم سپاهان را به حاشیه ببرد.

محرم که در ابتدای فصل ناپدید شده بود و از آنجایی که علاقهای به مصاحبه نداشت هر هفته یک سوژه برای دلیل قهرش بازگو شد از مشکل او با کادر فنی، عدم تمدید قرارداد علی احمدی، زمین باغ دریاچه و ... اما بهزعم محرم همه اینها عاملی برای ناراحتی وی بوده است و البته هیچ کدام از آنها به تنهایی عامل خانهنشینی محرم نبوده است.

رسول خوروش، سرپرست سپاهان با اشاره به حضور محرم در تمرینات این تیم میگوید: با پادرمیانی بزرگان تیم و درایت مدیریت باشگاه، محرم روز جمعه در تمرینات تیم شرکت کرد.

خوروش، حضور محرم در سپاهان را عامل انگیزشی قوی میداند و ادامه میدهد: نویدکیا به همراه تیم تمرین کرد که حضور وی در تمرینات روحیه مضاعفی را به تیم بخشیده بود و موجب شده بود تا فضای بسیار مساعدی در تمرینات تیم سپاهان حاکم شود.

نویدکیا که هم در زمین فوتبال و هم در زندگی شخصیاش از هوش بالایی برخوردار است با مشکلات به وجود آمده تمام تلاشش را انجام داد تا سپاهان تیم محبوبش را وارد حاشیه نکند اما بعد از یکی دو هفته نتیجه نگرفتن سیر اتهامات و شعارها علیه وی به راه افتاد تا جاییکه محرم را وادار به صدور بیانیه کرد.

وی در بیانیهاش از هواداران خواهش کرده بود که به خاطر سپاهان فقط این تیم را تشویق کنند و برای تیم حاشیه درست نکنند که با این بیانیه هواداران نیز کمی عادت کرده بودند.

حسین فرکی عصر همان روز در نشست خبری دیدار تیمهای سپاهان و سیاهجامگان در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی در مورد بازگشت محرم نویدکیا اینگونه اظهار کرد: حاشیهها همیشه حرف اول را میزند و زمانی که سؤال آخر را اول میپرسید، یعنی باید روی این موضوع تمرکز بیشتری کرد که البته این حق طبیعی شماست؛ محرم امروز به تمرینات تیم آمد و به او خیرمقدم گفته و حالا که وی آمده میتوانید سؤالاتتان را از خودش بپرسید.

فرکی با همان موضع همیشگی نسبت به عدم حضور کاپیتان تیمش میگوید: من همان اعتقادی را که نسبت به او داشته، حالا نیز دارم و امروز در اولین روز حضورش در تمرینات، تنها به صورت کلی با وی صحبت کردم.

با پادرمیانی بازیکنان سپاهان از جمله هادی عقیلی محرم به تمرینات تیم سپاهان اضافه شد تا در نبود احسان حاج صفی مرهمی بر تیم سپاهان باشد و هواداران را از این عمل بسیار خوشحال کرد تا جایی که فرهاد کاظمی نیز در کنفرانس پیش از بازی به این نکته اشاره کرد.

درست یک روز پس از حضور دوباره کاپیتان زردهای اصفهانی و پس از تساوی این تیم با سیاه جامگان مشهد، نوبت به خود نویدکیا میرسد تا پس از ماهها سکوت اظهارنظر مبسوطی راجع به عدم حضورش داشته باشد.

نام کاپیتان سپاهان که در لیست هجدهنفره هم قرار نگرفته بود از معدود دفعاتی بود که در مقابل خبرنگاران قرار گرفت و عقده گشایی کرد اما بازهم مثل هوش و ذکاوتش در زمین فوتبال سعی در آرام کردن جو گروه و از بین بردن حواشی کرد که بعید است با صحبتهایی که وی انجام داده است این اتفاق رخ دهد اما از لحاظ رسانهای شاید این بهترین جواب و عکسالعملی بود که محرم میتوانست انجام دهد.

وی که در صحبتهایش بارها اذعان کرد که هم با باشگاه هم با کادر فنی و حتی با مسئولان کارخانه نیز مشکل دارد از آنها خواست که جلسات تکی و خصوصی برای حل و توجیه آنها نگذارند که محرم این موضوعات را فراموش کرده است و از الان در خدمت تیم است.

محرم نویدکیا در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوالی درباره بازگشت خود اینطور بحث را آغاز میکند: واقعیت این است که من بر خلاف میل باطنیام به تیم برگشتم و این بازگشت فقط و فقط به خاطر هواداران و بازیکنان تیم به ویژه هادی عقیلی بود که خیلی با من صحبت کردند.نویدکیا که همچنان بر باقی ماندن مشکلات تاکید دارد و بازگشت خود را صرفا برای ادای دین به سپاهان میخواند اینطور ادامه میدهد: از مسئولان تیم، مسئولان کارخانه و کادر فنی خواهش میکنم اصلاً جلسهای برای من نگذارند که در مورد مسائل و مشکلات به طور شخصی با من صحبت کنند چون تمام شده و رفته است. من تا وقتی به چیزی ایمان نداشته باشم در موردش بحث نمیکنم و مطمئنم آن چیزی که فکر میکردم درست بود اکنون هم اصلاً لازم نیست که چیزی را برای من توجیه کنند که فلان مسئله به خاطر این بوده است، من همه مسائل را در ذهن و قلبم حک کردم و دیگر تمام شده است.

وی در ادامه این مصاحبه به نوعی بیانیه خداحافظیاش را تائید کرده و از تصمیمش برای بازی نکردن خبر داده و میگوید: من تصمیم گرفته بودم بازی نکنم و به همین خاطر هیچ تمرینی هم نداشتم. تمرینانتم را شروع میکنم و هر زمان فکر کردند به دردشان میخورم به میدان میروم.

کاپیتان تیم فوتبال سپاهان همچنان بر وجود مشکلات جدی با کل مجموعه سپاهان از کارخانه تا کادر فنی تاکید میکند و میگوید: من تقریباً با همه مشکل داشتم و این مشکلات هم از اول فصل شروع شد. بازگو کردن مشکلات هم نه کمکی به کارخانه میکند، نه به باشگاه، نه به تیم و نه به هواداران، من یک بازیکن هستم و وظیفهام این است که بازی کنم، تا حالا هم اگر حرفی میزدم به خاطر تیم بود و اصلا احتیاجی نیست من چیزی را شفاف بگویم. فقط میتوانم بگویم هیچ کدام از مشکلات من حل شده نیست و فکر هم نمیکنم قابل حل شدن باشد. از حالا به بعد من یک بازیکن هستم و فقط باید به تمرین بروم و برگردم.

وی در مورد مشکلی که در مورد علی احمدی شنیده میشود خاطرنشان کرد: درست است، من به آقای فرکی گفتم نظرتان چیست که علی را با توجه به شرایط پیش آمده نگه داریم که گفتند نظرم منفی است. تمام شد و رفت و اصلاً بحثی در مورد علی احمدی نداشتم و ندارم.

نویدکیا در پاسخ به انتقاداتی که بابت قهرش از سپاهان در محافل ورزشی گفته میشد، هم اینطور پاسخ داد: انتقادات کاملاً درست است و من اصلاً هم ناراحت نمیشوم. از من انتقاد میشود و من هم قبول دارم ولی موضوع این است که این همه سال وقتی همیشه گیر بودند، وقتی بازیکن با مربی مشکل داشت، محرم باید برایشان حل میکرد، وقتی باشگاه در مسائل مالی مشکل داشت، محرم باید بچهها را کنترل میکرد، بین بازیکنان و هواداران مشکل به وجود میآمد، محرم باید مشکلات را حل میکرد، وقتی پول نداشتند، من باید حل میکردم، پاداش دیر و زود میشد، من باید حل میکردم، هر اتفاقی رخ میداد من باید حل میکردم. الآن چطور شده است که من که این همه سال بازیکنی نبودم که دخالت کنم، شدهام بازیکنی که دخالت میکند؟ این همه سال من مشکل نبودم، چه شده است که حالا یکدفعه تبدیل به مشکل شدهام؟

در این گفتوگو حتی پای رسول نویدکیا هم به بحث باز شده و محرم درباره اینکه چرا جواب برادرش را در این مدت نمیداد، گفت: موضوع اینجاست که من از او خواسته بودم، ما هفتهای یک بار در خانه پدری جمع میشویم و همه دور هم صحبت میکنیم اما من از رسول خواسته بودم که هیچگاه در خانه در مورد فوتبال با من حرف نزند، من از او خواستم که صحبتی در این مورد نداشته باشد تا تمرکزش از دست نرود.

محبوبیت محرم به قدری است که قهرکردن او به شورای شهر اصفهان نیز راه پیدا کرده بود و نویدکیایی که در اصفهان همیشه نماد یک اسطوره بااخلاق و بی حاشیه بوده باید دید که چه موضوعی وی را تا این میزان ناراحت کرده است که حتی قید بازیکردن در تیم مطبوعش را هم زده است.

به هرحال نباید فراموش کرد که محرم نماد ورزش اصفهان است و هرچه هست موضوع مهمی باید باشد که وی را تا این مقدار ناراحت کرده است که وی در یک گفتوگوی رسانهای بارها از مشکلاتش با باشگاه و کادر فنی و کارخانه اشاره کند و قطعاً همانطور که او در این مدت سکوت کرده بود و دراینباره چیزی نگفته بود مطمئناً در ادامه هم چیزی نخواهد گفت و این نکتهای است که وی به آن نیز اذعان داشته است، مگر اینکه در ادامه شرایطی رخ دهد که محرم را وادار به افشای ناگفتههایش کند

تنهای تنها

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,564
    امتیاز واکنش
    7,530
    حاجیلو: فحاشی ها در شأن هواداران ذوب آهن نبود

سرپرست تیم فوتبال سایپا تهران اظهار داشت: فحاشی های تماشاگران ذوب آهن در شخصیت اصفهانی ها نبود.

3693118_707.jpg

در خصوص اعتراض مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال سایپا نسبت به فحاشی هواداران ذوب آهن علیه نارنجی پوشان اظهار کرد.

با توجه به خاطرات خوبی که در طول یک سال حضور در ذوب آهن به همراه مرحوم ناصر حجازی داشتم بعید می دانستم که هواداران این تیم به راحتی به حریف و سرمربی آن اعتراض و فحاشی کنند.

وی درباره اینکه علی شجاعی سرپرست ذوب آهن گفته های جلالی را رد کرده بیان کرد: به هر حال شمس ناظر فدراسیون اتفاقات این بازی را ثبت کرده است، من به دلیل اینکه حواسم معطوف به داخل زمین بود خیلی به مسائل روی سکو توجهی نداشتم، به هرحال توقع چنین مسائلی را از هواداران فهیم ذوب آهن نداشتم، هرچند اعتقاد دارم این فحاشی از سوی عده ای تماشاگرنما مدیریت می شد.

وی افزود: برای تیم هایی که در ورزشگاه دستگردی مهمان هستند تمامی امکانات را فراهم می کنیم و هیچ محدودیتی در خصوص حضور 10% هواداران رقیب در ورزشگاه در نظر نمی گیریم. رفتار باشگاه سایپا در قبال حریفان خود دوستانه است و اولویت ها حفظ احترام حریف است.

حاجیلو ادامه داد: البته اعتراض های گاه و بی گاه ذوبی ها و نیمکت نشینان این تیم تا حدودی جو مسابقه را متشنج کرد، به هر حال در موقع اعتراض باید شرایط سکوها را هم در نظر گرفت.

وی افزود: مجید جلالی در دیدار مقابل ذوب آهن یک بار نیز از روی نیمکت بلند نشد، شخصیت بی ریا و صادق سرمربی ما سبب می شود هواداران حریف اجازه توهین به جلالی را به خود ندهند. فحاشی هواداران ذوب آهن نیز بیشتر به کل تیم سایپا بازمی گشت و به یک فرد خاص محدود نمی شد.

حاجیلو گفت: رفتن هادی نوروزی کاپیتان با اخلاق پرسپولیس باید برای فوتبال ما درس باشد، جماعتی که در مراسم هادی نوروزی شرکت کردند بیشتر به دلیل مرام و معرفت وی در این مراسم ها حاضر شدند.

محسن بنگر با اعلام این که از این پس بین استقلال و پرسپولیس کری وجود ندارد، حضور طیف گسترده مردم از هر قشر و رنگی نشان می دهد فوتبال دوستان ما به اخلاقیات علاقه مند هستند، امیدوارم حواشی به زودی از فوتبال ما ریشه کن شود.

تنهای تنها

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,564
    امتیاز واکنش
    7,530
    فخرالدینی عذرخواهی کرد/ بازیکنان با سابقه باید الگوی دیگران باشند

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: به طور کلی فخرالدینی بابت بی انضباطیاش از مظلومی عذرخواهی کرد و بهتر است بازیکنان با سابقه الگوی دیگر بازیکنان باشند.
    3694766_279.jpg
    بهرام افشارزاده در خصوص بی انضباطی میلاد فخرالدینی اظهار کرد: به طور کلی باید بگویم از بازیکنانی در سطح این بازیکن انتظار می رود که چنین بی انضباطیهایی را از خود نشان دهند چرا که بازیکنانی همچون فخرالدینی باید خودشان الگوی اخلاق برای دیگر بازیکنان باشند.

وی ادامه داد:به نظر من بازیکنان استقلال نباید با کوچک ترین تعویضی اعتراض کنند و در خصوص وضعیت فخرالدینی نیز با مظلومی صحبت کرده ام و سرمربی تیم اعلام کرد که این بازیکن بابت بی انضباطیاش عذرخواهی کرده و در هر صورت بهتر است چنین اتفاقاتی رخ ندهد چرا که وجود چنین مسائلی باعث می شود تیم دچار ضرر شود.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص وضعیت پرونده ریوالدو باربوسا توضیح داد:هنوز وضعیت پرونده این بازیکن مشخص نیست اما در صدد هستیم تا تصمیم گیریهای نهایی را انجام دهیم و به طور حتم زمانی که وضعیت این پرونده مشخص شد به طور رسمی همه چیز را اعلام خواهیم کرد.

تنهای تنها

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,564
    امتیاز واکنش
    7,530
    فخرالدینی: صدر نشینی حق استقلال است

مدافع تیم فوتبال استقلال با بیان این موضوع که از تعویضش در بازی با پدیده ناراحت نشده است می گوید قصد دارد با ارائه بازی های خوب در ادامه فصل اشتباه خود در دیدار برابر پدیده را جبران کند.
    3694708_445.jpg
    میلاد فخرالدینی درباره دیدار روز جمعه این تیم برابر پدیده گفت: فکر می کنم بازی جمعه استقلال برابر پدیده یکی از بازیهای بسیار خوب لیگ بود. متاسفانه با یک گل زود هنگام غافلگیر شدیم و بازی از برنامه ریزی که کادر فنی انجام داده بود، خارج شد. تیمی که گل زودهنگام دریافت می کند باید سریع همه چیز را از اول شروع کند و به گل تساوی دست پیدا کند تا بتواند برنده باشد. در این بازی فرصتهای زیادی داشتیم و در دو صحنه داور می توانست برای ما پنالتی بگیردکه اگر این اتفاق می افتاد شرایط بازی عوض می شد. در نیمه دوم هم بهتر و روانتر بازی کردیم و می توانستیم حتی در این دیدار خارج از خانه برنده باشیم اما فرصتها ما تبدیل به گل نشد.

مدافع استقلال درباره اشتباه منجر به گل خود اظهار کرد: هر بازیکنی در فوتبال ممکن است اشتباه کند و من از این قاعده مستثنی نیستم. بزرگترین بازیکنهای دنیا در حساس ترین مسابقات اشتباهاتی انجام داده اند و من نیز از این موضوع بسیار ناراحتم. در یک لحظه تعادلم را از دست دادم ولی از بقیه بازیکنان تیم بسیار ممنون هستم که اشتباه من را جبران کردند. سعی کردم در ادامه بازی با دوندگی و حضور در حملات به گلزنی تیم کمک کنم و خوشحالم که توانستیم به یک گل دست یابیم. مطمئن باشید تلاش می کنم در ادامه بازی های لیگ با ارائه عملکردهای بهتر این موضوع را از ذهن هواداران پاک کنم.

فخر الدینی با رد شایعه دلخوری از تعویض در دیدار با پدیده، بیان کرد: بر خلاف شایعاتی که این روزها مطرح شده است باید بگویم من اصلا به این موضوع اعتراضی نداشته ام. من همیشه به تصمیم سرمربی تیم احترام می گذارم و در دیدار با پدیده نیز این موضوع را رعایت کردم.

وی درباره ادامه صدر نشینی استقلال کسب تساوی در مشهد، عنوان کرد: خدا را شکر می کنم که هنوز صدر نشین هستیم. صدرنشینی حق استقلال است و همه تلاش تیم حفظ صدر نشینی تا هفته سی ام لیگ برتر است. تمام مجموعه استقلال یک هدف دارند و آن هم راضی نگه داشتن هواداران است و فکر می کنم با ادامه این روند بتوانیم هواداران را راضی و خوشحال نگه داریم.

فخر الدینی در پایان درباره دیدار روز چهارشنبه استقلال گفت: برای حفظ صدر نشینی محکوم به کسب پیروزی برابر استقلال خوزستان هستیم. مطمئنا کادر فنی ما برای این دیدار به مانند همه بازی ها برنامه کاملی خواهند داشت و روز چهارشنبه می توانیم با حضور هواداران استقلال به هر سه امتیاز دست پیدا کنیم. اکنون که در کورس صدر نشینی هستیم به حمایت هواداران نیاز داریم و امیدوارم روز چهارشنبه ما را تنها نگذارند.

تنهای تنها

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,564
    امتیاز واکنش
    7,530
    مشکلات مدیریتی ضعف پرسپولیس/ سرخ پوشان نتیجه دلخواه هواداران را نمیگیرند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس مشکلات مدیریتی را در نتیجه گرفتن این تیم موثر دانست.

3695050_908.jpg

علی پروین: تیم پرسپولیس خوب بازی میکند اما آنطور که هواداران انتظار دارند نتیجه نمیگیرد. از لحاظ فنی نمیتوانیم از برانکو ایراد بگیریم.

پروین در ادامه عنوان کرد: تیم برانکو یکدست و روان بازی میکند اما نتیجه نمیگیرد این نتیجه نگرفتن را نمیتوان به برانکو نسبت داد چرا که در آن ع گفتهوامل متعددی دست به دست هم میدهند. اگر پرسپولیس نتیجه نمیگیرد عوامل زیادی دخیل هستند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: من به شخصه مشکلات مدیریتی را ناشی از عدم نتیجه گیری میدانم. طاهری را مقصر نمیدانم چرا که وی ثباتی ندارد و هر لحظه امکان برکناریاش وجود دارد.
    وی یک برنامه ریزی مناسب نمیتواند ارائه دهد. هیات مدیره پرسپولیس هنوز حکم مدیر عاملی به طاهری نداده و وی را سرپرست میداند. با این شرایط وی چگونه میتواند برای قهرمانی برنامه ریزی بلند مدت نماید و تصمیمات غیر حرفهای چنین نتایجی هم در پی دارد.

*تیم دایی حرفهای زیادی برای گفتن خواهد داشت

وی درباره بازی پرسپولیس مقابل صبا گفت: بازی خوبی بود هر دو تیم برای پیروزی از جان مایه گذاشتند اما در نهایت امتیازها تقسیم شد به دایی تبریک میگویم، تیم خوبی جمع کرده است. به طور حتم تیم دایی در آینده حرفهای زیادی برای گفتن خواهند داشت.

*پرسپولیسیها باید احساسات را کنار بگذارند

پروین اظهار کرد: پرسپولیس در این بازی احساسی بازی کرد و بازیکنان تحت تاثیر در گذشت نوروزی پا به میدان گذاشتند و همین عوامل و بازی احساسی مانع نتیجه گیری میشد. از بازکنان میخواهم احساسات را کنار بگذارند و با یاد و نام هادی، انگیزه را در ساقهای خود پرورش دهند تا بلکه با قدرت دو چندان پیروزی را به همراه داشته باشند.

*از فوتبال بی برنامه نتیجه میخواهند

سرمربی سابق تیم ملی در خصوص دیدار دوستانه تیم ملی مقابل ژاپن گفت: بازی خوب و روانی بود. ژاپن خیلی از فوتبال ما جلوتر است آنها برنامه دارند و مطابق برنامه پیش میروند. در صورتی که همه از همین فوتبال بی برنامه از کی روش نتیجه میخواهند. کی روش یک نفر است وی چگونه میتواند تیم ملی را به منزل مقصود برساند.
    پروین بیان کرد: کی روش باید حمایت شود هر چند انتقادهایی را میتوان به کی روش وارد کرد اما وی بیشتر از خیلیها دلش برای تیم ملی میسوزد و همه باید از وی حمایت کنیم.
    وی در پایان به بیماری اخیرش اشاره کرد و در این باره گفت: مشکل خاصی نبود، چند روز در بیمارستان تحت نظر قرار گرفتم. از هواداران میخواهم که نگرانم نباشند و از همه آنهایی که به ملاقاتم آمدند سپاسگزاری میکنم.
    انتهای پیام/

تنهای تنها

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,564
    امتیاز واکنش
    7,530
    لیگ برتر در لبه پرتگاه

نتایج کسب شده در هفته هشتم لیگ برتر نشان داد، لیگ ایران در لبه پرتگاه سقوط قرار دارد.
    3694485_125.jpg
    نتایج کسب شده در هفته هشتم لیگ برتر نشان دهنده افت شدید کیفیت بازیهای لیگ است.

در هفته هشتم رقابتهای لیگ برتر، جام خلیج فارس از هشت دیدار انجام شده،5 دیدار به تساوی و 3 بازی به برد و باخت منجر شد.

همچنین در این هفته 17 گل زده شد که 5 گل آن در بازی راه آهن،استقلال خوزستان رقم خورد،ما در مقایسهای تعداد گل ها و تعداد برد و باختهای این 8 هفته را بررسی کردیم و به نتایج جالبی رسیدیم.

هفته اول لیگ برتر کم گل ترین هفته لیگ تاکنون بوده است که در آن تنها 9 گل بین تیمها رد و بدل شد و هفتههای سوم و چهارم پرگل ترین هفتهها با 20 گل بودهاند.

علاوه براینها بهترین نتایج در هفته سوم لیگ رقم خورده است، یعنی هفتهای که در آن هیچ نتیجه تساوی وجود نداشت و هر 8 دیدار با برد و باخت همراه بود اما در هفتههای اول و هشتم این قضیه به شدت متفاوت بود و از 8 دیدار برگزار شده 5 بازی به تساوی، تنها 3 بازی به برد و باخت منجر شدند.

در این مورد مسائل زیادی مطرح می شود اعم از تعطیلی زیاد لیگ، احتیاط زیاد تیم ها، نبود پول و...

به همین دلیل در گفتگو با فرشاد احمدزاده سرمربی سالهای نه چندان دور ملوان بندرانزلی علت را جویا شدیم.

وی در همین خصوص گفت: اصلی ترین دلیل این اتفاق تعطیلات مکرر در لیگ است تیمی که بعد از 4 بازی 20 روز استراحت دارد نه می تواند نتایج خوبی کسب کند و نه می تواند کیفیت لازم را داشته باشد این تعطیلات روی آمارها تاثیر منفی دارد و حتی روی تعداد دفعات حمله تیمها هم تاثیر گذار است، همین مسائل باعث می شود احتیاط تیمها زیاد شود و کیفیت بازیها کم شود.

لیگ ما از طرف مسئولین باشگاهها اداره می شود و کیفیت بازیها، بدهیهای مالی و این تعطیلات همگی برروی بازیها و آمارها تاثیر گذار است. به هر حال باید باشگاهها در نظر گرفته شوند چون تیم ملی از باشگاهها شکل می گیرد.

وی در ادامه افزود: باید تیم ملی در اولویت باشد که خوشبختانه الان هست ولی در هیچ جای دنیا تعطیلی لیگ به اندازه ایران نیست و این موضوع امسال اصلی ترین مشکل ماست.

احمدزاده در پاسخ به سوالی مبنی براین که، کی روش قبلا گفته بود که تیم ملی ایران در سطح تیمهای مطرح جهان نیست که به همان اندازه تعطیلات داشته باشد و باید زمان بیشتری داشته باشد تا به کیفیت لازم برسد گفت: تیم ملی ما احتیاج به زمان دارد و نمیشود حرفهای کی روش را رد کرد، یک مربی در اروپا می تواند در زمان کم به خواستههای تاکتیکیاش برسد به نظر من کی روش اشتباه نمیکند ولی نباید از وضعیت لیگ شکایت کنیم و نباید واقعا بخواهیم که کیفیت لیگ بالا برود و آن را گردن مربی بیاندازیم.

اگر اولویت در فوتبال با تیم ملی است خواه ناخواه کیفیت لیگ پایین می آید و اگر اولویتمان لیگ باشد قطعا تیم ملی افت زیادی خواهد داشت، حالا تیم ملی با حضور کی روش یک استخوان بندی خوب دارد و نمایش خوب جلوی ژاپن هم نشان دهنده همین موضوع بود.

به هر حال مربیان لیگ ضرر و زیان می بینند اما به هر حال باید تعاملی میان مربیان لیگ و تیم ملی برای رسیدن به اهداف دلخواه وجود داشته باشد.

تنهای تنها

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,564
    امتیاز واکنش
    7,530
    آقای حاشیه خانهدار میشود!

با توجه به پیگیری مسئولان استقلال در نهایت هافبک عراقی آبیپوشان خانهدار خواهد شد.
    3697056_529.jpg
    با توجه به هماهنگیهای صورت گرفته مسئولان باشگاه استقلال در نهایت قرار شد جاسم کرار هافبک عراقی آبیپوشان پایتخت از میان 3،4 خانهای که بازدید داشته یکی از خانههای مدنظرش را انتخاب کند.

گفته میشود که یکی از این خانهها مورد پسند آقای حاشیه آبیپوشان قرار گرفته است از همین رو احتمال دارد مسئولان استقلال امروز با مالک خانه مورد نظر جلسه بگذارند تا قرارداد منزل این بازیکن تنظیم و نهایی شود.

گفتنی است جاسم کرار هافبک عراقی استقلالیها که به طور مداوم برای آبیپوشان حاشیه درست میکند یکی از بازیکنان مدنظر مظلومی است و سرمربی تیم استقلال اعتقاد زیادی به این بازیکن دارد از همین رو این احتمال وجود دارد که کرار در بازی روز چهارشنبه در هفته نهم مسابقات لیگ برتر مقابل تیم استقلال خوزستان در ترکیب اصلی تیم قرار گیرد و برای آبیپوشان به میدان برود.

تنهای تنها

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,564
    امتیاز واکنش
    7,530
    تعطیلات طولانی بلای جان آبیهای تبریز

گسترشفولادیها، تعطیلات طولانی مدت را عامل افت خود میدانند.
    3697187_324.jpg
    تیم فوتبال گسترش فولاد در یک دیدار نه چندان قابل قبول به یک امتیاز بازی بسنده کرد و نتوانست برد دیگری برای تبریزیها به ارمغان بیاورد.

آبی زردپوشان تبریزی که برنامهی مدون برای گذران تعطیلات داشتند بازی با نفت را جزو کمرمقترین بازیهای لیگ برشمردند و اعتقاد داشتند شاید اگر تعطیلات طولانی نبود گسترش فولاد در اوج باقی میماند.

گسترشیها که در تعطیلات بلند مدت که بخاطر حضور تیم ملی امید و بزرگسالان در مسابقات غرب آسیا و انتخابی جامجهانی 2018 روسیه با آن مواجه شده بودند گر چه یک بازی تدارکاتی با صبای قم داشتند و منطقهی خوش آبوهوایی برای اردو برگزیده بودند اما با این برنامهریزی پا به هفته هشتم رقابتهای لیگ برتر نهادند و به مصاف نفتی رفتند که این تیم نیز موفقیت چندانی کسب نکرده بود.

شاگردان کمالوند در این دیدار گر چه در ابتدای این بازی خوب ظاهر شدند اما این روند پس از گذشت بیست دقیقه رو به افول گردید بازی را متعادل ساخت و در انتهای نیمه نخست این نفت بود که بازی را در اختیار گرفت تا آنجایی که در نیمه دوم دقایق ابتدایی عملا با یورش نفتیها این تیم به گل رسید همچنین در ادامه آبیهای تبریز به خود آمدند و به گل تساوی رسیدند و این بود که بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

*شاگردان از کیروش/شاکی از تعطیلات

شاید این روزها زبان هر مربی را که باز میکنی جملهای را که میشنویی شکایت آی و ناله و افغان از کیروش است و تعطیلات طولانی، شاید از یک سو به توان حق را به مربیان باشگاهی داد اما مگر نه اینکه مربیان تیم ملی برای رفتن تیم ملی به جام جهانی و درخشش در مسابقات برونمرزی که آبروی ایران و ایرانی بوده حق دارند پس باید خویشتندار بود و از تعطیلات به فنیترین نحو بهره برد.
    البته در این میان فراز کمالوند( سرمربی گسترش) نیز جز شاکیان از کیروش بوده است و معتقد است چرا تعطیلات تیم ملی باید طولانی باشد.

*گسترش فولاد در هفته هشتم

آبی زردپوشان تبریزی با این بازی مقابل نفت و تساوی مقابل نفت در رده هشتم باقی ماندند و با کسب سه برد، 3 تساوی و دو باخت ، 12 امتیاز به دست آوردند که باز هم میتوان امیدوار بود که گسترش به بالای جدول ارتقا یابد.

البته گسترشیها معتقدند که بازی با نفت جزو ضعیفترین بازیها بوده است و حتی برخی ها این بازی را بیجان و کمرمق بر شمردهاند.

*نصرتی: وقفههای بلندمدت عامل ضعف گسترش است

محمد نصرتی در گفتوگو با خبرنگار ما در خصوص بازی با نفت تهران اظهار کرد: باید عنوان کنم که نفت یکی از تیمهای خوب لیگ است که در جایگاه واقعیاش قرار نگرفته است.

وی در ادامه افزود: ما نیمه اول را خوب شروع کردیم اما هرچه به انتهای نیمه نزدیک میشدیم نمیتوانستیم اقتدار وقدرت اول نیمه را به رخ بکشیم.

نصرتی افزود: اوایل نیمه دوم گل اول بازی را دریافت کردیم و در صدد جبران برآمدیم که خوشبختانه تحقق پیدا کرد.

بازیکن تیم فوتبال گسترش عنوان کرد: وقفههای بلند مدت لیگ عامل ضعف گسترش بوده است بدون شک این تیم با این وقفهها از شرایط مسابقه دور شده است.

وی در مورد وضعیت آسیبدیدگیاش گفت: با توجه به آسیبدیدگی جزئی که برایم به وجود آمده بود چند بازی اولیه فصل را نتوانستم در خدمت گسترش باشم اما اکنون آسیب دیدگی ندارم و پرقدرت در خدمت گسترش هستم.

نصرتی بیان کرد: تعطیلات یک تیم را از شرایط مسابقه دور میسازد و کیفیت مسابقات را پایین میآورد اما اگر این وقفهها کمتر باشد به مسابقات لیگ آسیبی نمیرساند.

بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد در مورد کمالوند اضافه کرد: به نظر من کمالوند یکی از مربیان خوب گسترش است که تمرینات و تاکیتیکهای خوب و منحصر به فردی دارد و میتوان با وجود وی گسترش را در انتهای مسابقات در جایگاه واقعی خود دید.

وی در پایان یادآور شد: امیدواریم که در نهایت گسترش به جایگاه واقعی خود در جدول دست یابد.

برخی موضوعات مشابه

بالا