فوتبال داخلی اخبار نقل وانتقالات لیگ چهاردهم

• شروع کننده موضوع ☂Baran
  • بازدیدها 1,599
  • پاسخ ها 53
  • تاریخ شروع

_.ZT._

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,864
امتیاز واکنش
389
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

مذاکره دایی با رقیب شاه ماهی آغاز شد؛ شهریار منتظر نماند
سرمربی پرسپولیس قصد ندارد وقت زیادی به مهاجم تراکتورسازی برای حضور در پرسپولیس بدهد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، علی دایی برای فصل جدید به یک سانترفوروارد نیاز دارد و گزینه اول وی نیز کریم انصاری فرد است.
مذاکراتی با این بازیکن انجام شده ولی او اعلام کرده تا پایان جام جهانی نمی تواند به پیشنهادهایش پاسخ مثبت بدهد چرا که ممکن است پس از جام جهانی با پیشنهادهای خارجی مناسبی روبرو شود.

علی دایی اما قصد ندارد تا آن زمان منتظر انصاری فرد بماند و از هم اکنون بازیکن جانشین وی را برای انتخاب کرده و حتی مذاکراتی نیز در این خصوص انجام شده است.

در صورتی که انصاری فرد پیش از جام جهانی به قرمزهای تهران پاسخ مثبت ندهد، احتمالا شاهد حضور رضا نوروزی مهاجم گلزن نفت در پرسپولیس خواهیم بود.

بحث جذب همزمان این دو مهاجم نیز منتفی است چرا که با توجه به حضور عباس زاده، دایی یک سهمیه لیگ برتری را به جذب مهاجم اختصاص خواهد داد.

• پیشنهادات
  • _.ZT._

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,864
    امتیاز واکنش
    389

[h=2]آرش افشین در راه لیگ حرفه ای قطر[/h]
    آرش افشین
    در سال منتهی به جام جهانی فصل خوبی را پشت سر نگذاشت و در نیم فصل اول با سپاهان و نیم فصل دوم در فولاد نتوانست آمادگی خود را به نمایش بگذارد، این روزها در تلاش است تا به لیگ حرفه ای قطر بپیوندد تا فوتبال خود را در حاشیه خلیج فارس ادامه بدهد.

شنیده ها حاکی از آن است که یک ایجنت ایرانی فعال در قطر مقدمات حضور این بازیکن را در یکی از تیم های قطری فراهم می کند.
    باید دید که آیا افشین که در زمان افشین قطبی ملی پوش بود، می تواند با درخشش در لیگ قطر دوباره دروازه های تیم ملی را به روی خود باز شده ببیند یا نه؟

_.ZT._

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,864
    امتیاز واکنش
    389
    [h=2]تکذیب شد: این مدافع پرسپولیس فروشی نیست[/h]
    میثم حسینی از جمله بازیکنانی بود که فصل گذشته دقایق زیادی در ترکیب پرسپولیس به میدان رفت و تنها در بازی های پایانی به خاطر بازگشت پولادی نیمکت نشین شد.

بازی نکردن وی در هفته پایانی این شائبه را بوجود آورد که برای فصل آتی در فهرست علی دایی نخواهد بود اما سرمربی قرمزها قصد حفظ این مدافع را دارد.
    حسینی علاوه بر بازی در پست دفاع چپ، توانایی بازی در دفاع میانی و هافبک دفاعی را نیز دارد و به همین دلیل سرمربی قرمزها علاقمند به حفظ این بازیکن است.
    با توجه به آمادگی پولادی خیال دایی بابت سمت چپ پرسپولیس راحت است و در این پست بازیکن جذب نخواهد کرد.

_.ZT._

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,864
    امتیاز واکنش
    389

2 بازیکن فولاد در آستانه پیوستن به پرسپولیس
    مدیر برنامههای دو بازیکن فولاد در باشگاه پرسپولیس دیده شد و از توافق با علیرضا رحیمی خبر داد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، باشگاه پرسپولیس با دو بازیکن لیگ برتری به توافق اولیه دست یافت. علی دایی نزدیک به 10 روز است که برنامههای خود را تحویل مدیریت باشگاه پرسپولیس داده و در این برنامه لیست خرید این مربی هم دیده میشود.

لیست خرید دایی چندان پرتعداد نیست و او در نظر دارد ضمن حفظ 90 درصد بازیکنان فصل پیش تیمش، 5، 6 بازیکن لیگ برتری را هم اضافه کند.

گویا عبدالله کرمی و مهدی دغاغله را باید جزو اولین خریدهای پرسپولیس دانست. مدیر برنامههای این دو بازیکن صبح یکشنبه در باشگاه پرسپولیس دیده شد و از توافق با علیرضا رحیمی خبر داد. البته تا زمانی که باشگاه پرسپولیس پرداختی به این بازیکنان نداشته باشد، نمیتوان آنها را سرخپوش تلقی کرد.

دایی، کرمی را برای پست دفاع میانی میخواهد، پستی که با جدایی سیدجلال حسینی یک جای خالی خواهد داشت و از قرار معلوم مدافع فصل گذشته فولاد در کنار بنگر خط دفاع فصل آینده پرسپولیس را تشکیل خواهند داد.

مهدی دغاغله نیز قابلیت بازی در سمت چپ و راست خط هافبک و مهاجم نوک را دارد و چون بازیکن خلاقی به شمار میرود، مورد توجه دایی قرار گرفته است. این بازیکن نیمفصل دوم فصل پیش در 9 بازی 11 گل زد و عالی بود.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    مهاجم ملوان پرسپولیسی شد

مهدی دغاغله با امضای قراردادی دو ساله به پرسپولیس پیوست.

14-5-20-14205614-1-20-65113daghaghele.jpg

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛پس از توافق با پرسپولیسی ها مهدی دغاغله به این تیم پرطرفدار پیوست.

بازیکن سابق ملوان امروز در باشگاه پرسپولیس حاضر شد و قراردادی داخلی و دوساله را با این باشگاه پرطرفدار به امضا رساند.

_.ZT._

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,864
    امتیاز واکنش
    389
    [h=2]پرسپولیس با کاپیتانش به ته خط رسید[/h] امروز

یکی از بازیکنانی که این روزها چندان وفق مرادش نیست، محمد نوری است. کاپیتان با تجربه سرخپوشان که فصلی کابوسوار را در پرسپولیس پشت سرگذاشت. نوری که از همان ابتدای فصل چند بازی در میان توسط دایی به بازی گرفته میشد در بسیاری از دیدارهای فصل از روی نیمکت شاهد بازی هم تیمیهایش بود بطوری که جایگاه اصلی این هافبک بازیساز به راحتی در اختیار جوانانی نظیر صادقیان، مسلمان و حتی خلعتبری در چند بازی قرار گرفت تا شماره 14پرسپولیس عملاً جایی در تدابیر فنی دایی نداشته باشد.
    از همه اینها مهمتر اینکه نوری برخلاف تصوراتش با از دست دادن جایگاه اصلیاش در ترکیب پرسپولیس از دید کیروش نیز دور ماند تا رقبای او به سرعت جای پای خود را در اردوهای تیمملی محکم کنند. نوری که حتی تا قبل از اردوی آفریقای جنوبی تصور از دست دادن جامجهانی به مخیلهاش هم خطور نمیکرد حالا با کنار ماندن از اردوی تیمملی شرایط نامساعدی را پیش روی خود میبیند.
    او که در لیگ دهم با نظر مثبت دایی عازم پرسپولیس شده بود حالا با وجود حضور شهریار تصمیم به ترک اردوگاه سرخ گرفته است. نوری که در مصاحبههای اخیرش با حسرت از غیبت در جامجهانی سخن میگوید به دنبال هوایی تازهتر خود را آماده حضور در ذوبآهن میکند. ذوبآهنی که فصل آینده با گلمحمدی حرفهای تازهای برای گفتن خواهد داشت. تیمی که گفته میشود علاوه بر حفظ ستارههایش نگاه ویژهای به بازار نقل و انتقالات پیش فصل برای ترمیم نقاط ضعف خود دارد.

_.ZT._

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,864
    امتیاز واکنش
    389
    ImageThumb2

[h=1]رقابت پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی برای توافق با مهاجم تیم ملی[/h]
    [h=2]سه تیم لیگ برتری تلاش می کنند تا فصل آینده مهاجم تیم ملی را در ترکیب خود داشته باشند.[/h]

به گزارش نامه نیوز، کریم انصاری فرد این روزها با تیم ملی در اردوی اتریش به سر می برد و امیدوار است در جام جهانی نیز فرصت درخشش پیدا کند.

قرارداد انصاری فرد با تراکتورسازی به اتمام رسیده و مسئولان تیم تبریزی تلاش می کنند با این بازیکن برای ادامه همکاری به توافق برسند اما دو رقیب سرسخت در این راه دارند.

تیم های پرطرفدار پایتخت هر دو به این مهاجم پیشنهاد همکاری داده اند ولی هنوز به هیچ کدام از تیم های خواهانش جواب نداده است با این حال نزدیکانش معتقدند وی در صورت ادامه حضور در فوتبال ایران به احتمال فراوان به پرسپولیس باز خواهد گشت.

انصاری فرد امیدوار است پس از جام جهانی فرصت ترانسفر شدن پیدا کند و احتمالا در مذاکره با تیم های داخلی نیز شرط خواهد گذاشت که در صورت دریافت پیشنهاد بتواند به راحتی جدا شود.

_.ZT._

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,864
    امتیاز واکنش
    389

آخرین اخبار داغ نقل و انتقالات پرسپولیس؛ نخستین جداشده قطعی پرسپولیس مشخص شد
    جدایی مدافعی که سال گذشته معمولا نیمکت نشین بود، قطعی شده و می توان او را تنها مدافعی دانست که دایی نظر مساعدی رویش ندارد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، علی دایی، سرمربی سرخپوشان در صدد است تا خط دفاعی تیمش مثل سال گذشته یکی از بهترین خطوط تیمش در سال آینده باشد.

در همین راستا سرمربی پرسپولیس طبق لیستی که به باشگاه ارائه کرده تمدید قرارداد محسن بنگر و سیدجلال حسینی را خواستار شده است. این در شرایطی است که درباره حسینی گفته می شود او سال آینده در لیگ قطر به فوتبالش ادامه دهد.

همچنین محمدرضا خانزاده، که در نیم فصل دوم سال گذشته به طور قرضی در ذوب آهن بازی کرد با نظر دایی به پرسپولیس برمی گردد.

ضمن اینکه جدایی علیرضا نورمحمدی مدافعی که سال گذشته معمولا نیمکت نشین بود، قطعی شده و می توان او را تنها مدافعی دانست که دایی نظر مساعدی رویش ندارد.

درباره محسن مسلمان هرروز اخبار جدیدی به گوش می رسد. مهاجم فصل گذشته ذوب آهن که یک نیم فصل را به طور قرضی در پرسپولیس بازی کرد، علاقه شدیدی دارد که در جمع سرخپوشان باقی بماند اما از سوی دیگر مسئولان باشگاه ذوب آهن پایشان را در یک کفش کرده اند که مسلمان باید به قراردادش پایبند باشد و سال آینده در ذوب آهن توپ بزند.

مساله دیگری که درباره مسلمان وجود دارد این است که اگر او بخواهد سال آینده نیز در پرسپولیس بازی کند، عملا به واسطه قراردادش با ذوب آهن یک سهمیه لیگ برتری پرسپولیس را در اختیار می گیرد و همین امر سبب تردید علی دایی درباره این بازیکن شده است.

هادی نوروزی و یونس شاکری نیز وضعیت مشابهی دارند. این دو بازیکن که در نیم فصل دوم پارسال به طور قرضی به نفت تهران و پدیده مشهد پیوستند، اگر بخواهند در تیم های خود به فوتبال ادامه دهند یک سهمیه لیگ برتری تیم های خود را پر می کنند و به همین دلیل احتمال دارد به پرسپولیس برگردند.

_.ZT._

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,864
    امتیاز واکنش
    389
    IMG16240600.jpg

خبر بسیار خوش نقل و انتقالاتی برای پرسپولیسی ها

در زمان تمدید قرارداد این بازیکنان با پرسپولیس، علی دایی در ایران حضور نخواهد داشت.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، پس از تمدید قرارداد با محسن بنگر، پروژه تمدید قرارداد بازیکنان ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس کلید خورده است. سرمربی سرخپوشان در روزهای اخیر با تمام بازیکنان پرسپولیسی حاضر در اردوی اتریش صحبت کرده و ظاهرا همه آن ها قصد تمدید قرارداد با باشگاه را دارند.

محمدرضا خلعتبری در صفحه اش در یکی از شبکه های اجتماعی این موضوع را تایید کرده و از هواداران قرمز خواسته است تا در این باره نظر بدهند. از بین پرسپولیسی های حاضر در اردوی تیم ملی، تمدید قرارداد سرخپوشان با سیدجلال حسینی کمی دشوار به نظر می رسد اما ظاهرا او نیز حاضر است قید پیشنهاد قطری اش را بزند و در این تیم ماندگار شود. در زمان تمدید قرارداد این بازیکنان با پرسپولیس، علی دایی در ایران حضور نخواهد داشت.

_.ZT._

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,864
    امتیاز واکنش
    389
    [h=1]فداي پرسپوليس شدم، برميگردم تراکتور[/h]
    seyed%20salehi%20s.jpg

به جرات ميتوانيم به او لقب مارکوپولوي ليگ برتر را بدهيم. کسي که تقريبا سالي يکبار تيم عوض ميکند. از سپاهان گرفته تا پيکان و استقلال و تراکتور و پرسپوليس! سيدمهدي سيدصالحي ابتداي ليگ سيزدهم در حالي به پرسپوليس آمد که سال قبلش با تراکتوريها دومين گلزن برتر ليگ شده بود. ابتداي فصل هفتههاي خوبي را با پرسپوليس تجربه کرد ولي از نيم فصل دوم سير نزولي او آغاز شد و ديگر راهي به ترکيب اصلي علي دايي هم پيدا نکرد.
    حالا اين روزها حرف از بازگشت سيدصالحي به تبريز است. شهريار اصراري به ماندن او در پرسپوليس ندارد و همين تراکتوري شدن سيدصالحي را افزايش ميدهد. بازيکني که روزهاي درخشاني در تبريز داشت اما با يک انتخاب اشتباه مسير خودش را سخت کرد...
    چه خبر از پرسپوليس؟
    فعلا که خبري نيست و هيچ تماسي با من نگرفتهاند. منتظرم تکليف قرارداد فصل قبل را روشن کنند و مطالباتم را وصول کنم.
    درست است نامت در فهرست مازاد علي دايي قرار دارد؟
    من خودم چنين چيزي را نشنيدهام. نه با دايي صحبت کردهام و نه آقاي رحيمي. قبل از هر چيز به دنبال دريافت 60 درصد باقي مانده قراردادم هستم بعد مينشينم و راجع به فصل آينده صحبت ميکنيم.
    ميگويند دايي اصراري به ماندنت در پرسپوليس ندارد.
    بالاخره ايشان سرمربي هستند و اين اختيار را دارند با هر کسي که دوست دارند کار کنند ولي من همه تلاشم را براي پرسپوليس به کار بستم.
    اما در نيم فصل دوم به يک نيمکتنشين محض تبديل شدي.
    من خودم را فداي پرسپوليس کردم. نيم فصل اول در ترکيب ثابت تيم بودم و 6 گل هم به ثمر رساندم ولي نيم فصل دوم شرايط تيم تغيير کرد و هيچگاه به نيمکتنشينيام اعتراضي نداشتم.
    براي من موفقيت تيم مهم بود که خدا را شکر سهميه آسيايي را بعد از سالها براي پرسپوليس گرفتيم.
    اين روزها خبر بازگشت تو به تراکتورسازي مطرح است. جدي است؟

يک سال خيلي خوب با مردم تبريز داشتم و توانستم با پيراهن اين تيم گلزن دوم ليگ شوم. من مردم تبريز را خيلي دوست دارم ودلم ميخواهد اگر شد به جمع آنها بازگردم.
    همه ميگويند با اينکه در تراکتور فصل خوبي داشتي چرا به پرسپوليس پيوستي؟
    واقعا فصل موفقي با تراکتور داشتم و در ليگ و جام حذفي و آسيا 20 گل بدون پنالتي براي اين تيم به ثمر رساندم. من به خاطر ديني که به علي دايي داشتم، پيشنهادش را پذيرفتم و پرسپوليسي شدم حالا هم اگر قسمت نباشد در اين تيم بمانم اولويت اولم تراکتورسازي خواهد بود.
    با مسئولان تراکتور صحبتي داشتهاي؟
    خودم نه ولي تماسهايي با مديربرنامههايم داشتند و مذاکرات مقدماتي انجام شده است. انشااله در صورت توافق نهايي به تبريز ميروم.
    البته مسئولان تراکتور درگير انتخاب سرمربي خود هستند.
    متاسفانه اين روند خيلي طولاني شده و از آنجا که تراکتور هواداران بيشماري دارد عدم انتخاب به موقع سرمربي حاشيهساز ميشود. هر روز حرف و حديثهاي مختلفي مطرح ميشود که براي تيم مضر است.
    در تبريز پرشورها همچنان خواهان حضور توني هستند. تو نظرت چيست؟
    توني مربي بزرگي است. من با او يک سال کار کردهام و به تواناييهايش اعتقاد دارم.
    فوتبال او منحصر به فرد است براي همين محبوب مردم شده. نميدانم چرا مسئولان تراکتور توني را حفظ نکردند
    مربي بعدي قطعا زير سايه توني خواهد بود. قبول داري؟
    بله و اين خيلي خطرناک است. اميدوارم در نهايت کسي براي هدايت تراکتور انتخاب شود که بتواند هواداران را راضي نگه دارد و با آنها ارتباط خوبي برقرار کند.
    اخبار تيمملي را هم دنبال ميکني؟
    به عنوان يک ايراني دائما پيگير اخبار تيمملي هستم و از صميم قلب براي تيمملي کشورم آرزوي موفقيت ميکنم. تيم در دوران آمادهسازي است و شرايط بدنسازي اجازه نميدهد شاهد بازيهاي خوبي باشيم. اميدوارم با تعداد بازيهايي که مليپوشان انجام ميدهند کم کم به شرايط مسابقه بازگردند. ما پتانسيل خيلي خوبي براي موفقيت داريم و کيروش هم نشان داده مربي کاربلدي است.

برخی موضوعات مشابه

بالا