برنامه ی طنز«پاپیون»|Behnam.r کاربر انجمن نگاه دانلود

دوست دارید مهمان وِیژه ی برنامه ی هفته ی آینده چه کسی باشد؟؟

• مجموع رای دهندگان
    47
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Behnam_Rastaghi

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
747
امتیاز واکنش
16,563
خب مهمونای عزیز برنامه ببخشید اگه وقتتون رو گرفتم خیلی خوشحال شدم از هم صحبتی باشما باعث افتخار منو برنامم بود امیدوارم همیشه شاد و موفق باشین
دلارام خانوم این کادوی برنامه ی ما به شماست ایشالله تو شادی بزنی:aiwan_light_biggrin::aiwan_lightsds_blum::aiwan_lightsds_blum:
pap1.png

آیین داداش از توهم ممنونم که اومدی برنامه باعث افتخار بندست خیلی خوش گذشت ببخشید اذیتت کردم اینم کادوی برنامه به تو پسر
1385073732.jpg

لطفا به منو برنامم یه جمله ی یادگاری تقدیم کنید دلارام خانوم وآیین جان ممنونتون میشمHapydancsmilHapydancsmil

• پیشنهادات
  • Behnam_Rastaghi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    747
    امتیاز واکنش
    16,563

AEEN

مدیر بازنشسته
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    507
    امتیاز واکنش
    24,849

ممنونم از دعوتت بهنام جان...خوش گذشت...امیدوارم به دوستان بازدید کننده هم خوش گذشته باشه...در کل تجربه جالبی بود...از هدیت هم ممنونم :)
    یه جمله : به معجزه لبخند ، حتی در بحرانی ترین شرایط زندگیتون ، ایمان داشته باشین !

_Delaram_

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,077
    امتیاز واکنش
    10,503

خیلی ممنون :aiwan_light_bdslum:
    واقعا خوش گذشت 25r30wi
    فقط من فندق رو دوستش داشتم نیوردیش Boredsmiley
    اینم جمله
    "یک روز خوب در میان آدم های خوب"
    o_Oچه چرتی من گفتم
    اگه چیزی گفتم که باعث ناراحتی دیگران شد هم عذر می خوام اینا همه شوخی بود:aiwan_light_biggrin:
    درضمن پرچـــــــــــــــــم دخترا هم بالاست حرفم نباشه :uzi:

AEEN

مدیر بازنشسته
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    507
    امتیاز واکنش
    24,849
    جمله یادگاری باید در مورد برنامه پاپیون باشه ؟ من یه چی دیگه گفتم :campe545457on2:
    اشکال نداره این یکی به جاش :
    در کنار یک دختر هم میتوان هیجان را احساس کرد25r30wi

Behnam_Rastaghi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    747
    امتیاز واکنش
    16,563
    خوشحالم که بهت خوش گذشت داداش فعلا خدانگهدار جملتم عالی بود
    خخخخخ شما ماشالله به بنده اجازه ی حرف زدن رو ندادین چه برسه به یه فسقل بچه25r30wi25r30wiخوشحالم که دعوتم رو قبول کردین جملتونم عالی بود شاد باشین خدانگهدار:aiwan_light_biggrin:

Behnam_Rastaghi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    747
    امتیاز واکنش
    16,563

_Delaram_

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,077
    امتیاز واکنش
    10,503

خدا آدم رو نصیب گرگ بیابون بکنه ولی نصیب شما دو نفر نکنه Boredsmiley
    بهنام گفتم دوستان هم بدونن:campe45on2:
    هرگز روی حرف من حرف نزن چون حق با منه و پرچم دختراهم بالاست :aiwan_light_biggrin:
    خدانگهدار25r30wi25r30wi

Behnam_Rastaghi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    747
    امتیاز واکنش
    16,563
    خب دوستان با بخش آخر برنامه همراه بنده باشین و اونم ارسالی های دوستانه:

توجه!! توجه!!

غیبت از نوع حلال! ۱۰۰٪تضمینی
    -وای نفس نمیدونی که تیپش عینهو کارگرداناس انیشتن مدل موهاشو از رو واسه این کاپی کرده شلواراشم بچم از هرجایی نمیخره پاتوقش برندای جاستینن هیکلشم با هیکل مسی مو نمیزنه دوست دخترشم همسان الناز شاکردوسته البته در جوانی ...

و اکنون رمز این عمل موفقیت آمیز و جادویی

تیریپ کارگردانها
    rbckjk2388r9bb6yqi.jpg

مدل موی انیشتن
    377564_3RioI6Zd.jpg

شلوارهای معروف بیبر(با ادب ترینشون بود)
    78nii0mva0are1rq4zh7.jpg

هیکل مسی(اشتباه نکنین منظورم سمت چپیست شماره ۱)
    th

و در آخر الناز شاکردوست

25194_161.jpg

big cat ارسالی دوست عزیزمون بود

اینم ارسالی نویسنده ی عزیز انجمن
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!

شوخی با لرد سوداگران.....
    مرداس توی آیینه نگاهی به ویدای ماست کرد.ویدا لبهاشو به هم مالید.دماغ عملیشو بالا کشید؛ سرشو داخل تبلتش کرده وهر از گاهی با آستینش اشکهاشو پاک میکرد.مرداس سرک کشید تو تبلت زنش و گفت :-چته چرا آبغوره گرفتی..ویدا لبهای پروتزیش بهم فشار داد:-دلم واسه خودمون کبابه بیا ببین هی نقد بی رحمانه کردن مارو..
    مرداس ابروهاش کج و کوله کرد:-وللشش
    داتیس با جین پاره و هدفون گوشی سرش را تکان می داد.وارد خانه شد بوی سیرابی میامد:-جیغ زد وای مام به به...
    داریوش غرق بازی کامپیوتری بود اونطرفتر سها با دوس پسرش تلفنی حرف میزد'-وای عجقم.....نه نمردممم...خاک تو گورت...پسره الاخ..فکر کردی کی هستی!!!
    جیغی بنفش کشید:-یکی این ترومپرات خف کنه..یخچال همه فکر میکنن من مردم!!! ترشیده ش ددممممم.....آی نفس کش... ای دد مرداس بیا برو با کلاشینکفت این پسره رو قطعه قطعه کن!!!!
    مرداس ها کشید:- عزیز من!!! تو مملکت پسر نمونده ها!!!
    داتیس ته خیار را خرت خرت می جوید:- ها یه دوست خل داره نارینه اونم هی نقدمون می کنه...یکی نیس بگه ننه من ماسته؛ تازه هی با شوخی میکنه انگار اون رمان لرد سوداگران نوشته!!!
    استاد سرخ شمشیرشو کشون کشون اورد:-ولم نمی کنه که....فراری شدم...یه دستشویی نمیتونم برم...داریوش ابروهاشو بالا انداخت:-تازه من نمیخوام برم با رونیکا ددر و دورر.. یکی سر این جان جان گرم کنه من برم شمال !!! داتیس پا گذاشت به فرار:
    من نیستما برو تو نوبت خودت!! میبره شل و پلم می کنه!!!! وای مامی....
    این آیین هم قرار نقدمون کنه بدبخت شدیم. یه نقد کده زده قراره تو مسابقه دلنوشته هم شرکت کنه،تازه معتاد چت هم هست.خدا به دادمون برسه....اون دلی بگوووو با اون نادی و خانواده اش ولمون نمی کنن...مرداس تفنگهایش را برداشت:-هیس بابا الان بیدار میشه میاد سراغ ما.. نترس عزیزانم یه بمب صوتی میزارم همشون نفله می کنیم.بعدشم فرار می کنیم سوئد..ای جااااان...

اینم از نارینه خانوم

توجه*خواندن این متن برای بیماران کلیوی و علاقمندان دستشویی توصیه نمی گردد*
    آورده اند در زمانهای گذشته، وقتی بشر با چنگ و دندان اولین دایناسور شکارکرد و خام خام خورد. دچار دل درده و استفراغ و بعدش دل پیچه شد.اسهال شدیدی گرفت و انوقت به فکر دستشویی یا مستراح ساختن افتاد.اولین مستراح چون دایناسور و خزنده و چرنده زیاد بودن آدم اولیه خجالت کشید خو...
    بعدها که جوامع انسانی پیشرفت کرد از کنار رود و دریا گرفته تا ته جاده هرجا احساس نیاز غالب میشد همانجا می نشست و قضای حاجت می کرد.چندی بعد کپه ای زیبای از مناظردل انگیز... بوجود آورد.برای همین در قرون رنساس ظرف همراه اختراع کردند.این ظرفشونم میزدنند زیر بغلشون و راه می افتند خونه همدیگه مهمونی...مال اشرفیها از طلا هم بود. حتی ناصرالدین شاه آفتابه طلایی داشت و از زنهای حرمسرایش بیشتر دوستش داشت.بعدها خسته شدن و یه جایی درست کردن..ها ولی در زمانهای جدید سرویس دستشویی کاربرد دیگه پیدا کردند از شماره دادن و گرفتن وآرایشگاه سیار گرفته تا خودسازی معتادان گرام و به هپروت رفتنشان ...

دوستان محترم لطفا هرکسی مطلب طنزی داره اگه دوست داره برای من خصوصی بفرسته اگه با موضوع برنامه مرتبط باشه بهتره ولی اگرم نبود عیبی نداره خیلی هم زیباست.ممنون از دوستان خوبم نارینه خانوم و big catکه برای بنده مطلب ارسال کردن و باعث افتخار من هست همکاری با این دوستان.

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    30
    بازدیدها
    1,020
    بالا