آموزش اختصاصی ♡♡آموزش زبان انگلیسی پایه یازدهم انسانی Kimia.Kardan♡♡

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Kimia.Kardan

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,188
امتیاز واکنش
33,580
سلام به همه ی دوستان یازدهمی عزیزم:campe45on2:
آموزش زبان انگلیسی پایه یازدهم رو میخوام شروع می کنم.

مدرس:
@Kimia.Kardan
نام ناظر: @Lightning᭄

دوستان روند پست گذاری من در تاپیکم این هست که متن کتاب ،گرامر،کلمات به همراه تلفظ ،لیسنینگ هر درس،پاسخ کتابکار،تست پایه یازدهم رو میزارم.
به نظرم این تاپیک برای هر سه پایه ی دهم و یازدهم و دوازدهم مفید هست چون که پایه های دهم میتونند با درس های آینده شون آشنا بشن و از بقیه جلو بیفتند، برای پایه یازدهم یادگیری و برای پایه دوازدهم یادآوری سال قبلشون هست.
و اینکه کسانی که کلاسم رفتن و بلدن بازم اگه با تدریس ها پیش برن خیلی خوبه چون که زبان انگلیسی فرار هستش:aiwan_light_heart:
بعد از هر تدریس یه سوپرایز هم براتون دارم :aiwan_light_bdslum:
و اینکه برای تلفظ ها ، متن ها ، لغات ویس خودم رو میزارم و تدریس میکنم و اینکه رو لینک بزنید و سایت اینترنت مورد نظرتون رو کلیک کنید.

راستی بعد از هر پست تدریسم و بعد از اتمام هر درس امتحان تستی یا امتحان تشریحی میگیرم و یک روز بعدش جواب رو براتون میزارم این امتحان فقط برای این هست که مطمئن بشین که یاد گرفتین یا نه و اینکه طراح امتحانام خودم هستم.

امیدوارم در این روز های سختی که پیش رو داریم با پیگیری تاپیک تدریسم مشکلات یادگیری زبان انگلیسیتون رفع بشه و نهایت استفاده رو ببرید:aiwan_light_girl_pinkglassesf:
هر سوالی که در مورد درس داشتید لطفا بهم پیام بدید : @Kimia.Kardan
اگه میشه در نظرسنجی شرکت کنید ممنون :aiwan_light_heart:

امیدوارم که از تدریسم راضی باشید و برای پیگیری تدریس دکمه ی اشتراک رو بزنید :aiwan_light_heart:

توجه توجه
برای کسانی که ویس ها باز نمیشه
مطمئن باشین که ویس ها باز میشن؛ من چکشون کردم. ول روی لینک کلیک کنید بعد اگر با تبلت یا گوشی هستین یک مرورگر رو انتخاب کنید که باز بشه بعد یک صفحه باز میشه اول تبلیغات میاد اون رو ببندین بعد روی گزینه ی سرعت پایین بزنین و دانلود میشه :aiwan_light_heart:
بعضی ها هم میگن که باز نمیشه و باید ثبت نام کنیم اگر برای شما هم اینجوریه ممنون میشم ثبت نام کنید که بتونید دانلودشون کنید :aiwan_light_girl_pinkglassesf:

• پیشنهادات
  • Kimia.Kardan

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,188
    امتیاز واکنش
    33,580
    سلام عزیزان ویس تدریسم رو براتون میزارم.
    راستی عکس صفحه های مربوط به ویسهام رو در پست بعدی میزارم.
    لطفا خوب ویس های تدریس رو گوش بدین :aiwan_light_heart:

آخرین ویرایش:
    وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا