فوتبال داخلی اخبار و حواشی و نتایج پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 7,676
  • پاسخ ها 330
  • تاریخ شروع

F.sh.76

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,337
امتیاز واکنش
19,020
حرف های کاپیتان اخراجی پرسپولیس

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا نورمحمدی در گفتوگو با ایسنا، درباره حضورش در کمیته انضباطی باشگاه اظهار کرد: عصر روز یکشنبه به باشگاه پرسپولیس رفتم تا در کمیته انضباطی حضور پیدا کنم. در این جلسه توضیحاتی درباره دریافت کارت قرمز ارائه کردم و قرار بر این شد که کمیته انضباطی نتیجه بررسیهایش را اعلام کند. من واقعا از اینکه در بازی مقابل صبا اخراج شدم ناراحتم اما واقعا اتفاقاتی افتاد که من در آن بی تقصیرم.

وی افزود: معمولا بین بازیکنان در بازیها درگیریهای فیزیکی کوچک و حتی لفظی پیش میآید که به اعتقاد من همه اینها طبیعی است اما نمیدانم چرا برخیها روی اخراج من زوم کردهاند و میخواهند این موضوع را بزرگ کنند. من همان روز بعد از بازی هم گفتم که با دهنوی هیچ مشکلی ندارم و هر اتفاقی افتاد حل شد اما بعضی دوستان دوست دارند این گونه درگیریها را بزرگ کنند. آن چیزی که من را عذاب میدهد این است که میخواهند همه این اتفاقات را به هادی نوروزی ربط بدهند در صورتی که زمانی که هادی هم زنده بود این گونه درگیری در زمین مسابقه رخ میدهد.

نورمحمدی تصریح کرد: در حال حاضر که من محروم هستم و سوشا مکانی هم محروم شده واقعا دست برانکو برای بازی مقابل سیاه جامگان خالی است البته امیدوارم با استفاده از بازیکنان جایگزین تیم ما روند خوبی را داشته باشد و بتواند با شکست سیاه جامگان دست پر به تهران برگردد. به خاطر اخراجم در بازی مقابل صبا از مربیانم، همبازیانم و البته همه هواداران پرسپولیس عذرخواهی میکنم. قبول دارم که کمی در بازی استرس داشتم اما هرچه هست ما برای موفقیت پرسپولیس تلاش میکنیم.

• پیشنهادات
  • F.sh.76

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,337
    امتیاز واکنش
    19,020
    محرومیت نورمحمدی و دهنوی قطعی است

[h=2]رضا نورمحمدی، کاپیتان تیم پرسپولیس و قاسم دهنوی بازیکن تیم صبای قم از سوی کمیته انضباطی محروم خواهند شد. [/h]

به گزارش"ورزش سه"، امروز اعضای کمیته انضباطی دور هم جمع خواهند شد و با مطالعه گزارش داور درباره این دو بازیکن تصمیم خواهند گرفت.

این دو بازیکن در جریان بازی به دلیل توهین به یکدیگر از سوی داور بازی اخراج شدند. شدت توهین های این دو بازیکن به یکدیگر به قدری واضح بود که ببیننده تلویزیونی آن را تشخیص داد!

پیشتر عبدالهی، دبیر کمیته انضباطی گفته بود نمی توانیم از روی لب خوانی بازیکنی را محروم کنیم اما مسئله این جاست که دلیل اخراج این دو بازیکن درگیری و بی ادبی به یکدیگر بوده و داور در گزارش به صراحت به آن اشاره کرده است!

همان طور که قبلا اشاره کرده بودیم کمیته انضباطی بر اساس مواد مشخص در آئین نامه انضباطی می تواند یک تا سه جلسه این دو بازیکن را محروم کند.

بعد از اعلام محرومیت یک جلسه ای سوشا مکانی به خاطر اتفاقات دیدار با ملوان برانکو علیه کمیته انضباطی جبهه گرفت. بعد از این جبهه گیری بود که برخی پیش بینی کردند کمیته انضباطی عقب نشینی خواهد کرد و برای اینکه اعتراض ها بخوابد به محرومیت یک جلسه ای رضا نورمحمدی ناشی از کارت قرمز اکتفاء خواهد کرد اما یکی از اعضای کمیته انضباطی با رد این فرضیه گفت: امروز برای بررسی این پرونده جلسه داریم و دیروز صحبت از اعمال قانون علیه این دو بازیکن بود.

Diba

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    86,552
    امتیاز واکنش
    46,640
    اولین برد پرسپولیس مقابل سیاهجامگان بدون نوروزی

به گزارش خبرگزاری فارس،دیدار ابتدایی هفته نهم لیگ برتر از ساعت 15 امروز در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد بین دو تیم پرسپولیس و سیاه جامگان آغاز شد که این مسابقه با نتیجه 2 بر یک به سود پرسپولیس به پایان رسید.
    پرسپولیس بازی را هجومی آغاز کرد و ارسال بازیکنان از سمت راست در ثانیه 22 روی سر مهدی طارمی فرود آمد و ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه سیاهجامگان بیرون رفت.در دقیقه 2و 3 پرسپولیس صاحب دو کرنر شد که این ضربات حاصلی برای این تیم نداشت.تا دقیقه 9 مسابقه پرسپولیس مدام روی دروازه سیاهجامگان حمله کرد و مدافعان این تیم توپ را برگشت دادند.در دقیقه 10 ضربه کاشته پرسپولیس در محوطه جریمه به رامین رضائیان رسید که ضربه او به جای اینکه به سمت دروازه برود به آسمان رفت!در دقیقه 15 شوت احمد نورالهی از پشت محوطه جریمه سیاه جامگان را فروزان دروازهبان این تیم مهار کرد.تا دقیقه 18 سیاه جامگان هیچ حملهای روی دروازه پرسپولیس نداشت. در این دقیقه یک پرتاب اوت باعث شد که توپ به محوطه جریمه پرسپولیس برسد که مدافعان آن را برگشت دادند.اولین کرنر سیاهجامگان در دقیقه 19 به دست آمد که ایمان صادقی دروازهبان پرسپولیس ضربه را در چند مرحله مهار کرد.در دقیقه 24 تماشاگران دو تیم هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس را تشویق کردند.در دقیقه 25 شوت بازیکن سیاهجامگان با اختلاف زیادی از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.در دقیقه 29 پرسپولیس بازهم از جناح راست روی دروازه سیاهجامگان حمله کرد و توپ ارسالی را محسن فروزان دروازهبان سیاهجامگان مهار کرد.در دقیقه 31 ضربه قیچی برگردان مهدی طارمی از داخل محوطه جریمه سیاهجامگان از کنار دروازه به بیرون رفت.در دقیقه 35 ضربه کرنر پرسپولیس را فروزان دفع کرد.در دقیقه 37 سیاه جامگان صاحب یک ضربه کرنر شد که این ضربه حاصلی نداشت.در دقیقه 40 ضربه کاشته پرسپولیس که بد زده شد را دروازهبان سیاهجامگان مهار کرد.گل پرسپولیس: در دقیقه 41 ارسال فرشاد احمدزاده از جناح چپ در محوطه جریمه به رامین رضائیان رسید که او با ضربه سر گل پرسپولیس را به ثمر رساند.در دقیقه 42 ضربه کاشته سیاه جامگان را صادقی دروازهبان پرسپولیس دفع کرد.نیمه دوم:در دقیقه 46 شوت فرشاد احمدزاده با اختلاف از کنار دروازه سیاهجامگان به بیرون رفت.در دقیقه 47 ضربه کاشته سیاه جامگان را صادقی دروازهبان پرسپولیس مهار کرد.در دقیقه 50 ضربه کاشته احمدزاده را دروازهبان سیاه جامگان مهار کرد.در دقیقه 52 ضربه کرنر سیاهجامگان حاصلی برای این تیم نداشت.در دقیقه 56 شوت احمدزاده را دروازهبان سیاهجامگان مهار کرد.در دقیقه 57 حسین زامهران صاحب یک موقعیت گلزنی شد که ضربه او از داخل محوطه ششقدم با اختلاف اندکی به بیرون رفت.در دقیقه 62 پرسپولیس صاحب یک ضربه کرنر شد تا این دقیقه سرخپوشان تهرانی 4 کرنر و سیاهجامگان 3 کرنر زده بودند.تا دقیقه 70 هیچ اتفاق مهمی روی دروازه دو تیم رخ نداد.گل دوم پرسپولیس: در دقیقه 73 ارسال امید عالیشاه از جناح چپ در محوطه جریمه روی سر فرشاد احمدزاده فرود آمد و او با یک ضربه دقیق گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند.در دقیقه 74 شوت بازیکنان سیاهجامگان با اختلاف کمی از کنار دروازه پرسپولیس راهی کرنر شد و کرنر هم حاصلی برای این تیم نداشت.در دقیقه 76 مهدی طارمی درون محوطه جریمه سیاهجامگان سرنگون کرد اما داور این صحنه را خطای پنالتی ندانست و به مهاجم پرسپولیس هم کارت زرد نشان داد.گل اول سیاهجامگان: در دقیقه 81 پرتاب اوت سیاهجامگان خطر ساز شد و توپ درون محوطه جریمه به علیرضا رمضانی رسید و او هم با یک شوت محکم گل اول سیاهجامگان را به ثمر رساند.در دقیقه 84 ضربه سر جری ریکاردو به تیرک افقی دروازه سیاهجامگان خورد و توپ وارد دروازه نشد.در دقیقه 87 ضربه کاشته سیاه جامگان را مدافعان پرسپولیس برگشت دادند.در دقیقه 88 شوت جری ریکاردو را دروازهبان سیاهجامگان به کرنر فرستاد. ضربه کرنر زده شدو توپ به میلاد کمندانی رسید و شوت او با اختلاف کمی از کنار دروازه سیاهجامگان به بیرون رفت.داور در نیمه دوم سه دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد.اشکان خورشیدی داور مسابقه به مهدی طارمی از پرسپولیس کارت زرد نشان داد.این سومین برد پرسپولیس در این فصل بود و سرخپوشان توانستند با این پیروزی از رده دوازدهم به رده نهم جدول صعود کردند و رتبهشان تک رقمی شد. سیاهجامگان هم با 7 امتیاز در رده سیزدهم باقی ماند. این اولین برد پرسپولیس بعد از درگذشت هادی نوروزی بود.ترکیب پرسپولیس:ایمان صادقی، محسن بنگر، رامین رضاییان، محمد انصاری، لوکا ماریچ، احمد نوراللهی، کمال کامیابینیا، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه( از دقیقه 85 میلاد کمندانی)، رضا خالقیفر( از دقیقه 77 جری ریکاردو) و مهدی طارمی( از دقیقه 90+2 علی علیپور)سرمربی: برانکو ایوانکوویچترکیب سیاهجامگان:
    محسن فروزان، رضا شربتی، میثم حسینی، بهروز افشار، احمد تیزرو، عباس افراسیابی، میثم نقیزاده، سعید واسعی( از دقیقه 46 مصطفی احمدی( از دقیقه 85 محسن دلیر))، احمد کامدار( از دقیقه 46 امید سینگ)، رضا عنایتی و حسین زامهرانسرمربی: فرهاد کاظمی

Diba

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    86,552
    امتیاز واکنش
    46,640
    کاروان پدیده به سمت اهواز پرواز کرد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دیدار تیمهای فوتبال استقلال اهواز و پدیده در چارچوب هفته نهم عصر فردا از ساعت 17 در اهواز برگزار خواهد شد.
    کاروان پدیده قرار بود عصر امروز ساعت 16 و 30 دقیقه از مشهد به سمت اهواز پرواز کند اما هواپیمای آنها با تاخیر یک ساعت و نیمه ساعت 18 پرواز کرد.

Diba

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    86,552
    امتیاز واکنش
    46,640
    مظفری: داوری بازی پرسپولیس و سیاه جامگان مشکلی نداشت

نوید مظفری در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد قضاوت اشکان خورشیدی در بازی پرسپولیس و سیاه جامگان گفت: قضاوت این مسابقه هیچ مشکل خاصی نداشت. خورشیدی خیلی خوب دوید و استارت زد و بهتر از آن چیزی بود که من انتظارش را داشتم.
    وی در مورد صحنه مشکوک به پنالتی بر روی مهدی طارمی گفت: این صحنه به هیچ عنوان خطای پنالتی نبود و داور به خوبی این مسئله را تشخیص داد.مظفری با اشاره به گل اول پرسپولیس گفت: این گل روی کار خوب کمک داور بازی یعنی قاسمی به ثمر رسید گل به هیچ عنوان آفساید نبود و کمک داور هم به خوبی پرچم زد. داوری این مسابقه هیچ مشکلی نداشت.

Diba

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    86,552
    امتیاز واکنش
    46,640
    فرکی: از تساوی راضی هستیم

به گزارش خبرگزاری فارس، حسین فرکی بعد از تساوی بدون گل تیمش مقابل ملوان گفت: بازی بسیار سختی بود. دو تیم فوتبال درگیرانه، پر تحرک و جنگندهای به نمایش گذاشتند.
    وی افزود: هر دو تیم تلاش کردند تا نتایج لازم را کسب کنند اما در نهایت بازی با تساوی به پایان رسید. جنگ خوبی در میانه میدان وجود داشت. در کل از نتیجه تساوی راضی هستیم چون امروز از 5 بازیکن جوان استفاده میکردیم که این مسئله باعث خوشحالی است.فرکی در مورد بازگشت محرم نویدکیا، خاطرنشان کرد: بازگشت نویدکیا را به فال نیک میگیریم. امروز بازی خوبی مشاهده کردیم و امیدوارم در آینده بازیهای بهتری به نمایش بگذاریم.

Diba

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    86,552
    امتیاز واکنش
    46,640
    تراکتورسازی مقابل سکوهایی خالی سایپا را شکست داد

به گزارش خبرگزاری فارس، تراکتورسازی و سایپا در دیداری از هفته نهم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت 17 در ورزشگاه یادگار امام به مصاف یکدیگر رفتند.
    این دیدار در نهایت با نتیجه 2 بر صفر به سود تراکتورسازی به پایان رسید.حمزه یونس دقیقه 23 و بختیار رحمانی دقیقه 54 برای تراکتورسازی گلزنی کردند.با این نتایج تراکتورسازی 13 امتیازی شد و با صعودی 5 پلهای به رده پنجم جدول رسید. سایپا هم با همان 13 امتیاز به خاطر تفاضل گل کمتر به رده هفتم جدول سقوط کرد. صعود تراکتور باعث شد تا پرسپولیس بازهم رتبه دورقمی داشته باشد و دهم شود.

Diba

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    86,552
    امتیاز واکنش
    46,640
    شاهرودی: باید بازی مقابل پرسپولیس را میبردیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، رضا شاهرودی پس از شکست 2 بر یک سیاه جامگان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: ما باید این بازی را میبردیم اما متأسفانه چند بازیکن ما شرایط آرمانی خود را نداشتند.
    وی در مورد شرایط پرسپولیس تأکید کرد: پرسپولیس روز به روز بهتر میشود البته در این بازی آنها هم چند بازیکن داشتند که عملکرد خوبی نداشتند به هر حال قرعه به نام پرسپولیس افتاد که در این بازی پیروز شود.مربی سیاه جامگان در مورد حضورش در نظرسنجی 90 و اینکه به عنوان بهترین مدافع چپ انتخاب نشده گفت: همین که من جزو گزینهها بودم افتخار است و خوشحالم که از گزینههای یک تا 3 همه پرسپولیسی بودند.

Diba

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    86,552
    امتیاز واکنش
    46,640
    طارمی: داوران با نگرفتن پنالتی فکر میکنند زرنگ هستند

به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی طارمی پس از برتری دو بر یک پرسپولیس مقابل سیاه جامگان گفت: بازی خوبی بود. امروز عملکرد مناسبی داشتیم اما میتوانستیم بیشتر هم گل بزنیم. خدا را شکر که بازی را بردیم و همین باعث شد جایگاه ما در جدول بهتر شود.
    وی در مورد اینکه داور خطای تمارض او را گرفت و یک کارت زرد دریافت کرد اظهار داشت: واقعا چه بگویم پس از برنامه عادل فردوسیپور داوران دچار اشتباه شدند. فردوسیپور برنامه ای نشان داد که در آن میخواست بگوید اینکه مهدی طارمی توانسته 5 پنالتی بگیرد یک هنر است. نه اینکه او این پنالتیها را با زرنگی گرفته است و خطایی اتفاق نیفتاده بود. این کار فردوسیپور جواب عکس داد و داورهای فکر میکنند زرنگ هستند که خطا روی من را پنالتی نمیگیرند.وی در مورد اینکه آیا پرسپولیس با این برد از بحران خارج شده است تصریح کرد: ما در بحران نبودیم که بخواهیم از آن خارج شویم.

Diba

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    86,552
    امتیاز واکنش
    46,640
    حسینی: پرسپولیس از دو موقعیتش به نحو احسن استفاده کرد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، میثم حسینی پس از شکست دو بر یک سیاه جامگان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: ما بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم، هجومی بازی کردیم و قصد داشتیم که سه امتیاز دیدار خانگی را کسب کنیم اما پرسپولیس با تجربهتر بود و توانست از دو موقعیت به دست آمدهاش به نحو احسن استفاده کند.
    وی ادامه داد: نیمه دوم ما بهتر از نیمه اول ظاهر شدیم و توانستیم یک گل را هم جبران کنیم اما متأسفانه در پایان شکست خوردیم. امیدوارم در بازیهای آینده بتوانیم امتیازات لازم را کسب کنیم.

برخی موضوعات مشابه

بالا