فوتبال خارجی زولا: بازیکنان باید به سطح دژاگه برسند

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 123
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
به گزارش خبرگزاری فارس، جیان فرانکو زولا که سابقا از ستارگان تاریخساز باشگاه چلسی بود، اکنون در 50 سالگی سرمربیگری تیم العربی را پذیرفت. او در مراسم معارفه تشریفاتی که برایش صورت دادند به اظهاراتی پرداخت.زولا در این مراسم خاطر نشان کرد: خوشحالم که در دوحه هستم. برنامههای فراوانی دارم تا تیمم را به جایگاهی که به آن تعلق دارد برسانم. در این راه البته کار سختی در پیش داریم و به این منظور با حمایتی که مقامات باشگاه به عمل میآورند، مطمئنتر شدهام میتوانیم برنامههای منظمی را با دوراندیشی طراحی کنیم.وی افزود: مهمتر از هر چیز برای ما آن که جزو سه تیم برتر و بالای جدول باشیم. البته این گامی بزرگ است و در این رابـ ـطه باید دفاعمان را هر چه بیشتر تقویت کنیم و توسعه دهیم. با یاد "خدا" به اهدافمان میرسیم.او که سابقه سرمربیگری تیمهایی در سریA و لیگبرتر انگلیس را دارد تاکید کرد: از قبل با آب و هوا و شرایط جوی آشنا بوده ام و با آگاهی از این وضعیت به قطر آمده ام و برنامه ریزی کرده ام.زولا اظهار داشت: بازیکنان حرفهای چون پائولینیو، اشکان دژاگه و رود فانی متمایز از بقیه هستند و باید تلاش کنم که سایرین را با سطح حرفهایگیر آنها همراه کنم. این البته که نیاز به کوشش فراوان دارد.وی تاکید کرد: این برای من فرصت بزرگی است که سرمربیگری یک تیم که میخواهد حرفهایی برای گفتن داشته باشد را بر عهده گرفتهام.

برخی موضوعات مشابه

بالا