نظر سنجی نویسندگان انجمن نگاه دانلود

• شروع کننده موضوع hoorie r
  • بازدیدها 802
  • پاسخ ها 4
  • تاریخ شروع

چه نویسنده هایی رو برای سوژه ی هفته انتخاب می کنین ؟

• Feryal

رای: 16 43.2%
  • ف.مسـ*ـتانه

رای: 8 21.6%
  • mahi15

رای: 7 18.9%
  • hoorie r

رای: 18 48.6%
  • naqme19

رای: 25 67.6%
  • zr2014

رای: 5 13.5%
  • lifeloard

رای: 11 29.7%

• مجموع رای دهندگان
    37
وضعیت
موضوع بسته شده است.

hoorie r

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
539
امتیاز واکنش
1,303
سلام دوستای گلم ... این تاپیک نظر سنجی برای اولین تاپیک موضوع دنباله دار ( نویسندگان انجمن نگاه دانلود ) هست . توی این نظر سنجی من نویسنده هایی که حداقل یک کتاب کامل شده دارن می ذارم . ( بعضی نویسنده ها نیستن به سه دلیل : 1ـ یا خودشون خواستن که نباشن . 2ـ خیلی وقته توی انجمن نیستن و پیغامی بهشون داده نشده 3ـ پیغام داده شده اما جوابی دریافت نشده) . شما دوستان انتخاب می کنین که می خواین کدوم نویسنده برای تاپیک ( نویسندگان انجمن نگاه دانلود) هفته ی بعد سوژه بشه . سوژه شدن نویسنده به این معناست :
1ـ دوستان هر کس رمانی از ایشون خونده می تونه یه تیکه از مکالمه ی رمان رو بیاره یا یه جمله ی خاص از رمان بیرون بکشه و بنویسه تا خود نویسنده بگه این جمله یا مکالمه مربوط به کدوم رمانش و نقل قول از کدوم شخصیت رمانه .
2ـ کاربرای عزیز می تونن یه قسمت طنز رمان رو ترول کنن یا حتی اگه توی اون رمان قسمت طنزی نبود یه موضوع طنز از شخصیتای رمان بسازن و ترولش بکنن که ازشون تقدیر می شه .
3ـ کاربرا می تونن رمانو نقد بکنن ( اما با جملات طنز و جالب چون این تاپیک تاپیک نقد رمان نیست .) مثلا می تونین بگین :
واااای اون زمان که شهریار این کارو کرد دلم می خواست با یه ماهیتابه بکوبم توی سرش بفرستمش پیش اموات ! خیلی حرص درار بود !
در همین حد . شما نباید ضعف های رمان رو بگین بلکه باید بگین توی قسمتای مختلف رمان چه احساسی داشتین ( حتما اسم رمان رو هم ذکر کنین که بقیه متوجه بشن .)
و غیره ...

بنابراین شما فهمیدین که باید توی این نظر سنجی (چندگانه) به چه نویسنده هایی به عنوان سوژه رای بدین . نویسنده ای که حداقل یه رمان ازش خونده باشین و بتونین چیزی در موردش بنویسین . من هر نویسنده ای که این توانایی رو توی خودش دیده که مطالب طنز دوستان رو تحمل کنه و ناراحت نشه توی نظر سنجی می ذارم اما این دلیل نمیشه کاربری توهین کنه یا با نیت طنز ساختن چیزی بگه که امکان ناراحت شدن نویسنده توش باشه .

این تاپیک دنباله داره . توی این نظر سنجی اول هر کس انتخاب بشه توی تاپیکی که هفته ی بعد براش زده می شه دوباره نظر سنجی بین نویسنده هایی که سوژه نذاشتن می ذاریم تا نویسنده ی هر هفته به همین ترتیب مشخص بشه .

دوستان لطفا ضمن شرکت توی نظر سنجی حتما اگه ایده جالب دیگه ایم دارین که به اون سه مورد بالا اضافه بشه بگین تا کاربرای دیگه هم استفاده کنن .

هدف از این تاپیک :
دوستای گلم همون طور که می دونین افتخار و خوشحالی یه نویسنده وقتیه که یه نفر رمانش رو می خونه و در موردش حرف می زنه و نظر می ده . این سایت خلوته و نویسنده نمی تونه تموم خستگی نوشتن رمانش رو با دو یا سه نفر که نقد می کنن و نظر می دن رفع بکنه . این تاپیک برای نویسنده های عزیزمونه که با سرگرمی یکم انگیزه ی بیشتری برای رماناشون پیدا بکنن . برای همین با این که شما موظف نیستین که شرکت بکنین اما این کارو به خاطر نویسنده ی عزیزی که زحمتشو می ذاره انجام بدین . اگه وقتتون خالیه توی نظر سنجی رو نگاه کنین و نویسنده هایی رو که نمی شناسین یا تازه قلم تر هستن رو دنبال کنین و رمانشونو بخونین تا حرفی برای گفتن توی نظر سنجی ایشون داشته باشین . این کاریه که می تونین در مقابل زحمت ما نویسنده ها انجام بدین . من سعی می کنم توی تاپیک هفته ی بعد کتاب های کامل شده نویسنده های دیگه رو عنوان کنم تا شما استفاده کنین البته قول نمی دم .

دوستای عزیزم فکر نکنین یه نویسنده با شما فرق داره و از شما جداست . بیش تر از اون چیزی که ما نویسنده ها هستیم و برای شما می نویسیم شمایین که می خونینش و براش ارزش قائل می شین . ما نویسنده ها همیشه محتاج خواننده هاییم ولی خواننده ها محتاج ما نیستن . پس بیاین یه تاپیک خوب و پر از سرگرمی بسازیم .

پس شما از هر کسی که رمانی خوندین بهش رای بدین . دوستای گلم اگه کسی توی نظر سنجی انتخاب شد اصلا به این معنی نیست که طرف نویسنده ی برتری بوده . اصلا این نیست پس نویسنده های عزیز هم از این که نوبتتون ممکنه یکم دیر بشه اصلا ناراحت نشین و از تاپیک نویسنده های دیگه باز دید داشته باشین . ما نویسنده هام همکار و همراه همیم .

پ.ن : نویسنده های عزیز به هیچ وجه از کسی نخواین بهتون رای بده چه خصوصی چه پروفایل چه تاپیک . ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • پیشنهادات
  • hoorie r

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    539
    امتیاز واکنش
    1,303
    دوستای گلم نویسنده هایی که می خوان توی نظر سنجی باشن اعلام کننمن توی نظر سنجی هفته ی بعد اسمشونو میارم اگه رمان کامل شده داشته باشن البته .

بچه ها این همه بازدید از این تاپیک شده اون قت رایا نصف بازدیده ؟؟؟ :(43):

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    28
    بازدیدها
    1,488
    پاسخ ها
    20
    بازدیدها
    1,134